• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@kamisb jak ty jsi na tom ted? koukam, ze mas posledni prispevek ze jdes do druheho IVF prelom srpen/zari.
18. zář 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033
@kamisb holoky já bych Vám tak přála,aby to vyšlo do půl roku po té laparce přirozeně!!!!Moc!!
18. zář 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice diky, jsi proste zlato:slight_smile: akorat ja teda asi nebudu mit nervy cekat pul roku a pujdu hned jak to pujde do ivf...nebo jako bavily jsme se s moji milovanou jirsovou, ze zkusime ivf hned v listopadu po laparce a kdyz to z nejakyho duvodu nepujde hned, tak v lednu. ale clovek mini...
18. zář 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím....
tak se nám rozjel školní rok a já nestíhám...dočíst to tady je nad mé síly, takže jen držím palce a hlásím, že já mám naplánováno asi na říjen, podle kontroly po MS...koukám, že janice už začíná, tak budu sledovat , hlavně aby byly // a u všech ostatních všecko dobré...
Monyna - no dušíka tam vidím i bez brejlí... :grinning: :grinning: že by??? :grinning: :grinning:
Pavlínka - krásnou svatbu, já si tu dcery užila moooc
18. zář 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky psala jsem už před opu,ale neějak jsem neměla čas připisovat dali mi 1 3denní embrio a deska na tt // v pondělí jdu na krev tak snad to všechno půjde jako po másle ;)
18. zář 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hankaa11 nááádhera, gratuluju...tak ať se daří až do zdárného konce...
18. zář 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 Už jsem jako magor...minulý měsíc byla také, poprvé po 6-ti letech, ale nakonec mrcha dorazila :frowning2:
18. zář 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Já To vidím, ale jsem věčný lovec duchů...Takže už jsem zběhlá v hledání...Trocha manipulace s monitorem a trocha představivosti a je tam :grinning: :grinning: :grinning:
No, dnes mi příjde, že je vidět ještě míň, než tahle...Takže asi zas nic...IUI nás nemine...
18. zář 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Moc děkuju, ale dnes je vidět míň, takže asi nic...Minulý měsíc jsem dušíčka také našla, ale pak zmizel a přišla MS...Tak uvidím, bojejem dál, no ne? :wink: :slight_smile:
18. zář 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janinko, minulý měsíc také byla, ještě víc viditelnější než tahle, ale pak zmizela a přišla MS se spožděním... Hrozně jsem to obulela...
Tento měsíc jsem si slíbila, že testovat nebudu, že počkám...A podívej, jsem tam, kde jsem byla...Zase testím...To víš, že se modlím, ale dneska jsem ducha jen tak tak vykoukala, bude to asi stejné...Ale jsi hodňoučká...Děkuju...
18. zář 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no s tebou jsou to nervy, teda!:slight_smile: tak treba zejtra to zas bude jiny, este nehazej flintu do zita!
18. zář 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Ale jo, to víš, že jo...Blbý...míň vidět, než včera...
18. zář 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Já jsem hroznej tragéd, cóóó... ach jo... Ale víš, co je divný??? Z úplně ranní moči sotva viditelný, spíš neviditelný dušík a z druhé, či další moči je vidět lépe... Chápeš to???
A co ty? Jak je? Zítra jdeš na tu URL? ještě jsem nedočetla dnešek, ale už znáš výsledky z té gyndy???
18. zář 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no, tak to si pocti, jsem uplne vystavena, stravila jsem dneska skoro tri hodiny dohromady v caru a pak cekanim na indikaci k laparce. je mi z toho vselijak, preci jen jsem si vydupala operaci a muze se stat cokoliv. vysledky z ty krve na ty chlamydie prej budou v patek nebo v pondeli - doktor mi rek, ze kdyz se dovolal do laborky, tak ty vysledky proste dlouho trvaj, proto mel tu nepochopitelnou zpravu od nich. vubec to nechapu a uz se ani se vsema dalsima starostma nenamaham to pochopit. proste volam v patek. a ano, zejtra ta urologie, mam z toho hruzu, ale nakonec je mozny, ze na tu cystoskopii nedojde, ze to mozna bude jen vtsupni vysetrni a na todle me objednaj na jindy. vubec nevim. ale zas kvuli tomu resim, esli si mam na noc zavadet tu globuli na ten vytok, pac to ze me brutalne tece celej den, tak aby jim to pri tom vysetreni nevadilo. jako me uz to dakt nebavi, kazdej den neco resim. uz aby z neceho byl aspon nakej vysledek, zaver, neco.
18. zář 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 a vysledek gyndy jakoze stery bude pristi tejden ve stredu:slight_smile: no fakt des! ja bych nejradsi sla spat a vzbudila se za tejden aspon:slight_smile:
hele zlato, ja teda nevim jak moc muzou bejt ty testy falesne pozitivni, ja proste nikdy ducha na testu nevidela. takze to je fakt tezky, mozna bys to testovani fakt mela dycky nechat az na den ms, at z toho nejsi spatna...
18. zář 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahojky, jak už jsem výše psala...Bude to asi zase planý poplach...Jako minulý měsíc...Ale moc Ti děkuji, jsi zlatko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. zář 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Teda, tak to je hustý...Sany, hlavu vzhůru!!! Ber to tak, že všechno zlé je k něčemu dobré a zkrátka to tak má být...Já osobně si myslím, že to je správný postup...Nech se komplet vyšetřit...Vezmi, že Ti pořád někde něco nacházejí, takhle se ti to seběhlo všechno, podstoupíš hromadu vyšetření, dají Tě dohromydy, pak Ti udělají laparku...No a pokud neotěhotníš hned po laparoskopii, tak můžeš jít v klídku do IVF....Budeš vědět, že po zdravotní stránce jsi ready a budeš mít čistou hlavu a pozitivní myšlenky na zahnízďování mimouška :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Moc na Tebe myslím, jsi statečná...Tohle hnusný období samejch sraček skončí a bude dobře... :sweat_smile:

S těma testama tomu také nerozumím, já jsem nikdy..NIKDY... neměla ani douška, nic...sněhobílo...Až te´d poslední dva měsíce mě osud pokouší... :confounded:
18. zář 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 Ahojky, uvidíš, třeba to opravdu tento cyklus dopadne. Moc Ti to přeju. Jen se tím testováním moc nestresuj, ono to je pak zbytečné zklamání.
Tak zítra jedu na 11 k apolináři. Až se vrátím, tak poreferuji - jestli bude o čem. Dneska jsem už zase čistá jak lilie, to jsem byla minulý měsíc taky a pak NIC z toho. Tak nevím nevím. No, nechám se překvapit.
18. zář 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Tak zítra poreferuji, jestli něco a pokud jo, tak co a jak. Jsem na Řežábka zvědavá :slight_smile: Celý život chodím k chlapovi gynekologovi a k ženský mi to připadlo takový divný. V caru jsem byla pokaždý jen u ženský, tak teď mi to k doktorovi připadne divný :grinning: Jooo, rozpolcená osobnost :grinning:
18. zář 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ja taky samej chlap :slight_smile: i kdyz ono je to jedno, hlavne kdyz je dr fajn :slight_smile: držím ti palce, at to ma dobrý výsledek !!!! :grinning:
18. zář 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek Děkuji a vy se taky držte - všichni tři :grinning:
18. zář 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Tak to na tebe budu moc myslet, neboj, bude to dobrý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. zář 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Děkuji, trochu se bojím. Ani nevím, jestli chci, aby to bylo dobrý nebo ne. Na jednu stranu chci, aby to bylo v pořádku a na druhou kdyby ne, tak aspoň vím, co mi je. Ale zase vzhledem k našemu přístupu k IVF nevím nevím, jestli by tohle bylo to pravé. A ty se drž a vydrž. Uvidíš, dopadne to!
18. zář 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 diky! dneska je to pro me tezky, pac na me dopadlo to vlastni rozhodnuti - vydupala jsem si laparku a najednou je to za dverma a kdyz se neco posere, tak si za to muzu sama. chtela jsem to:slight_smile: no taky se parkrat vyspim a uz o tom budu uvazovat taky vic racionalne:slight_smile:
ted jsem docvicila mojzisku, prolila se kontryhelem a ted jdu pit slzovku :grinning: :grinning: no co by jeden pro miminko neudelal, ze jo:slight_smile:
tak holky dobrou, jsem po tech vysetrenich dneska uplne mrtva a zejtra me ceka dalsi, tak snad se nebudu v noci moc budit a chodit na zachod, pak dycky dlouho usinam:/
18. zář 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke neboj se! a ver mi, ze je horsi, mit nepruchodny vejcovody, to je takova v podstate finalni diagnoza (ta metoda vzduchem je zastarala a neni uplne 100%), takze bys uz bez ivf k miminku neprisla, takze je dycky lepsi, kdyz budes mit pruchodny vejcovody. pak je tam vzdycky sance, ze to jednou muze vyjit i prirozene. ale kdyz to zejtra nedopadne dobre, aspon vis na cem jsi. drz se a pak poreferuj:slight_smile:
18. zář 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 finalni diagnoza je nemit vejcovody :grinning:
18. zář 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky, ani dospat jsem nemohla...Jsem vzhůru od čtvrt na pět...
Duším, pokud vůbec je, tak malilililinkanej...Tzn. zřejmě vyšší Hcg před blížící se MS...BT jako sněhulák 36,2...
Bojujeme dál :slight_smile:
@sasanka033 Držím palečky :slight_smile:
@marke Bude to dobrý, myslím na Tebe :slight_smile:
19. zář 2013 ve 04:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - no jo to nějak neklaplo, objevila se cysta.
Ale zítra jdu do CARu - a snad bude pryč nebo menší a já dostanu zastavovačku Zoladexu a po MS hurá do stimulky.
Doufám, že říjen bude úspěšný měsíc na cokoliv.
19. zář 2013 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já jsem na laparce byla loni v červnu. A v říjnovým pokusu IUI to vyšlo, sice se nakonec zastavil vývoj, ale to už je jiná. Tak třeba na tom něco bude ...první pokus byl na začátku srpna..takže ten půlrok co většinou uvádi "klapl".

Tobě moc držím palce ať to teď klapne celé
19. zář 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ajo! cysta. uz si vzpominam. rijen bude megauspesnej, hlavne pro ty, kdo maji tak velkou trpelivost jako ty. urcite!
19. zář 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek