• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

Dobré ránko...uff..značně se mi ulevilo..namaluju se a skočím si pro rohlíčky...a pak se projdu na gyndu..jestli má tu dovču a možná skáknu do Lidlu....minule tam měli spoustu hezkých věcí na sebe...Já osobně mám s nimi dobrou zkušenost..mám tepláky,tílka,sukni...no a od čtvrtka..tam budou botky, batohy, trička...a tak..akorát co teď na sebe kupovat,že? Když jsem velrybka.. :grinning:
17. čer 2014 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 já od pátka spím na etapy..furt...takže tak.. :grinning: :grinning: :grinning: a občas jsem holt někdy vzhůru..jsem si psala v noci s miláčkem a dala si telefon pod hlavu..a chudák za pár hodin jsem ho vyndala totálně zavařenej....Určitě miminku nemůžeš ublížit...a v prvním trimestru se toho moc nesmí...já byla v druhým a lékárnice věděla,že jsem těhu..břicho jak blázen v 6. a dala mi co neměla..No jinak ucpanej nos..jsem měla často ...na rýmu mořská voda... :wink: :wink: :wink:
17. čer 2014 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Moc děkuju, já nemyslela léky, myslela jsem "C" nebo tak, jinak rýmička mě nepoloží:grinning: :grinning: :grinning: nejsem bábovka ani chlap. Ale spíš se bojím, abych si nezbourala imunitu a miminku se u mě i dále líbilo. Ale když říkáš, že ok, nakoupím ovoce a budu baštit. :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2014 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 no právě...tak c Ti neublíží...to je jasná zpráva...já že ses tak ptala...Aby sis nezbourala imunitu? To si nemyslim...Těhulky ji obvykle mají vyšší... :wink:
17. čer 2014 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 popravdě ucpanej nos jsem skoro neřešila...protože znám lidi co jsou závislý na kapičkách...k doktorce jsem šla,když jsem se začla dusit..... :wink:
17. čer 2014 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 neublizi to miminku neboj....blba by byla horecka, ale naxtu se pripadne muze panadol nebo paralen.ale nejlepsi zalezt do perin caj s citronem a trosickou zazvoru a lezet....a pozor na bylinky..mne pomohl ten cibulovej sirup
17. čer 2014 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 a vincentka jak napit tak ve spreji do nosu
17. čer 2014 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice já měla vincentku na kašel zas...brrr....
17. čer 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice sirup to byl nebo co..už od mala nesnáším sirupy..je po nich akorát tak zalepenej žaludek.. :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jo ja vim ale mne ten cibulovej zkratka pomohl jako jedinej...;)
17. čer 2014 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vim...po tom taky skoro zvracim....ale já jsem případ..a je mi dobře..zdlábla jsem k snídani dva rohlíky....hurrrrrráááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2014 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl
@janice_opice Holky děkuju moc, já jen jsem vyprděná z toho našeho cvrčka a moc se o něj bojím. Jinak mě je to fuk, nic hrozného :grinning: Když to neohrožuje miminečko, tak jsem klidná :wink:
17. čer 2014 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 já to chápu.... :wink: :wink: :wink:
17. čer 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 já jsem teda zavolal gyndařce,že už mi je dobře..a jestli můžu zítra na těhu cvíčo..a ona,že jo,když se budu cítit...že už bych infekční být neměla...
17. čer 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Děkuju micinko :wink: Jsem zásobená kapesníky a frčím na chvíli do práce :grinning:
17. čer 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 micinko :grinning: to je hezký...tak frč...a nelítej..já hrozně lítala.. :grinning: teď už to nejde.. :grinning:
17. čer 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, tak dneska to s počasím vypadá konečně trochu rozumně :slight_smile: aspoň u nás je ještě pořád pod mrakem :slight_smile:

Co léčit a neléčit - miminku to neublíží, to mají holky pravdu, ale z vlastní zkušenosti nic říkat nemůžu, protože jsem snad celé těhotenství ani nezakašlala :slight_smile: Jo jednou mě bolelo v krku a to jsem stihla nějak udolat přirozeně do druhého dne. Ale jinak cibulové kapky jsou super - dělám je doma i malýmu na zklidnění krku. :slight_smile:
17. čer 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem včera s hrůzou zjistila, že začínám 37 tt :grinning: takže jsem odpoledne říkala manžílkovi, že bych už asi měla zabalit tu tašku do porodnice, kdyby náhodou :slight_smile: A připravit hlavně všechny papíry - jméno, oddací list atd. No, neříkám, že v tašce bude vše, ale aspoň to, co denně nepoužívám, kosmetika se tam hodí vždycky.
Vím, že někdo balí až před odjezdem, ale vzhledem k tomu, že je doma Samča, tak si myslím, že by byl frkot, protože budeme muset sbalit i jeho k babičce a kdyby to bylo v noci, tak už vidím ty děsně unuděný a unavený tváře velkého a malého :slight_smile: a já s kontrakcema pobíhající po baráku a balící :grinning:
17. čer 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno ...já začala 38tt ...a zatím to mám jen na jedný hromadě, takže musím to ještě jednou probrat jestli to mám všechno či mi ještě něco nechybí. Hygiena tam asi taky půjde až nakonec.
17. čer 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem si vybrala věcičky na malou na cestu z porodnice. Nemám sety, tak to bude pokaždé s jiným zvířátkem :slight_smile: připravila jsem jí bodýčko s dl., polodupajdy (i dupajdy, kdyby byla hubeňoučká, aby nám z polodupaček nevypadla) :slight_smile:, navíc radši tedy čepičku, ponožky a kdyby bylo chladněji tak kabáteček. Jinak jsem připravila deku do vajíčka a plíny - obyč. Tak to je snad vše, co bude potřebovat (ať bude jakkoli). @janice_opice už má praxi, tak zkontroluje pls :grinning:
17. čer 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - no to taky musím připravit ...zatím mám jen vypraný vajíčko na posteli a dečku ...obleček jsem ale koupila ...jen k němu dodám pro sichr ponožtičky.
17. čer 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 no holka tomu, a jsi poprděná to tady myslím chápeme všechny :wink: :wink: :wink: :wink:
17. čer 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kamisb
@marke tašku do porodnice už si holky určitě připravte..u mě to bylo sice jinak, ale ve finále to byl fofr a byla jsem ráda, že mám sbaleno a i oblečeníčko připraveno ..Myslím, že máš pro malou nachystáno dobře..je určitě lepší to připravit a dát toho tam víc a vybrat si pak v porodnici při oblíkání než aby ti něco chybělo..Naše malá jela v bodýčko, přes to měla dupajdy, lehký kabátek a na hlavě lehkou čepičku a ve vajíčku jsem na ní hodila deku a bylo to Ok :slight_smile:
17. čer 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky ukazovala jsem vám jak mě na chatě píchla včela?? ne a ne to splasknout at na to dávám co dávám to je hrozný, bolí to, svědí a nemůžu ohnout prst:(
17. čer 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ze ja musim furt neco mit..
17. čer 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - no pěkný prstík ...ledovat ...a možná koupit nějakou atb mastičku. Někdy může být včelka nakažená něčím.
17. čer 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ledovani moc nepomaha a do lekarny se dostanu az zitra pac tam s malou nechci chodit ..tahle byla stopro nejaka chycena ....
Hele ta Valca je jak prutokac z jedny strany nasava dovnitr a z druhy to z ni leze rovnou ven z jedny strany mliko a z druhy vajicka s horcici :slight_smile:))
17. čer 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - tak pošli Kubu ....
njn, to prý na začátku hodně bývá než se střeva zaběhnou ....no už se na to těším :sunglasses:
17. čer 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak další pračka plyšáků vypraná, utřený poličky a ta jedna změřená ....ještě ta síť do okna a chybí už jen ten přebalovací pult a matračka do postele velký a monitor dechu a bude hotovo.
17. čer 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 Díky, na chatě to bylo super, udělala jsem nejlíp, co jsem mohla, že jsem odjela, tady bych byla nervní, tam, jsem byla v klidu. Zbožňuju to tam:slight_smile:
17. čer 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek