• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@hhani tak já jsem po krvi byla totál v klidu se přiznám.. :wink: :grinning:
13. čer 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak jsem podle fotoblogu tak v klidu nebyla... :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Ahojky, neboj, mě celé těhotenství vůbec nic nebylo :slight_smile: A vzhledem k tomu, že jsem otěhotněla neočekávaně před plánovanou laparkou, tak jsem testovala až týden po termínu MS. Nic jsem nepociťovala, jen manžel byl prostě přesvědčený, že jsem těhotná :grinning: A já se mu ještě smála :grinning: No a teď mám měsíc do termínu porodu a pořád zapomínám, že jsem těhotná :slight_smile: Prostě někdo to má v pohodě a jiný ne. Tak ať jsi taky v pohodě a hlavně všechno v pořádku. Držíme palce. :slight_smile:

@monyna83 Mylíme na Tebe. Tak za chvilku budeš vědět. Já šla k dr. s tím, že mám pozitivní test, ale diagnostikovanou oboustrannou neprůchodnost, takže mě nedělal vůbec krevní testy, ale hned utz, jestli bude vidět váček. No a vidíš, jak to dopadlo. Takže hodnoty HCG já absolutně nevím :slight_smile:
13. čer 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani ahoj zlato ani mne nic nebylo...bud rada :slight_smile:)
13. čer 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 hcg tipuju tak 150-175 :slight_smile:pres 50 bude 100% tak cekam :slight_smile:
13. čer 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani
@monyna83 jinak kozenky mě taky dlouho nebolely..až když rostly asi v 11 nebo 13tt :grinning: :grinning: :grinning: pak zas nic..a teď je občas cítím... :grinning:
13. čer 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 takkk cooo
13. čer 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jsem rada a vim,že zbytecne plasim,ale ten strach je proste vetsi..na jednu stranu si to strasne uzivam a na druhou mi tam obcaas skoci ta mrska pochybnosti a zacnu se bat..jsem prastena..ale jinak moooc děkuju holky :-* :-* :-* ..sem ted zavitam casteji pro uklidneni :slight_smile:
13. čer 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@hhani mno toho strachu uz se nezbavis :slight_smile:)))jsem te uklidnila a ani po porodu :grinning:
13. čer 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani tak mít trochu strach si myslim,že je normální.....ale když nejsou žádné potíže,tak lepší se zbytečně nenervit...číst si, koukat na filmky...dlabat dobrůtky..ale nééé tak moc jako já.... :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
hi..tak mi přítel odjel a já brečela jak želva..měl z toho prdlej..a že nesmím být na něm tak závislá..já nejsem..to ty hormony..jsme od sebe x krát za rok na několik dní bez sebe...ale teď teda..to zas se mnou cvičí...janičko...až tu trochu poklidim...tak Ti pak vyfotim to lino...máme jiný v chobě a kuchyni a jiný v koupelce /bude/ a na wc....akorát jsem se celá rozmazala..no a nějak debil furt píská pod oknem... :grinning:
13. čer 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Ahojky, jaká je ta odsavačka Babyono a jak vypadá? Už jsi ji zkoušela? (samozřejmě nanečisto) :slight_smile:
13. čer 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke tak víš...tak zatím neposoudím .....je to baby ono sensi...funkční je. :wink: :wink: :wink:
13. čer 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033
@marke
@janice_opice
@muddledgirl
@hhani

HCG 155, těhu potvrzeno :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: 24.6. jedu do CAR na ultrazvuk. Na 10 den od ET je to prý krásná hodnota mi bylo řečeno. Prý vím výsledek nějak brzy, ale je to krásný. Sestřička juchala se mnou :grinning:
13. čer 2014 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@monyna83 MOOOOC GRATULUJI MONI!!!! :slight_smile: ja jedu 20.6 na ten utz to mame vse krasne spolu u sebe a kdyz tak porovnam ty nase hodnoty tak mi tam asi opravdu budeme mit oba mimisky :slight_smile:
..a co manžílek už to ví?
13. čer 2014 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 já mám taky 24.6. poradnu dopo a odpo velký ultz ve 20. týdnu :slight_smile:, budu držet palečky :slight_smile:
13. čer 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani Moc Ti děkuju, kočí... Však jsme si to slíbily, že otěhoníme a basta... Je teď prostě náš čas a další holky se k nám připojí během pár chvilek :grinning: Tak to máme opravdu kousek. Navíc mě sestřička dnes objednala k MuDr., která mě měla poslední dobou v péči a dělala mi ET. Paní doktorka Jirsová.
Pokud mi to potvrdí, já jí snad obejmu a dám jí pusu :grinning:
Budeme se držet navzájem, neboj, to zvládnem, beruško :slight_smile:
13. čer 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@hhani
@monyna83
moc to oběma přeji, já jsem tu sama, v té době nějaká vlna chyběla, ale už jsme v půlce a mě přijde, že to letí šíleně moc rychle :slight_smile:, ještěže jsem na neschopence, tak si to trochu užiji.
13. čer 2014 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 verim,ze konecne nastal ten cas a vse bude jak ma :wink: ..to same jsem si rikala ja,že pokud budu mit na ten utz tu samou a potvrdi nam to tak na ni skocim :grinning: ..u nas je jeste jedna sestricka a ta je nas andel strazny strasne nam pomaha ten jeji optimismus a vubec to jaka je a kdyz mi volala to hcg tak mela takovou radost az me to dojalo :slight_smile: .. tak ted se nenervovat a verit,ze to tam je..no lehce se to rika,ale realne to tak lehke neni :grinning: .. a co ten manža už to ví?
13. čer 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@monyna83 bomba..bombička..krása...mocinky gratuluju a ťukám na zoubky,ať máš bezproblémové celé těhu..posílám pusinky.. :wink: :wink: :wink:
13. čer 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jani ty jsi porad muj hnaci motor at reknes cokoli :grinning:
13. čer 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa no vidíš..Ty jsi tu nějak zmizla...úplně...jaktože se nehlásíš??? No...ty ty ty.. :grinning: :grinning: :grinning: Tak ať dopadne krásně...budu myslet.. :wink:
13. čer 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 tralala ja jsem se trefila tralalala Mooooooccccccc gratulujuuuuuuuu :-*
13. čer 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@hhani to jsem raaaaaddaaaa
@monyna83 holky ja z vas mam.takovou radost!!!!!!!kdybych mohla tak vas obejmu a dam hubana a panaka!!!!
13. čer 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice Ty jo..zajímavý je,že často ty vlna choděj kolem porodů..já začla chodit do Sanusek kdysi..a holky tam měli prťata a mně se pak zadařilo taky...je to zvláštní..no...
13. čer 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - tak to je super ....hlavně ať je i dál vše v pořádku. A pak chceme obrázek z ULZ.
13. čer 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hhani
@monyna83 jo joo...to bude za chvíli..mě je zle...zvracím...pálí mě žáha....ale nakonec i to je hezké...když si na to člověk vzpomene..hi hi...a doufám,že dokonce života mě nebude zle a nebudu zvracet.. :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mě samo dneska Adámek na monitoru prvních asi 10 minut spal, ale moc se teda vzbudit nechtěl. Ale pak se teda milostivě uráčil.
Ale ráno bylo teda něco ....vyjeli jsme na čas, ale zrovna tak na čas když hořelo na D11 to auto, takže jsme měli hodinu zpoždění :frowning2:
Takže termín se domluví za týden ....a už nám zbývají teda max 3 týdny. Rodit prý budeme 39+ ..jen neřekl ještě kolik +.
13. čer 2014 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - tak to já klidně ještě jednou tohle období absolvuji :slight_smile:
13. čer 2014 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek