• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

19. srpna 2017 
@coralin - to teda ....tak hezky uschovat :wink:
12. čer 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb už se lisuje:slight_smile:
12. čer 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin - tak super :wink:
12. čer 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke jj první stimuluje bradavky a duhá odsava a jupííí už se zase přisala :slight_smile:
http://www.medela.cz/produkty/swing-A20000005CE3
12. čer 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@muddledgirl Slzy zatím netekly, stále ještě stojím nohama na zemi. Prosím Tě, zítra jdu na HCG, budu 10DET 4 denní morulky a nevím, jaká má být asi hodnota...Kolem 40?
12. čer 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke
@janice_opice Holky, móóóc Vám děkuji, já sice ještě nejásám, tentokrát mi není vůbec nic, krom toho, že mě pořád pobolívá podbřišek jako na MS. Zítra jdu na krev, jsem strašně zvědavá, vůbec nevím, jaká hodnota má 10DET +- být...
12. čer 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin to teda číčo...myslím moc... :wink: :wink: :wink: :wink:
12. čer 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Téééda, tak to tedy děkuji, pokud Vám to neva, já budu ráda, protože krom Vás na koníkovi nikdo nic neví a já se nemám s kým o tu tichou radost podělit. Michalovi to chci říct, pokud bude HCG pozitivní a v normě... :slight_smile:
12. čer 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 kočinko..hodnotu bych neřěšila...po 13-14-i dnech by měla být aspoň 50...ale je většinou víc..já měla po 14-i dnech 195 a koukej kde jsme....u nás v nemocnici se jim to nelíbilo,když jsem tam skončila...a musím zaťukat..vše je jak má..a já teda dodneška nevim co Samík byl..jesti blastocysta nebo nééé :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb to jo od to se všichni máme s partnerama..prostě...pevný vztah přestojí hodně.. :wink: :wink: :wink:

jasně...všude to s císařem dělají jinak... :wink:
12. čer 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ty jsi machr..já už s duchama lítala za přítelem.... :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 - hele nevím kolik ten 10 den, ale ten 13 den hodně doktorů říká mít aspoň 100 ...čím víc tím líp...
...takže těch 40 by asi bylo ok. Ale snad odpoví janička ta myslím byla ten 10 den.
Já 13 den měla 1700 ...ale každá jsme jiná takže hodnotu přesnou Ti nikdo neřekne.
12. čer 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl A oni se mě budou ptát, kolikátý DPO jsem? Nechci býz zklamaná...Tak sonduju :grinning: :grinning: :grinning:
Jasný, Vy jste velcí bojovníci a Samuelek vše zvládl na jedničku :grinning: :grinning: :grinning: Paráda :wink:
12. čer 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - nevím proč by nám testíky a kor pozitivní měli vadit :slight_smile:
já teda dělala ten 10 den a byly to krásný dálnice, a pak to jen poslala smskou manžílkovi, ten se smál, že prý jsem chtěla vydržet do 12 dne. Ale byl v pohodě prý tentokrát věděl, že to dobře dopadne.

Poprvé jsem byla na krvi 10 den, ale to jsem špinila ....tak v panice volám doktorce že jsem začala špinit už 8 den ...tak pak říkala ať ten 10 jdu na krev a když bude negativní tak vše vysadit. Ale hodnotu mi neřekli, jen že nic není.
12. čer 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 den po ovulce? Ty nejsi po IVF? :wink: Ty nejdeš do CARU na krev? Jdeš jako samoplátce?
12. čer 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ty jo 1700 ...to je masakr..co... :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl To já dělala dříve také, ale tentokrát se držím. A to už to vím od pondělka, bačkůrky už mám na zítra připravené v autě v kastlíku, ještě pak přiložím testík :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hihi myslím že to bylo 1739 :slight_smile: nebo tak nějak ...sestřičky jsem se do telefonnu ptala asi 3x jestli jako slyším dobře. Já se modlila aspon za 250 a ono tohle :grinning:
ale je vidět, že to je chlapák no ....o týden větší tak asi ta hodnota byla proto hned vyšší :grinning:

teď se mu pere povlak na tý autosedačce nakonec jsem to nacpala přeci jen do pračky na nějaký kratší program jen ....jen teda nevím kdo to na tu konstrukci pak nasadí ....jsem to nemohla sundat natož pak nandat.
12. čer 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jasný, počítám s rozmezím mezi 30-40... To je teda hodně, 13DPO 1700...Hmmm :grinning:
12. čer 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 - no možná se budou ptát až si budeš volat pro výsledky....protože třeba kdyby to bylo 40 tak na 14 den by to bylo docela málo. Ale dopředu jim to podle mě říkat nemusíš.
12. čer 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 nééé...bude nadšenej...mně teda začlo být brzo zle...z uzené polívky a guláše..už druhý týden po ET..takže přítelovi by to divný bylo no....bačkůrky áááááá pro manžílka..já jsem trubka..to je hezké... :wink: :wink: :wink: já to nijak slavnostně neoznámila no...
12. čer 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin paráda...Já jich měla 5 a dokonce jeden pětilístek :slight_smile:. A pssst, ale také mě na zahradě pokakal pták :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 - jj hodnota mě dostala ....ze začátku jsem se děsila aby nebyli dvě ...ale pak jsem si řekla, že by to nevadilo a uklidnila jsem se no. Pak i volala doktorka, že hodnota je krásná, že to na dvě nevypadá ....ale pak si vem, že byla holčina co měla 14 den asi 600 a má dvojčátka ...fakt je to hrozně individuální.
(proč si vymýšlím tak dlouhý slova ....)
12. čer 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Fuj už je zase vedro :frowning2:
12. čer 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hihi..taky jsem byla ráda,že námto před prodejem vypraly.... :grinning: :grinning: :grinning: Ty jo..to je hodnota jako kráva...to jsi asi měla hatchující blastocystu ne?

Já byla ve městě a nic se mi nechce....na poště..utrácet v DM...pro karbanátky k obědu..hezky jsem to vyřešila...a na jahody zapomněla..hihi..se to rýmuje....no a k večeři nebo zítra bude to uzený...kotletka mňam...se zelím a bramborovým knedlíčkem.. :grinning:
12. čer 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tady je taky hnusně...nacpala jsem do sebe velice zdravý karbanátek s chlebem...a jdu odpočívat... :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Jasný, u nás vše jinak...TT dělat mezi 14-17 dnem od ET a do CAR mám volat výsledek TT, ať je jakýkoliv. Ale tak o krvi nemluví, pouze UTZ asi 3 týdny od ET v CAR. Takže krev podnikám na vlastní pěst. Podle CAR bych měla udělat první TT až příští úterý, no a já Vám už od pondělí fotím testíky :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Super, moc Ti děkuji za info, velmi užitečné :grinning: :grinning: :wink: :wink:
12. čer 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl I prd velebnosti, to je na každém jedinci a já doufám, že mu to cvakne hned. Víš, jaké mají chlapi dlouhé vedení :grinning: :grinning: :grinning: Mě právě zatím nic není, ani vůně mi navadí, žádné pachy, ani jídlo... Jen mám stále chutě na slané a to jsem si koupila tolik jogurtů a dobrot. Zatím to leží netknuté... :grinning:
12. čer 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: No jsem napnutá jako struna, co Ti mám povídat :grinning:
12. čer 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek