• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. června 2017 
@muddledgirl Nestraš, já se také rouhala, že se už těším... A já ani zvracet snad neumím...Ale všechno vydržím, všechno, když bude na konci sladká odměna :wink:
Neboj, měsíc se přehoupne jako voda... Do toho tady budu pořád prudit já svou nejistotou, že si ani nevšimneš při tom utěšování, že už rodíš :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb děkuju..svítíme..ukradla jsem ji v kuchyni.. :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 :grinning: :grinning: :grinning: jojo...jako teď říkám,že už chci rodit,ale nechci se rouhat.. :grinning: :grinning: :grinning: No..já právě taky neuměla...ale z mé zkušenosti..je fakt lepší se hodně napít,když Ti bude hodně zle a strčit prsty do krku....pak se uleví... :grinning: :grinning: :grinning: ale třeba Ti bude dobře....Máš pravdu kočko,že to uteče...
17. čer 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - není zač...hlavně že svítíš.
17. čer 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: někdy si přijdu jak z jinýho světa fakt...
17. čer 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl, @monyna83 - tak to já se naučila nevolnost rozdýchat ...hezky zhluboka dýchat a šlo to ...jednou to přišlo totiž zrovna když manžel seděl na wc .... :grinning:
17. čer 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - no člověk věci neví dokud je nepotřebuje ...taky mi to musel někdo říct. :wink:
17. čer 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jooo? To jsi dobrá...já to ale v těhu měla tak,že jsem ani nestíhala doletět...takže pak byl kýbl všude se mnou..ale to se týkalo fakt jen pár dnů...jinak jsem nezvracela..ale zle mě bylo furt..jen když jsem se cpala sladkým tak to bylo dobrý....

a teď je mi tak divně no..ale spíš jakoby chvilkama na omdlení...asi tlak nevim..
17. čer 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: No, my máme 2 záchody, ale ten druhý je v patře :unamused:
Také se snažím rozdýchávat, když je mi šoufl, ale to není často... Já mám kachní žaludek a naposledy jsem z jídla vrhla někdy v pubertě :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 ja mela 44.5 hcg 10.den po osmibunce..takze 155 je kraaasnaaa hodnota
17. čer 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 jinak mne v tehu nic nebylo..myslim blbe ;)
17. čer 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Hmmm, tak koukám, že se mám nač tešit...Ale statečně prohlašuji, že se i těším, pokud to dotáhnu jako Vy, kočky... :wink: :confused:
17. čer 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Děkuju za uklidnění, zlato...Byla jsi celé těhu doma?
17. čer 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 ano ja totiz odesla z prace :slight_smile:
17. čer 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 - já zvracela asi jen 3x, ale blbě mi bylo do 15tt asi. Hlavně prostě pomáhalo si stoupnout a zhluboka se nadechnout a ono to pomohlo. :wink:
17. čer 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminy, jdu se natáhnout do ložnice... jsem dnes zase od 4 hod ráno na nohou... Zítra to chci natáhnout a pořádně se vyspat. :wink:
17. čer 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - taky mi bylo hodně blbě a dlouho, musela jsem furt něco uzobávat.
A teď s tím dýcháním ...sestřička v podolí říkala, že tlačí ta děloha ..tak se musíš překulit jinam ...jinak by jsi taky mohla omdlít.
17. čer 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - dobrou noc :wink:
17. čer 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Já si v den ET vzala PN a pokud se nám těhu potvrdí a bude vše OK, už do práce nejdu. Stejně do měsíce dojde k fůzi a SPAR se stane Albertem. Né tedy zatím pro zákazníka, ale personálně ano...Takže jsem to s miminkem zvládla akorát a už si budeme spolu užívat doma... :wink:
17. čer 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Jasný, já neumím pít alkohol a je mi hned zle, takýe prodýchávám často... Páč mě kolikrát stačila i dvojka vína..Také jsem z hluboka dýchala a bylo líp...Ale né pokaždé jsem to ustála :grinning: :grinning: :grinning: Proto nepiju :wink:
17. čer 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Dobrou noc, mamčo :slight_smile:
17. čer 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - njn, někdy to rozdýchání nepomůže :grinning:
17. čer 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobrou noc všem, taky jdu spinkat ...nějak to na mě padlo.
17. čer 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 dobrou kočičko... :wink:
17. čer 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no jo...ale kam se mám překulit..když mi je divně i v sedě i ve stoje i na bokách??? :grinning: Jako ne úplně na omdlení..ale prostě ne nejlíp no..
17. čer 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb dobrou číčo
17. čer 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno kočky..uf..žaludek je konečně asi o.k..k snídani acido s ledovým salátem a kousíkček knackebrotu...a ted´dělám úkol z angliny..zase na poslední chvíli..
18. čer 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Dobré ráno, já jdu právě snídat. Že ty ten svůj žaludek vždycky hned pokoušíš tím salátem s acidem :grinning: Tak snad to už dneska bude dobrý :slight_smile:
Jak to plánuješ s tou angličtinou? Budeš chtít i po porodu?

@muddledgirl
@kamisb
Jak jsme si psaly o tom, co do porodnice, tak jen tak pro úsměv, u nás mají v papírech napsán i vlastní nerezový příbor, protože dávají jen hliníkové (z důvodu krádeží). Ne, že někdo krade i příbory v nemocnicích :grinning: nad tím zůstává rozum stát.

Tak to já neměla nevolnosti, jen občas žaludek na vodě a na to pomáhalo právě to uzobávání. Jo a chutě jsem měla proměnlivé, nejdřív děsnou na čokoládu, pak mě to přešlo a naopak na ovoce a zeleninu (to byl mor) a teď ji mám kombinovanou mezi sladkým (ale jako koláče, řezy apod.) a tím ovocem. Asi si tělo řekne, co potřebuje. A pravda je, že já mu to dopřávám :grinning: Jinak jsem ten žaludek na vodě taky rozdýchávala.
18. čer 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - dobré ráno :slight_smile: no kam se překulit to je pak těžký. Já třeba musím mít podložený břicho aspoň přehnutou peřinou jinak mi to je nepříjemný.
Manžel taky vždycky dělal úkoly na AJ až těsně před hodinou. Minulý pondělí měl poslední hodinu...další až v září, tak si zase oddechne na chvíli.
18. čer 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak hlavně opatrně dneska s tím jídlem, ať ho zase nerozházíš.
18. čer 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek