• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@monyna83 kočí..někdy hcg stoupá po 2-3 dnech..vypadá to moooc dobře..já testila i odpolko někdy..mě to bavilo..no a ten 4.týden těhotenství se mi tak divně motala hlava..a bylo mi zle z uzené polívky a guláše...což jsem milovala...a pak krvička jen potvrdila..u Tebe to bude stejné..neboj.. :wink: :wink: :wink:
11. čer 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no tak vymaluje za týden třeba .... jedna místnost pokud to máš jen bílý tak je to za chvíli hotový.
11. čer 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky..tak jdu na to cvíčo.....těhotenské...držte pěsti,ať to zmáknu..v tomhle vedru...hihi..
11. čer 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb prej za týden..hihi..to ho neznáš... :grinning: :grinning: :grinning: lino jsme kupovali od půlky února.. :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - nezmám, musíš ale trochu přitačit :slight_smile: trochu hysterku těhotnou zahrát :sunglasses:
11. čer 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ty jo..holka..já ji hrát nemusim....a nepomáhá víš... :grinning: :grinning: :grinning: pa pa
11. čer 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb však mě znáte, já královna testovatelka :grinning: :grinning: :grinning: Ale věřím, že to bude OK a v pátek jdu na krev :wink:
11. čer 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl tak to se muzickove maji ten muj jeste Valcu nemel sanci zapit... :wink:
11. čer 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 to vypada fakt moc nadejne.....mooooc drzimeeeeee vsechnooooooo!!!!!
11. čer 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - když ten můj o víkendu nedělá a hlavně už má nahlášenou dovolenou...takže si to rozhodně ujít nenechá.
11. čer 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky tak prece jen nejsem tak statecna a neberu to tak v klidu jak jsem myslela..ted jsem se rozbrecela,kdyz jsem prikladala a mala zase knprsu nechtela..odtahovala se a trochu vztekala...jeste to,ale nevzdam,ale je mi to lito...ja mam hlavne pocit,ze tohle ji udelaly dve sestry vbporodnici,ktery ji tu bradavku furt cpaly do pusiny az fakt brecela a nelibilo se ji to,ze to melo opacnej efekt...a od ty doby mi to tak dela....uvidime..odstrikavam no...
11. čer 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ten muj kdyz nedelal tak se staral o Kubu..nemohl ho tu nechat a jit se ozrat...a ted uz je to zase blby kdyz je mala doma a on se zna v jakym chodi stavu.....necham to asi na nem...
11. čer 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Zlatí, tys byla na krvi až 4 týden? Já jdu 10 den od ET. Má to cenu?
Já zatím nic, ani mi nevadí žádné pachy a vůně... Jen stále lítám čůrat, ale to proto, že vypiju snad 3-4 litry tekutin, když je takovéhle vedro...
11. čer 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - holka neboj, odstříkávej hlavně že papá ...až bude větší pusinka, třeba to zvládne sama. No a pokud ne tak se nic nestane ...drž se.
11. čer 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak bude spát v obýváku ne? dětičky se přeci zapít musí !!!! :sunglasses:
11. čer 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - já myslím, že tím 4týdnem myslela od MS. já byla 13den na krvi v CARu.
11. čer 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no spat v obyvaku..to ho neznas v jakym chodi stavu....kdyby prisel,lehnul a spal tak prosim...... :grinning: ale to on ne...navic si to nebude pamatovat,ze ma spat v obyvaku....;)ale zapijeni bude,dle myho s tim jeste chvili ale pocka mozna...podle me do radnyho terminu porodu
11. čer 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Moc Ti děkuju Janinko, však také Vlastičku přemlouvám, aby s námi zůstala :wink: Uvidíme dál, já pevně doufám, že to klapne a za chvíli budu běhat s pupíkem :wink:
11. čer 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahojky, na chatě bylo krásně a užila jsem si to tam. Jsem ráda, že jsem nejela v tom vedru tím autobusem. Zítra jedeme zase ke známejm a pak na chatu, těším se, že odsud vypadnu. Ukončila jsem semestr a včera jsem dala poslední 2 zkoušky za 1.
11. čer 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb Jo takhle, jasný... Děkuji Ti :grinning:
11. čer 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 ja byla taky takhle brzo na krvi sama jsem sla ...a vidis tu moji krasnou osmibunku :slight_smile:
11. čer 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 tak na ten záchod běhám taky pořád:slight_smile: to je hrozný:slight_smile:
11. čer 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@coralin velka gratulace :slight_smile:))
11. čer 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice To vidím, je naprosto skvostná a nádherná :wink: Díky Jani... :wink:
11. čer 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin No hurááá, ty jsi dnes 7DET, viď? Myslím na Tebe, Kačí :slight_smile:
11. čer 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahoj Mony, moc děkuju. Snažím se to nepočítat a nemyslet na to, i když to moc nejde, je to tu v Pha jiný než v přírodě.. a už se těším, že zítra zase jedeme . Budu lesní vílou klidně celou dobu, jsem tam v klidu:slight_smile:
11. čer 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice k čemu Jani??? já ještě nevím jak to bude:slight_smile:
11. čer 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin zatim k tem zkouskam prece
11. čer 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice já si říkala, jestli to je k nim, asi jsem nějak zabržděná v tom vedru:slight_smile:
11. čer 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin - to jsem ráda, že jsi si to užila a ke zkouškám moc a moc gratuluji.
11. čer 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek