• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@monyna83 ahojky, takže nakonec žádné chození do práce do poslední chvíle a postýlka v rohu velké kaceláře :grinning:
Co se týká toho testu - tak jak jsem psala, já na žádné krvi nebyla vůbec, ale osobně si myslím, že to udělej tak, aby jsi byla klidná ty. To je to hlavní. I kdybys měla chodit na krev denně, když to pomůže tvému klidu a psychice, tak to je ta správná cesta :slight_smile:

@janice_opice Valinka je prostě úžasná. Holky jste moc šikovný. A je nějaký problém, když by sála jen přes kloboučky?
18. čer 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - jj s tím příborem jsem to už taky někde četla, že to nějaká holčina psala. Někdy mám pocit, že žijeme někde bůhví kde...teda.

Já mám teď ten poslední měsíc hroznou chuť na čokoládu a rozhodně ji neodmítám ..a jak to dopadlo ..za poslední týden jsem zhubla místo abych po čokoládě nabrala ... :angry:
18. čer 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke já vim..ale ono by se to jinak mohlo vyhodit..a já to tak miluju..ale dobrý...Tak dobrou chuť....Co máš dobrýho? Učitelka se mě taky ptala..to víš,že bych ráda pokračovala 300,- za hoďku s australankou moc nejsou a abych tolik neutratila..tak mám doučko jen jednou za 14 dní..tak doufám,že to nějak půjde no..Copak přítel by vzal kočár a šel ven..ale má taky tři směny..ale třeba využiju kámošku..holt bych ji za to dala nějaký peníze..uvidíme...jestli se na to člověk bude cítit..ale pro mně to je relax..tak věřím,že jo..no...

No..já měla svůj příbor a hlavně kudlička se mi hodila...malá lžička se mi zas hodila na všechno možné..Protože někdy jsem neměla hlad nebo chuť a nechala si to na dýl....třeba véču nebo snídani....furt jsem tam krájela zeleninu a dělala si saláty..což teď nutné nebude..ale byla jsem tam skoro měsíc..a všichni ze mně čůrali....

Vidíš..na co Ty nepřijdeš...já tam furt něco přihazuju....a to tam ještě nemám ten toaleťák a boty.. :grinning: :grinning: :grinning:

Ty jo..já uzobávala furt...to byla jediná chvíle,kdy mě bylo dobře...tak já mám chutě furt stejný..až teď mě přešlo sladký a vůbec na něj nemám chuť...To by bylo fajn..už nemusím moc paštiky,uzeniny,tak ještě se zbavit sladkýho ...a bude to super....Vidím ten perník doma a chce se mi blééé.....
18. čer 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ty jooo..Ty jsi hustá..hubnout po čokošce...já mám dvě kilča dole...těma suchejma houskama... :grinning: no tak jak jsem se bála,že budu mít nahoře 30,tak nebudu,to už fakt nestihnu..to je dobře.. :grinning:
18. čer 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky...jakej je nej krém...jsem vysušená a už mi dochází z Oriflamu...olejíčky co mám mi nevoní..tím se mazat nechci..děkuji..Neutrogena třeba...bříško mě svědí..no spíš ty strie no..
18. čer 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já to dělám na poslední chvíli posledních pár týdnů..no mám jich teď málo...tak mě čas netlačí a pak si nadávám..jsem pak nervozní... :grinning: :grinning: :grinning: Já spím s kojícím polštářem..dnes to po delší době šlo....ale to otáčení mě asi jednou zabije... :grinning:

Já vím..kočííí..jablka,mrkev,tvaroh,knackebrot můžu že??? K obědu jsem si chtěla dát grilovaný hrášek s mrkví se sýrem ..to asi ne,že? :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hele já teď v tom DM koupila na bříško stehna atd Babylove mama a je to příjemný.
a má se používat i 3 měsíce po porodu.
18. čer 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb olej...? Ten mám a mě smrdí...
18. čer 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - nene je to krém, ale obsahuje olivový olej. A je psaný jako bezparfemový.
18. čer 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb aha..tak super..tak já mrknu..když se tam někdy dohrabu..asi zítra....děkuju.. :wink:
18. čer 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Ahojky, ne, ne, nebudu nic riskovat, když nám nakonec nezbyl ani jeden mrazáček a téhle prdelce se evidentně u maminky líbí. Navíc, naše společnost se prodala a přebírá nás Ahold. Takže budou samé nnoční, inventury, X hodinové směny apod...
Už jsem se rozhodla, na tu krev si dnes skočím. Půjdu asi jako minule, takže kolem půl 11...
Pak písnu... :wink:
18. čer 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 - tak pak chceme hned vidět čísílko.
Švagrová tam taky dělá ...sice jen na pokladnách + tý hlavní ...ale docela z toho má nervy jak to bude vypadat.
18. čer 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Určitě dám vědět, ale budu vědět zase až nějak odpoledne, pak hned napíšu...
Jo, jo, na hlávce pracuje. Nóóó, jsem tak skoro 6 let, byla jsem tam hrozně spokojená a hlavně dělala práci, která mě strašně baví a je konec... No jo no, bussines... :angry:
18. čer 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - teď tam mají novou šéfovou a ta je prý hrozná. Někdy jim klidně změní směnu aniž by jim to řekla, jen si to někam napíše. Třeba po 12 ji napíše další den na ráno. A nějak se s ní nedá domluvit....tak je z ní švagrová docela na prášky :frowning2:
18. čer 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jo, jo, to je svět hypermarketů a personálních neshodů... U nás celkem běžná věc...
Já si tedy dělám pružnou pracovní dobu, ale vím, že to takhle funguje...Je to děsný...
18. čer 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - já právě kdysi dělala u Alberta a to byla taky síla...ale seděla jsem dole v kanclu u PC ...takže já jsem měla klídeček a pohodičku.
18. čer 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke Prý přes kloboučky to není uplně ono, nesaje tak stejně jako u prsa a mizí výhody kojení: např. tvorba mléka přímo na míru miminku, kladný vliv na tvorbu patra a rozvoj nervové soustavy tlakem na jisté nervy atd a laktace mizí dřív..... Hele uvidíme každopádně ,když to nepůjde a bude boj a nějak by ubývala na váze tak se prostě nebudeme trápit...v noci se zase přisála,ale jen na pravé prso, levé nám nějak nejde tak uvidíme zítra jak to vypilujeme, manžel ted jel pro cévku tak jsem na to zvědavá

Jinak Dobré ráno VšEM
18. čer 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 Mončo jestli to máš takhle tak z toho můžeš akorát těžit a věř mi, že si to moc užiješ:slight_smile: a budeš ráda i kvůli vstávání ráno..já ten první trimestr skoro prospala :slight_smile:
18. čer 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - ahoj ...co je cévka?
18. čer 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - aha, a ta hadička jde odněkud kde je odstříkaný mlíčko?
18. čer 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb Jeeee, já jsem si při čtení "cévky" představila, že jel na cévkování :wink: jsem si říkala, pročpak nám to tady píšeš, abychom ho politovali :slight_smile:
Tak to je zajímavý, to jsem netušila, že používání kloboučků není tak výhodné, já myslela, že je to to samé, hlavně, když saje mateřské mléko.
A ta hadička je taky zajímavá. Tady se člověk aspoň přiučí :grinning:

@muddledgirl Tak tebe bych potřebovala za poradkyni :slight_smile: Vždy na něco zapomenu a ty mi to připomeneš. Tak samozřejmě, že jsem si malou lžičku do tašky nedala :grinning:

Tak si myslím, že si raději zbalím do porodnice i ty kompresní punčochy. Kdyby byl císař, tak je třeba budou požadovat. A místo v té tašce na sál mám (manžel si tam dal jen bačkory :slight_smile: prý na převlečení nic nepotřebuje a kdyby byl císař, tak potřebuje ten jejich krásnej slušivej obleček :grinning:)
18. čer 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo bud ze stříkačky anebo z lahvičšky..ponoříš do lahvičky a dítko si nasává :slight_smile: a vlastně tím se víc přisaje k prsu a saje jak z prsu tak z té cévky což ho povzbuzuje tím tokem mléka k přisávání..říkala mi právě včera ta laktační poradkyně, že některé děti malé nebo nedonošené se přisají třeba až v 6ti týdnech..no uvidíme, Val se ted přisává na prso ale jen na pravé a vždy chvilku bojujeme:slight_smile:
18. čer 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke no to mi povídej, jsem si myslela, že kloboučkama jsme to vyhráli..ale myslim, že nám pomohly spon k tomu základnímu přisátí...no zítra tu paní budu mít a bude mi to ukazovat....a pomáhat tak jsem zvědavá...nechci to zatím vzdát,když mám mlíčko
18. čer 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke jsem si fakt nikdy nemyslela po tom jak jsem krásně kojila Kubu...ale holt Val potřebuje víc času no,ale je na ní vidět den ode dne jak vyspívá a jak je aktivnější.....za pár dnů se měla ofiko narodit...
18. čer 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke no já zas nemám tašku na sál....teď by mě zajímalo,když se rodí přirozeně...tak jestli taška na sál je myšlena taška na čekanky...asi jo..předpokládám...tam budou jen ty boty...svačina a pití,lůj na rty?

Když by byl císař tak Ti nějaký daj,ne?Já je teda neberu...a dyžtak je tam lékárna.. :wink:
18. čer 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice člověk míní..hvězdy mění...tak Kuba byl jiná váha viď? Ono to prso je pro ně,pro ty malý docela záhul myslim..Śkoda přestávat se snažit,když je mlíčko...Kámoška nerozkojila mrně...ale odsávala 4 měsíce..pak už jí z toho hrabalo,tak přešla na UM..
18. čer 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to je přímo taška na sál k porodu brouku
18. čer 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke
@muddledgirl mně nakonec punčochy nedali..rolovaly se mi furt dolů tak řekli, že si mě zabandažujou na sále a nakonec ani nezabandažovali :slight_smile: Jinak je fakt dávaj teda aspon v Motole k dispozici
18. čer 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no to chápu...já už taky vidim všude samé mléko:grinning:DD a to jsme na světě chvilku, uvidíme, ona je to holka šikovná tak třeba se chytne..zase kdyby se nám to podařilo tak by to bylo fajn...jsem v souvislosti s kojením se rozhodla, že ty rotaviry očkovat nenechám..
18. čer 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek