• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@marke :grinning: :grinning: :grinning: úplně to chápu...teď mám nahromadě podprdy...pleťovou vodu,žiletku a už není místo skoro....průser..no budu tam muset nasoukat boty, toaleťák.. :grinning: Proč ne sportovní tašku? Ještě se hrabat v milionu igelitkách..ježiš...

Já jsem na Tvé bříško ještě nekoukala..psala jsem,že mé na fotce mi připadá menší...mi povídej o ohýbání..dnes očistec...no ..ještě uklidit knížky do skříně....zítra zamést a vytřít v obýváku a bude... :grinning:no a dodělat prach..fuuuj..
17. čer 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to jako sebou musíte mít i vlastní toaleťák?
to je docela síla teda ....hihi ...pokud to nechtějí i u nás, ale jako brát si do nemocnice svůj mi přijde zvláštní... :angry:
17. čer 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no jasný..i na gyndě....no jo zvláštní to je..ale horší by bylo se posrat....ale za to nemusíme mít poporodní vložky..ale já je stejnak beru..
17. čer 2014 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to víš..nejsme Praha holka..víš kolik ten toaleťák dneska stojí..a to nemluvim o tom,že jsem si tam myla ruce svým mýdlem..protože než ho doplnily..to bylo něco...a ta strava...samý vepřový..fujjj
17. čer 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - njn, tak všude je něco no. Tak třeba v podolí na gyndě byly k dispozici i ty vložky.
Ale teď je mají v seznamu taky. A plínky taky musím mít vlastní.
17. čer 2014 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. čer 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb jo jo plínky taky.... :wink: :wink: :wink:
17. čer 2014 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo 14
17. čer 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky ve čtvrtek přijde laktační poradkyně tak jsem zvědavá:slight_smile:)
17. čer 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a tu jsi si zaplatila.?.V Anglii taky chodili celý šestinedělí..takže super...ale už nevím..myslím,že to zadara nebylo...
17. čer 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Nóóó, pěknou tlapku máš... Já loni šlápla na koupáku na včelu a trvalo to týden, než mi noha spuchla...Měla jsem jí jako rosol, hrozně to svědilo a palilo a hlavně jsem měla nohu jako retard :grinning: :grinning: :grinning:
Číhej... Takže studený obklad, octový zábal a čekat...Ty včely jsou asi agresivní...
17. čer 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jojo zaplatím jí, poradna po telefonu zadar a návštěva se platí a každá další se domlouvá a cena je menší...pokud dokáže to, že se valča přisaje bez kloboučku tak je k nezaplacení.-)
17. čer 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin - tak super ...pak dej hned vědět. A jedeš pak i na krev?
17. čer 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 takovýhle nohy jsem měla ty poslední týdny před porodem bez všely:grinning:
17. čer 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
17. čer 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já musela...Ta dnešní už je báááječná...Začíná mě hřát pocit štěstí... Všem snažilkám a čekatelkám na // přeju ze srdce tento pohled na Váš vlastní testík :slight_smile: @coralin, @sasanka033 a všem kočindám :slight_smile:
17. čer 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janice_opice a kočíí kolik to tak stojí...taky bych to brala asi..ale to pak jde zařídit přes porodku dyžtak,viď?
17. čer 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 číčo...Tebe píchla do prstu i do nohy? Ty jsi chůdě...ch jo...my dávali vždycky jen ocet..ale jednou mě píchla do kotníku a to byl pocuc..tři dny trvalo než to splasklo..
17. čer 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo tttakkk..no já si to nejdřív říkala s tou nohou..to je masakr no...
17. čer 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 krásný kočko..taky to moc všem přeju a věřím,že vlna se naplno rozjela..
17. čer 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl To bylo jen jedno žího, šlápla jsem na ní, takže chodidlo...Ocet je dobrej, sice smrádek, ale pomáhá :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já mám hlad...už jsem zpucovala dnes tři rohlíky ,dvě broskve, kousek melouna...dokonce jsem se rozdělila s přítelem..papriku...myslíte,že už můžu máslo s grilovanou paprikou na chlebu? Radši néé co? A ledový salát s acidem?
17. čer 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jdeme i na krev:slight_smile:
17. čer 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@muddledgirl - no asi bych to ještě neriskovala ...zelenina na "bolavý" žaludek a střeva není dobrý nápad.
spíš rýži s masem kuřecím nebo třeba šunku s rohlíkem
17. čer 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hmm...snědla jsem papriku se suchým rohlíkem..a je mi zas divně..ch jo..kurnik...tak na to prdim..bude dieta...knackebrot a suchej chleba..na šunku nemám ani pomyšlení bohužel...
17. čer 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 no vtipny to moc nebylo pac to bylo to kvuli cemu musela Valca ven driv..
17. čer 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice To mi nedošlo, promiň... :sweat_smile:
17. čer 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 kraaasssaa testikyyy!!!! Boziiiiiiiii:slight_smile:))))
17. čer 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@monyna83 v pohode je to za nama a dopadlo to vyborne :slight_smile:))
17. čer 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
HOLKYYYYYY Valinka se prisala na prsa a I kdyz jsem je stridalaaaaa
17. čer 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek