IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
muddledgirl
11. čer 2014
@monyna83 kočí..někdy hcg stoupá po 2-3 dnech..vypadá to moooc dobře..já testila i odpolko někdy..mě to bavilo..no a ten 4.týden těhotenství se mi tak divně motala hlava..a bylo mi zle z uzené polívky a guláše...což jsem milovala...a pak krvička jen potvrdila..u Tebe to bude stejné..neboj.. 😉 😉 😉
kamisb
11. čer 2014
@muddledgirl - no tak vymaluje za týden třeba .... jedna místnost pokud to máš jen bílý tak je to za chvíli hotový.
muddledgirl
11. čer 2014
No holky..tak jdu na to cvíčo.....těhotenské...držte pěsti,ať to zmáknu..v tomhle vedru...hihi..
muddledgirl
11. čer 2014
@kamisb prej za týden..hihi..to ho neznáš... 😃 😃 😃 lino jsme kupovali od půlky února.. 😃 😃 😃
kamisb
11. čer 2014
@muddledgirl - nezmám, musíš ale trochu přitačit 🙂 trochu hysterku těhotnou zahrát 😎
muddledgirl
11. čer 2014
@kamisb Ty jo..holka..já ji hrát nemusim....a nepomáhá víš... 😃 😃 😃 pa pa
monyna83
11. čer 2014
@kamisb však mě znáte, já královna testovatelka 😃 😃 😃 Ale věřím, že to bude OK a v pátek jdu na krev 😉
janice_opiceautor
11. čer 2014
@kamisb
@muddledgirl tak to se muzickove maji ten muj jeste Valcu nemel sanci zapit... 😉
janice_opiceautor
11. čer 2014
@monyna83 to vypada fakt moc nadejne.....mooooc drzimeeeeee vsechnooooooo!!!!!
kamisb
11. čer 2014
@janice_opice - když ten můj o víkendu nedělá a hlavně už má nahlášenou dovolenou...takže si to rozhodně ujít nenechá.
janice_opiceautor
11. čer 2014
Holky tak prece jen nejsem tak statecna a neberu to tak v klidu jak jsem myslela..ted jsem se rozbrecela,kdyz jsem prikladala a mala zase knprsu nechtela..odtahovala se a trochu vztekala...jeste to,ale nevzdam,ale je mi to lito...ja mam hlavne pocit,ze tohle ji udelaly dve sestry vbporodnici,ktery ji tu bradavku furt cpaly do pusiny az fakt brecela a nelibilo se ji to,ze to melo opacnej efekt...a od ty doby mi to tak dela....uvidime..odstrikavam no...
janice_opiceautor
11. čer 2014
@kamisb no ten muj kdyz nedelal tak se staral o Kubu..nemohl ho tu nechat a jit se ozrat...a ted uz je to zase blby kdyz je mala doma a on se zna v jakym chodi stavu.....necham to asi na nem...
monyna83
11. čer 2014
@muddledgirl Zlatí, tys byla na krvi až 4 týden? Já jdu 10 den od ET. Má to cenu?
Já zatím nic, ani mi nevadí žádné pachy a vůně... Jen stále lítám čůrat, ale to proto, že vypiju snad 3-4 litry tekutin, když je takovéhle vedro...
kamisb
11. čer 2014
@janice_opice - holka neboj, odstříkávej hlavně že papá ...až bude větší pusinka, třeba to zvládne sama. No a pokud ne tak se nic nestane ...drž se.
kamisb
11. čer 2014
@janice_opice - tak bude spát v obýváku ne? dětičky se přeci zapít musí !!!! 😎
kamisb
11. čer 2014
@monyna83 - já myslím, že tím 4týdnem myslela od MS. já byla 13den na krvi v CARu.
janice_opiceautor
11. čer 2014
@kamisb no spat v obyvaku..to ho neznas v jakym chodi stavu....kdyby prisel,lehnul a spal tak prosim...... 😃 ale to on ne...navic si to nebude pamatovat,ze ma spat v obyvaku....😉ale zapijeni bude,dle myho s tim jeste chvili ale pocka mozna...podle me do radnyho terminu porodu
monyna83
11. čer 2014
@janice_opice Moc Ti děkuju Janinko, však také Vlastičku přemlouvám, aby s námi zůstala 😉 Uvidíme dál, já pevně doufám, že to klapne a za chvíli budu běhat s pupíkem 😉
coralin
11. čer 2014
@kamisb Ahojky, na chatě bylo krásně a užila jsem si to tam. Jsem ráda, že jsem nejela v tom vedru tím autobusem. Zítra jedeme zase ke známejm a pak na chatu, těším se, že odsud vypadnu. Ukončila jsem semestr a včera jsem dala poslední 2 zkoušky za 1.
monyna83
11. čer 2014
@kamisb Jo takhle, jasný... Děkuji Ti 😃
janice_opiceautor
11. čer 2014
@monyna83 ja byla taky takhle brzo na krvi sama jsem sla ...a vidis tu moji krasnou osmibunku 🙂
coralin
11. čer 2014
@monyna83 tak na ten záchod běhám taky pořád:-) to je hrozný🙂
janice_opiceautor
11. čer 2014
@coralin velka gratulace 🙂))
monyna83
11. čer 2014
@janice_opice To vidím, je naprosto skvostná a nádherná 😉 Díky Jani... 😉
monyna83
11. čer 2014
@coralin No hurááá, ty jsi dnes 7DET, viď? Myslím na Tebe, Kačí 🙂
coralin
11. čer 2014
@monyna83 Ahoj Mony, moc děkuju. Snažím se to nepočítat a nemyslet na to, i když to moc nejde, je to tu v Pha jiný než v přírodě.. a už se těším, že zítra zase jedeme . Budu lesní vílou klidně celou dobu, jsem tam v klidu🙂
coralin
11. čer 2014
@janice_opice k čemu Jani??? já ještě nevím jak to bude🙂
janice_opiceautor
11. čer 2014
@coralin zatim k tem zkouskam prece
coralin
11. čer 2014
@janice_opice já si říkala, jestli to je k nim, asi jsem nějak zabržděná v tom vedru🙂
kamisb
11. čer 2014
@coralin - to jsem ráda, že jsi si to užila a ke zkouškám moc a moc gratuluji.