• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@kamisb chudáci..my máme obchod hned v dalším vchodě..co jsem těhu..tak si teda libuju...meloun nebyl..tak jsem koupila jen pití a bramborové těsto v prášku...příště zkusím udělat sama špalíčky..koupím zelí kysaný a libový uzený a bude mňamka... :grinning: :grinning: :grinning: Ale asi až večer..aspoň mě přítel může pomoct..hihi...

tak houska Ti k obědu stačí...já teda teplý moc nejim normálně..natož v těch teplech....
12. čer 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já se ptala..páč přítel jede od pátka do neděla pryč..v chatě není signál.....dovezla by ho dyžtak známá...ale má malý dítě..tak nevim no....už jsou přece jen 4 týdny a kousek..a člověk nikdy neví....a hlavně...bych nechtěl opilýho otce u porodu.. :grinning: :grinning: :grinning:

No právě....přítel teda slíbil,že conejvíc s nima bude venku...tak doufám..ještěže ta cesta trvá čtyři hodiny....a třeba prcek fakt nebude na světě.. :grinning:
12. čer 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - tak oni by ho tam podnapilého podle mě ani nepustili. No já teda musím mít teplý jídlo k obědu. Vynechali jsme myslím jen neděli, kdy byla veliká mísa šopáku, ale jinak bych měla furt hlad.
Ted už tu zase skoro hodku sedím a nesnídám blbec ...no nic jdu si něco na tu poslední housku namazat.
12. čer 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to víš je malinká tak jí musí taky trochu narůst pusinka aby se pořádně chytila.

NO tchán to říkal, že prý autonehoda, snad to bylo v neděli i ve zprávách. Ale víc neví. Oni už jsou v důchodu a teď asi budou sami na vnoučka...pokud nebude s otcem teda. Nevím jak to tam mají, ani jak je vnuk starý. Ale vždycky je hrozný přežít svý vlastní děti.
12. čer 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb taky si myslím..jooo to já vůbec..já vařím,jen když chci..a ještě si to budu užívat dokud mi to mimi dovolí....ale taky proto jsem tlusťoch..protože jím dost pečiva..teď se snažím to eliminovat teda....a možná udělám i polívku třeba..přítel měl chuť na porkovku.. :wink:
12. čer 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A asi jsme přišli o jednu fenku ....tchán s nima jezdí do práce na kole a v úterý uviděly kočku tak za ní vyběhly, jedna se vrátila, ale druhá už ne :frowning2: ....to vypadá, že se jí něco stalo jinak by se už vrátila. Ony si občas utekly jen tak, ale vždycky se ještě ten den vrátily :frowning2:
12. čer 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb jo podnapilej by nesměl k porodu to je fakt, tose v prodonici podepisuje...teda aspon v Motole
12. čer 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :frowning2: :frowning2: :frowning2: chudáček
12. čer 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice takže hlavně nerodit..
12. čer 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky nic, jdu si tu něco šušnat a odpočívat..plánuju jít odpo sama ven s kočárkem pro tu zeleninu tak snad bude počasí
12. čer 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl nebo nechlastat :grinning:
12. čer 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no to je hrůza teda,,to by mě zabilo
12. čer 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak jako polívka by mi asi stačila ...ale tchýně rachtala v mrazáku tak možná něco uklohní :slight_smile:
někdy jsem fakt ráda, že bydlíme s nima :sunglasses:
jinak mám asi ještě v mrazáku nějakou omáčku, knedlik tam bude taky ...tak případně uvařím jen rýži nebo těstovinu k tomu.
12. čer 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jo..ale to na tý chatě bude..to je jasný..ale tak já myslim,že neporodim..jen ta představa mě děsí..kdyby u toho nebyl..
12. čer 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tady se sluníčko začíná probouzet, ale je lehce pod mrakem ...ale i tak už je 25°c a to původně říkali, že to bude maximálně.
já se válela včera a nic nedělala. Ale Adámek měl včera nějaký "tlaky" jsem říkala manžílkovi, že se mu chce asi ven ale bokem ....na pravo mi furt rostla slušná boule ...tipovala jsem to na nožičky :grinning: :grinning: bylo to vtipný a když jsem jej za ně jakoby chytla tak zase hned zmizely a pak se zase objevili ...asi to bude fakt dlouhonohán ...večer se fakt jako brutálně protahoval jsem si říkala, jak se tam může vejít :wink:
12. čer 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no..vidíš to..to říkám děsně dlouho..musíme odmrazit mrazák...aby bylo dyžtak místo na mlíčko..protože jeden nejde ani otevřít..si představuju,že budu jak mlíkárna... :grinning: :grinning: :grinning: anebo taky ne..Rachtala v mrazáku..tak to je dobrý... :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb přesně...to ten můj dělá taky čím dál víc..ty kluci..to budou..víš kolik má odhad...?
12. čer 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - znám docela dost lidí kolem 60tky a starší co se jim děti zabili nebo umřeli na nějakou nemoc a hrozně moc to člověka odrovná.
Jedný paní se takhle syn oběsil kvůli holce na štedrý den ...no už je nikdy neslavili což je pochopitelný, ještě to bylo jediný dítě ...prostě síla.

Tohle nemohl nějak pochopit můj muž jak jsem ležela v tý nemocnici a málem tam zůstala...že jako pro mamku mojí by to bylo ve finále horší než pro něj. On by si jednou našel jinou, ale mamka už těžko, i když má ještě dva syny....jsou věci, který se nedaj srovnat a asi moc pochopit. Tenkrát chápu, že měl problémy sám se sebou a ještě přivezl mamku sem a ta jim tady omdlela...tak pak jsem měla jednu dobu na talíři, že se o ní musel starat....ale to už je pryč naštěstí ...a vztahy zůstaly v pořádku.
12. čer 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :slight_smile: Doufám :slight_smile:
Takže ta tvoje odsávačka má jakoby 2 funkce? Nevěděla jsem, co to dvojfázová znamená. Jedno jako stimulace a druhé silnější na odsávání?

@muddledgirl Kamarádka má takové ty harémové kraťasy a moc si chválí, jak jsou lehké a vzdušné. Tak třeba něco takového :slight_smile:

@kamisb Tak to já mám s tím krámem jasno - buď tady (asi 50 m) nebo až Chrudim (5 km) :grinning: Já dneska budu dělat halušky s bryndzou. Jen jsem nekoupila slaninu na výpek, tak to bude dietnější :grinning:
12. čer 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke když já mám holka skoro sto kilo..fakt by to vypado děsně,,,zkusím sehnat něco pod šaty..děkuju... :wink: :wink: :wink: Teď mám kalhoty dlouhý od Litexu... :wink: :wink: :wink:
12. čer 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - tak to já krámek asi 200m a nebo pak tak 1,5-2km (podle toho kam bych se vydala) ....jako dá se to dojít v pohodě, pokud teda nezačne pařák. A obávám se, že už začíná ...
12. čer 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no to muselo bejt těžký,ale na jednu stranu ho chápu...člověk by takový věci říkat neměl..ale stres dělá hodně...určitě máš pravdu v tom,že to je to nejhorší,když pochováš dítě... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. čer 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no odhad mi sestřička nechtěla říct, ale doktor říkal, že budeme velký.
Když jsme měli v tom 30+4 skoro dvě kila. a když se údajně přibírá za týden 200g ...tak to je 9 týdnů navíc takže asi 3,8kg bych tipla. proto bych raději kdyby šel ještě o týden dřív než v tom 39+něco. Mě by se líbilo asi kolem 27.6. :slight_smile:
12. čer 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - ono to tenkrát bylo hrozně moc emocí všude ...a to víš, že člověk hledal špatný občas na těch druhých, ale každej nese špatný věci jinak a mě některý situace přišly neadekvátní a manžílkovi zase jiný. Takže trochu třenic bylo, ale pak v srpnu ve Francii jsme si to "vykřičeli" po jedný chlastačce v noci na pláži a pak už jsme to nikdy neřešili ..ale bylo to potřeba no. Stejně si dál myslíme svoje, ale už se to neřeší..co kdo udělal či neudělal. Lidé jsou různí a i tak reagují.
12. čer 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no..jsem zvědavá na nás..jak budem velký...no prý dokonce asi 240 průměrně..to je dost....Ty jdešt na císaře...ten se nedělá až ve 40tt...většinou teda 38-39 jtt...Ještě ho nemáš domluveného?

To se musí..vykřičet si to...já se přiznám,že už bych někam jela na dovču...nikde jsme za 4,5 roku nebyly..nebyly penízky..nebo pak jsem byla na nemocenský a on hledal práci...a teď těhu.....ale tak ráda bych někam do chatky za rok s prckem...k vodě...protože vodu miluju a neumím bez ní v létě žít...
12. čer 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb nejhorší je,že to vždycky to nejhorší odsere partner...ať člověk chce nebo ne...
12. čer 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no nám řekl doktor nejdřív, že rodit nejdýl 39+0 pokud nebude chtít malej ven sám dřív no a posledně už říkal že i klidně 39+1, 2, 3 ...tak uvidíme no.
Ale asi prostě berou donošení dětě až když je 39+0 ....ale přijde mi to divný. Zítra se zeptám jesti už dáme nějaký termín abychom věděli nebo až ten další týden...ale už bych to možná trochu ráda věděla ...i když samo může voda prasknout uplně jindy nebo začít se něco dít.
Ale jsou porodnice kde se dělá císař v týdnu 38+ ...ale asi taky záleží proč se dělá.
12. čer 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - njn, odnese partner, ale od toho je máme ne? a oni nás .... :wink:
12. čer 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
12. čer 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky, tenhle čtyřlístek Péťa dneska našel, když jsme šli k řezníkovi pro maso:slight_smile: Prý poprvé v životě ... to je dobré znamení :slight_smile:
12. čer 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek