• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

25. března 2017 
autor
@monyna83
@kamisb ja po prvni stimulce nabrala malo a po tehu shodila..po tech daldich 7 jsem nabrala 25 kg :((((.v tehotenstvi 10 kg a ry jsem.nechala v porodnici....ted mam za ukol az budu moct shodit 25-30 kg
10. čer 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb jsme stale v nemocnici a drzime se statecne.zitra zaciname 30tt.vcera na utz 28+5 ma Alesek necelych 1200g.musi tam jeste vydrzet kluk jeden :grinning:
10. čer 2014 v 18:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb ale néé závidím víš.. :grinning:
10. čer 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to já taky aspoň těch pětadvacet...ale radši bych víc...ale hrotit to taky nebudu..maximálně se budu jíst zdravě a občas cvičit..ale ne na sílu..když budu vyčerpaná..tak se na to vys... :grinning:
10. čer 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm - tak hlavně, že se furt držíte. Ještě musíte chvíli vydržet. hodně štěstí
10. čer 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky myslíte že musím prát i autosedačku a kočárek? dneska jsem koukala, že to jde sundat ...teda zatím jen na tu autosedačku-vajíčko. Je to nový, ale 4 roky to bylo v pytli na půdě.
Jestli to třeba sundat a vzít aspon třeba mýdlovou vodou nebo něčím.
10. čer 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Tak přímo o placentě tam dr. nepsal, ale napsal atd., tak snad to všechno zkontrolují :slight_smile: Psal tam, že z důvodu toho, že je ty -2 týdny. A daný doktor by měl být prý skvělý, tak snad ví :slight_smile: A dělá právě i ty screeningy těhotných :grinning:

@muddledgirl Jaterní testy mi teď nedělali a ani o nich nemluvili, ale nezávisle na tomto mi je dělali ten minulý týden, když jsem byla s tím otokem. A vše OK.
Za těch 10 dní budu přesně 36+4tt, takže vím, že v pohodě. Jen jak jsem psala, malá je -2 týdny (takže bude 34tt).
Nene, Samču jsme v 3,5 letech dostali do péče, ale už mu je 8 :grinning:
No, tak si jeden den odpočineš :slight_smile: Včera jsi chtěla trhnout rekord, tak dnes to musí tělo rozdýchat :grinning:

@janice_opice Děkuji za odpovědi. Asi to vyznělo špatně, rozhodně se nestresuji ani císařem, ani kojením. Vím, že když to půjde, bude to super a když to nepůjde, tak to prostě nepůjde, svět se nezboří. Ani si nemyslím, že by tím utrpěl vztah malé a mě. Spíš tak jako řeším, že jsem asi trochu hamižná, protože bych malou chtěla hned pro sebe a u sebe. Ale právě jsem dost okolo sebe slyšela, že po té částečné narkóze je zle, bolí záda, migrény apod. A nemám na mysli jen pár hodin, ale většinou dlouhodoběji. Tak se toho bojím, ale jak píšu, zase chci ty první okamžiky pro sebe. Protože se na Klaudinku moc těším :slight_smile: A pak to čekání, než by mi ji donesli - ufff, ani si to nedovedu představit. S tím kojením je to jasný - samozřejmě, že mé tělo neví, co to je. A proto jsem se rozhodovala právě pro kvalitnější odsávačku, abychom tomu napomohli. Zítra si zavolám, jestli mi ji půjčí, kdyžtak ji zase za měsíc vrátím, když nebude potřeba :slight_smile: S jizvou - mě akorát tak brali slepák a to si už moc nepamatuju - ale je pravda, že v Pardubické nemocnici (obecně) jsou lepší operatéři (ze zkušenosti), tak by mohli taky vykouzlit nějakou hezkou estetickou jizvičku. Ale to mi je vlastně taky fuk, protože hlavní je jen to, aby malinká byla v pořádku. Jojo, jsi mi vzorem, chce to trpělivost :grinning: Takže rozhodně se nestresuji, nemám ani z ničeho strach. Příští týden se ukáže, co dál. Pokud bude potřeba, tak půjde ven malá dřív, no. Jak jsme psaly tobě - hlavní je teď zdravíčko miminka. :grinning:
Jen mě překvapila ta zpráva, že budeš péct, tak jsem si říkala, že to máš asi hodně v pohodě :slight_smile:
10. čer 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb já bych to omyla.....mně to vyprali..takže dobrý....nesmrdí :wink:
10. čer 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke to je rozumny pristup schvaluju do puntiku :grinning: jj ja jaem ale desnej nezmar a hyperaktiv.....:slight_smile:)ted delam.vafle ;))).odsavacku se urcite vyplati kvalitnejsi ..taky mam medelu swing a je super!!!!sehnala jsem ji od pani za 950 kc a urco ji jeste prodan!!!!Nejdulezitejsi je zdravi to je pak stesti!!!!Budete v poradku holky..hele ja byla na cisari v nedeli a v pobdeli mi prinesli malou v poledne na kojeni pak furt po 3 hodinach a ve stredu uz se uvolnil roiming in a byly jsme spolu. .blbe mi bebylo ani od zaludku ani hlava,ale ja takovyjle veci nejak dobre snasim..akorat ta zada me bolela a k tomu napomohla I ta postel nemocnicni....a urcite budes rada aspon za ten heden den kdy se das sama do kupy uvidis...;)))
10. čer 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - njn, tak to asi udělám .... :slight_smile:
10. čer 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - pošli mi nějaký vafličky :sunglasses: ...taky bych si dala ...asi budu muset zajít někdy zase na Staromák,jeslti je tam ještě dělají.
10. čer 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb tak se stavis u me :slight_smile:))uz s malym a udelame
10. čer 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak to by taky šlo....ale chut mám teď :grinning:
10. čer 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb kdyby tu nebyli ty dva kobylaci co vsechno spasou tak I zbyde :slight_smile:))))
10. čer 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice taky bych si dala.. :frowning2:
10. čer 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi myslíš, že měsíc by vydržely jo ... :grinning: :grinning:
10. čer 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke no jo no..ona placenta prý stárne od 34tt...tak uvidíš..a zas informuj kočko.. :wink:
10. čer 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ja bylo po spinalu uplne v pohode / nic nebolelo, ani jizva, zádný migrény nic :slight_smile: porod ve 14 do rana na JiP a pak hned za miminkama na pokoj :slight_smile: a zacal kolotoč :grinning: :grinning:
11. čer 2014 v 00:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Dobré ránko...poslední úpravy...před zalitím chodby ...sprcha...doktorka a rychle domů v..osum už tu jsou řemeslníci....Asi budu čůrat do kýble...tři hodiny se nebude moct chdit do linu...
11. čer 2014 v 05:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Čau kočky..tak KO v pořádku...Další KO za 14 dní + monitor u mé doktorky.Mám si jít už sepsat porodopis...ale jinak se ven nechystá prcek...Jen ať tam ještě chvíli je.
11. čer 2014 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krásné dobré ráno, tak dneska se mi nějak nechtělo vstávat, ale budík jsem si stejně nastavila. Chtěla bych dneska dožehlit těch pár věciček a umýt už konečně ty okna :slight_smile: A bude hotovo. Pak už jen dovést postýlku (druhou) a "načančat" si ji a malá může mezi nás :slight_smile:

@janice_opice Teda vafle, tak to asi budou na večeři palačinky (u nás) :grinning: Prostě se snažím to neřešit, stejně to nevyřeším, tak proč se tím stresovat. Malá ven musí a jestli to bude tak nebo tak, se ukáže. Já si zkusím dneska brnknout na tu odsavačku. Ještě mě napadlo, že možná půjčují i v porodnici. Jo a neměly u vás v porodnici pro tyhlety případy na rozkojení taky jejich erární elektrické odsavačky?

@muddledgirl Stárne už tak brzo? Tak to jsem netušila, ale určitě se budu zajímat a hlavně budu psát, neboj, ale jak jsem už psala, do 20.6. není co a pak dám vědět verdikt :slight_smile:

@pidisek No tak to je super, tak to já zase začnu zvažovat. Zkusím si něco přečíst a zjistit. A uvidíme. Jestli mi nakonec dají na výběr :grinning: Tak to jsi byla s mimískama brzo. To si budu muset zjistit, jak to u nás funguje.
11. čer 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ahoj čiči..já jsem vzhůru od půl pátý...a jinak jsem za 4 hodiny spánku byla mrtěkrát vzhůru...hustý...teď nám zalévají něčím chodbu a wc a koupelnu...ale mám tu schovaný kýbl..kdybych fakt s čůráním nevydržela.. :grinning: :grinning: :grinning: taky teď žehlim,jen pár našich posledních věcí.....

Já měla k snídani dva koblížky s pudinkem polité marmeládou...taky mě zas vyskočila váha o půl kila za týden..a mám v mražáku zmrzlinku...akorát musím počkat než ten sajrajt na chodbě uschne... :grinning: :grinning: :grinning:

Jo, jo erární odsávačky jsou...ale určitě je tam nemaj pro všechny si myslim...

Jo jo..myslím na webu jsem to četla...to se stane...v červencovkách soukromých máme další miminko...je úplně ok i když bylo narozeno cca ve 34tt...a má kolem dvou kil :grinning:

Určitě dej vědět jo jo.. :wink:
11. čer 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl To já v těch vedrech obecně špatně spím a pak jsem ráno jako zmlácená :slight_smile:

Tak snídani si jdu teprve dát, budu mít rohlík a něco k němu, jen ještě nevím co, ale asi to dneska vyhraje med :slight_smile: Mám zase děsnou chuť na sladké. Předevčírem večer mi manžel říkal, jestli tím, že jím tolik sladkého nemám málo plodovky (dítě víc pije). A včera mi dr. říkal, ať se sladkému nebráním, abychom trochu pohnuli s tou váhou :grinning: Tak jsem se ho ptala, jestli si to nemůžu nahrát - tak říkal, že ho klidně mám citovat :grinning:
Jooo, tak to by byla dobrá odtučňovací kůra, nedostat se k lednici a mrazáku. To jsi s tím linem měla počkat až po porodu :grinning:

Zavolám si do té půjčovny, abych si ji předem vyvařila. Zjistím za kolik, ale někdy před 3 měsíci mi paní psala, že půjčují za 100/měsíc, takže nádhera. To je zadarmo.

Tak to jsi mě taky uklidnila, to je miminko tak nějak teď v mém čase, ale my ještě budeme mít těch 9 dní (minimálně), tak se pak uvidí.

Jojo, dám vědět, neboj, a vy se držte, je fajn, že jste oba v pořádku. Já mám taky CS pořád 3, takže malá se ven nedere :slight_smile:
11. čer 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke Ty vogo..koblížky byly polité čokoládou..ne marmeládou..Hihi..to manželovi klidně řekni..že já se cpu sladkým furt...a plodovky mám akorát..že tím to fakt není... :grinning: :grinning: :grinning: Ale chápu ho..já mám taky dotazů..občas...že by se z toho jeden počůral... :grinning:

tak není to špatný stovku za měsíc... :wink:

Právě proto jsem Ti to psala..že miminko může být totál v pohodě..není ani v ankuboši... :wink:

Oni u nás včera otevřeli koupálko...Ty jo..nevim..jestli bych se do něčeho narvala..ale vzala bych si na sebe stejně nějaký tílko na plavky asi....Já bych šla....pomooccc
11. čer 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke měli,ale jak bylo narváno tak se tam chodilo do jedný místnosti a tam se ženský střídaly na odstříkávání, protože všechny ostatní na pokoj byly rozpůjčované ,ale to bylo tim, že se fakt rodilo hodně dětí
11. čer 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl lino ymakneš po porodu bzy te stvalo že tam je bordus :slight_smile:
11. čer 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ??? lino zmáknu po porodu? Já ještě nechci rodit... :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi nápad jít někdy na koupadlo není dobrej,co??? Myslím,že by mi tam bylo líp ve vodě..i když se asi neodvážím a asi ani nebude s kým jít..
11. čer 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tam chybí čárka nebo vykřičník!!! Lino zmákneš!!!! a pak ten zbytek věty:slight_smile:))
11. čer 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl infekce nechodila bych holka fakt bych si to nelajsla a navíc prý ani v těhle vedrech to neni dobrý..já bych se na to vyprdla
11. čer 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek