• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
autor
@kamisb
@muddledgirl
@monyna83 nechci to zakřiknout byla to taková první vlaštovka ...uvidíme snad budeme pokračovat, je to moje zlatíčko :slight_smile:
17. čer 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb vidíš..bych nikdy neřekla,že mě zeleninka ublíží...ale hned jsem zase zbledla..pomoooccc... :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke ale určo by jsi to měla dobrý i s těma pomůckama,ale třeba je nebudeš potřebovat:slight_smile:)) uvidíš...já to tak nějak zvládám sama ted jsem akorát udělal pár věcí podle videjka co mi poslala ta poradkyně co s dětma,které jsou nedonošené a nechtějí se přisát tak jsem zkoušela a vyšlo to:slight_smile: aspon teda jednou no uvidíme, ve čtvrtek jsem s ní stejně domluvená tak to doladíme snad, ale i tohle je velikej krok k úspěchu..s Kubou to neznám no..ten se přisál a nepustil:slight_smile:
17. čer 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marke jééé čiči..vyměň si to se mnou.....ale je fakt..že to že mi není úplně ještě nejlíp má jednu výhodu..nežeru sladký.. :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl jo hlavně salátové okurky a papriky jsou těžké hlavně ty okurky.....to mě upozornovala i sestřička při kojení že hodně nadýmá okurka a špatně se tráví tak ž e na ní pozor.....
17. čer 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky takhle se máme dneska:slight_smile:))
17. čer 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice - krásná, na tý dečce je vidět jak je maličká. Taky jsem původně chtěla takovýho medvídka, ale už jej neměli ...takže my máme hnědýho lva :slight_smile:
17. čer 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hmm...děkuju..kočička je krásná..já se jdu na chvíli natáhnout... :wink:
17. čer 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb :slight_smile:) no my tuhle deku dostali od té kamarádky s kočárkem :slight_smile:) jen ty hračky jsme si dokoupili a dvě dostali :slight_smile:)) náhodou ten lev se mi hodně líbí musím říct:slight_smile:
17. čer 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Na ultrazvuk jdu přístí úterý. Já vím, to bych měla být podle těhu kalkulačky 6+0, takže srdíčko ještě asi určitě vidět nebude...
17. čer 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Já jsem to také právě slyšela, že by se mělo jít 2X... No, nesměj se, ale já mám doma ten digitální Clear Blue test :grinning: :grinning: :grinning: Zítra ho prubnu a uvidím :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - jj taky se mi ten lev teď už líbí ...ale ten medvídek mě zaujal první. Teď jsem ráda za lva :sunglasses:
17. čer 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@muddledgirl Přesně tak, jak píše Kamča. Je to spíše pro mé uklidnění do UTZ. Pokud bych pokořila hranici 1000, budu velmi spokojená a mnohem klidnější :wink: Ještě uvidím...
17. čer 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - já se nesměju, to je v pořádku ...jen si to pak vyfoť ...ono to prý časem zmizí.
17. čer 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Ta je tak strašně nádherná, micinka to je :slight_smile:
17. čer 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jo, jo, mám načteno :grinning: :grinning: :grinning: Já vím, blázním...Vy už jste úplně jinej level, než my...Ale chytáme se každé naděje, každé pozitivní zprávy... Však to znáte, děvčátka :grinning:
17. čer 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 já ho měla v 5+4 :grinning:
17. čer 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 neblázníš...jen mně by to nenapadlo jít podruhý na krev..hlavně by na mně asi hodně dobře koukali v naší malý nemocnici...já udělala pak ještě nějaký test to jo..jestli neslábne....srdíčko nejdýl 8tt,ale spíš 6-7tt
17. čer 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 - ale co by jsi bláznila ....jen chceš vědět, že to je prostě pravda. Já to chápu neboj ...
17. čer 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 ale jako jsem asi fakt vyjímka no..nikdo ho neměl tak brzo..masakr..na to jak bylo malý hcg... :wink: To byla jen takovej útvarek,kterej celej blikal,jak mu bilo srdíčko..jsem málem brečela ....
17. čer 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Vážně, to je ale extrémně brzo. :wink: :wink: :wink: Se srdíčkem nepočítám, sice tajně doufám, to bych lhala, kdybych tvrdila, že ne...Ale příjde mi, že mají takové starší UTZ. No, uvidím...Ale i tak, ještě týýýden, hrozně dlouhá doba... :grinning:
17. čer 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 :grinning: já byla v nemocnici....bylo to 2D...však si zajdi na tu krev..když Ti to udělá dobře čiči...a kde jsou ty další testy od holek????No????Kačí, Sas????
17. čer 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Aha, tak to my máme obr nemocnici a když jim dám 360,-Kč, oni se určitě zlobit nebudou :grinning:
Je to opravdu hrozně moc brzo, alespoň to byl čilej bojovníček, kterej ukázal, že chce bojovat... Já, až srdíčko uvidím, tak bulet asi budu... :wink:
17. čer 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jupííí, díky moc...No, udělám digitál ráno a pokud bude 2-3 tt, tak tu krev zvážím... :wink:
17. čer 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Já myslím, že by už srdíčko být mělo :slight_smile:
17. čer 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl No jó, 2D, tak to je vymoženost...Můj obvoďák má 3D, ale v CAR mají obyč...
Jinak já byla asi první, Kačí čeká do termínu testování a krev a Sas teprve stimuluje... Ale jedno je jisté, tak jako Vy jste tu takhle od pár týdnů těhulkovaly, tak my tři budeme také za pár měsíců v létě hekat :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Už jsem psala, oni mají předpototpní UTZ... Tajně doufám, ale určitě na 100% nepočítám...
17. čer 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 já testila jako o život a taky jsem byla asi 4 x na krvi, takže běž běž a dělej jelsti to je pro tebe lepší a fot fot:slight_smile:)) Srdíčko být může a nemusí:slight_smile:
17. čer 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 a až uvidíš srdíčko tak si piš, že budeš bulet:slight_smile:))
17. čer 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 já si taky mylsim, že se Valinka povedla:slight_smile:) Dlouhooo jsme na ní čekali, ale stálo to za to.-)
17. čer 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek