• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@muddledgirl jo jo já beru taky estrofem...a co Prednison nebo Medrol povedlo se někomu i bez toho ?
je to moje 3IVF a teprve dojde k druhému transféru :angry: Takže jak píšeš kéééž by to vyšlo :wink:
14. čer 2014 v 01:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb to jo no...to si užiješ kočko...kdybys to viděla tady..věci z chodby...skříňky v pokoji....lednice v pokoji...no masakr prostě...Já vim,že máš ty dvě vaničky..já už jednu koupila..obyč...Ji šoupni na MK... :wink:

obklady na zeď? My tam nějaký taky máme...ale myslim,že dneska kachle už nejsou nutný...je lepší nastříkat tam něco a je klid.... :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2014 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@elysion prednison jsem měla ale tečď nevim kolik..jen do krve....pak se vysazoval.....před posledním IVF..jsem si nechala srovnat pánev, zašla na endokrinologii.I přesto,že mi tvrdili,že testy mám ok../rozmezí tedy bylo asi 8 měsíců/. Já myslím,že Prednison neublíží...je teda fakt..že já ho užívala naposled mnohem déle..měla jsem i alergii na sperma...takže jsem brala celkem prednison asi dva měsíce..ale už nevím kolik..moc to nebylo.. :wink: :wink: Jakapak to? Nebyly embryjka? :angry: :frowning2:
14. čer 2014 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl -když ona má ulomený jeden roh a někdo by si pro ní musel zajet ...jako na poštu se mi s tou vaničkou nechce. Tak nevím no ....možná to nechám na léto na zahradu ...a pak se vyhodí...asi ...stejně bych ji dávala jen zza odvoz nejspíš.
ale možná fotku udělám a do bazárku hodím....ještě popřemýšlím ...taky se musím kouknout na tu druhou jak je veliká ...aby se do ní Adámek vůbec vešel.
Jak jsme koukali na ten ULZ z 31tt ...tak ty odhady co jsou na konci vypadají fakt na obříka :slight_smile:
to sem možná dneska nebo spíš zítra hodím. Dneska tu je mamča tak se jí budu víc věnovat a tady asi moc nebudu.
14. čer 2014 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - no mě se líbí když jsou "dlaždičky" mezi linkou a skříňkami co vysí na zdi víš a kolem sporáku ...aby se to dalo dobře umývat ...jako jinam ne ...ale takhle jo.
14. čer 2014 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb jooo takkk...no já už jak viděla,že se tam nedostanem do porodu,tak jsem si koupila no...To jo..to nech na zahradu...a pak budeš mít stejně asi druhé...tak by se Ti na ven hodila. :wink:

OOO...to myslíš,že je možnost,aby se nevešel? Nestraš...No přidala jsem se do červencovek na FB a jedna holčina porodila autě...po prasknutí plodovky..ale je to už její třetí dítě..no...ale masakr.....

Hm...tak mně se ty kachle moc nelíbí..nebo musí být hezký no...ale tady jsou starodávný nad sporákem..asi už je tam necháme..navždy tu nebudem...ale kdyby jsme vyhráli..tak kdoví....uvidíme no...Kolik byl odhad? :wink:

Užij si to s mamčou.. :wink: Já jsem sama..zítra se přítel vrátí a půjde na noční..no jono..se nedá nic dělat..tak jsem teplou vodou omyla i kuchyň....a dneska zkusim pomalinku nový vysavač... :wink:
14. čer 2014 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - jako třeba hlavička je v pohodě, ale bříško máme veliký a děsně dlouhý nožičky.
NO něco mezi 4-4,5 kg. Ještě že jde císařem a o něco dřív.
Jen fakt budu muset připravit dvě sadičky oblečků aby se do něčeho vůbec vešel :grinning:
14. čer 2014 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tady jsou právě taky starž dlaždičky, ale i tak docela hezký, ale jak to chci pak trochu předělat tak se prostě musí dát nový no. Kolem sporáku je vždycky nacákáno a malovat furt zeď se mi nechce ...teda manželovi :grinning:
14. čer 2014 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl No já prednison právě moc nechci,za 7 měsíců sem nabrala 47 kg a po psychický stránce jak sem na tom byla ani nemluvím.Byl to pro mě šok ta váha a to už nechci :confounded: Každé IVF jdou embryjka na vyšetření PGS kvůli věku vždy šli na vyšetření 3 z 1IVF -neprošlo ani jedno
2IVF-prošlo jedno to se neuchytilo :angry:
3IVF-je jedno vyšetřené a jedno nevyšetřené :rolling_eyes:
14. čer 2014 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@elysion kolik jsi jedla prednisonu? Jako léky dělají hodně,ale tolik? Jsi celá proklepnutá? Asi jo,viď? No..tak to pak jo...no tak kočičko...hlavně,ať Ti to dopadne.... :wink:
14. čer 2014 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb já myslela kolik byl podle utz teda v tom 31tt....No..jde císařem..takže o nic nejde... :wink:

Kachličky mít nemusíš..jsou omyvatelné barvy a takové spreje..které vypadají luxusně...já bych kachle vytrhala ze zdi...ale teď práce navíc a když to není naše..tak na to prdim.. :wink:
14. čer 2014 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - hm tak to mě se to tam líbí než jen omyvatelná barva...ale uvidíme co pak vymyslíme. Teď máme rok na to ušetřit ...haha...to jsem zvědavá.

jo tak v tom 31tt (30+4) vážil 1915g. Kolik měřil neříkali. Jj císař jak tak na to koukám by stejně byl i kdybych chtěla normálně :slight_smile: ...je holka já už chci aby to bylo zdárně za náma.
14. čer 2014 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jedla jsem 1 piluli denně proklepnutá sem řádně všechno Ok i štítná žláza no prostě všechno na jedničku.Už když mi doktorka prednison nasadila říkala sem jí jestli je nutný,že sestra ho bere a mamka taky a že po něm dost nabrali že já ho nechci.Bylo mi řečeno,že se nemusím bát,že po něm tolik nepřiberu a ejhle až se mi pak udělalo špatně z tý váhy.Hematoložka říkala,at si z váhy nic nedělám,že to říká každý ženský at váhu řešej až jako poslední.No jo ale já s váhou celý život bojuji než sem šla do Gennetu tak sem vážila 79 kg :angry: :angry: Děkuju snad to dopadne...dám pak vědět :wink:
14. čer 2014 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@elysion - tak pokud jsi ok, tak nechápu ten prednison teda. Já měla jen lehce zvýšený NK buňky, tak jsem brala od 1DC jeden večer a po testu pozitivních 1/2 do konce 12tt.
14. čer 2014 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no na to sem se taky ptala proč ho musím ,když je vše ok prý ho dávaj preventivně co kdyby náááhodou pomohl,jenže mě zatím pomohl jen navýšit váhu a rozhodit psychiku :angry: taky mě napadlo brát třeba jen 1/2 ale prostě i tý půlky se bojím :confounded:
14. čer 2014 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@elysion - to bych spíš píchala nějaký ty injekce na ředění krve to prý pomáhá víc než ten prednison.
a pak Ti ještě něco dají po KETu?
14. čer 2014 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@elysion prednison je nesmysl ..mne nikdy nepomohl,ale vim,ze vetsina CAr ho dava preventivne coz je nesmysl
14. čer 2014 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no..mně říkala ve 29+6 1660g..ale ve 30+4 mám na papírku 1616g...no takže to bude taky macek..jak říkal doktor z HK.jejej...
14. čer 2014 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb já už chci taky,aby to bylo úspěšně za mnou...ale nechci se zas rouhat..ještě ať chvíli vydrží :wink:
14. čer 2014 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@elysion já taky bojuju celý život s váhou...a proč Ti ten prednison dali na sedm měsíců...já teda přibrala asi pět kilo..když jsem byla doma skoro půl roku...pak shodila pár kil a teď v těhu to lítá..ale jim co chci a kdy chci....no nevim...podle mně tolik kilo po prednisonu je divný...já ho jedla dva měsíce a za tu dobu jsem nepřibrala nic...V carech často dávají prednison..a jsou holky,kterým teda pomohl...Tak si s doktorem normálně promluv...ale jestli Ti brali krev v caru na štítnou..tak bych si ji nechala nabrat na endokrinologii...47 kg za 7 měsíců normální není..já jsem rekordman v nabírání...ale toto....
14. čer 2014 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl - tak ono to jejich měření je takový všelijaký :slight_smile:
až budou venku tak se uvidí :wink:
14. čer 2014 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb to jo no....
14. čer 2014 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak dotaz:
Jak to budete dělat s miminkem a jeho odpočíváním? Mám na mysli, postýlku budu mít v ložnici, ale kam ho budete dávat přes den, jen aby na vás vidělo? Nepřipadne mi nejlepší ho pokaždé dávat do ložnice, když třeba nespí. Jak to děláte? Nějak si to zatím nedovedu představit :slight_smile:
14. čer 2014 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - no já jsem právě koupila tu hrací deku ...a jinak hold bude mít růžek v obýváku kde bude víc dek a ten kolící polštář s klínem aby mohl koukat. A ještě mám to jedno lehátko ....takže když nebude spinat chtěla bych aby byl takhle nějak ....ale jak to bude ve skutečnosti nevím :grinning: :grinning:
14. čer 2014 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Ahoj holky tak co noveho??:slight_smile:)))
14. čer 2014 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke no...asi je lepší ho dávat do postýlky jen na spánek..nevim no...no asi jako doteď budu spíš v obýváku přes den..budu mít roztažený gauč.../je to spíš letiště/..tak asi bude se mnou tam..nebo na té dece...když vymyslíme nějak prostor anebo koupim to lehatko.. :wink: :wink: :wink:
15. čer 2014 v 00:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ahoj kočinko...mně akorát ten můj nasr...kvůli kravině..asi jsem ho dostatečně urazila...od čtyř odpolkok se neozval....zítra přijede...a zas jde na noční...mně teda ten mimísek děsně tlačí....ch jo....A co vy? Jak se máte..?
15. čer 2014 v 00:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko..tak k snídani perníček...a teď kafíčko...mimís tlačí a tlačí..a já furt vzhůru..posledních pár nocí je na prd...ale je fakt,že jsem dva dny seděla doma..asi se budu muset více utahat..až mi slehne kafíčko ...půjdu s odpadka....dvěma lahvema od vína co tu strašej a dožehlit pár kousků..
15. čer 2014 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl dobre ranko ..tak Samik te takhle utlacuje :slight_smile:))neboj uz jen par tydnu ';))jinak ja malou mam v te zapujcni pojizdne postylce,protoze skoro furt spinka a urcite je lepsi na zadicka,ze je natazena a az prestane tak ji budu davat do lehatka anebo na hraci deku dle toho kde budu...hlavne nikdy nenechavat samotnou na posteli a zvysenych mistech...anebo ji budu nechavat v postylce a poustet kolotoc a tak...@marke @kamisb jinak my jsme ok dneska mozna pojedeme na otocku na chajdu
15. čer 2014 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ahoj kočííí....já nevim co to je...včera mě ten můj naštval,tak jsem brečela....pohádali jsem se po telefonu..kvůli kravině a on se od včera od půl pátý neozval...už jsem mu psala..jestli se tak urazil a pak,že mi chybí....a on nic..Vím,že tam nemá signál..ale určitě celou tu dobu nespí..i když kdoví ..nemá doručenky..tak třeba nemá ani baterku.....a dneska mi je nějak blbě od žaludku a taky brečim.....je mi prostě nějak divně...jasný...miminko bych nenechala samotný...

Užij si chatičku.. :wink:
15. čer 2014 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek