• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
autor
@monyna83 Já byla 6+3 a srdíčko jsme měli, nevim, jelsti o týden dřív to měl Budka dovolenou:slight_smile:
17. čer 2014 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monyna83 oprava - ne, asi nebude ještě srdíčko, já jsem v 6+1 měla jen gestační váček :slight_smile: Takže klid :grinning:
17. čer 2014 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 každopádně do 8 tt máš času dost na srdíčko:slight_smile:
17. čer 2014 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky já jsem dneska nějaká jak sud teda teď k večeru.
Asi před hodinou to bylo vtipný ....občas malýho zlobím a lehnu si na záda a on se po chvíli začne vrtět ....dneska se teda vrtěl hodně ....to byly boule a zase všude. A když si pak našel polohu tak jsem se překulila na bok a tak muset zase hledat jinou :sunglasses: je srandovní jak se ta boule přesouvá po stěně břicha ...fakt jak vetřelec :grinning:
ale když ono to je tak hezký ....no pak ale zase chvíli trpím já no ....protože mi někde děloha přiskřípne tu žílu a nemůžu se nadechnout tak se musím překulit zase já ...do jiný polohy a ta nikdy není moc příjemná ...ale aspoň se dá dýchat. :grinning: Takže se tak navzájem asi škádlíme :wink:
17. čer 2014 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@kamisb ty jsi hracicka jen trenuj ;))))))
17. čer 2014 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Tak njsem zase nalomená, mě by vysoká hodnota uklidnila...Já byla šťastná i za těch 155, ale když jsem volala na gyndu, k mému OG, tak říkala sestra, že to hodnota je, ale nízká... Tak jsem jí řekla, že jsem byla teprve 10 dní od ET, tak pak řekla, že OK, ale i tak mě nahlodala... Takže asi pro můj osobní klid...

Testů mám hromady, ještě asi 8 a fotím každý den, ale je mi blbý Vám je sem každý den dávat... Když jí mám takovou ohromnou radost, když je čárka zase o chloupek silnější...

Navíc, jste jediné a manžel s rodinou samozřejmě, s kým o těhu mluvím, ostatní nic nevědí, dokud nebudu mít jistotu, že už by to mohlo klapnout...No jistotu, srdíčko a vyšší počet týdnů, však mi rozumíš...
No a pokud resp. až bude srdíčko, tak asi ano, budu bulet jako želva...Ačkoliv, po tolika letech budu i dojatá, až naši bublinku uvidíme na správném místě...

Ano, malá ne strašně nádherná a brzo dožene to, že je maličká... Podívej, jak se snaží a už se i přisaje. Je to obrovský zázrak života - mít děťátko...Navíc, takovou krásnou princeznu, jakou je Val :wink: :slight_smile:
17. čer 2014 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke Táák, srdíčko je až druhá meta, první bude zahnízdění na správném místě :grinning: A i z toho budu vyprděná :grinning:
17. čer 2014 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Já vím, je to to správné rozmezí a já tomu našemu malinkatému škvrňátku hrozně věřím, když nám zbylo zase jen tohle jedno jediné... :wink:
17. čer 2014 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - :grinning: no jen jestli bych spíš neměla trénovat uspávání než to buzení :sunglasses:
17. čer 2014 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 - 155 na 10 den je ažaž ...sestra zbytečně straší. Takže žádný nervíky.
17. čer 2014 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monyna83 však dvě D je obyč.. :wink: :wink:..
17. čer 2014 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 kočko..jak říkám já měla 195 po celých 14-i dnech...máš uplně krásnou hodnotu...u nás v nemocnici se jim to taky nezdálo..ale když viděla v 5+4 srdíčko,tak sklapla.. :grinning: Jinak já taky nic nikomu neříkala kromě nej kámošky....pak to prasklo no...kolem 9tt....
17. čer 2014 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb Mě se to zdálo také dobrý, ale to víš...Hlodá a hlodá :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2014 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 mně to boulení už leze ušima..bolí mně to... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. čer 2014 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monyna83 některé doktorky jsou fakt debilky...
17. čer 2014 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl No to jó, a existuje i 1D??? :grinning: :grinning: :grinning: Tak to mají u Apo... :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2014 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl Strašně se těším, až bude to nejkritičtější období zažehnáno a budu se moct začít na miminečko těšit a začnu se kulit :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2014 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl Už jen pár dní a na všechny nepříjemnosti a bolení zapomeneš...PPočkej, až budeš mit svou lásku v náručí... Jako Janinka, ta by malou muckala, spapala a upusinkovala no a podívej, jaké měla ke konci trápení...Taktéž i porod :slight_smile:
17. čer 2014 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monyna83 Moni 155 je dost na 10den a navic ti carka porad sili a to je dobre...tim co rikala bych se vubec nestresovala ..bud v klidu :wink:
17. čer 2014 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@muddledgirl - takto mě to boulení nebolí.
17. čer 2014 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb nééé ....mě jo a furt..od tý doby co se otočil...ch jo... :frowning2: :frowning2: :frowning2: já už dneska plakala,ať mi ho vyndaj..přítel se tomu tlemil.. :grinning:
17. čer 2014 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 1D... :grinning: se z Tebe počůrám...to je jasný,že se těšíš až budeš ve 4 měsíci...každé období má svoje...já se těšila jak budu zvracet.. :grinning: :grinning: :grinning: záhy mě to přešlo...sice jsem tak často nezvracela...ale víceméně jsem byla neschopná do konce 4 měsíce..páč mě bylo děsně zle...Ještě měsíc do termínu..momentálně mi to připadá jako věčnost..to abych se na ten porod ještě víc těšila..ale já už se těším teď.. :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2014 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@hhani Já vím, zlatí... V pátek viď? Moc a moc na Tebe myslím :grinning:
@muddledgirl - mě bolí někdy jen spodek ...když moc tlačí, a to když se pak přetáčím aby si lehl jinak tak to bolí, ale je to jen na chvilku a pak to přejde - taková jakoby chvilková křeč.
Ale když mi dělá boule na boku nebo kolem pupíku to fakt nebolí. Myslím, že to jsou buď kolínka nebo patičky.
Ted mi rupla žárovka...tak jsem nahodila pojistky v bytě i na chodbě....žárovku bych tam dala třeba z ložnice....ale nejsem si jistá...kdy je lustr zapnutej a kdy ne...aby mě to ještě nedalo ránu..hi hi..no..to miluju tmu... :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2014 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb tak to mě zas spodek vůbec....no já vstanu a cítím celý břicho...je pro mně námaha už všechno...hrůza hrůz...no nic..zítra se zas přemůžu a bu zametat chodbu...uklízet knížky...přijde uča na anglinu...
17. čer 2014 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb mně to bolí skoro furt...i v klidu..v sedě..v leže...akorát myslim..že furt hlavně vystrkuje prdel...a má ji asi velkou po mně... :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2014 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - tak pokud vám vypínač dělal někdo kdo tomu rozumí, tak pokud je ta vystouplá část dole tak je rozsvíceno.
pokud máš teda klasický vypínač.
17. čer 2014 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - hm tak to Ti nezávidím, mě někdy jako bříško táhne kor když se jakoby nefoukne, ale nebolí no.
17. čer 2014 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb uááá...já doufám,že to je stejně v celým bytě...děkuju...Tebe bych potřebovala koukám doma...já jsem hroznej antitalent někdy..mně třeba ta skřín s pojistkama na chodbě v baráku nikdy nejde otevřít...vrrr..děkuju..tak to vypadá,že to je všude stejný..jdu někde ukrást žárovku.. :grinning:
17. čer 2014 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek