• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. dubna 2017 
Zase jsem se teď pěkně zadýchala a to jsem jen umyla nádobí,koš ..skříňku vedle koše ze strany a z druhý strany sporák. A vršek ledničky a jsem hned k.o.
Jo a koupila jsem si tubičku pikniku (slazený zahuštěný mlíko ...správně do čaje a kafe) a celý jsem ho spořádala ....fuj ...ale jednou za čas dobrý 150g to mělo. Jesenka je už nějaká malá :sunglasses:
16. čer 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady vkládám ty grafíky jak jsem říkala, že jsem měla v tý zprávě z 31tt.
A náš první monitor.
16. čer 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako první část monitoru prospal ...takže jsem tam byla dýl než těch 20 minut, ale pak se prý probudil ..sice prý toho nic moc nepředvedl, ale doktorovi to stačilo :wink:
16. čer 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to jo,to je zadarmíko..já ten obchod neznám... :wink:
16. čer 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hihi..teď nevim co je lepší..jedno z toho mi chutná víc...vidíš..ty máš grafů... :grinning:
16. čer 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - mě asi ta jesenka, ale ona je nějaká malá najednou :grinning: :sunglasses:
viď ....ale jako celkem dobrý, ale ta dlouhá noha mě fascinuje ...taky mi furt dloube napravo na boku ...jakoby až skoro na zádech :grinning:
je já už bych jej chtěla vidět :slight_smile:
16. čer 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no NORMA jsou normálně potraviny ...myslím, že snad rakouský (německý) a mají tam takhle občas i jiný zboží ..no něco jako lidl.
16. čer 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb asi jo...asi ona je lepší..já už nevim..já se teď sladkýho budu asi bát..stejně se moc nemá od toho 36tt...dlouhá noha....hihi...viď...já se taky těšim..to bříško mě už děsně unavuje..furt hajám dneska...snad se proberu někdy...
16. čer 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ahááá :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no vidiš a já teď 14 dní se tím sladkým nějak láduji, ale když mám na ty čokolády nějak chuť ..předtím ani ňák moc ne. :angry:
16. čer 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - mě se dneska zase lehce motá hlava ...ale malej spíš někde blbě sedí/leží mi přijde. A musím se snažit víc pít ...někdy to hrozně flákám.
16. čer 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata, tak dneska jsem se vyspala docela slušně, včera super a předtím asi 2 noci hrozně mizerně. Navíc mám od včera nějak nateklé trošku nohy - no je to nepříjemné.
Včera mi psala kamarádka, která je jen o 3 dny míň těhotná než já, že je v nemocnici. Neměla vůbec žádné bříško - ale fakt jako že vůbec a její dr. to nijak neřešil (je také po IVF), ale o víkendu ji začalo být špatně, tak jela do nemocnice a tam si ji nechali - prý je malý o -3 týdny a divili se, že to nikdo neřeší. Takže bude pozorována a v pátek se uvidí. Kdyby malý neprospíval, tak bude muset taky ven. Prostě hledají lepší řešení, jestli v bříšku nebo venku :slight_smile:
No, já jdu v pátek na ty kontroly a uvidíme, jak na tom budeme a co bude dál.

@kamisb Tak ten obchod já taky neznám, co to je za obchodní řetězec? Moc hezký grafíky, taky se těším na pátek :slight_smile:

@muddledgirl Kamarádky holčička měla nějakou střevní chřipajznu (v týdnu), teď to docela řádí, tak to bude určitě ono. Hlavně, když jsi přišla s nakaženým do styku. Všechno bude v pořádku, neboj.

@janice_opice No vy jste úžasné, šikovné a nádherné. Tak hlavně ať to jde i nadále. Super, že kloboučky pomohly.

Tak jsem o víkendu viděla svého synovečka (asi - je to syn bratra). Narodil se před 14 dny a je taky takový malinký. Manžel ho měl jít podržet, aby se mohli rodiče najíst a nechtěl - bál se :slight_smile: Tak jsme o tom doma mluvili, že Klaudinka bude ještě menší a on mi vysvětloval, že má jiný cit (když denně tahá těžké věci) a že se bojí, aby mimčo špatně nechytil. A to už jedno měl doma :slight_smile: No, ale to přejde, jen co bude mít to vlastní. Takže jsem si ho pochovala a manžílek mi udělal fotku. Samča mu přitom hrkal hračkou, tak jsem říkala (z hecu), ať tu fotku pošle jeho rodičům. Já - dítě - Samča - to by byl šok :grinning: jestli jsem už náhodou neporodila :grinning:
16. čer 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb já to taky flákám...protože ten žaludek je furt těžkej..ale už to je lepší...zdlábla jsem suchou houskou a piju minerálku s bílým čajem..prý nebublinkaté se můžou...
16. čer 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke jooo ..bude..děkuju..jen se divim,že mě není furt o.k...to neznám..maximálně den...Kámoška vždycky machruje,jak nic nechytnu a pak mi je zle..
16. čer 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já si zatím užívám šťávu se sodastreemu, dokud můžu :wink:
pak budu muset přejít na něco jinýho jen moc nevím an co :frowning2: přeci jen Ti kluci na ty prdíky trpí víc
16. čer 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - tak já nevím pod co NORMA patří .... http://norma-online.de/ ..jako sem tam mají v akci levnější věci ...ale hodně toho mají z ciziny.

já taky spím jak kdy ...třeba dneska to bylo lepší, sice chodím co dvě hodiny na wc, ale dneska jsem vžydcky hned usnula. Ale jsou noci, kdy po tom wc zaberu až třeba za hodinu nebo dvě :frowning2: asi trenink či co.
16. čer 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb holka..mně nechutná moc nic už....minerálky..čaje, rozpustný vitamín,birell..vůbec netuším co kord pak budu pít....

Já teď spím u telky..takže zas brzy usnu....v ložnici máme věci z koupelny a chodby a nejde tam otevřít okno..páč to přítel zabarikádoval...Ale dnes by se to mělo dát dokupy a co zvládnu,tak musim uklidit věci kam patří,koupelna a knížky do skříňky...ale dnes fakt nic nedělám..jsem mrtvoš...
16. čer 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jen odpočívej, asi je zase divnej tlak, nějak se mi motá hlava at si lehnu jak chci. :unamused:
16. čer 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb chůdě...máš nízký..tak taky odpočívej... :wink:
16. čer 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo holky tak já už jsem zase na svym:slight_smile:)) talk mám posledníá dva dny 108/70 :slight_smile:)Je to zase šílenej skok a motám se,ale jsem ráda ..kdo by to byl řekl:slight_smile:
16. čer 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak máme "už" 2760g :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@marke jéje to znám no...držím kámošce palce....nejhorší je to čekání,když člověk neví co bude..ale asi je lepší miminku pak venku, když neprospívá v bříšku..my byli pozadu jen o týden, 3 týdny už je dost tam asi taky placenta moc nefunguje, je divný, že to její doktor neřešil dřív,al e hlavně, že už je pod dohledem
16. čer 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Ty jo..to je nízký..já nevim..já už nemám tlakoměr...ale řekla bych že normal nebo nižší.. :wink:
16. čer 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dneska tlak 117/77 ...což je normální..na mě maličko vyšší ....ale prý ok, jak říkal doktor v poradně.
16. čer 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl
@kamisb holky já jsem ráda, že se začínám vracet do normálu až budu na svých 90/50 tak to bude v pohodě :grinning: :grinning: :grinning: hlavně jsem vysadila ty léky jupíí
16. čer 2014 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb furt lepší nižší než vyšší..že o tom bych mohla vyprávět :grinning:
Holky já mám tak báječnou a krásnou holčičku :grinning: :grinning: :grinning: já jí miluju a nemůžu se vynadívat
16. čer 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janice_opice - jani kde jsi říkala, že koupím tapety na nábytek ...potřebovala bych to na jednu poličku aby ladila v pokojíku :wink: děkuji
16. čer 2014 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice super,že Valinka přibírá hezky..
16. čer 2014 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak já bych při Tvým tlaku umírala... byl by na mně moc nízkej... :wink:
16. čer 2014 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice 90/50..to je vůbec masakr..
16. čer 2014 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek