• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@muddledgirl - ale vždyt normální tlak by měl být 120/80 ...kolik máš Ty?
já většinou mám tak 90-110/60-70 ..ale poslední dva roky se to lehce zvedá k tomu normálu.
16. čer 2014 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb..to já vím jaký je normální...ten ještě zvládám..ale o trochu nižší a už se necejtim...to víš pila jsem dřív pivko a kouřila dost....

tlakoměr už nemám..odvezla si ho teta...co jsem těhu..tak u doktorky...koklem 140/90..ale míň...a když jsem si ho měřila sama přes den..tak třeba 113/70 apod..to je na mně málo...kolem 125-130/75-80 mi vyhovuje.. :wink:
16. čer 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - a to na ten tlak něco bereš nebo ne? vždyt těch 140 je docela dost.
Ale je pravda, že manžel má u doktorky taky vždycky vyšší. Ale on má i s práškama 140/80
16. čer 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ne neberu...mám mírně..pod 140 což není vysoký..a jenom v těhu...ale myslím,že to je prostě strach z bílého pláště....i na endokrinologii mi to říkala...že to mám ze stresu...140/90 je hraniční... :wink:
16. čer 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak ok no :slight_smile:
16. čer 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jako v HK se hrozně divili,že nemám prášky na tlak,že to neřešim..po odsátí cysty...ale nejvyšší tlak mám po narkoze..to lítaj hodnoty...řešila jsem to se všema doktorama a nikdo to neřešil...a obvodní říkala,že ten tlak mám ještě dobrý..ono je fakt..že 22 kg nahoře je masakr.. :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2014 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to já zase po narkoze jdu s tlakem ještě níž.
Ale fakt se to za poslední 2-3 roky zlepšilo.
Dneska jsem odpoledne asi i chvíli spala ....asi nějaký divný počasí a furt nějak zívám.
16. čer 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo to je normální,že je hodně nízký tlak po narkoze..proto nechápu proč já mám po ní vysoký...ale prý to je i stresem předtím a když člověk málo spí....já spím furt..průběžně...nebo spíš se snažim...už tu mám neperlivou vodu..tak se snažím pít...
16. čer 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to já piju vodu městskou.
Jinak mě před celkovou narkouzou před laparkou dali večer něco na uklidnění a ráno ještě jednu tabletky. Prý to je lepší když jdeš pod celou v klidu.
Taky jsem se vždycky bála ...
16. čer 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb v Hornbachu treba ale urco I v Obi
16. čer 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - Děkuji, super - myslím, že Hornbach je na čerňáku tak to bych tam mohla v pátek zajet ....až pojedu z Podolí teda pokud nepojedeme rovnou domů.
Jen změřit kolik toho potřebuji :grinning:
16. čer 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jj to chce a uvidis jak budes spokojena jak jsi to zmakla :slight_smile:
16. čer 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no..to já když mi není dobře teda nemůžu..odjakživa...i po kocovině...jinak střídám perlivé minerálky, birella a rozpustný vitamín...vyjímečně jsem koupila šťávu....já jsem laparku nikdy neměla..jen dvakrát IVF a odsátí cysty...
16. čer 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - OPU jak bylo krátký tak to bylo relativně v pohodě. Ikdyž první jsme nechali auto trochu dál a než jsme k němu dojeli tak mi bylo pěkně zle. Podruhý jsme už dojeli až ke gennetu a pak už ta jízda autem byla ok.
16. čer 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi, tak zítra budu měřit a počítat ..to pak bude něco ...já jsem takovýá trošku levá.
A je potřeba k tomu lepidlo nebo jsou samolepící nevíš?
16. čer 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já tu vodu z kohoutku může, ale jen se šťávou nebo ředím z džusem. Jako čistou ji pít nemůžu pak je mi po ní těžko.
16. čer 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo tak mně bylo taky o.k..až na ty bolesti...ale my auto nemáme..takže jsme šli vždycky pěšky na nádr...kolem dvaceti minut a po odsátí cysty mě nakázali kvůli tlaku jet busem...ale to jsem málem zvracela....
16. čer 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@muddledgirl
@coralin
ahoj holky, já se omlouvám, že nepíšu, ale měli jsme moc vážně nemocnýho Leftyho - bylo to strašný trápení a nakonec ve čtvrtek odešel, takže jsem sem ani nechodila......
Jak jste na tom? Už je to dlouho, co jsem psala. Malá je jinak zlatíčko, přetáčí se na bříško už asi tři týdny, někdy i na záda, brebentí, směje se nahlas od minulého týdne - je to s ní paráda. S dýcháním problémy nejsou, tak to snad tak zůstane.
Držím palečky a těším se na zprávy :wink:
16. čer 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaauuuu :slight_smile:
16. čer 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@brsh - ahoj, to mě moc mrzí. :frowning2:
16. čer 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh :frowning2: :frowning2: :frowning2: vede se dobře..až na ten žaludek...a jinak se už těším až malý bude chtít ven....tak třeba za týden.. :grinning: :grinning: :grinning: To jsem se chtěla na to zeptat,jak to bylo s tím dýcháním..Jsi psala,že miminko mělo problémy,že jste na to přišly díky monitoru dechu..
16. čer 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek čau pidískové... :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb samolepící kočko :wink: akorát pak jedeš hadříkem postupně aby tam nebyly bublinky
16. čer 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh s Leftym mě to mrzííí:(
16. čer 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. čer 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - hihi, tak to bude asi ještě sranda :grinning: :confounded:
16. čer 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - kolik cm mají nožičky(teda chodidla) :wink:
16. čer 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb injekce na ředění krve..jsou mrtě důležité,že? Když je někdo dostane...Jedna holčina si je nechce píchat...No..chápete to???To pak může přijít o miminko ne?
16. čer 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice pěkná fotečka...jsem zvědavá kdy to s kamisb budeme mít za sebou...
16. čer 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no záleží z jakýho důvodu je má no ....jestli jen preventivně nebo odůvodněně.
Taky asi záleží jak je na tom psychicky, kdyby jí to mělo stresovat ...no nikdy nevíš. Ale jako jestli má nějaký mutace či problémy z krví tak je hloupá jestli je nechce píchat nebo má málo informací.
16. čer 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek