• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@sasanka033 počkat, písla jsem Ti do interky:slight_smile: netestuju dřív, i když jsem nad tím dnes přemýšlela ...
11. čer 2014 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin jojo, uz jsem cetla:slight_smile:
11. čer 2014 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tlemím se, tlemím...Ano, Praha je super, když jedu na nákupy a do CAR, ale vždy se ráda vracím dóm...Na letnou se klidně dostavím, ale tak za kmotřičkou na kávu :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2014 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky holky, slibuju, že dnes už dávám poslední fotky, ale myslím si, že dnes to vypadá fakt dobře...
Navíc jsem vzhůru asi už od 04:40, měla jsem zlé sny, že čárka zeslábla a zmizela...Děsný....
Ale testík mluví jinak a Vlastička bojuje a už s maminkou zůstane...chce se mi úplně brečet :grinning: Fakt :slight_smile:
12. čer 2014 v 06:29  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@monyna83 super kočinko...tak breč..já řvala jak želva.. a pomalu i když mi to potvrdili..furt jsem byla jak ve snu..a teď brečim taky..moc Ti to přeju i všem čekatelkám na //.

Já tak moc doufám,že ty hormony se daj někdy dokupy :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2014 v 07:05  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@monyna83 No tak tohle vypadá úžasně. Držíme všechny palce, aby to bylo všechno dál jen a jen v pořádku. :slight_smile:
12. čer 2014 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ahoooooj krásné né tak horké ráno :slight_smile:
Tak dneska mě nenechal nějaký chlap vyspat. Normálně tu zvonil už v 7,15 Asi toho svého manžílka vyměním, když si ty zákazníky naučil tak brzo :grinning: Já vylítla z postele, na pyžamo natáhla teplákovku a letěla. Uf. No, tak aspoň jsem si stihla už dojít pro pečivo. U nás otvírají krám v 7,30 a čerstvé pečivo mají tak první půl až hodinu. Pak už tu neseženeš. No, jsou čerstvé rohlíčky, tak aspoň malá odměna :grinning:

Tak co chystáte dneska?

Já si asi konečně oholím nohy - jestli se k nim ohnu :grinning: A ještě potřebuju uklidit v budoucí chodbě. Je tam zatím jen beton a nedodělané stěny, ale říkala jsem, že si tam dám kus starého koberce a budu tam parkovat kočárek. Jinde to nejde - vzhledem k tomu, jak jeden náš pes miluje kolečka :grinning:

Dneska v noci snad Klaudinka zkoušela, jak tlustá stěna břišní dělí ji od okolního světa. Ale jinak jsem spala až do půl 5, jednou wc a pak už jen nadávala, protože mi v 6 a 6,30 štěkali pod oknem psi a v 7,15 dorazil ten pán. No, takže hrůza. A už nás čeká jen jedna noc bez malého a zítra se nám vrátí. Huráááá
12. čer 2014 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl
@monyna83 cháááááááááááááá hormony a do kupy :slight_smile:))))))))))))) nedaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Monulko to je krasaaaaaaaaa mam y tebe moc velikou radost :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
12. čer 2014 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
:slight_smile:)
12. čer 2014 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@janice_opice :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: krásná princezna
12. čer 2014 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl :slight_smile:)))) a jak je spokojená to byla včera vykoupaná...poprvý v porodnici a doma když byla ve vodě tak tak jako brekala a ted další dvě koupání je uplně ve svym živlu....nabaštěná a ráno se pokandila až za ušima byla taková malá holčička a takových hovínek :grinning: :grinning: :grinning: kde se to v ní bere..krká jak starej chlap :DDDDD takový kapesní miminko:grinning:DD hele,ale hlavně, že jí to funguje
12. čer 2014 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak děvčata, přišel nám dopis od Samči. A já z toho tady skoro brečím.

Píše krátký dopis (jako každé dítě), ale začátek:
Ahoj, jak se máte? Jak se Klaudince daří? ...

Tak to mě dostalo. Prostě to bude ten nejúžasnější bráška :slight_smile:
12. čer 2014 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice vypadá úžasně :slight_smile: celá na zulíbání :grinning: Jak se šibalsky culí
12. čer 2014 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice hihi..to je dobře..kapesní miminko.. :grinning: :grinning: :grinning: Upřímně doufám,že Sam bude po mně milovat vodu,abych ho mohla tahat už za rok k vodě... :grinning: :grinning: :grinning: posadím ho do nějakýho člunu,namažu opalovákem a bude.. :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2014 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke taky jsem blbě spala..kvůli vedru a břichu...a to jsem si dva dny nazpátek libovala,jak furt spím...

Krásnej dopis... :grinning: Já si usuším vlásky..namaluju ksichtík a musim na poštu..tak možná se podívám po nějakém obchodě....a koupím asi jahůdky...a pak zas šupky dupky domů..vyhýbám se slunku...ale pro jistotu ho mám na sobě...

a zase jsem opruzená..hnus...
12. čer 2014 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl nebooj děti milujou vodu já jsem taky vodomil :slight_smile:))))
12. čer 2014 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@marke jůůů ten je roztomilej!!To bude velkej bráška!!!!!! to je super!!určitě bude chtít ségru furt pusinkovat a chovat
12. čer 2014 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl

@marke holky my ted s Valčou měly vzácnou chvíli......byla napapaná a přebalená a tak si tak koukala v postýlce a začala si cucat ruce tak si říkám, že by měla ještě hlad??? v lednici mám sice odstříkaný mlíko, ale řekla jem si, že to zkusíme jinak tak jsem si jí položila na postel, lehla si vedle ní a nabídla jí prso...chvilku nám to trvalo,ale pak se přisála a sosala asi 10-15 minut až u toho usnula...tak jsem zvědavá..třeba fakt potřebuje víc času a dojde k tomu sama:slight_smile:
12. čer 2014 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janice_opice to jsem ráda,že jsou to vodomilové..super...Valinka je šikovná a trpělivost se vyplatí...a když máš mlíčko..tak to je taky fajn.... :wink: :wink: :wink: A v porodnici Ti dovolili tu odsávačku,viď? A kdy?
12. čer 2014 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice vidíš to nevim,jestli by mě napadlo,že má ještě hlad,když si cucá ruce.. :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2014 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice já už se taky těším na miminko..ale musí počkat..než bude hotové aspoň lino a kuchyň...a jestli mě bude neustále tak překvapovat jako doteď..tak ještě budu přenášet...to by vůbec byla prdel..když přijede celá rodina na přítelův koncert den po termínu..to bych je vypekla.... :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2014 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice No to jste holky teda šikulky. Vidíš, ono to půjde, jen to opravdu chce čas :slight_smile:
No, jen doufám, že to nadšení Samču nepřejde, až se malá narodí :grinning:

@muddledgirl Tak to já si dala na snídani rohlíky s paprikou. Taky jsem dostala chuť na něco zdravého :slight_smile:
Chudáku, opruzeniny neznám, ale tebe lituju. Musí to být hrůza.
12. čer 2014 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl já jsem se jich neptala na odsávačku, prostě jsem si jí vynadala a začala odsávat pomalu a polehounku nejdřív tou fází teda stimulovat ..tu druhou fázi jsem si nechala až když se mi začalo trochu tou stimulkou to mléko rozjízdět....naopak pediatrička mě pochválila za odsávajdu, že mám kvalitní a že je to dobře, že tý holčičce musim pomoct, že je slabá a sama to neutáhne :slight_smile:) Co se týče přenášení tak si myslím, že u prvorodiček je to dost častý a navíc ani vlak nejezdí přesně podle jízdního řádu, že:slight_smile:)) tak mi to řekl doktor, když jsme se bavili, že jsem úplně zavřená a CS v 37 týdnu furt 1...... takže kdybych neměla tu pitomou preeklampsii tak asi přenášim taky..ale jak jsem zjistila, tak za přenášení není bráno do 42 tt ..prý se to bere až od 42 tt jako přenášení do té doby je to normální termín porodu ...38-42 tt
12. čer 2014 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@marke neboj nepřejde naopak uvidíš:slight_smile:
12. čer 2014 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marke já měla asi v půl sedmý housku a teď jogurt...dnes mám zas hlad..ch jo...napatlala jsem sudocream zasypala pudrem a natáhla kalhoty..zkusim sehnat nějaký krátký šlasťáky nebo něco..nevim no.. :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2014 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 - tak to už je krásně vidět rozdíl ...vidíš obden by to bylo lepší :slight_smile: ale na druhou stranu žádný poslední testík ...chceme vidět i ty další :wink: a taky ty hodnoty z krve a pak ULZ a ták ...vždyť víš :wink:
12. čer 2014 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janice_opice - to jste holky šikovný, jen tak dál. Třeba jí vadí jen nějaká poloha u toho přisávání a v leže jí to třeba půjde takhle líp.
12. čer 2014 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl - taky bych měla asi vyrazit do krámu, ale nevím jestli tady v tom prvním budou. Prý se jim zabila dcera v autě o víkendu. A k hročce je to už o něco dál ...tak nevím jestli se vykopu, ale měla bych...je tu poslední houska a k obědu nic.
12. čer 2014 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice já nemám dvojfázovku...teda jako já mám medelu ale ta musí být hodně stara....je z německa...a jde z ní co jsem pochopila udělat elekrická....ale myslím,že zatím ty odsávačky stačej...mám pak ještě obyč pístovou a tu elektrickou baby ono...třeba narazim na známou a s tou se poradim...

No..a termín porodu je stanovenej na 39+6...nebo mně to tak vychází....hihi..takže to je klíďo možný...no tak to může být ještě sranda..a já bych aspoň měla klidný šestinedělí...hihi..

Já mám cs3..před týdnem cs 2...ale ptala jsem se jestli se mimi chystá ven a prý ne...poslíčky jsem neměla a ani je nechci.. :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2014 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb jj třeba jo uvidíme jak to bude dál, každopádně asi k tomu fakt potřebuje dozrát i :slight_smile:) ty zabila dcera v autě jo? já mám takvou hrůzu a strach o ty svoje děti a kor ted teda...v pátek po návratu z porodnice jsem tu vyšilovala kvůli tomu Kubovi a to jsem fakt byla skoro hysterická ,... a ted budu dvojnásob....
Já asi odpolko vyrazím s kočárkem na chvilku ven, když nebude moc velký vedro, potřebuju koupit zeleninku
@muddledgirl v klidu, on půjde až bude jeho čas:slight_smile:) neni kam spěchat a můžu říct, že jsem tu měla valstně jen naše a v sobotu přijdede tchyně s tchánem a stejně je to únavný
12. čer 2014 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek