• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice Lino zmákneš.Po porodu by Tě štvalo,že tam bude bordus...ha..chápu :grinning: :grinning: :grinning: Tak jak se máte..já musim počkat do půl dvanáctý než dám sprchu...no,umyju si vlásky..ale teda..jestli zas budou zpocený..z toho hnusu.. :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no právě..no..no já bych neplánovala opalovačku..jen že ta voda bude asi docela studená..napustili včera..tak jsem si říkala,že by mi bylo líp...ale zas právě nechci chytit infekci...díky
11. čer 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no malá ted chrní, začíná z ní být pažravec:slight_smile:))) je to takovej malej pterodaktyl:slight_smile:)) ted mi mají dovézt kojeneckou váhu tak čekám na PPL, pak uklidím v kuchyni a budu odpočívat do dalšího krmení...včera tady byli naši celkem dlouho a furt jsem unavená nějak když si neodpočinu a asi i ta vedra ....bojujeme s přisátím, furt furt no, ale už si z toho hlavu nedělám, přikládám, odstříkávám a uvidíme.-)všude je mlíko :grinning:DDDD jsem si vzpomněla jak měl Kuba v sešitě na přírodopis napsáno místo Mléčná dráha ,,Mléčná drahá :grinning:DD tak mi tak ted muž říká...
Já bych se na ten koupák fakt radši vyprdla, zbytečný něco chytit to se radši osprchuj doma..vim, že voda je fajn..no,ale!!! :slight_smile: a už tam máš linaře? ono nejde o tu opalovačku,ale že tam je vedro celkově víš a to by ti nemuselo udělat dobře....jinak předpovídaj od 14 hodin ty šílený bouřky
11. čer 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - ahoj, taky bych veřejný bazén nepokoušela ...kor takhle venkovní. Nikdo se nesprchuje a všichni tam tak rovnou naskáčou ...fuj.
A hlavně mě teď všichni říkají, že v těhlech vedrech bych ani ven chodit neměla. Nebo aspoň co nejmíň.

Dneska jsem se i celkem v noci nebudila jen na wc a hned usnula, ale stejně si připadám dost k.o. a prcek má od včerejška nějaký klidný režim už aby byl pátek a zkontroloval se ...jen se občas překulí ..asi mu je taky vedro.
11. čer 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 - co dnešní testík?
11. čer 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ako,že se to neodeslalo..doprčic..zas psát znovu......já myslela,že se chodí na převážení každý týden...asi chceš mít jistotu,jestli přibírá,viď?

No...odpočívej..je to náročné to horko....však jo...bereš to rozumně s kojením..nepůjde, nepůjde...a když jo..bude to fajn..když ne..tak se nedá nic dělat..já taky vyrostla na sunaru....

Mléčná drahá.....

Linaři maj dávno hotovo..přišli zase dřív ...už v 7:37..klika,že jsem stihla dorazit tak brzo dom.......To jsem zvědavá na ty bouřky...Prej se pak hodně rodí..

Teď jsem zapnula baby ono sensi odsávačku...a dnes už ji chci vysterilizovat..asi můžu všechno že krom té nabíječky a podstavečku pod lahvičku....?

Jasný...vyprdnu se..s.tejně asi plavky neoblíknu a nemám s kým jít..

V jednu mám těhu cvíčo a odpolko chci být s kámoškou a dětma..tak snad bouřky přijdou dřív třeba... :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mně včera taky dost spal i dnes...tak já mrtě piju a včera jsem byla celý den zavřená...tady je určitě o malinko lépe než v Praze...ale stejně je tu hic..to je jasný..já naopak spala šíleně....takže dneska asi odpadnu...4 hoďky a ještě jsem se budila.... :angry:

Jako normálka..jsem nikdy nikde nic nechytla..vůbec nejsem háklivá..ale teď se bojim...proto se na to ptám...na ten bazén....Tak jestli venkovní nebo zděný..je asi fuk...prasata jsou všude :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jojo potřebuju vědět jak přibírá no kor ona,ale protože začíná fakt baštit jako blázen :grinning: :grinning: :grinning: tak si myslim, že to bude dobrý .-) ale jistota je jistota:slight_smile: ona si ted nějak upravuje dávky kolik vypije sama a já ztrácim přehled :grinning: tak gratuluju k linu to je super!!!
11. čer 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb dobré ráno:slight_smile:)) je fajn, že jsi se dobře vyspala:slight_smile:)) tady začíná být vedro i v tom kamennym baráku
11. čer 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no my tu v baráku taky máme celkem teplo asi kolem 27°c, ale když se všude otevřou dveře tak to docela jde.

Je dobře že malá tak hezky baští. A Ty odpočívej, když spinká a nevymýšlej si práci nějakou.
A jak spinká ona? mezi jídlem nebo chce i třeba nějakou větší pozornost?
11. čer 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ona je zlatá spinká mezi jídlem a když ne tak kouká a pozoruje, skoro vůbec nebrečí, ale vím, že se to může změnit...až dožene to co v bříšku nemohla:§))) uvidíme, zatím je fakt zlatá Valinka..ale je fakt, že den ode dne pozoruje víc a víc a víc reaguje:slight_smile:)))
11. čer 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Já bych jí láskou snědla anebo upusinkovala:slight_smile:)
11. čer 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@janice_opice - no tak se taky snaž co nejvíc odpočívat ať jsi případně připravená ....
...mě se perou poslední dečky, pak bych měla teda tu autosedačku a nějaký ty hračky v ruce ..a snad to bude vše.
Manžel zítra až nebude hic sestaví tu postel a pak se definitivně rozhodnu kde co bude v pokojíku a budou se moct nalepit ty obrázky a přitlouct polička. To by se mohla o víkendu zvládnout a asi bude fakt konečně hotovo.
11. čer 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hihi..tak super..že tak hamá...to jo ..jsem nadšená...pak už příští týden přítel vymaluje./ale jen kuchyň/..mohl by i tu chodbu a tak..ale to ho nemůžu překecat......a hurá na novou kuchyň uf...pak dát nábytek nazpátek a bude to bomba...
11. čer 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - manžílek by taky měl ještě dovymalovat chodbu, wc a koupelnu a chci aspon roh nad sporákem. Ale v tomhle vedru ho nenutím, třeba na to dojde v neděli to už má být líp.
11. čer 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no tak super...já jsem ráda,že mám teda slíbenou tu kuchyň...tak zkusím malinko přitlačit no...když je to vystěhovaný..tak by to bylo fajn rovnou udělat no...ale je fakt,že se malovalo před dvěma lety...no jo no...to jo..však jestli jetrošku v poho...tak to má za chvíli...třeba až budeš v porodnici.. :wink:
11. čer 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no pokud je kuchyň fakt celá vystěhovaná tak by to chtělo ji vymalovat.

No já ho přitlačím trochu v neděli, má být kolem 20°c, takže to je na malování akorád ...jako wc, koupelna i ta chodba je malá, takže mu to zabere tak max hodinu. Tak snad to klapne :slight_smile:
11. čer 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - až budu v porodnici, tak manžel bude chlastat :grinning: :grinning:
11. čer 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo..kuchyň vymaluje..teda nevim kdy..protože kousek lina a lišta chybí..takže to bude až někdy nevím kdy...a bude se tam taky měnit linka..tak uvidíme...

jo tak přítel to má tak..že prý mu je jedno kdy porodím..ale chlastat bude až ten víkend...hm...to jsem na to zvědavá... :grinning: :grinning: :grinning: Ty máš dobrý,že máš plánovanýho císaře..tak cca budeš vědět....i :grinning:
11. čer 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb co já budu dělat celý víkend...kámošky nikdy nemaj čas a princátko jede pařit na celej víkend... :grinning:
11. čer 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mamka jeho chtěla ať jede dom..že tam přijedou vzdálený příbuzný..no skoro je nezná...a jestli ho pustim..tak říkám,že asi ne..ale on už doma neřekne..že jede chlastat tady na hory..na celý víkend ...protože by dostal zjebáka...
11. čer 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak jsem mu řekla,ať už to kouká vybalit..že jsem pak za semetriku.. :grinning:
11. čer 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - mi to dneska neukazuje tvůj "obrázek" máš to bez.
no u nás se bude určitě chlastat ten den kdy se malej narodí ...máme hospodu a určitě někdo z okolí dorazí hned a když ne tak se opijí určitě s tchánem a pak samo o víkendu přijedou známý ...ale já bych raději aby to stihli než přijedem domů ..protože se pak musí lidičky u nás i ubytovat a to bych je tady nechtěla. No jedině že by jeli až do rána a pak vlakem domů :slight_smile:
11. čer 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - aha já myslela, že už tam nemáš ani linku v tý kuchyni ....když se mění lino...že to je komplet vystěhovaný.
11. čer 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahojky, je po zaschnutí asi jako ten včerejší, možná o chloupek tmavší, ale neslábne, tak jsem zatím v klidu. Ne nadarmo se říká, testovat obden... :grinning: :grinning: :grinning: Zde je dnešní a porovnání...
11. čer 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 - jj obden to je lepší :slight_smile: ono taky jen obden prý to HCG roste ....ale zatím to vypadá dobře ...takže další hezky až v pátek :wink:
11. čer 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb ne ne....to už by byl vůbec maras..dostali se pod ni..tak dobrý...nejdřív v pátek to snad dodělaj..jenže přítel je pryč do neděle a to bude vyřízenej po chlastání...no a kdy si to chlapeček vymaluje..mi je jedno..hlavně ať to je.. :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já vím...já tam chtěla dát jen šatky s bříškem..a nejde to tam dát,když není obličej..já tam hodim nějaký foto..až přijdu z cvíča :grinning:
11. čer 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no ...my povídej...těch pět lidí v bytě..mě úplně sere... :angry: :angry: :angry: Tak jestli vydržíme do termínu,tak to bude o..k..páč bych byla v porodnici..to by bylo pro mě nejlepší..ať si pak tady všichni dělaj co chtěj..
11. čer 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to jo ....oni mají napsaný obličej no ....
užij si cvíčo ..i když já bych ven nelezla ...ted jsem byla zase jen smočit nohy do bazénku, ale ve stínu už je 31°c ...na sluníčku musí být zase hrozně :angry:
11. čer 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek