• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
ja se z toho fakt pose*u!!! sledujte:
volala jsem pro vysledky tech chlamydii z krve a z laborky prej prislo jen: rozpor ve vyslednych parametrech. a to je vsechno. doktor je z toho zmatenej, prej nic takovyho v zivote nevidel, ja uz tomu vubec nerozumim a mam prej volat zejtra znova, ze to zjisti. tipuju ale, ze proste neco zvrzali a ja tam budu muset na krev znova. minulej tejden mi brali pet zkumavek, vcera dalsi, zrejme uplne zbytecne a navic tim padem porad nemam vysledky, takze dalsi cekani. kazdej den jsem nekde u doktora, uz nevim na co se mam v praci vymlouvat.
17. zář 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 no mě se taky nikdo neptal, poslali mě do Podlí kde je dr Madar a všem dá jen prednison a gumsex na pul roku.. vysledky mi nedal ani do ruky, tak jsem šla sama k Malíčkové pak protože tohle bys ztracený čas..
@kamisb ono brát prednison nebo podobné léky jen při stimulce je uplně zbytečné, začnou učinkovat až po 4 týdnech takže se s nimi má začít měsíc před stimulkou..
@sasanka033 já bych to nezkoušela, muže to poškodit spermie, nebo pak kdyby to vyšlo tak přeci jenom nemají se brát žádné léky aby to embryjko nepoškodilo.. Já měla podobné problémy, ale teda když nám to nevyšlo 2,5 roku tak jsme si říkali že poslední plodné dny to už nezachrání a chtěla jsem být ok na IVF..
17. zář 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tady je každá rada drahá, bejby...ale zkus to, kdybys neměla glubule, tak sex je a víš prd. Jdi do toho :grinning: Mimochodem, taky jsem dostala včera nějaký gyn globule na výtok....
17. zář 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh tak to jsme dvě... my neměli sex od dubna :grinning: naštěstí má manžel taky strach a já teda nemám vubec chut musela bych se nutit kvuli němu.. ale říkala sem si že by se to tam před porodem sexem aspon roztahovalo ale takhle se to tam zužuje :grinning: :grinning: :grinning: A nachlazení nevadí neboj!
17. zář 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no tak chlamydie zrovna není prdel..
17. zář 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 no ty jsem si vyzadala sama, pac to nikoho doted nenapadlo. no a hle, hovno hovno, snazim se, honim vysledky a oni mi reknou tohle?! vysledek zadnej???
17. zář 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ja bych se na leták vykaslala - pokud by to bylo nakažlivé věděla bys to ...:slight_smile:
17. zář 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke No ahojky, my jsme byli objednaní konkrétně k imunoložce, Dr. Malíčkové...Chvíli s námi poklábosila, něco vysvětlila, pak nám dala žádanky a museli jsme jet do Kachlikárny na odběry...Pak mi ona konkrétně posílala vysledku mailem.
Jůůů, tak to na Tebe budu myslet...Člověče, je mi divný, že sis nevybrala Rožníčkovou... :grinning: :grinning: :grinning:
Hmmm, panečku, přímo Dr. Řežábka, tak to budeš v těch nejlepších rukou. Teda, já konkrétně soudit nemohu, nikdy jsem na něj neměla štestí, respektive, já se ani neptám, kdo slouží...Vždy mě někdo vezme a jdu...Ale podle všech reakcí na něj, lepší volbu jsi mít ani nemohla...
Jo, jo, holka, stále čekám na MS, podle posledních propočtů, cca za 4 měsíce se mi cyklus protáhl, na 29-30 dní, takže to vypadá na MS v pátek...Tak uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahoj Sas, sakrááá...Ty jsi snad prokletá, či co??? Vždy, když čtu tvé příspěvky, nevěřícně kroutím hlavou...Tak to je masakr...Nenech se odbýt a ty výsledky si nech pořádně vysvětlit!!! Co to má jako být??? Diagnóza neznámá??? Doktor tohle nikdy neviděl??? Tak ať vrátí diplom!!!! Respektive laborka, která výsledky zpracovala a poslala vyjádření k Dr... To je fakt v prd.... Pardón za ty výrazy...
Jinak, ohledně těch globulí, já bych to taky riskla...Navíc, pokud je to jen gyn. rázu, tak naopak v příbaláku píší, že se mají globule zavádět co nejhlouběji, aby byl výsledek účinný...TAKŽÉÉ :grinning: :grinning: :grinning: K čemu máš přítele, ať Ti s tím hlubším zavedením pomůže on :grinning: Navíc, pro něj také prevence...Já bych to riskla...Myslím, že stejně nejdřív musíš dořešit vše kolem, než se pustíš do zdárného IVF...A co ty víš, třeba nebude vůbec potřeba...
17. zář 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 taky mi to tak nekdy prijde, ze jsem snad prokleta:/ no je to k posr..co ti budu povidat. zejtra teda jirsova v caru a otazka, zda mi ma vubec davat protokol a leky a mam zacit se stimulkou...to samy pak o hodinu pozdeji indikace k laparce. na kdy teda. jako cekaci doba 2 mesice nevadi, problem ale je, ze ja si chtela puvodne dat termin laparky na listopad, kdyby nevyslo rijnovy ivf. ale kdyz ivf odlozim, tak bych asi mela jit nejdriv do laparky, ale to zas abych do ni sla v rijnu, ze jo...no a otocit to uz pak nepujde, kdyz ji budu chtit driv, to uz nebude volnej termin. jako mam z toho hlavu jak patraci balon, fakt. a mam chut na pizzu dneska, takze si udelam radost a dam si pizzu k veceri. a asi i cudku.
17. zář 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 s tema globulema a sexem se asi rozhodnu podle toho efektu - esli se nebudu cejtit pri ovu dobre, tak do sexu nepujdu, esli vytok ustane, tak holt jeden sex se snese, ne?:slight_smile: jako bohuzel fakt mne ted sex proste boli, coz stejne souvisi s tim mocakem:(
17. zář 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Já bych do konce měsíce přeléčila ten močák, zkrátka pupík, co Tě tolik trápí, mezitím se můžeš snažit...až pak bych šla na laparku. Když budeš mít tohle všehno za sebou, pak můžeš s čistou hlavou a klidným svědomím začít stimulku a pak vítězné IVF. Drahoušku, teď nejsi úplně ready, jsi rozlítaná, pořádně nevíš, co s Tebou je a doktoři Ti to dle všeho zodpovědět také neumí...Kdyby jsi mervomocí do IVF šla, nechci samozřejmě malovat čerta na zeď, ale kdyby to nevyšlo, nejen, že bude pokus pryč, ale mohla by sis to i vyčítat...To nemluvím o psychice...
To, co teď řešíš, není zarostlý nehet na noze, v tomhle případě souvisí všechno se vším a lepší ještě chvíli počkat a dát se dohromady, než pak litovat... Já Tě nechci nijak od IVF zrazovat, ale taky nechci, aby ses ještě víc trápila...Stačí ty sra..y kolem...

Jinak jasný, dej si pizzu, udělej si pohodu...Pizza, kávička, cigárko...Stojím za Tebou, sleduj :grinning:

Vynikající...Žádný rajčatový základ, pěkně smetanový...Samé dietní věci, jako 40% uzený eidam, parmezán, smetana, mozzarella, šunčička...No vepřík je Monička :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malinka_02 my do 16 tt nemohli a od tý doby jsme na střídačku nemocný. Partner čeká na výsledky krve, obává se slinivky, takže u nás ani není nálada. Každopádně já chci cvičit s epinem před porodem :slight_smile: Ale tím tady nebudeme holky otravovat, kdyžtak napíšu do inboxu :wink:
17. zář 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahoj, no hlavně, že jedno :wink: , nevěš hlavu, to bude dobrý, ten nejsilnější mimouš vydržel a PGD určitě vyjde ukázkově!!!! Musí a hotovo! Držím moc všechny palce :wink:
17. zář 2013 v 18:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jak píšou holky, myslím, že samotnýmu mimi by to vadit nemělo :wink: a jestli to dáš, tak bych šanci nějaké šikovné spermijce určitě dala :grinning:
17. zář 2013 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice, Ahoj Janinko, jééé to se těším! Tak hurá do toho a mimi je hotovo :grinning: . Konečně rozjedeš tu vlnu // :grinning: . Hurá! A já se ráda přidám :grinning:
17. zář 2013 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky... opět TO vidím...mám tedy ještě asi 4 dny do MS...Vidíte to nebo mám halušky a čárku vidím jen já? Líp to bohužel vyfotit nejde... Lovec duchů je lovec důchů... :frowning2:
17. zář 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No něco tam je.. !!!!!!!!!!!
17. zář 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musíš rano !!!!
17. zář 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ja nevim, chvili mi prijde, ze tam neco je a pak zas ne. a mas naky priznaky jako minule? no pockej do rana a pak taky dalsi dny, kdyz se hcg zvysuje co dva dny...v den ms budes moudrejsi:slight_smile:
17. zář 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 i já vidím :slight_smile:
17. zář 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 aha..no tak at ti to naberou znovu.. Je to na pytel..
@brsh nevim co to je..
17. zář 2013 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jen se bojím, že zítra bude už zase pozdě. Včera jsem ještě ms měla - slaboučkou - večer už jen špinění a dneska ráno nic. Tak zítra nevím nevím. Kolikátý den cyklu a vzhledem k ms (jestli až když úplně skončila nebo ne) dělali průchodnost vám? Zjišťuji, zjišťuji...
@pidisek Ahojky, tak jsem rada, ze jsem u něho. No, holky to říkají, že když není průchodnost, tak to bolí. Jen ať se mu to povede. Potřetí už se mi tam nechce.
@sasanka033 No na tvoje doporučení jsem nebrala Rožníčkovou :grinning: Tu první mi měla dělat Krutinová, ale ta tam teď už není, protože ji prý odveleli asi na 1/4 roku na sál. Říkala to sestra, když jsem chtěla jít zase k ní.
@monyna83 Tak tentokrát byla hádanka jednoduchá :grinning: Jo, těším se k Řežábkovi, dost ho chválí a když je nejvyšší, tak asi má být proč. No uvidíme, jak jsem jen psala, jestli už zase nebude pozdě. Tak budu na Tebe myslet a dej vědět, jak jste to naplánovali.
18. zář 2013 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke teda ja nevím ale ja jsem určitě ms pri profukování nemela....
18. zář 2013 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke jen se nelekni je to kapacita ale je takový hodně rázný :slight_smile: ale fajn :slight_smile:
18. zář 2013 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Díky za odpověď. A ještě víc za radu - aspoň budu na něj připravená :slight_smile: Ale vím, že na Bláhovou taky nadávají, že jim nesedla a na mě byla tak děsně milá, až jsem se pomalu vylekala :grinning: A ještě dotaz - šlo se do Tebe dostat nebo musel použít kleště? Jen, že Krutinová právě kleště nechtěla používat, že by to bylo bolestivé, tak jsme to odložily.
18. zář 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ahoj, mne pruchodnost delali i nejakej nestandardni den, urcila to tak koryntova, pac jsem mela totalne rozhozenej vnitrek po ET - sestra prave namitala, ze jsem spatnej den cyklu /uz bohuzel nevim kerej/ a dr. na to:"to je jedno, stejne se tam ted nic nedej" cimz myslela, ze mam cystu, zadnou sliznici a zadnej folik na ovu. takze ja vlastne ani nevim kerej den se to ma delat. ale je mozny, ze i diky tomu jsem u toho trpela jak zvire, kdovi.
u rezabka o ty pruchodnosti ani nebudes vedet, teda snad jo, pac pokud budes pruchodna, budou te z toho vzduchu bolet ramena.
18. zář 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 Ahojky, já tam bohužel nic nevidím, ale je to ještě daleko, za ty 4 dny budeš moudřejší. Navíc ono tam něco být může, ale foťákem a monitorem se to hodně zkreslí. Tak držím palečky, třeba to vyjde úplně samo - že by se tělo leklo toho iui? :grinning:
18. zář 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pidisek razny?:slight_smile: to teda nevim, rezabek mluvi potichu, totalni introvert, kolikrat mu odeziram z pusy, pac ho vubec neslysim a je to samy: prominte? pardon? co jste rikal?:slight_smile:) nevim teda s tou raznosti:slight_smile:
18. zář 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janiiii tak TFUJ,TFUJ,TFUJ a ted at to konešně vyjde !!!!!!!!! :wink:
18. zář 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek