• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@janice_opice Bylo to skvělý, ani se mi nechtělo zpátky do města
17. čer 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - ahoj, no komu by se chtělo se vracet z toho klídečku a to jsi musela? a kdy máš testovat?
17. čer 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahojky, musela, protože Péťa šel odedneška do práce a já potřebovala něco vyřídit. Zejtra :slight_smile:
17. čer 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - aha tak to jo, a na zítra hodně štěstí.
17. čer 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Děkuji za kontrolu. Přesně tak, zase si říkám, auto to uveze (a navíc to ani nic nezabere) :slight_smile: Čepičku jsi měla tenkou bavlněnou nebo takovou tu průsvitnou plátěnou (ta mi připadá málo). A jak velkou tašku jsi měla do porodnice? Doporučují prý 2 - jednu na sál a druhou na šestinedělí, ale když jsem si připravila všechny ty balíky (plíny, vložky, do podprsenky, ubrousky, ...), tak jsem se nevešla do menší než do kufru (aspoň to budu mít přehledně) o velikosti 60x40x20 a taška na sál menší (podstatně). Vypadá to, že se spíš chystám do porodnice přestěhovat na měsíc :slight_smile: Já, co se vždy zbalila do pidi tašky. Ale je to i tím, že vzhledem k tomu, že nevím, jestli budu rodit v Chrudimi nebo Pardubicích, tak jsem tam musela dát vše, co požadují v obou porodnicích.

Tak to bodnutí je super, zkus se zeptat, jestli můžeš něco na alergii, ono by to pomohlo.
17. čer 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak furt lepší, když jí to jde než kdyby jí trápily prdy a bolení ..snad to takhle zůstane.... :wink:
17. čer 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb fotku fotku !!!! :grinning: no já zase zařídila oslavu Kubovi hurááá a dort páč ten bych sama neupekla tak dobrá teda nejsem ...
17. čer 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to určitě ...ale prý to tak prostě ze začátku je ....jednou stranou tam a druhou ven :slight_smile:
17. čer 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin Nám doktorka schvíálila chatičku v podstaě hned, že na čerstvym vzduchu Val bude líp než ve městě navíc je to kousek, lae stejně musíme počkat než skončí školní rok a pak pojedeme navíc bych musela tahat barely s vodou a to ted nemůžu,ale už se tam taky těším:slight_smile:))
Hodně štěstí na zítra!!!!
17. čer 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke měla jsem sbalené 2 tašky jak píšeš jednu na sál a druhou na šestinedělí, nakonec jsem byla ráda , protože do velké jsem balila ještě víc věcí jak mě hospitalizovali dřív a amalá se mnou pendlovala ze sálu na jipku a pak na šestinedělí a až pak za mnou dovezli tu větší... čepička nějaká lehká stačí to jen kvůli té termoregulaci..mají hlavičku jako největší odvod tepla .....:slight_smile: a stejně pojedete autem ne? .-)
17. čer 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb je no Kuba byl to samé akorát ve většim :grinning: :grinning: :grinning: to je stejně děs jsem koukala na ty fotky,když byl miminko a na valinku to je normálně hustý.. :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Děkuju, ms zatím nic tak snad to bude dobrý....
17. čer 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb děkuju, jsem zvědavá...
17. čer 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ale od neděle mám zvláštní pocit štěstí a dobrý nálady... to jsem nikdy takhle necítila
17. čer 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@coralin tak to je dobrý znamení ten pocit jsem přesně měla s Valčou:slight_smile:)
17. čer 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - udělala jsem album ...tak se tam jukni
17. čer 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu si ohřát oběd, snad se po tom nepo ...přeci jen je to vařený v sobotu. Ale dojíst se to musí a je to tááák dobrý. Manžel je šikula ....
17. čer 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - já byla nervozní protože mi bylo příšerně zle....ale zase jsem si říkala, že to bude dobře.
Ale většině holkám nic není. Už se zítřka teda nemůžu dočkat. Moc moc moc držíme palečky.
17. čer 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb kouknu já vůbec nevim co k jídlu asi chleba nějkak ted nevařím a trpím:slight_smile:)) ale jíst musímmmm
17. čer 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - my měli o víkendu krkovičku s houbami omáčku a hnědou rýži...fakt mňamka :wink:
17. čer 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Já jsem tentokrát byla nervózní jen když jsem se vrátila na ty 3 dny do Prahy. Jinak dobrý, ale divně mě pobolívá břicho, jak kdybych to měla dostat, tak nevím, ale ten pocit od neděle je neuvěřitelnej:slight_smile:
17. čer 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice doufám:slight_smile:, navíc Petr našel ve čtvrtek čtyřlístek u nás na sídlišti před řeznictvím a říkal, že v životě žádnej nenašel
17. čer 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@coralin - pocit jsou dobrý, těch se drž. Zítra budeš kolikátý den? už 14?
17. čer 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marke ahoj kočko..tady je taky hezky..žádné teplo..mně to vyhovuje..Před porodem..Já ji mám víceméně sbalenou už dlouho..jen mi tam chybí už toaleťák..který asi dneska koupím ať mám hotovo a botky nevím..kolik jich vezmu...ty smradlavý od vietkongů...bych nejradši vyhodila...Když se narvu do mých tenisek..tak bych moje páskový alpinky omyla a vzala si je,protože v těch se chodí nejlíp.Do dalších se nenarvu ani náhodou.. :grinning:
17. čer 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ahojky, mě taky vyhovuje tohle počásko - žádný vedra - dneska jsem kromě balení nic neudělala. To jsem chtěla vysát a dát vyprat jednu pračku, ale prdím na to, udělám to zítra :slight_smile:
Já si tam dala jen jednu roli toaleťáku (vlastně 2, protože jsem nevěděla, do které tašky :grinning:). Bačkory si koupím crocsy - mají být omyvatelné a v těch tam vydržím. A v čem pojedu netuším, asi v tom, co zrovna najdu na sebe :slight_smile: Ale jinak mám boty taky v děsným stavu - tak se musím podívat, které si vezmu. Jedny jsou už roztrhané a druhé jsou v místě chodidel úplně černé - protože v nich chodím na boso. No, já tě nemít, tak se ani nemám nad čím pozastavovat :grinning:
17. čer 2014 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke já bych snesla i míń..dnes jsem byla venku asi jen na dvacet minut..chtěla jsem jít do Lidlu,ale ten můj břušek mě tak táhnul,že jsem nikam nešla...Vyprat nemůžu..páč pračka je zatím stále v ložnici..přítel se rozhodl ji uklidit do sklepa a ze sklepa vytáhnout pračku po tatínkovi...ta je starší,tak ať dřív prý odejde... :grinning: :grinning: :grinning: No...tos udělala dobře..do každé tašky toaleťák...No já už asi dva měsíce nebo měsíc chodím jen v těch sandálkách alpin pro..na boso..sice všichni furt čuměj..ale můžou mi víš co.... :grinning: :grinning: :grinning: Źupan nemám...a už se mi nikam moc chodit nechce..takže když nebude v Lidlu..tak max. budu mít ten jejich....PA říkala,že košilky a župany tahat nemusíme...tak si s tím moc hlavu nedělám...no to bude ještě prdel...protože narvu se jen do jedný mikiny...ale mám koupený další kalhoty Litex ...takže je dnes dám paní na zkrácení...no a tričko nějaký ještě mám..moc jich není..ale nějaký jo..
17. čer 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Přesně tak, hlavně ať je pohodlně tobě a ostatní si můžou ... :grinning: Já župan mám, chci ho zítra vyprat, ale taky jsem uvažovala, že je to zbytečné (i když u obou porodnic je psaný), protože v nemocnicích mají vždy ty jejich a navíc tam bude přetopeno, tak nevím, jestli si ho budu brát (je docela teplý). A druhý který mám, se manželovi nelíbí :slight_smile:
Vždyť podle té fotky, kterou jsi sem dávala, nemáš zase tak moc velké bříško. A rozhodně to nevypadá, že bys měla přibrat přes 20 kg. Jen tak pro zajímavost, jdu hodit do své galerie svoje nynější břicho :slight_smile: (pak ho smáznu). A to mám navrch asi 12 kg. A říkají, že mám malé - už dole (ale to jsem měla pořád). A navíc jsem začala fotit (až v 33tt - dřív jsem si jaksi nevzpomněla :frowning2:) a zdá se mi, že mi už ani neroste. Tak koukni.
Já, co se týká kalhot, tak budu mít těhotenské rifle, nebo si vezmu šaty. Podle toho, jak bude. A v tom pojedu i domů. Vždyť doma jsem za chvilku :slight_smile: (máme to kousek)
17. čer 2014 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke já mám jen ten froté..tak ho vyperu..až bude pračka na místě a přínejhorším manža doveze..ale mně se tam možná ani nevejde..a to jsem už vyházela kosmetiku pro mimi,když není nutná :grinning: :grinning: :grinning: Ty kráso..ještě před týdnem nám na těhu cvičení topili...masakr....

Taky se mi zdá,že už asi neroste..zaplaťpánbu..nikdy jsem nekoupila tolik hadrů jako teď v těhotenství....No..já mám dvoje těhu kalhoty...v jedněch vypadám jak tank..ty už dlouho nenosím...nechám je asi od paní zkrátit....a pak uvidim co s nima...No...hi..já nevim co no..páč nevim,jestli pro nás kámoš bude moct přijet nebo pojedem tágem....ještě rozmyslim... :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Jinak bych řekla,že to bříško na fotce vypadá menší..fakt.. :grinning:
17. čer 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Tak jak jsem psala, já mám do porodnice kufr 60x40x20, takže se tam asi stěhuju :grinning: A to tam je jen to nejnutnější :grinning:, ale župan bych tam ještě dostala. No nevím, radši bych nějakou sportovní tašku, ale tu mám jen malou. A navíc, u nás píšou, nedávat do sportovních tašek, ale radši víc igelitek :grinning: Tak bych si připadala jak sociální případ :grinning:
Nojo, vy to zase máte těžký s tím, že nemáte auto. Tak to fakt nevím. Já mám dvoje těhu kalhoty, ale oboje půjčený, takže je zase vrátím a bude klid :slight_smile: Jedny asi vrátím už na konci června, protože jsou kolegyně z práce. Tak abych jí je neblokovala do září nebo někdy jindy. Ale ještě uvidím.
Fakt ti taky připadá menší? A to já si říkala, že je skoro stejně velké jako to tvoje :grinning: Ale už se mi taky blbě spí, blbě ohýbá, blbě dělá snad cokoli :grinning:
17. čer 2014 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek