• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
Tak jsem si zase po delší době udělala smaženou tilápii s br. kaší ....a bylo to nějak moooc dobrý :grinning:
18. čer 2014 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl No v tašce na sál mám to co píšeš a ručník (do sprchy) a ten toaleťák :slight_smile:, zubní kartáček, pití, hroznový cukr, foťák, přezuvky - to pak manžel odveze (tedy kromě toho kartáčku na zuby) :slight_smile: prý se někdy při porodu zvrací a já nesnáším tu pachuť, takže proto :grinning:
@janice_opice Já jsem dostala teď u té oteklé nohy, tak je asi radši vezmu. Auto to uveze :grinning: Jinak, když jsem měla jít na tu laparku k Apolináři, tak jsem si měla pořídit sama vlastní. Tak nevím. Sice to u nás nikde nepíšou, ale když už je mám.
18. čer 2014 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Juchůůůůůůůůůůůůůůůůůů :grinning:
18. čer 2014 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@coralin - obrázek a číslo ? :wink:
18. čer 2014 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb obrázek ještě nemám přichystanej, až večer:slight_smile: HCG 424:slight_smile:
18. čer 2014 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@coralin - tak to je krásný čísílko....první krůček za vámi ...super, gratuluji ...tak ted srdíčko. :wink:
18. čer 2014 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb Moc děkuju:slight_smile: nemohu uvěřit, ale věřila jsem těm vnitřním pocitům :slight_smile:
18. čer 2014 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@janice_opice@muddlegirl@sasanka033@brsh@danaho@hhani@pidisek@jaka17@lenkafel@petulak1988
Ahojky, stal se zázrak:slight_smile: juchůůůůůůůůůůůů, jsme pozitivní:slight_smile:
18. čer 2014 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@coralin Mooooooc gratuluji. Zatím jen potichounku, aby bylo všechno i dál v pořádku, ale gratulace veliká :wink:
18. čer 2014 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke Moc děkuju:slight_smile: bude to ještě boj, ale věřím jim:slight_smile:
18. čer 2014 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@coralin Věř, to je to nejdůležitější. Dávali jste 2? Budou dvojčátka? :slight_smile: Strachovat se stejně budeš celé těhotenství a až se maličké narodí, tak i celý zbytek života :grinning: Držíme všechny palečky, ať je to všechno na správné cestě.
18. čer 2014 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin Ahojky zlatí, však jsem Ti to říkala...
Asi teď potřebuju uklidnit, páč mám výsledky krve a čekala jsem vyšší HCG, ale když srovnám s Tebou, a to jsme obden, tak snad OK. Mám 668 IU
18. čer 2014 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monyna83 - kdy jsi byla v pátek ne? a to bylo 155 ...takže v neděli přibližně 300 a v uterý 600 ....takže je vše jak má být ...neboj.
18. čer 2014 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@coralin :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: gratuluju:slight_smile: mezi nami - mne to teda bylo podle tvejch zprav trochu jasny :wink: ale moc a moc ti to preju, uzivejte si ten pocit a tesim se na fotky testu:slight_smile:
@monyna83 no kdyz ted porovnam ta cisla, tak bych teda taky rekla, ze se stresujes zbytecne..?:slight_smile:
18. čer 2014 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kamisb Takže to musím počítat obden? Já měla nějakou tabulku a tam byly uvedeny hodnoty každý den dvojnásobné. V tom případě je to v pořádku, řekli mi to i na krvi :slight_smile:
18. čer 2014 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 - ne ne, HCG roste jednou tolik ale tak za 2-3 dny. Takže klíííd :sunglasses: vše se vyvíjí jak má.
18. čer 2014 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@coralin mocinky ti gratuluji.. jsem stastna ze se ti to konecne povedlo :slight_smile:
18. čer 2014 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Jo, jo, koukala jsem na jiné a vše je v pořádku :slight_smile: Moc díky :slight_smile:
Nóóó holky, tak teď ještě @Sasanka033 :wink: :wink: :wink:
18. čer 2014 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulak1988 nazdaaaaar!! pred dvema dny jsem na tebe myslela!! jak se mas? jak se cejtis a kdy mas termin a vubec???:slight_smile:
18. čer 2014 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monyna83 zlato, fakt jsem posledni... nejen z podzima, ale vcetne holek z dubna 2013...a este @meyryen vlastne!
18. čer 2014 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@monyna83
@coralin
@hhani ahojky holky, moc sem nepíšu, protože na tom tabletu je to peklo, navíc jak je člověk zvyklý psát všemi deseti, tak to je na jebnutí napsat i řádek :grinning: :grinning: ale určitě vás sleduji a vidím jak se máte a co tu píšete, takže super zprávy a mám z vás obrovskou radost, jste strašně šikovné pusinky, hcg máte úžasné, takže pěkně jen hladit bříška, věřit jim a užívat si těhotenství :wink:
18. čer 2014 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@sasanka033 hele jaká poslední, já jsem vzduch!!! :slight_smile: ale ty jsi na nejlepší cestě holka, bo ve fabrice zázraků zvané Cube je už jedno extra výstavní miminko přichystané i pro tebe, vždyť to tady jasně vidíš :wink:
Mě za chvíli čeká ket, tak se snažím taky věřit v tento extra plodný rok, bo opravdu už to začíná být přímo exploze, dnes v dětském kroužku bylo další oznámení, takže ze čtyř jsou tam tři těhotné, fakt doufám, že jim tam nebudu tu partu trhat dlouho :wink:
18. čer 2014 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janice_opice Ahoj Jani, pozoruji vás na fotkách a všude, jak krásně rostete, mám z vás, taky hroznou radost, jak to krásně s Valinkou zvládate, je moc krásná papulka ňufatá....jak už jsem psala, sice moc nepřispívám, ale mám vás pořád v merku a držím palečky ať jde všechno tak krásně dál.... :wink:
18. čer 2014 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@muddledgirl
@kamisb a co vy holky, jak se máme, už se vám to blíží, hlavně Kamilce, no už se těším na fotečky Adámka a pak hned vzápětí na Samíka.......jo a nevím co ti ten tvůj dal k těm narozkám??? :slight_smile:
18. čer 2014 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martas14 Moc a moc Ti děkujeme :wink: no a jak Ty? Ať můžeme fandit :slight_smile:
18. čer 2014 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martas14 promiiiin:slight_smile: ja vim, ze je to ode me nefer, ale ja porad nejak nepocitam snazilky, co uz dite maji.. :wink: vy uz jste // zazily, ale ja jeste nikdy...vis:/
18. čer 2014 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martas14 - děkuji ,...no ještě asi 14 dní a už to bude.
Teď jsem byla venku otrhat trochu černýho rybízu, ale jak sedím na bobku jsem pak říšerně k.o. ...vubec nevím proč. Asi někde něco přiskřípnu nebo fakt nevím.
Holka taky držíme palečky na ten KET.
18. čer 2014 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monyna83 já čekám na ket mony, asi tak za deset dní, teď o víkendu jdu teprve na kontrolní utz co slizna....posledně rostla dost pomalu, tak jsem zvědavá jak se pochlapí tentokrát :wink: no snad už si nás to taky najde......
18. čer 2014 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martas14 :grinning: :grinning: :grinning: se z tebe poseru, prej slizna :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2014 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jedna digitální, ať mám vzpomínku :slight_smile: Díky holky za uklidnění :slight_smile: :wink:
18. čer 2014 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek