• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@eevvaa Moc děkuju a opětuju držení palečků, ať je vše v naprostém pořádku :wink:
13. čer 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: monco, mne slza ukapla normalne:slight_smile: vlasticka se ma k svetu:slight_smile:
13. čer 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl nezmizela úplně, nějak teď není co psát :slight_smile:, ale po velkém ultz bude. Hlavně dneska jsem se dozvěděla z práce, že se tam mám co nejdříve zastavit pro poukázky z FSKP, letos to není formou příspěvku na dovču, ale poukázky, tak jsem zvědavá kam, kdyby v tom byla nějaká kačka do lékárny, to bych věděla, jak to využít :slight_smile:
13. čer 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Tak to je krásná, sestřička měla také obrovskou radost, když jsem volala do CAR. To je něco tak krááásného a my to dáme, to je jasný... Míša to ještě neví, byla jsem statečná a nedala vůbec nic znát. Ale akorát jede z práce, tak už mám připravenou taštičku, v ní bačkůrky, testík a potvrzení krve z nemocnice. :wink:
13. čer 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
a jinak stále nevím, co za kočárek, sice už jsme přesedlali na čtyřkolku s pevnými kolečky, ale chci i houpací a tak do desetitisíc, sice na zahradu k tátovi, budeme mít od příbuzných sportťák, jen nevím značku, abych si do toho sehnala korbičku a nebo se ségře vrátí vložná taška do taka, třeba to tam bude pasovat :slight_smile:, nám se druhý kočárek hodí, abychom nemuseli s sebou tahat furt ten náš :slight_smile: a na vesnici je to jedno s čím budu jezdit a jak je starý :slight_smile:
13. čer 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb a tak možná jo...ale ve dva plus jedna bych se dvěma dětma být nemohla...ledaže by se vyházely skříně..které nejsou naše a kopily se skříně do stropu..pak by jsme se vešli...ale to už jsme řešily....ono taky věk přibývá a těžko říct...co bude pro mně přednější nová práce nebo druhé dítě...zatím jsem šťastná,že čekám jedno...přítel taky není nejmladší...
13. čer 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jééé to bude krása..jsi šikulka,že jsi to vydržela.. :wink:
13. čer 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 ty jsi sikulaaaaa ten to obrečí,uvidíš :slight_smile: ..u nas taky bylo slzave udoli,ale ty slzy stesti jsou nadherny..opravdu si je uzijte a pak pisni co rikal ..no jestli tedy vubec neco rekne :grinning:
13. čer 2014 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl Děkuju holčičko, ještě není yhráno, ale ta hodnota mě strašně nabila pozitivní energií a moc doufám, že už budu jen pohodově těhulkovat :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2014 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Přesně tak, trefila jsi to přesně... Pošli adresu a já ti pošlu věšteckou kouli :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 kočinko užívej..jak říkám..na průsery a nervy je v těhu času dost....takže hamat, flákat se....a užívat si to.... :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Děkuju móóóc, hned jak budu mít obrázek, nafotím a pošlu... Jupíííí :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 neni vyhrano to mas pravdu..ta cesta je jeste hooodne dlouha,ale je to dobry start :wink: ...joooo to dáme Moniiii !!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. čer 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@muddledgirl Tuhle jsem se rouhala, že se snad už i těším, až budu objímat mísu... :grinning: :grinning: :grinning:
Co jsem si nadrobila, to si i sním, hlavně, aby to svědčilo miminku, máma to zvládne :grinning:
13. čer 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Kmotřičko, mě když dávala sestra výsledky, tak málem také...Ale plakat ještě zatím nechci, držím se, co to jde... Počkám na srdíčko a pak budu bulet jako želva :grinning: :grinning: :grinning: Děkuju moc, Sas :wink:
Takhle budu za chvíli natahovat já, až budeš házet těhu testíky a hodnoty :wink:
13. čer 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl
@hhani Když já se holky obávám, že on takovej měkkejš není...Navíc bude chtít na potvrzení Dr.
Nevím, akorát přijel, pak písnu :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak kočky ještě Sas,Coralin a ještě někdo??? čekám další testíky...jasný? No..já si nabravila obočí a jsem teda krásná...ale co..ať si lidi zvykaj...ono..to tak strašný není..možná lepší než to moje neviditelné obtáhnuté šedou tužkou..co teď? asi čtení.. :grinning:
13. čer 2014 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 hihi...můj přítel taky neplakal..no..tak jsem zvědavá co u porodu.. :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2014 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa FSKP..netuším co to je... :grinning:
13. čer 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl prostě fond sociální, příspěvky na dovolené apod., je to jen ve státní sféře si myslím. I když peníze ubejvají, ale aspoň něco, jde o to, zda to vůbec užiju, až to uvidím, jdu do práce 23. tak jsem zvědavá :slight_smile:, moc se mi tam nechce, ale co, příště se tam dostanu až budu odevzdávat papíry na mateřskou asi.
13. čer 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa tak mě se tam taky nechtělo chodit..ale párkrát jsem to přežila....darovanému koni na zuby nečum..já jsem ráda za čokolády na Vánoce..a to myslim vážně.... :wink:
13. čer 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš..mně zas chytaj záda..tak se jdu natáhnout k ulici a zase co dělám...lakuju nehty..až tu bude baby..tak myslim,že nalakuju prd.. :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak čokolády na vánoce zase nemáme my :slight_smile:, jasný dva roky před tím jsem si tím zaplatila dovču na tý Šumavě, tak letos už jedu za své holt,no, ale třeba tam budou poukázky i do divadla k nám, což by bylo hezké :slight_smile:, nechám se překvapit, na kolegyni jsem nevyzvídala.
13. čer 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa tak to já bych zas vyzvídala.. :grinning: :grinning: :grinning: ale aspoň budeš mít překvápkko
13. čer 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl já už si ten týden počkám :slight_smile:
13. čer 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky mám na vás dotaz...chystám se na Ket piju bylinkový čaj a beru kajenský pepř...to můžu jen do Ketu ,nebo stále užívat?
13. čer 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani
@muddledgirl Hóóólky, ten byl úplně na měkko. Nebrečel, ale neměl k tomu daleko.
Navíc jsem to udělala fikaně :grinning: :grinning: :grinning: Přijel malej Míša (Michalův 9letý syn z prvního manželství), měla jsem to v malé dárkové taštičce. Tak jsem mu pošeptala, že od něj něco potřebuju. Řekla jsem mu, že čekáme s tatínkem miminko, ale že by bylo hezký, kdyby mu tu taštičku předal on. Čili neměl možnost to tátovi ještě za tepla vykecat a Michal netušil oč jde, když mu syn předával taštičku :grinning: :grinning: :grinning:
Nevěřícně koukal, pak mě líbal a objímal, pořád a pořád. No krááásný...Doják jak z filmu :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@elysion ahoj kočí...to já nevim...já pila Nosifol a kapky paní Podhorné....o tom to by měla vědě pidisek.... :wink: :wink: :wink:
13. čer 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no vidis jsem ti to rikala..zase takovy tvrdaci nejsou a pockej az to uvidi na utz to uz se neudrzi:wink: ..ale vymyslela jsi to hezky ..jsi opravdu fikana :grinning: :grinning: :grinning: ...tak ted nam vsem hlavne preji at je vse i nadale tak jak ma a dotahneme to do tech 9 mesicu!!!! :wink:
13. čer 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@monyna83 to jsi moc hezky vymyslela... :wink: :wink: :wink:
13. čer 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek