• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
@akdar @janice_opice @sasanka033 @monyna83 @brsh @malinka_02 @jaka17 @coralin @kamisb a prostě všechny tady :slight_smile: !!!!!!!!!!!!!!!!!!! HOLKY POKUD BYSTE CHTĚLI NAVŠTIVIT DIVADLO NA MUZIKAL AIDA MAM SLEVU 50% NA VSTUPENKY NA ZITRA NEBO 25.9. TAK KDYŽTAK PÍSNĚTE..LISTKY SE VYZVEDNOU V DIVADLE KARLIN :wink: :slight_smile:
18. zář 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 Že by? Moc držím palce :wink:
18. zář 2013 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke
@sasanka033
Ja jsem to psala v dobrém, rázný doktor je podle me v pořádku, ví co dělá... Ja s ním byla naprosto spokojená, ale ze bych ho neslyšela, to teda ne :slight_smile: :slight_smile: byl perfektní profík a mohu jen doporučit!!!!!
18. zář 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahojky, děkuji za odpověď. No právě v jiné části než při a těsně po MS prý je čípek už uzavřený a nejde se do něj dostat. Při MS by se ale mohla zavést infekce, tak se to dělá přesně po MS. Je pravda, že mě nejdřív dělali ultrazvuk, aby mi nezničily folík, kdyby byl velký. Jsem ráda, že si Řežábka chválíte, tak snad to bude zítra OK a nebudu muset za měsíc znovu :slight_smile:
18. zář 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek @sasanka033 Slyšela jsem, že u Řežábka neuslyším :grinning: No, to vzhledem k mé profesi učitelky je dost velký problém. Jsem věčně v hlučným prostředí, takže jsem asi už taky hluchá :grinning: No, ale zase naopak, člověk slyší i když si děti jen špitnou :grinning: Rozhodně mám ráda doktory, kteří se s tím nepářou a jsou rozhodní. Než čekat samé - no - tedy - nevím jistě - možná by pomohlo - apod., tak radši doktora, který řekne hned třeba i "přirozeně to nepůjde".
18. zář 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zítra 10:30 mám rande se 2 nanučky =0)
Už na dnešní den jsem nespala,tak doufám,že na zítřek to bude lepší.
Do toho se od pondělka o mě pokoušel zánět,tak mi dr dala 3 zaváděcí toboljy,tak snad to nebude ničemu vadit,dnes jsem zavedla poslední.
Ale tak by mi je nedala,kdyby to byl velký problém.
18. zář 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Ahoooj hoĺky tak mám za sebou dnes prvních 300 jednotek Menopuru tak snad to tentokrát dopadne.....
@pavlina1976 pavlíííííí tak kujuuuu snad to klapnee co ty už se vdáváš??:slight_smile:
@pavlaru držím moc pěsti
18. zář 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@monyna83 moc držím pěsti!!!!!!!tfuj tfuj at je tam !!! a sílííí!!
18. zář 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ježíši, cože??? Takový změny v práci?? To je teda hodně velká čára přes rozpočet. To mě teda mrzí, drž se holka, to je jasný, že lázně raději v téhle situaci oželíš. Vůbec jsem to nevěděla, že máš takový starosti... je hodně velkej stres...
18. zář 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Jestli tě bolí břicho a máš problémy tak do laparky jdi. Jakou formu ti budou dělat? Jen gynekologickou nebo celkovou? Nevím jestli se to nějak rozděluje, měla jsem jen klasický, bez pohledu na vaječníky. Ale vždy když jsem měla problémy a bolelo mě břicho tak, že mi bylo skoro na omdlení tak tam srůsty byly. Pokud je ti blbě, tak bych to přehodila, šla bych na laparku a pak do IVF, ať si zbytečně nevyčerpáš další pokus...
18. zář 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jani to jsi to pěkně rozjela, držím Ti moc palce, ať to tentokrát konečně vyjde. Jsi statečná, že jsi do toho šla rovnou a co v té tvé práci, je to lepší???
18. zář 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak se ruší diskuse? Víte to někdo? díky...
18. zář 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin ahoj kočko - v páci k 30.9. končím :slight_smile: takže je....
18. zář 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky moje. vsechno je jinak. 18.10. jdu na laparku i s hysteroskopii. ivf se teda odklada...a jak to tady vidim, tak se sejdem skoro vsechny v lednu na dalsim pokusu a z toho este skoro vsechny bez prace :grinning: :grinning: teda jako vtipny to neni, to ne, ale co uz, clovek se fakt musi smat. zkurvenej zivot! :grinning: :grinning:
18. zář 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 :grinning: :grinning: přesně jen já v lednu se už nesejdu...:(
18. zář 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jo, ale ty budes uz v tom:slight_smile:
18. zář 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin jojo, vratila jsem se z dovoleny a sup, ze prej prazskou pobocku zavirame. nastesti to neni hned, nekdy v 2014, zatim se rysuje v jakym kvartale kdo...nevime proste nic. no takze vim, ze to prijde, jen nevim kdy:slight_smile: ale jako HR mam teoreticky sanci, ze tam budu "zhasinat", tak treba mam jeste tak rok praci.
18. zář 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice by me stejne zajimalo, co se to tam u vas stalo, nejdriv jsi chtela jit na neschopenku a najednou z toho "vyvaznes" s odstupnym...coz je samozrejme lepsi varianta. kor esli bys tam ani nechtela bejt dal.
18. zář 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no ja to taky nemyslim nijak:slight_smile: jen mi podle tvyho popisu prijde, ze mluvis o uplne jinym doktorovi:slight_smile: pac rezabek je fakt vsechno, jen ne raznej:slight_smile: rozhodnej to on je, to jo, ale raznej...to je treba fajt, ale taky je to blb.
18. zář 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice janíí - moc na tebe myslím!!!!!!!!!!! Musí se to podařit uz sakra vid!!!!!!!!
18. zář 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ty jsi to pojmenovala správně: "s ničím se nepáře".. Ja tomu řekla "rázný" a myslela jsem tohle... :slight_smile: :slight_smile:
18. zář 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no to je fakt osobně...ono jako celkově se to v té firmě změnilo nejako konkrétně jen vůči mně a přesně jak říkáš, chtěla jsem jít na PN a už se nevrátit, takhle dostanu ještě odstupný a budu na neschopence stejně, takže pro mě výhoda....strašně se mi ulevilo....Tak pokud neotěhotním tak snad najdu práci, zkušeností a znalostí mám dost adost tak snad se někde chytnu...
18. zář 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek díky kočo no snad jo, moc v to doufám, jsem si tak jako vykládala už při těch letošních pokusech karty a strašila mě tam jedna karta, že musím změnit něco ve svém životě a nebát se toho kroku, takže to si myslím, že jsem ted udělala tak snnnaaaaaddd už!!! Hlavně budu v klidu a pohodě, budu taková mamka kuchyňka a starat se o Kubu a v pohodě se snažit.....Ještě nikdy jsem nebyla žena v domácnosti tak si to řádně užiju:slight_smile:aspon teda na čas pokud neotěhulim
18. zář 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 - tak jak ráno jsi testík nezkoušela?
18. zář 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 prosimte, jaka je tvoje zkusenost s rekonvalescenci po ty laparce? je mi jasny, ze je to dost indivindi. ale i tak, jde mi o to, ze porad premejslim jak to reknu v praci, se poserou, tak to musim nadhodit neco jako: hele, jdu na operaci, ale zadny drama, tejden budu mimo, to ani nepostrehnete, jako kdybych mela chripku treba, pak bude tejden delat na kompu z postele doma a pak prijdu.
co myslis, mohlo by to tak bejt? po dvou tejdnech zpatky do rachoty?
18. zář 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - ahoj, já taky přidám zkušenost. Ve středu odpoledne nástup do Podoblí ve čtvrtek ráno laprka 2-2,5h (rozrušovali srůsty, kontrolovali jizvy apod.) na sále a v sobotu domů ...a musím říct, že v pondělí už mi nic nebylo. Ale ještě jsem byla raději týden doma. (takže 11dní včetně víkendu - ale myslím, že se to dá zvládnout rychleji - ale někdo samosřejmě vše hůř snáší a trvá vše dýl no.)
A doporučuji si v nemocnici buď říct o espumizan nebo si ho koupit. Protože ani tak nebolí to břicho jako spíš ten plyn co se v Tobě tak nějak přelévá. Takže čím dřív se vztřebá tím rychleji jsi fit. Protože jinak leze do klíčních kostí a tam teda fakt dost bolí. Takže hezky si pořádně "ulevovat" a espumizan k tomu :slight_smile: a bude fit za chvíli.
18. zář 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, uz taky topite? ja dneska pracuju z domova a je mi desna zima uz, premejslim, ze zapnu wawky...:(
18. zář 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb diky!:slight_smile: mne to vychazi vlastne uplne stejne jako tobe. sice jdu na laparku v patek, ale po tom dalsim vikendu je pondeli svatek. tak ja to teda takhle nejak v praci nastinim:slight_smile:
18. zář 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - ale zase vím, že jsem četla, že byly holky doma i klidně celý jakoby 6ti nedělí.
Ale moje makarádka po dvou neúspěšných IVF, měsíc a půl po laparce otěhotněla přirozeně.
Tak si vyber :(
18. zář 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no ja takovy pribehy taky slysela a dva mam v okruhu blizkejch. takze doufam i v tenhle zazrak:slight_smile: no uvidime.
18. zář 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek