• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@elysion ..no já výsledky nikdy neměla v ruce...každopádně hormony štítný...já je měla o.k..údajně v září a v červnu už ne..? Divný..Protože v červnu jsem tam šla...protože pan Fořt /nutriční poradce/ mi vzkázal,že mám asi štítnou,že mám dobrž tuk pod normou i cholesterol,což značí štítnou,......V září mi testy dělali v CARU,v červnu na endokrinologii,musela jsem mít ale doporučení od gyndařky nebo obvodní.. :wink:
16. čer 2014 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...informovaly by jste gyndaře,že jste zvracely? Já nevim no...jestli to mimi může ublížit...já myslím,že snad né...
16. čer 2014 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele jeslti to taky neni tim, že třeba máš utlaščovanej žaludek.... a taky dolehla ta vedra zpětně...snad to bude dobrý,ale rtadši to hlídej, dle svý zkušenosti čerstvý vim, že jakkékoliv podcenění zdravotního stavu--nějaký odchylky neni dobrý..takže radši to říxct kdyby se to opakovalo a nacpoat se na gyndu a třeba zbytečně jen tak pro klid než něco zanedbat..ale já myslim, že to bude ok
16. čer 2014 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já si taky říkám..že je tam narvanej věčně..že se zklidním s tím jídlem..teď snídám okurku s acidem... :wink: kašlu na sladký..maximálně nanuk...a žádný přejídání...určo řeknu,když se to bude opakovat.....já taky myslim,že to je o.k...děkuju puso..a co vy s Valčou??? Dobrý? Vyspíš se trochu?
16. čer 2014 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elysion - ahoj, tak clexan je taky můj kamarád, píchám celou dobu (ze začátku fraxiparín..ale dělal mi boule a super modřiny tak jsme ho změnili) ..ale mám jej od 2DC a zbývá mi ještě 51 injekcí.
Ono to prý i pomáhá při uhnízdění, a v těhu lehce ředěná krev nevadí.
Tak se drž a hodně štěstí ...a pokud fakt není důvod k prednisonu asi bych jej nebrala nebo aspoň at Ti zkusí dát jiný lék na ty první dny místo něj ...on má prý více "náhrad" a kamarádce pomohla taky změna.
16. čer 2014 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - no tak to bych řekla, že na Tebe prcek něco plivnul ...asi bych se na kontrole zmínila pokud to do ní nezmizí ..krev pro jistotu nabrat může.
ale prý to stejně chce aspon něco ujídat ...kup si alespoň dětský piškoty a čaj nebo třeba trochu koly ...měla by ten žaludek srovnat. A klidně i obyčejný živočišný uhlí ...ale to černý ne endiaron.
16. čer 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb .já jsem na to děsně háklivá....divný je,že to jeho mladší ségra ani kámoška nechytly...no ale kdoví,co se dělo včera u nich doma....pak si to lidi předávaj o 106....při těhu zvracení mi totiž bylo jinak špatně.....v úterý byl v pohodě...jenže v noci mu bylo zle..ale byl u babičky a ta to kámošce neřekla...a ve středu odpoledne už zas kakal...Piškotky mám..teď jsem snědla okurku s acidem a kousek housky..je fakt..že se cejtím děsně plná ...piškoty mám...a trošku coly taky...Možná skočím do lékárny pro to černý uhlí..děkuju
16. čer 2014 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no hlavně nic nepodcen a nejíst neni dobrý tak fakt jak říká @kamisb aspon piškoty nebo tak něco a i studená Cola je dobrá po doušcích,ale obyčejná ne žádná light a podobně a studená hodně......
Jinak s Valčou dobrý za chvilku s ní jedu k doktorovi......vyspím ..celkem jo.....ona nebrečí je v pohodě, jen jí musím budit na krmení, takže většinou vstávám tak v 1 nebo ve 2 ráno nabaští se a pak vstávám tak kolem 6
16. čer 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice však já budu jíst..jen ne se tak cpát..jako dřív...a to sladký už mi stejně leze ušima..tak i malýmu v břiše určitě....colu koupím ještě...tak to je hodná holčička...není mi špatně..jen mi není ještě úplně dobře no.. :wink: :wink: :wink: Tak ať vám to dobře dopadne....
16. čer 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak Ti nevím jako acido a okurka na bolavý žaludek ....ale jak myslíš no.

holky já dneska začala 38tt (přesně 37+0) podle TP 21 dní ...ale víme že o něco míň ...takže už to bude tak asi kolem 16 dní...no už aby to bylo prcek je nějakej línější a línější ...včera na dobrou jednou zaboulil maličko ....pak teda v noci když jsem se zbudila na wc ...tak se vlnil ...asi se nemohl uvelebit. A teď ráno při snídani jen jedna boulička ...fakt už aby to bylo za náma ....
16. čer 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak já si ho tím vždycky spravila...no.Když Ti řeknu,že dřív..jsem vždy po zvracení jedla normálně..tak budeš asi dost koukat...včera jsem taky měla tatranku...jsem si říkala,že to neva..když už bylo odpoledne...
To až teď se snažim jíst hlavně suchou housku...páč nechci trápit mimnko....ale je mi zas nějak divně......

včera byl můj mimís taky málo aktivní...asi mu taky nebylo dobře..chudáčkovi...jo jo...taky bych ráda,aby to v 38 tt bylo za mnou...už mě to děsně vyčerpává...
16. čer 2014 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak a my jdeme k pani doktorce..krasny den ; )
16. čer 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
Klasika, nakrmíme, přebalíme , oblíkneme do "lepšího" a Valča tam hodí ještě míchaný vajíčka s hořčicí :grinning: :grinning:
16. čer 2014 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak dnes budu jen odpočívat...v obchodě mi paní řekli,že mi kleslo bříško dost...ta jedna..že si myslím,že to bude dřív....tak uvidíme.. :wink:
16. čer 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb ježíš..já jsem osypaná v obličeji jako v devátém týdnu..co to zase je..
16. čer 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no co blbnou hormony no ...možná proto i to zvracení ....hele jestli to bude pokračovat i dneska tak za doktorkou zítra zaskoč ..stejně tam máš jít ve středu ne?

My se jedeme podívat do normy na ty boxy na hračky jestli je tu budou mít.
16. čer 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hmm....jo jo..mám ve středu,ale až tu příští......to neva..já si tam dyžtak skočím...díky..
16. čer 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem koupila dva ty boxy na hračky, je to sice jen průhledný plast s obrázkem ...ale úplně měkký to není tak snad to aspon rok dva vydrží :wink:
aspoň ze začátku se tam něco uklidí a mělo by se mi to hezky vejít do rohu pokojíku.
16. čer 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no kdyby se to nelepšilo tak zavolej a neměla jsi třeba jahody nebo tak něco??????
@kamisb já tam nakonec nešla, nechtělo se mi Vla vláčet mezi lidi...jinak krásně přibíráme :slight_smile:) máme "už" 2750g..a já si jdu na chvilku lehnout
16. čer 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to je super, že hezky roste a papá. Jen tak dál. Jen běžte holky hajat.
Já bych měla umýt nádobí a ledničku a vytřít ....
16. čer 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ted bojuju s tím, zda ji nechat očkovat proti rotavirům...prý ty nedonošené děti jsou k tomu náchylnější no nevím no:(
16. čer 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl kamarádce kleslo břicho v 32 tt a rodila až 10 dní po termínu
16. čer 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a co na to říkala doktorka?
16. čer 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ta říkala, že u těch nedonošených dětí se to doporučuje...a že zatím neměla jako krom lehkého průljmu na to očkování špatnou reakci..ale že je to na našem zvážení no..že lidi,kteří měli dítko na kapačkám se zvracením a prujmama ta druhý očkovat nechají no...já prostě nevím......jsem dost nerozhodná v tomhle, ale možná že spíš jo..ono by to stejně mělo být povinné v blízké budoucnosti, fakt nevím..bojím se reakcí na očkování,i když je to do pusinky lžičkou a ne injekce a zároven se bojím ,když by to chytla tak je strašně malá a takovýhle tělíčko je dehydratovaný hned
16. čer 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb OTÁZKA: Dobry den, zvazuji pro syna ockovani proti rotavirum Existuji v cr mista (mesta) s vetsim vyskytem teto nemoci. A neni tato vakcina prilis rizikovs kdyz obsahuje zzive viry? Anonym
Roman Chlíbek, epidemiolog ODPOVĚĎ: Taková míste nejsou. Rizikové je například nemocniční prostředí. POkud se tam objeví dítě nemocné rotavirovou nákazou, velice snadno se tato nákaza rozšíří na ostatní děti, rodiče, případně také na personál. Proto je toto očování vhodné pro děti, které se narodily s nějakým hendikepem a je zde předpoklad častých hospitalizací. Vakcína sice obsahuje živé viry, ale jsou oslabené a nemohou vyvolat onemocnění. Pouze aktivují imunitní systém k tvorbě protilátek, které pak chrání proti přirozeným živým neoslabeným virům. Proto vakcína není příliš riziková.
16. čer 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb tak super,žes nakoupila..
16. čer 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já spinkala a spinkala...a je mi fajn..měla jsem broskev.......
16. čer 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to já určitě nechám na ty rotaviry....... :wink: oooo ..nestraš...že budu přenášet.. :grinning: Ale tak možný je všechno..
16. čer 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ono asi to očkování je vždycky takový na zvážení ...ale asi je potřeba se na to dívat tak jaký je riziko po očkování ..jako reakce ....jak by probíhala a jak by probíhalo případný nakažení nemocí.
Já u tohohle taky moc nevím.
Sousedka na Petřinách je dětská doktorka a ta zase říkala, že by dítě do 2 let nedala očkovat vůbec ...tak si pak vyber, když Ti každej říká něco jinýho :frowning2:
16. čer 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj jsem ráda, že vypadají aspoň trochu k světu. A že to nebylo tak drahý ...jako 189 kč fakt jde ...jinak jsem všude viděla jen kolem 400 kč a výš ...jako děs běs.
16. čer 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek