• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@janice_opice tak je mi líp..objímala jsem po dlouhých týdnech mísu... :frowning2: :grinning:
15. čer 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl neboj to bude dobry ....taky me nekdy stve..vcera zrovna jo a s tema hormonama je to ted jeste horsi....bud bulim stestim a dojetim nebo kdyz mi ten muj neco blbe rekne nebo udela....:grinning:je to sila...jeste uvudim s tou chatou dle pocasi :slight_smile:
15. čer 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo bude...já vim..vždycky je...on není podle mně tak urážlivej..tak asi nemá jak nabít telefon...ale zas nabíječku by měl mít stejnou jako já...a to tam lidi maj..tak nevim no...jjj já taky furt brečim..už mě to začíná vadit....minule,když PA mluvila o šestinedělí..že to může být těžký s těma návštěvama a tak..tak už jsem natahovala...když jsem si představila ty lidi v bytě... :grinning: :grinning: :grinning: Tady je docela hezky chladnějc..stupně teda nevim...
:wink:

A jak se máte s Valinečkou?
15. čer 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ještěže jsem nepoblila tu zem v koupelně...dnes tam budou dávat lino...ale taktak.. :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: :grinning: jj holka buleni to jsou ty hormony a fak je to po porodu pak jeste horsi vsechno me dojima a dotyka se me :grinning: no zabit......Tak Val je strasne zlata furt spinka anebo papa...ani nebuli jen obcas ....zatim, ale je videt d3n ode dne jak se rozkoukava tem.muj pterodaktylek.....Kojime uz v pohode ..pomohly kloboucky a no stress...tak si myslim, ze brzo vyradime dokrm uplne
15. čer 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hmmm..to mě netěší..že to bude ještě horší...super,,že jste se tak hezky rozkojily...to je bomba.... :wink:
15. čer 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale neboj to jsou ty lepsi hormony a treba nebude treba to mam jen ja ;))) Dneska nam je 14 dni ;)) to leti
15. čer 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice už? Ty jo...no vidíš to..to jsem brečela..že už chci mimíse taky u sebe...no.tak aspoň,že jsou to ty lepší hormony.. :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mno je to krasa holka jako moji chlapi obcas nechapou co se mi deje :grinning:....a ani ja nesmi mi odmlouvat a zvysovat hlas zacnu hned natahovat :grinning: cece se nepoznavam :slight_smile:
15. čer 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice hihi...to já mám už ale celé těhu... :grinning: :grinning: :grinning: Dřív to bylo třeba když jsem se víc napila,že jsem byla lítostivá a někdy zuřivá... :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděli přeji, tak to já nebrečím ...jen jsem včera tady hezky všechny seřvala ...pak se mi motala hlava.
A na tlakověru jsem měla jen 100/60...ale dneska už je líp.
Včera jsem objednala tu matraci ....a dala prostěradlo do postýlky, povlíkla ten klín v ní ...dala tam kolotoč a zavinovačku a spací pytlík.
Dneska bych chtěla aby manžel nalepil ty obrázky a pověšil dva ....a pomalu to začne.
Jo a od zítřka mají v normě akci na taový plastový boxy na kolečkách jen za 189 Kč ...tak mě tam ráno synovec hodí jestli je budou mít i tady u nás.
15. čer 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb :grinning: to chce obcas vsechny servat :grinning: ty jo tak to bych mohla kouknout s Val az pojedeme od doktorky norma je skoro vedle...;)))) pak vyfot pokojik ju .;)))@muddledgirl jj to znam ale po tom porodu je to jiny ..nicmene mi to zacalo az nejak po tydnu ;)))) co jsme ted tyden doma ;))))
15. čer 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - leták mají i na webu ...tak se na to můžeš podívat ...mají dva uchýty a jsou na kolečkách ....
jj včera jsem byla nějaká v ráži :slight_smile:
15. čer 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb já taky mýho seřvala včera..po tel.i po sms... :grinning: :grinning: :grinning: no..tlak je asi divnej..já teda už tlakoměr nemám...ale dnes i včera mě zas lítaly stříbrný tečky kolem hlavy....
15. čer 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice aha..tak to jsem na to zvědavá..nebo radši néé jaký to bude po porodu... :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ty stříbrný tečky taky občas mám...nic příjemnýho ...ale většinou jen když se zvednu rychlejc.
15. čer 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ta nase malinka prdolka tak krasne a spokojene spi na tom cerstvym vzduchu..skoda, ze tu uz nemuzeme byt...
15. čer 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - doufám, že ten náš prcek bude taky hezky na zahradě v kočárku spinkat, abych s ním nemusela někde dlouze trajdat :wink:
15. čer 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb jj je to bajo..spinkala na terase, pak se nabastila a zase spinkala...ted jsme dorazili, vykoupali, namazali, napapali a bude zase haji....;)
15. čer 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb no..já se tak zvedám většinou bohužel...dneska teda ležim furt...jak lemra..snědla jsem housku, tatranka,jablko a kousíček čokolády.... :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je super,že tak hezky spinká...kámoš říkal,že občas tam můžu mimi zaparkovat,když bude mít přítel zkoušku... :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to víš,že bude..my nemáme ani balkon..takže budu trajdat.. :grinning:
15. čer 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to je dobře, že tak hezky spinká a že už se přisála. Jen tak dál.

My byli dneska v globusu a ještě v DM koupit ještě plínky ...ale jen trochu abych pak neměla nějaký malý a Adámek nebyl moooc obřík :wink: Tak pak je dojede koupit někam manžel.
15. čer 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no z lehu se zvedám pomalu, to už jsem se naučila, ale třeba z vany lezu trochu rychleji...teda ani ne tak jako vysloveně z vody z vany, ale gtřeba když se sprchuji a pak meju dno vany ...tak pak se nějak zamotám :unamused:
15. čer 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no..já zas zvracela...fujky..jdu zkusit okurku s acidem.... :wink: Doufám,že to bylo naposled za těhu...
15. čer 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to Ti nezávidím, musíš jíst opatrně.
15. čer 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jako je fakt,že jsem přes den snědla tatranku,suchou housku a mrkev..což je na mně málo a kousíček čokolády...ale já vždy jedla normálně i když jsem zvracela....když mně není moc dobře už z hladu....asi budu zatím jen pít... :wink: :wink: :wink:
15. čer 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hm to je divný a po čem jsi zvracela víš?
jinak mě sestřička v poradně říkala, že nemusím jíst moc, ale že bych fakt měla sem tam něco trochu sníst ...aspoň jednou po těch 3 hodinách.
15. čer 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
@kamisb Tak po Ketu bych měla píchat clexan,při prvním Ketu sem ho neměla mudr.říkala,že už na mě nemá co vyšetřovat tak zkusíme ještě tohle :fearful:
@janice_opice Pro mě je prednison taky nesmysl,aspoň teda pro mě přítel,když viděl co to se mnou dělá hlavně po tý psychický stránce tak říkal prostě už ho brát nebudeš a basta buď se to povede a nebo nepovede.
@muddledgirl Tak ten rekordman v nabírání sem nejspíš já :grinning: Po první konzultaci v gennetu a všech vyšetřeních mi ho prostě preventivně nasadili,že by mohl pomoct...a na tý endokrinologii vyšetřují přesně co ?
15. čer 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no..po kafi a perníku..ale ve středu jsem byla s klučinou od kámošky..který zvracel v pondělí a ve středu kadil jak blázen i v noci....tak nevim,jestli jsem od něj něco chytla...večer jsem pak doplnila konečně pitný režim a snědla půl housky....TeĎ mám Letrox a pak si zatím asi vezmu suchou housku.... :wink:
16. čer 2014 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek