• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@monyna83 ježiš...to bych nevydržela..vydržela jsem to poprvý..protože jsem byla přesvědčená naivně...že to hned klapne...pak už nikdy....to bude manžílek šťastnej..holčičko naše....já jsem tak ráda za Tebe..moc... :wink:
12. čer 2014 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monyna83 - užitečný, ale vlastně k ničemu :slight_smile: někde na webu jsou rozmezí hodnot ...tak to zkus najít.
Ale prostě bych se pak zeptala až si budeš volat pro výsledek.
Taky jsem slyšela, že některý CARy ani na krev neposílají. Prý když se jde jednou a ne víckrát tak to stejně nic neřekne.
12. čer 2014 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl No Ty jseš skvělá viď? Tys to napsala tak kráááásně, až jsem dojatá... Ježiš...Asi ano, asi hormony trošičku pracují :grinning: :grinning: :grinning: Ale napsala jsi to vážně tak Krásně.
Moc Ti děkuju zlato a doufám, že Vám sem zítra vykřičím krásnou hodnotku :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2014 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb Náš CAR právě také neposílá, ale já chci na vlastní pěst. :wink:
Ale to je právě to, chci zítra a pak třeba v pondělí nebo úterý znovu...Abych viděla, jaký je rozdíl a jak hodnota roste...
12. čer 2014 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 Moni koukni se potom tady at vis zhruba to rozmezi :slight_smile: ..... http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id=343
12. čer 2014 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl - jinak jsem měla 4 denní morulku. Ale prý moc pěknou :slight_smile:
12. čer 2014 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@hhani Jupííí, thank you, zlatí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. čer 2014 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 - se jim do těch tabulek nějak nevejdu :grinning:
12. čer 2014 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb To teda ne :grinning:... Prosím Tě, blbá otázka, ale nejsem si jistá...den ovulace je u nás den OPU?
12. čer 2014 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 hmmm průměrná hodnota 14 dní po ET 3-denní kultivace 514 a já měla 195... :wink:
12. čer 2014 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monyna83 ano..myslím,že jo..den OPU :wink:
12. čer 2014 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 - jj ...OPU = ovulace (dojde ten den k oplodnění)
12. čer 2014 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@muddledgirl No vida a Samík vše vybojoval a dohnal, parádička :wink:
12. čer 2014 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl
@kamisb Díky holky, myslela jsem si to, ale nebyla si úplně jistá.
Jinak tabulka super, ale my měli 4 denní :grinning: :grinning: :grinning: Jasný, +-, ale nějak nesedíme ani jedna. Jedna má moc, druhá málo, já nemám uvedený den kultivace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2014 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monyna83 - no pokud jsi měla 4 denní tak je to 4 denní kultivace :wink: -....taky jsem měla morulku :slight_smile:
tak to ber ode dne oplodnění (nebo odběru ..u nás je to totéž)
12. čer 2014 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monyna83 - nebo vem 3 denní kultivaci, ale koukej pak na 11 den ...když jdeš 10 na krev.
12. čer 2014 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@monyna83 Já měla strašně málo, ale je fakt, že jsem měla osmibunku a tam jí to trochu trvá takže jsem měla hcg 10.den 44,5 13.den110 15. den 598 a pak už to jelo 3644 atd...já si myslim, že ty budeš mít určo už nad 50 stoprocentně
12. čer 2014 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 a podívej na ní (znova opakuju) na osmibunku jednu ..akorát jí jdu budit na papání pterodaktýlka mojeho osmibunkovýho...jo a Kuba byl taky osmibunka, taky jsem měla nízký hcg a hurá :slight_smile:) určo budeš mít nad 50
12. čer 2014 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
čau ženy,
mám chvilku tak nakukuju :slight_smile:
@janice_opice co Valinka? Je hodná nebo správně zlobivá? :grinning:
Držte palce na zítra, snad už mi konečně řeknou termín, to čekání me jednou zabije :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@monyna83 já měla hcg 14 dní od transferu blastocyst kolem 1000, ale dvojčátka. Držím palce a pochybuju o tom, že to budeš mít nízké, když ti testíky ukazují čárky tak krásně brzo :slight_smile:
12. čer 2014 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl
@kamisb a jak jste holky pupkatice přežily ta vedra? :slight_smile:
12. čer 2014 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussi - ahoj, tak snad vám to dobře dopadne. A jak se cítíš?

trochu mi natejkají nožky a lehce motání hlavy, ale jinak je to dobrý. Ale ja pravda, že jsem zalezlá doma nebo jsem se chladila aspoň částečně v bazénnu.
12. čer 2014 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb fyzicky je to ještě pořád únosné, jak byla ta vedra tak jsem se máčela taky v bazénu a byla jsem zalezlá v chládku, takže pohoda. No a psychicky zatím vlastně taky dobrý, nejhorší to bude asi až při tom zákroku a po něm, než si zvyknu.....nedovedu si představit jaké to bude
A už máš všechno pro mrně připraveno? :slight_smile:
12. čer 2014 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussi - tak se drž, hlavní je se asi prostě upnout na Elenku.

no snad je všechno připravenno, te´d venku schne i autosedačka ....manžel dneska složí postel pro mne do pokojíku a budu moct asi zabalit tašku sobě a pak věci pro prcka ...jen furt nevím co mu dát sebou.
Zítra přijede mamka tak přiveze i záclonu a závěsy a musíme natáhnout síť proti hmyzu do okna. Takže se snd už konečně dofinišuje.
12. čer 2014 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb jj, to já se upnula, jinak bych se zcvokla :sunglasses:

Taky budu mít postel v pokojíčku, do ložnice postýlku nechci a jsem líná v noci vstávat, takhle to bude méně náročné :slight_smile:
Taky nevím co vzít pak malé s sebou. S Fífou to bylo jednoduché, byla už docela zima, když se narodil, tak jsem měla s sebou overaly, bodynka s dlouhým, polodupačky a takový chlupatý kabátek na cestu domů + jsme ho strčili do fusaku co byl k autosedačce. Takhle s miminkem v létě nevím, nemám zkušenosti :grinning:
12. čer 2014 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb
@janice_opice Holky díky, jste strašně hodný...spekulovat tu můžeme, jak chceme, ale realita je někdy úplně jiná :grinning: Viz, kamisb a muddledgirl :grinning: :grinning: :grinning: To je názorný příklad :slight_smile: Zítra uvidím :wink:
To čekání na výsledky bude asi nejhorší...
12. čer 2014 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussi - jj to je dobře.
já doufám, že bude vstávat na mlíčko jen jednou za noc :slight_smile: ale jinak tam hold budu spát taky, aby se vyspal manžel. on je totiž jinak nepoužitelnej.
no mám zatím bodíčko s kr.rukávem, overálek tenký s dl.rukávem a čepičku, do autosedačky dečku pro jistotu, ale nevím ...někdo psal, že prý o ponožky. asi připravím dvě hromádky kdyby bylo teplo a nebo zimnějc :wink:
12. čer 2014 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 - tak ..ale když jdeš jako samoplátce tak to bývá hotový rychleji. Ideálně je jít brzo ráno a po obědě je to hotový.
12. čer 2014 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussi Moc děkuju, po 6 letech tomu nemohu pořád nějak uvěřit :wink:
12. čer 2014 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kamisb Já tam volala a řekli mi, že kdykoliv od 6:00 - 13:00. Půjdu kolem půl 11, páč jedu zítra s tátou. On musí na onkologii a plicní, já si skáknu na krev a bude. No a zvhledem k tomu, že mají pouze do 15.00, nebude to tak dlouhý :grinning: :grinning: :grinning: Mám to dobře spočítané, že? :grinning:
12. čer 2014 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 zlato, nechci te desit, ale nekdy tady holky psaly, ze vysledky nebyly este ten samej den...? musi se tam nako brzy rano, aby to stihli odeslat, nebo tak neco...?
12. čer 2014 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek