• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. března 2017 
@hhani Za celou dobu neměl tucha, že se něco chystá, což je co říct, páč má snad 10 smyslů...Takže oto větší radost jsem měla a on také...Fakt paráda :grinning: :grinning: :grinning: Jo, jo, to já jsem na takovéhle ptákoviny kujón :grinning:
Zlatí, my se toho 9 měsíce dočkáme, už je to na dobré cestě a my to dotáhneme až k miminku. Za chvilku budou psát i ostatní holčiny, že mají // a pak se budem všechny vzájemně podporovat :wink: To dáme :wink:
13. čer 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@muddledgirl tak pohledám v pidískově psaní...děkuju :wink:
13. čer 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elysion bylinkový čaj? Který přesně? Zkus dát forum a zadat to tam..a určitě objevíš diskuse tu.... :wink: :wink: :wink:
13. čer 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl užívám Čaj Ludmily Mojžíšové...děkuji za odkaz juknu a pročtu :wink:
13. čer 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@elysion ahoj jen do Ketu...hodne stesti ;)
13. čer 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elysion kayensky pepr a jakkekoliv bylinky jen do transferui...ja pila taky,ale caj baby Radnicke a kayensky pepr a cerveny vino do ET pak uz je to nezadouci....kvuli prilisnemu prokrvovani a bylinky vseobecne lepsi pak.moc neuzivat....a ten posledni pokus vysel...cert vi,jestli to bylo tim nebo nahoda,ale predtim 6x jsem nic takoveho nebrala :slight_smile:
13. čer 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice fajn děkuju moc :slight_smile:
13. čer 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice alkohol vůbec nepiju víno vůbec,ale přemůžu se zavřu oči a vypiju to na ex :wink:
13. čer 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@elysion tak to nedelej to by mohlo byt kontraproduktivni....to jen v pripade,ze mas cerveny rada jinak to nema smysl..:slight_smile:Drzim.pesti
13. čer 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nalakujes ja uz taky lakovala minulou nedeli ;)dokonce ;)
13. čer 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elysion a kdypak jdeš..ať můžem myslet... :wink:
13. čer 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrou noc :-*
13. čer 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janice_opice bříško mám takový načervenalý..ale to je asi normál ne..jak je napnutý? Zas ho namažu no.. :grinning:
13. čer 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jsem zrovna chtěla napsat ať hodíš fotečku..teda..ta je moc krásná..fakt.. :wink:
13. čer 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jj hodne brisko promastuj ..to vis kuze dostava zahul a kor v tech vedrech...Valinka je zlaticko fskt bych ji umuchlankovala a upusinkovala...dneska jsem byla koupi kloboucky a ejhle krasne saje z prsou..protoze uz nemusi valcit s tou velkou bradavkou a dvorcem tsk jsem rada ;)treba ji to vydrzi;)Dneska bylo koupani a tak to zase byla stastna ;))))
13. čer 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice prosim Tě..hoď mi odkaz na ty kloboučky..já myslím,že nějaké mám po sestřence u té manuální medely...je to jako savička...akorát na prso? :grinning: :grinning: :grinning: Děkuju...no..někdddy mám pocit,že z toho bříška vyskočí...jak jsem si libovala jak spím..tak teď je to hrůza...to břicho zas roste či co..si myslim... :grinning: :grinning: :grinning: To je super,že to takhle pěkně jde..gratuluju kočko...a posílám vám pusiny..
13. čer 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice http://prsni-tampony.heureka.cz/medela-kontaktni-kojici-kloboucky-vel-s/
aha..i u toho jsou velikosti..

prosím Tě a savičky se označují všechny asi čísly,že? Já mám u té elektrické trojku a jedničku..tak jednička je do půl roku viď? Paní nevěděla..zvláštní,když to prodává.. :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice víno piju opravdu s odporem,tak ho raději vynechám...pepř a čaj musí stačit :slight_smile:

@muddledgirl no včera dorazila MS příští pátek nejspíš kontrola utz a Ket počítám asi tak koncem měsíce tak uvidíme :wink:
13. čer 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo to jsou ony taky jsem koupila od medely jen jsou trosicku jinaci..u tech kloboucku secoznacuji velikosti podle bradavek....jj jednicka je tak asi do pul roku
13. čer 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ale nekupuj je ted pockej ...treba je nebudes potrebovat...
13. čer 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky my stejně máme nějak poslední dobou smůlu při tom budování pokojíčku. Manžel dneska postavil tu postel pro mě (časem pro prcka) a šel nahoru pro matraci po tchýni, když na ní nedávno ještě spala a co myslíte ...no ...já koupila postel 90x200 a matrace je jen 80cm :angry: takže ještě musíme koupit novou matraci ....to je furt něco :unamused:
no ale jinak už to je asi uspořádaný tak jak to bude ve finále ....zítra s mamkou pověsíme záclony a závěsy a začne se to tam nějak víc uklízet a věšet a lepit obrázky ....tak bych to chtěla příští týden zvládnout ...kdyby něco náhodou ...
13. čer 2014 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - dneska jsem nafasovala poslední 3 balení clexanu ...takže mě čeká posledních asi 53 injekcí. Prý to vyjde tak na 4 týdny po porodu ....a po 6tinedělí na krev a pak jen telefonická konzultace. :sunglasses: už jen 53 ...jednou budu muset spočítat kolik jich bylo celkem.
13. čer 2014 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ńéé já je zatím kupovat nebudu..ale nějaký mám vyvařený po tý sestřence...ale velikost jsem nestudovala.. :grinning:
13. čer 2014 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb budeš mít za to vymazlenej pokojíček...já jsem šťastná,že bude lino hotový a snad vymalováno v kuchyni a pak garnyže,záclonky..snad i časem koberce a nový lustry... :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2014 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak super,že se toho taky jednou zbavíš..já mám po porodu srazit na půlku jodid a Letrox a po šestinedělí taky krev.. :wink:
13. čer 2014 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ..to je ale hnus..ta žáha mě pěkně dohaní...otekliny na kotníkách,chodidlech a prstech taky..a je mi vedro... :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2014 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elysion aha..no u nás se při ket buď dával estrofem od druhého dne menstruace nebo nic..v Sanusu dělali ket asi 14.,den MS..ale už si nejsem tak úplně jistá...budu myslet kočko..tak dávej vědět o sobě... :wink: :wink: :wink: kéžby Ti to klaplo.. :wink:
13. čer 2014 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj píchání injekcí se teda trochu zkrátí, ale přeci jen si to ještě chvíli užiju.
No doufám, že bude pokojík pěknej, teď je tam lehce bordel ...ale snad se to postupně uklidí. Jen teď nevím co s tou jednou vaničkou, dvě tu fakt překáží ....asi ji zatím šoupnu do sklepa a vyndám tu druhou a pak uvidím.

Tak aspoň budete mít začátek pěkný kuchyně ....my to za rok chceme všechno najednou, lino, obklady na zeď a kuchyňskou linku ...to bude pak bordelu :frowning2:
13. čer 2014 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek