• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@kamisb děkuji, mrkni do fotoalba, dala jsem tam výhled, který mám ze zahrady do údolí:slight_smile:
11. čer 2014 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
nějak se mi to blbě zkopírovala, ale poslala jsem Vám můj výhled do zeleného údolí
11. čer 2014 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@coralin Máš recht, já ti teď odepisovala do IP. Jen zase jeď, zablbneš si s Duffy a sama musíš vědět, kde se cítíš nejlépe a pokud je to být vílou, tak je to nádherné... :wink: :wink: :wink: živě tě vidím, jak běháš po louce, čicháš ke kvítí, piješ rosu z kalichů zvonků a hladíš motýlkům křídla :grinning: :grinning: :grinning:
Ba né, naprosto schvaluji... Jak si mi to popisovala, je to tam parádní. Co v Praze? :wink:
11. čer 2014 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@coralin No krásný to tam je, balzámek... :wink:
11. čer 2014 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin - tak to tam máš klídeček ...jen jeď znovu...já teď vycházím jen max pověsit/sundat prádlo a porochnit nohy do bazénu
11. čer 2014 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 ne ne..jenom že se chodí u nás v hk po 13.-14.i dnech.../plod má stáří dva týdny..ale těhotenství je to 4.-5.tt/..špatně jsem se vyjádřila...
11. čer 2014 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice kočinko..dneska nám paní říkala..že to je prostě těžký pro někoho...a já myslim,že asi pro všechny..že všechny chceme ať už vědomě nebo nevědomě kojit...ale že některé maminky si po přejití na UM oddechly...uvidíš kočko...věřim,že to je těžký no...ale nějak to dopadne...hlavně,že mimi bude mít nějakou stravu... :wink:
11. čer 2014 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak jsem říkala,že si mám už jít sepsat porodopis...PA a ona říkala,že je čas..tak jsem říkala,že snad neporodim do tý doby... :grinning: Hm...tak když myslej... :grinning: Za týden budu teprve 35+6..tak to na ně bude asi taky brzo... :grinning: :grinning: :grinning: Jinak jsem vyzjistila..že do HK se většinou převáží miminka,které nemají 2,5 kg a jsou do 35tt ....což je dneska poslední den..tak super...a kolem 2,5 už asi mít taky bude...
11. čer 2014 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@coralin držím taky moooc pěstičky a plivu těhu bacilky...
11. čer 2014 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
11. čer 2014 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb tak to jsme měly dnes stejnou cestu, taky jsem byla na terase pro prádlo a než odjedeme peru ještě Petrovi bundy. Bazén mi tu jaksi chybí:slight_smile: ale mám před chatou potok:slight_smile:
11. čer 2014 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl Jasná, Kamča už mi to vysvětlila, děkuji :slight_smile:
11. čer 2014 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@coralin - já dneska vyprala poslední deky co jsem měla doma pro prcka i naše ..dětským práškem a do hodiny to bylo suchý.
Ještě bych měla plyšáky ...tak přemýšlím jestli jo nebo ne. Zatím jsem vyprala jen ty co nemají "knoflíkoví" očíčka ...zbytek asi nechám až na léto.
11. čer 2014 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale jo já jsem v pohodě, kdyžtak budu prostě odstříkávat a hotovo....to jsou takový hormonální návaly, hroutit se z toho nehodlám:slight_smile:)) ted mám odstříkáno do zásoby tak co no tak bude dostávat moje mlíčko akorát lahví no hlavně, že přibírá a je spokojená..a už se budí pterodaktýlek:slight_smile:)))) :grinning:
11. čer 2014 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@monyna83 po louce se bohužel běhat nedá, bohužel, ta je strašně zarostlá... byla jsem na kontryhelu, ten jsem teda našla, na tajných místech, kam byl přístup, ale řebříček, nikde.... jsem taková lenošivá lesní víla, válící se v lehátku... ale těm motýlům, křídla klidně hladit budu... krmím kachny, co k nám každý rok připlouvají i s mladými po potoce, kochám se datlama a veverkama a Duffy je taky skopojená. Navíc tam teď budeme všichni a vezmeme i mamču a oslavíme zkouškový.
11. čer 2014 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb já se taky rozmýšlela jestli to tam mám hodit nebo ne, ale zítra jedeme pryč a pak už tak hezky nebude a jsou to černý bundičky, tak ať to má mužíček čistý a připravený
11. čer 2014 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Ahojky, však ona to dá, jen je pro ni třeba pořád ještě velká. Víš, že jednou se přisaje, podruhé ne, tak to jen musí chytit ten správný grif :slight_smile: Neboj, já myslím, že když saje přes prst (a ne z lahvičky), tak se k prsu určitě přisaje
11. čer 2014 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin Tý jo, to je jako vystřižené z nějakého románku. Máme veliký dům s krásnou zahradou, jsem na to děsně pyšná, ale tohle ti snad i závidím :grinning:
Pokud máš volit mezi Prahou a rájem, tak je to jasný... To budeš mít naprosto zdravé miminko :wink:
11. čer 2014 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
VŠEM:
Tak poslušně hlásím, že dneska jsem dožehlila oblečky a umyla ty okna. Takže mám to nejhorší za sebou. Teď už jen dovést tu postýlku a hezky si to načančat a může malá mezi nás :slight_smile:

Já jsem vůbec neuvažovala o praní kočárku - není nový, ale paní říkala, že ho vyprala (září bělobou) a je celou dobu schovaný v igelitu. Tak teď nevím. A vajíčko taky nevím. No, poraďte, jestli perete nebo ne. Nebo stačí jen třeba otřít (což samozřejmě budu dělat - nebo možná moje mamka, protože tam je schovaný).

Tak a už jen zabalit tašku do porodnice. Jen se musím podívat na tu druhou porodnici, co chtějí, abych měla případně všechno :grinning:
11. čer 2014 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@marke já jsem prala i kočárek i vajíčko teda tak nějak pro svůj klid:slight_smile:))
11. čer 2014 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - já to do pračky asi dávat nebudu, ale umeju to jen asi novou houbičkou. Kočárek je nepoužívaný, ale vajíčko bylo 4 roky na půdě v igelitu a zbytek je sousedů v pokoji taky v igelitu.
Tak asi dám na holky a aspon to umeju. :wink: ale taky se mi moc nechtělo
11. čer 2014 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Prší, prší :grinning: a už se i ochlazuje :grinning:
11. čer 2014 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marke ahoj kočko..no tak my měli koupený kočárek +vše od bráchy kámoše a je vidět,že to fakt vypraly...nesmrdí ani extrémně nevoní..tak záleží no..já bych to pro můj pocit vyprala...Ale pokud nesmrdí tak ne.... :grinning: :grinning: :grinning: ..my si ho přivezli před pár týdny...a máme ho doma přikrytý bez podvozku prostěradly..aby se na něj extrémně neprášilo :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2014 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monyna83 to je tak krásný, jak jsi to napsala, Moni, děkuju, barák se zahradou závidím zase já tobě:slight_smile: ale zelené údolí u nás na chatě je vážně úžasné
11. čer 2014 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@coralin Je veliká výhra, pokud máte kam utéct a odreagovat myšlenky od smogového Práglu...Pražáci prominou :grinning: :grinning: :grinning:
Užívej si krásné přírody, čerstvého vzdoušku, pohodičky a miminečko v bříšku to ocení :wink: To se mu bude krásně zahnízďovat :wink:
11. čer 2014 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 svacinova s vlastickou se okamzite dostavi na letnou a dostane za usi vod prazsky tety!!!! :grinning: :grinning: :grinning: no toto! se chvili vzdalim a hned mi tady hanis prahu, lasku moji milovanou, domov muj, no rodiste moje! :grinning: hruza. ale nelze nez s tebou souhlasit. :grinning:
11. čer 2014 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@coralin nazdaaaaar, tehule! :slight_smile: jak ti je? koukam, ze sprtka ses slusna, tak aspon budes mit co detem predat:slight_smile: gratuluju ke zkouskam a jeste vic k pevnejm nervum.
11. čer 2014 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sasanka033 Ahoj zlato, díky, zmákla jsem další semestr a jsem ráda, že to mám za sebou. Jsem říkala, že je hrozný, že ze mně bude na starý kolena šprtka:slight_smile:
11. čer 2014 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@coralin :slight_smile: a nesvrbi te ruka s testovanim? jakej mas plan?
11. čer 2014 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek