• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
autor
@muddledgirl to je ruzny rikaj di od 200-500 za navstevu..tel konzultace vetsinou zdarma..pres porodnici to vubec nevim, ale na netu pres laktacni ligu
17. čer 2014 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Moc díky, testíky se mi také líbí...Chci ještě asi zítra na krev, uvidím :wink:
No tak to je super zpráva, je to kočička šikovná a všechno dožene, podívej, jak je učenlivá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. čer 2014 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - no ta je šikovná ...supééééér :slight_smile:
17. čer 2014 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no vidíš to..to je super.. :wink:
17. čer 2014 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 už nechoď na krev..já byla taky jednou...nic se nemá přehánět.. :wink:
17. čer 2014 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice aha..laktační liga..tak to je masakr název.. :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2014 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl Myslíš? Já naopak slyšela, že se má, aby se dalo porovnat, jak stoupá a zda je to OK...UTZ až za týden, se snad celá ohlodám :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2014 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 kočko....testy sílej..na krvi jsi byla,tak bych to fakt dál neřešila..kdy jdeš na utz? Ale klidně si běž..když tak moc chceš...Stejně je důležitý srdíčko pak..
17. čer 2014 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jeee a já už jsem to svoje zase odstranila :slight_smile: nechtěla jsem ho tam dlouho nechávat, aby každý koukal :grinning:
žiletka - tak to taky nemám, ale ani nepsali, že bych měla mít svojí. A pokud půjdu na císaře, tak stejně budou holit břicho a ne spodek :slight_smile: A navíc mám problém, protože se epiluju, takže žiletky nemám. grrr, tak že bych jednorázovku koupila?
17. čer 2014 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb ahojky, ale to u nás chtějí v každé porodnici - ale myslím, že to bylo psáno na porod, ne na šestinedělí, ale v druhé porodnici to rozděleno nebylo, tak jsem radši dala do každé tašky :slight_smile: Jsi si jistá, že u vás potřeba nebude?
17. čer 2014 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl @kamisb Tak to u nás dávají jedny vložky (balení) po porodu (na porod ti prý taky dají), ale pak už musíš mít svoje. Plíny taky vlastní. Vlastní vložky do podprsenky.
17. čer 2014 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Můžu se zeptat, kolik si laktační poradkyně účtuje? My u Sama změnili doktorku, tak jsem jí žádala, jestli vezme do péče i malou, tak že jo, ale hlavní je, že její sestřička je laktační poradkyně. Tak uvidíme, jak to bude u nich :slight_smile: jestli nebude radit při kontrolách :grinning: To by bylo super! A taky jsem četla, že půjčují pomůcky, tak se budu muset zeptat, kdyby byla potřeba třeba ta odsavačka.
17. čer 2014 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - hele v Podolí mají papír i normálně na wc a doplňují na gyndě měly taky ...mají napsaný toal.potřeby a v závorce to vyjmenovaný ....a toaleťák tam fakt napsaný není. A kdyby tak vyšlu manžela no. Stejně je prý lepší se jít po wc umýt než se utírat ...ale jasný že při velký to chce oboje :wink:
Vložky do podprdy mám, jen je asi vyndám do pytlíku protože je mám zatím v krabičce. Vložky asi vezmu dvoje balení a případně se dokoupí dole v lékárně.
17. čer 2014 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 - jen klidně na krev běž, jestli chceš vidět jak to roste. Nebo si kup digitál od cleambulu (či jak se to píše). Já byla na krvi jen jednou, ale někdy se doporučuje jít 2x aby se vidělo jak to roste.
17. čer 2014 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb že já Tě nikdy neposlechnu..vždy mně žaludek trápil tak jeden den..tak zkusim asi rýži zítra...a vyndám prsní řízky z mražáku.. :wink:
@marke Ty jsi trdlo..já ho neviděla... :frowning2:
17. čer 2014 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb ono má ale krásný hcg.....testy sílí ,tak bych se nestresovala zbytečně..
17. čer 2014 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - tak to tam máš nastavit jen pro přátele a každej koukat nebude :slight_smile: ale bylo hezký...já to stihla.
17. čer 2014 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl tak koukni, dala jsem ho znovu, ale zase ho smaznu :slight_smile:
17. čer 2014 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - no ono to není o stresování ale právě na uklidnění :slight_smile: ale já jak měla tak hodně tak jsem to neřešila.
I když @monyna83 má na 10 den tak krásný číslo.
17. čer 2014 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb nojo, jenže já vás holky nemám v přátelích :slight_smile: stydím stydím stydím
17. čer 2014 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke kočinko..je krásnej a máš ho o dost menší než já..i když těžko říct k Tvé postavě...jsi krásně hubená
17. čer 2014 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb tak každá to vidíme jinak..... :wink: :wink: :wink: však si Monča stejně udělá co chce..... :wink: :wink: :wink:
17. čer 2014 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl @kamisb Tak jsem si nastavila, aby se vše zobrazovalo jen přátelům, tak snad to bude fungovat jak má :slight_smile:
No, pojem krásně - to je dost irelevantní. Teď jsem normální, předtím jsem byla vychrtlá :grinning:
17. čer 2014 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marke kočinky..co by za to jiné daly....ta dřina která mě bude čekat ...bude velkej masakr...ale Samík za to stojí...minimálně na původní váhu se dostat musim..byla 76,5 a teď 98,3..a to šlo kilčo dolů teď... :grinning:
17. čer 2014 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke tak jestli se hodně hýbáš a dbáš na stravu..tak tlusťoch být nemůžeš...
17. čer 2014 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - no třeba s tou zeleninou jsem to dřív nevěděla, ale prý je těžká na trávení a když pár dní to trávení nefunguje tak se to tím jen zhorší.
Vím že jsme takhle jeli z hor jednou a mě bylo příšerně zle, ale měla jsem hlad tak jsem si dala jen trochu zeleniny a pak to blo ještě horší. Tak mi to kamarádka hned vysvětlovala :wink:
17. čer 2014 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - nemusíš se stydět já nějak nemám přehled s kým v přátelích jsem a s kým ne ...ale už jsem potvrdila :wink:
17. čer 2014 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@muddledgirl já mám od přírody rychlé spalování - moc se nehýbu (jen klasika - do práce, z práce, pro dítě, občas s ním na kolo nebo brusle - ale to tak 1x za týden na 1/2 hodiny, ale v práci moc neposedím), jím, co mě zrovna napadne, rozhodně to není zdravá strava, ale pravda je, že dodržuju jíst 4x denně a nepřejídám se (jím do syta)
už zjišťovali, jestli nemám štítnou žlázu nebo něco jiného špatně fungujícího, nic mi není, prostě spaluju
ale ono zase na mě není nic, za co by bylo možné chytit :grinning: (ani prsa ani zadek) a ve všem vypadám jak z koncentráku
Myslela jsem, že mi něco zbyde po mimču, ale moc to nevypadá, ten nárůst není tak velký :grinning:
17. čer 2014 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@marke no účtujou si různě viz výše zpráva pro muddled..tahle si účtuje za návštěvu 350,- Kč
17. čer 2014 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice jojo, děkuji, když jsem to napsala a klikla na další stránku, tak jsem zjistila, že jsi už odepsala :slight_smile:
17. čer 2014 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek