• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@kamisb já nevím detaily no..tvrdí,že preventivně..že mamka má špatnou srážlivost krve...... :wink: Ona se bojí píchat..a manžel ji v tom podporuje..asi je taky posranej strachy..tohle nepochopím...
16. čer 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb kdyžtak volej .....volej zdarma :grinning:
16. čer 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ti to řeknu skoro přesně ..kamisb ještě tak 2 týdny a ty zhruba 4 týdny :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - a byla někde na hematologii nebo něco ....jestli nechce ať si jde někam udělat rozbor krve. Hematologie to má do týdne hotový ....jako pokud to mají v rodině měla by se nad tím zamyslet. Může potratit hned ze začátku nebo se jí někde udělat sraženina a ucpat se jí třeba pupečník.
Jako nechce to podcenit, ale pokud ji vyjde, že krev má v pořádku možná to je opravdu zbytečný. Ale chce to konzultaci a ne se sama seknout, že to nechce. Může chodit denně k sestřičce někam aby jí to píchla ...nemusí sama....
16. čer 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - ok, případně budu volat "HELP" :slight_smile:
16. čer 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Nic holky jdu objednat Kubovi hru na Xbox k narozeninám a dort s Angrybirds páč ten já fakt nedám :sunglasses: a zalehnout než bude pterodaktyl hladovej zase:slight_smile:
16. čer 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb jo právě na hematologie jí je dali...je to trubka..to jsem jí kočko přesně psala..ať si zajde na gyndu nebo k obvodní...
16. čer 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice pterodaktyl..super výraz..jakou hru???
16. čer 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ještě 4 cca.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to už asi nedám.. :frowning2: :astonished: :grinning:
16. čer 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak jestli je má z hematologie tak bych to brala ....ale na druhou stranu je to její problém. Ono se nic stát nemusí, ale taky může ...a pak si bude něco vyčítat.
Je to její tělo nikdo ji nemůže nutit. A jestli jí to dali na hematologii tak z krve (z výsledků) pozná jestli má vše ok nebo ne. Mě dělá vždycky kopii a mě ty d-dimery furt rostou. Ony teda rostou v těhu normálně, ale já už jsem přes a pak mám i myslím vyšší fibrinogen (nebo nižší) nevím ....takže pokud bych nepíchala injekce asi by se mi ta sraženina fakt udělala. Ale taky je to všechno o určitý % pravděpodobnosti.
16. čer 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb však jo..já jsem jí jen napsala..že bych je brala...ale že je to její věc..
16. čer 2014 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jen běž hajat ...já asi taky pomalu půjdu, jsem dneska jak praštěná a nic jsem ňák neudělala teda kromě nákupu těch krabic :grinning: ...no ještě jsem umyla tu ledničku ...teda tu její horní část :slight_smile:
zítra bych měla aspoň vytřít ...a konečně si uklidit na stole ...furt tu mám nějak bordel.

Děvčata dobrou noc :wink: a hlavně klidnou a spavou.
16. čer 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ona asi nemá v okolí případ, kdy se to někomu stalo ...ono to někdy stačí a hned si ráda injekci píchneš než pak litovat ...
16. čer 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jasný číčo..ona má termín v červenci....jdu se přemoct zkusit vypít podruhé ten Tammex,co mi dali na zklidnění žaludku...naposled jsem do sebe nasoukala v osm skoro celou housku a mohla jsme se po tom poblinkat...
16. čer 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kočí..já doktory prostě poslouchám..zatím mi doktoři dost pomohli... :wink:...Vím,že chlapi bejvaj jiný..ale u ženský v těhu to nechápu no.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. čer 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hm tak ke konci by to už mohla vydržet ....ony ty hodnoty rostou pak rychleji pokud je problém.
Ale někdy je takhle fakt dávají jen preventivně kvůli rodinným předpokladům. Hlavně miminku to neublíží tak jestli se bojí toho tak nemusí.
16. čer 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
35+4 moc přeju všem..aby tady byly brzy stejně pupíkaté fotky...holky naše.. hodně lidí si už myslelo,že tam jsou dvě.. :grinning:
16. čer 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kamisb nene..ona se pravděpodobně bojí si píchat injekce a manža jí je taky píchat nechci..ať si pindulína dělá co chce... :grinning:
16. čer 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hele fakt zkus koupit to živočišný uhlí a nebo si dojít k doktorce na krev ať koukne jestli nemáš nějakýho bacila ...ale hodně holek te´d v červencovkách psalo, že běhají na wc ...sice nezvrací ...ale jde to druhou stranou. Ale jíst musíš ....
16. čer 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já tam kočko volala třikrát na gyndu..pak k obvodní dvakrát..obvodní už asi neměla ordinační hodiny...a gyndařka má myslím dovču..JJJ..já snědla dvě suchý housky..ráno tu okurku s acidem a jednu broskev..Já to vůbec u sebe neznám..ale i to pití do sebe tlačim..zatím jsem vypila asi dva litry...na mně to je teda málo no..Já si zítra zavolám k obvodní...
16. čer 2014 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj to by chtělo ....ideálně teda kdyby se to samo spravilo, ale když ne tak ať Tě někdo pohlídá no.
16. čer 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ten tammex chutná podobně jako anacid...a mně se z toho dělá ještě víc špatně..tak já ho pít už nebudu... :grinning: :grinning: :grinning: jsi hodná....copak já..ale abych neubližovala mímu viď...ale dnes jsem měla radost,že se pak začal vrtět...jsem si říkala,jak mu asi bylo bobkoj...když mě bylo zle...
16. čer 2014 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl assassin creed a minecraft
16. čer 2014 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha...tak to zrovna nejsou hry pro mně...já už bych si mohla zase někdy zahrát diablo..ale zatím na to nemám náladu...a pak tu už bude mímo... :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2014 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mno ten assassin vypada zajimave ale ja to taky nehraju....;)
No a s miminkem.toho moc nenahrajes :slight_smile:)).
Jako takovych vysetreni a zarizovani to je des
16. čer 2014 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice s miminkem to nemám ani v plánu...assassian bude asi už několikátý..já to zkoušela a mně to moc nešlo a nebavilo... :wink: :wink: :wink:
16. čer 2014 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb kočenky jdu hají...dobrou noc...jdu čučet na nesmysly v tv... :wink:
16. čer 2014 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja to ani nezkousela takze nevim..ale Kubu to bavi a tohle je nejakej multipack je jich tam vic tak dostane k narozkam :slight_smile: dva darky uz dostal vicemene tak tohle dostane s dortem...
17. čer 2014 ve 03:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice koukám,že jsi zrovna taky vzhůru..to jsou dobrý hry pro kluky..já zvládám to diablo max...fable pro děti a nějaký ty klasikový pc hry...nic složitýho... :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2014 ve 04:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak koukám, že jste ještě víc ranní ptáčátka, než já...Jsem vzhůru od 4:15 :grinning: :grinning: :grinning:

Mám prosbičku, včera mě začalo bolet v krku, v noci jsem to cítila, knedlík... Ale přidala se i rýma a kýchání... Mě je to buřt, ale nemůžu ublížit miminku? Mohu si něco koupit, nemáte zkušennost?
Já dokonce někde četla, že je to jeden z příznaků těhu, nevím... :wink:
17. čer 2014 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek