• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@monyna83 - no aby to pak stihli. Já když jsem šla po 10h tak pak výsledky byly až druhý den :frowning2:
12. čer 2014 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussi ahoj kočinko....no to vedro je hnus...dnes jsem byla ve městě...i když ubylo míň stupňů..zpocená jak prasátko...teď jsem doma..žeru zmrzlinku a větrám..páč jsem zase opruzená....jak miminko..vyvařila jsem odsávačky..akorát furt nevím co s tím mam dudlíkem..píšou,že nevystavovat teplu,tak nevím,jestli ho mám vysterilizovat.. :grinning: :grinning: :grinning: Moc na Tebe myslím,abys to už měla za sebou a byla v pořádku...s Elenkou... :wink:
12. čer 2014 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monyna83 když jsem šla jako samoplátce...tak jsem platila i klasicek krevní rozbor..stálo to přes dvě stovky...a výsledky byly po jedný...ale myslim,že jsem asi šla hned ráno kolem sedmý... :wink:
12. čer 2014 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb já ponožky neměla, k bodyčku jsem měla polodupačky :slight_smile: A v porodnici ty 4 dny nebo jak dlouho tam budeš ležet, tam budeš mít ty jejich erární věcičky? Já ty jejich debilní košilky neuměla obékat, tak mi manža hned druhý den musel přivézt věci z domu :slight_smile:
12. čer 2014 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl tak to jsi borec, že jsi vyrazila do města :grinning: A co tam? Na nákupy nebo jen tam na něco dobrého? :slight_smile: Já se cpu mrkví. Ujíždím hrozně na zelenině, včera jsem sežrala na posezení 4 svazky ředkviček :slight_smile: Dudle jsem sterilizovala taky, já tam házela všechno, i kousátka nebo hračky co malej žužlal :grinning:
12. čer 2014 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussi - no asi budu používat ty jejich a když to nepůjde tak pro něco pošlu manžela ...hihi to jsem zvědavá co by přivezl :grinning:
na cestu domů jsem koupila něco novýho, tak chci aby to měl :slight_smile:
12. čer 2014 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kamisb jojo , to je jasné, na cestu domů musí být fešák :grinning: Taky jsem měla nové :slight_smile:
12. čer 2014 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@lussi ahooojj tak na tebe budu myslet....urco vsechno dobre dopadne a Elenka bude v poradku!!!
Jinak v Motole maji normalni dupacky a bodycka erar tak to bylo v pohode..ja do tasky manzelovi zabalila proste vic vecicek a rozhodla jsem se na miste co jI dam.my tedy museli mit I cepku...lehounkou....ale mela jsem v ty tasce pripraveno vic kousku a pohoda @kamisb
12. čer 2014 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lussi jsem divná viď,když jsem kousátka vyprala v pračce??? :grinning: :grinning: :grinning: Mám je ještě vyvařit...ale můžu je i vyhodit..to byly použité...šla jsem pro separační plínky a zas nakupovala sračičky na vlásky..co jsem měla kuponky z DM...nesmývatelné kondiconery od dove a pantene prov a masku na vlasy....a řasenku... :grinning: No chtěla jsem koupit jahody a zapomněla...Tak dneska budu asi taky bez melounu..páč přítel šel koupit boty..nechal tu telefon a volal náš kámoš,ať jdem na pívo..tak se pro mně staví a přítel tu bude mít vzkaz.....dokud můžu jdu..jen nemaj kofolu škoda..tak zas bude birelll anebo poprsosim džus s vodou do půllitru..kdysi jsme tam chodili často...tak třeba mi tu vodu k tomu daj.. :grinning:
12. čer 2014 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb
@lussi no právě co by přitel přivezl..už předem se děsim.. :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2014 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb
@lussi no..podívá, se ještě do obchůdků...jestli něco levnějšího neženu...ale už mám nachystáno do porodnice...a nový to není...
12. čer 2014 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - já si většinou dám někde jedno pivko a pak vodu z džusem a nikde nic nenamítají a dávají z vodovodu.
Nebo je v tomhe počasí dobrý střik z vína bílýho ....2dl vína a zbytek sodovky.
12. čer 2014 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lussi
@muddledgirl
@kamisb jinak teda mala mela bodycko s dlouhym rukavem,polodupajdy pres to a lehkou cepku kvuli termoregulaci,ale donosena miminka nepotrebuji tu cepku kdyz neni vylozene chladno. A pres autosedacku jsem mela lehounkou deku..Rika se,ze miminku je jako vam jen by melo mit jakoby jednu vrstvu navic takzevkdyz vy mate kratky rukav...
12. čer 2014 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl v pračce to taky jde :grinning: A však trošku pivíčka si dát taky můžeš ne? :slight_smile: Ale si by se ti po tom chtělo chrápat :grinning: Taky bych potřebovala řasenku, tak jsi mě inspirovala :slight_smile: Já měla loni v létě i permanentní řasy, nadávala jsem na to hrozně, ale už mě to zase chytá, tak snad nebudu kravka a nepůjdu do toho znovu :slight_smile:
Nové budeš mít ode mě, já ti něco pošlu za ten utroš, když ty se k ničemu nemáš :sunglasses: .Není něco co vyloženě ještě potřebuješ bodynko, overálek, tepláčky.....? Co? Ti pošlu fotky a vybereš si :wink:
12. čer 2014 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky to holení je záhul :grinning: :grinning: a to jsem pak ještě myla vanu ...a jsem k.o.
12. čer 2014 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb tak u nás koukají děsně..teď možná v tom těhu..to není takový problém...
12. čer 2014 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb čoveče já stříky moc nemusim...ale až bude zdravá strava a nebude kojení..tak jooo :wink:
12. čer 2014 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jo jo...mám do porodky přesně to co píšeš.. :wink:
12. čer 2014 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussi jo jo..já si někdy i pívečko dám...néé koči,nic nechci...to byl dáreček...já mám všeho dost..až moc asi...tak mi pošli odkaz na Tvůj obchůdek a dyžtak si objednám něco od Tebe..aby měl z porodky... :wink:
12. čer 2014 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno kočky :wink: :wink: :wink:
13. čer 2014 v 05:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussi kdysi jsem milovala 2000 calorie..ale dnes bohužel za tu cenu je tam málo řasenky a brzo vyschne..tak na ní prdim...koupila jsem si nakonec za pár kaček essence I love extreme...černá s růžovým nápisem..není špatná a stojí asi jen 60,-.Já mám totiž skoro neviditelný řasy,tak potřebuju něco co fakt maluje...a tyhle většinou jo...Pak jsem si koupila taky svítivě zelenou od miss sporty...miluju barvičky...teď k tšm červeno-zraztým vlasům by to byl dobrej úlet...no a taky jsem si koupila barvu na obočí od swiss opar..tak jsem zvědavá..trošku bojim bojim...ale asi to risknu teď...až přijdu z města...pak můžu být o víkendu doma hi hi...aby mě nikdy neviděl.. :grinning: :grinning: No..a jak jsi byla spokojená s řasami? Já jsem kolikrát i přemýšlela o prodloužení vlasů...ale zas nechci být celá umělá no.. :grinning:
13. čer 2014 v 06:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
13. čer 2014 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ kamisb @muddledgirl @monyna83 @janice_opice @brsh @ martas 14@ sasanka Ahoj holčinky, tak zase vyrážíme na celý víkend do tohoto báječného světa. Nebudu on line nemáme tam signál:slight_smile:
13. čer 2014 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky děvčata. Tak dneska jsem radši vstávala před hodinou na budík, abych neměla opět nemilé překvapení :slight_smile:

Tak včera jsem stihla udělat verandu (je to stavba, tak zamést a uspořádat nářadí atd.), udělat manželovi účetnictví za 1/4 roku, upravit webové stránky a oholit se. Jo a pak večeři.

Taky mi z toho velkého sezení včera trochu natekly nohy. No, ale dneska chci ještě opravit písemky ze školy a uzavírat známky a psát zápisy z porad, takže asi budu zase sedět. Ach jo.

@kamisb S tím holením je to fakt už záhul. Já doufám, že jsem to absolvovala před porodem naposledy :slight_smile: Já se epiluji (vytrhávám), takže mě oholení nohou trvá hodinu. No, hodinu si mačkat břicho bylo super. :frowning2:

V noci mě malá zase řádila, navíc jsem 2x vstávala - spíš z důvodu, že jsem nevěděla, jak si lehnout, protože na zádech už nemůžu - tlačí mě potom břicho jako kdyby mělo propadnout do zad. Taky to tak máte?
13. čer 2014 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin ahoj čiči..kolikátý jsi den,holka? :wink: Užij si to... :wink:
13. čer 2014 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke ahoj čiči..já jsem vzůru od 4.40....a jsem hotová...a mám furt hlad zas..pomooc...ale nevím,kam přítel dal váhu..tak se už pár dní nevážím.. :grinning:

Ty seš machr, že toho tolik stíháš.. :wink:
Mně tlačí bříško hodně a často....
13. čer 2014 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl Já to ani nepočítám beruško, nechávám tomu volný průběh:slight_smile: testovat budu příští týden:slight_smile: díky moc, těším se do zeleně, tohle je náš výhled ze zahrady a když prší tak se dá sedět na verandě a jen tak relaxovat. Miluju to tam.
13. čer 2014 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin no tak super kočíí..tak užívej...a ono to bude dobrý tentokrát...držím pěstičky... :wink: :wink: :wink:
13. čer 2014 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@coralin delas moc dobre !!!!!pobyt na cerstvem vzduchu je leek.ja se tesim az budu s malou na chate..chtela bych byt cely srpen...moc si to uzij koci!!
13. čer 2014 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl cau brouku ;)dneska si jdu taky koupit rasenku a barvu na vlasy :slight_smile:Jdeme na postu pro rodnej list....
13. čer 2014 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek