IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kamisb
18. čer 2014
Tak jsem si zase po delší době udělala smaženou tilápii s br. kaší ....a bylo to nějak moooc dobrý 😃
marke
18. čer 2014
@muddledgirl No v tašce na sál mám to co píšeš a ručník (do sprchy) a ten toaleťák 🙂, zubní kartáček, pití, hroznový cukr, foťák, přezuvky - to pak manžel odveze (tedy kromě toho kartáčku na zuby) 🙂 prý se někdy při porodu zvrací a já nesnáším tu pachuť, takže proto 😃
@janice_opice Já jsem dostala teď u té oteklé nohy, tak je asi radši vezmu. Auto to uveze 😃 Jinak, když jsem měla jít na tu laparku k Apolináři, tak jsem si měla pořídit sama vlastní. Tak nevím. Sice to u nás nikde nepíšou, ale když už je mám.
coralin
18. čer 2014
Juchůůůůůůůůůůůůůůůůůů 😃
kamisb
18. čer 2014
@coralin - obrázek a číslo ? 😉
coralin
18. čer 2014
@kamisb obrázek ještě nemám přichystanej, až večer🙂 HCG 424🙂
kamisb
18. čer 2014
@coralin - tak to je krásný čísílko....první krůček za vámi ...super, gratuluji ...tak ted srdíčko. 😉
coralin
18. čer 2014
@kamisb Moc děkuju🙂 nemohu uvěřit, ale věřila jsem těm vnitřním pocitům 🙂
coralin
18. čer 2014
@janice_opice@muddlegirl@sasanka033@brsh@danaho@hhani@pidisek@jaka17@lenkafel@petulak1988
Ahojky, stal se zázrak🙂 juchůůůůůůůůůůůů, jsme pozitivní🙂
marke
18. čer 2014
@coralin Mooooooc gratuluji. Zatím jen potichounku, aby bylo všechno i dál v pořádku, ale gratulace veliká 😉
coralin
18. čer 2014
@marke Moc děkuju🙂 bude to ještě boj, ale věřím jim🙂
marke
18. čer 2014
@coralin Věř, to je to nejdůležitější. Dávali jste 2? Budou dvojčátka? 🙂 Strachovat se stejně budeš celé těhotenství a až se maličké narodí, tak i celý zbytek života 😃 Držíme všechny palečky, ať je to všechno na správné cestě.
monyna83
18. čer 2014
@coralin Ahojky zlatí, však jsem Ti to říkala...
Asi teď potřebuju uklidnit, páč mám výsledky krve a čekala jsem vyšší HCG, ale když srovnám s Tebou, a to jsme obden, tak snad OK. Mám 668 IU
kamisb
18. čer 2014
@monyna83 - kdy jsi byla v pátek ne? a to bylo 155 ...takže v neděli přibližně 300 a v uterý 600 ....takže je vše jak má být ...neboj.
sasanka033
18. čer 2014
@coralin 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 gratuluju🙂 mezi nami - mne to teda bylo podle tvejch zprav trochu jasny 😉 ale moc a moc ti to preju, uzivejte si ten pocit a tesim se na fotky testu🙂
@monyna83 no kdyz ted porovnam ta cisla, tak bych teda taky rekla, ze se stresujes zbytecne..?🙂
monyna83
18. čer 2014
@kamisb Takže to musím počítat obden? Já měla nějakou tabulku a tam byly uvedeny hodnoty každý den dvojnásobné. V tom případě je to v pořádku, řekli mi to i na krvi 🙂
kamisb
18. čer 2014
@monyna83 - ne ne, HCG roste jednou tolik ale tak za 2-3 dny. Takže klíííd 😎 vše se vyvíjí jak má.
petulak1988
18. čer 2014
@coralin mocinky ti gratuluji.. jsem stastna ze se ti to konecne povedlo 🙂
monyna83
18. čer 2014
@kamisb Jo, jo, koukala jsem na jiné a vše je v pořádku 🙂 Moc díky 🙂
Nóóó holky, tak teď ještě @sasanka033 😉 😉 😉
sasanka033
18. čer 2014
@petulak1988 nazdaaaaar!! pred dvema dny jsem na tebe myslela!! jak se mas? jak se cejtis a kdy mas termin a vubec???🙂
sasanka033
18. čer 2014
@monyna83 zlato, fakt jsem posledni... nejen z podzima, ale vcetne holek z dubna 2013...a este @meyryen vlastne!
martas14
18. čer 2014
@monyna83
@coralin
@hhani ahojky holky, moc sem nepíšu, protože na tom tabletu je to peklo, navíc jak je člověk zvyklý psát všemi deseti, tak to je na jebnutí napsat i řádek 😃 😃 ale určitě vás sleduji a vidím jak se máte a co tu píšete, takže super zprávy a mám z vás obrovskou radost, jste strašně šikovné pusinky, hcg máte úžasné, takže pěkně jen hladit bříška, věřit jim a užívat si těhotenství 😉
martas14
18. čer 2014
@sasanka033 hele jaká poslední, já jsem vzduch!!! 🙂 ale ty jsi na nejlepší cestě holka, bo ve fabrice zázraků zvané Cube je už jedno extra výstavní miminko přichystané i pro tebe, vždyť to tady jasně vidíš 😉
Mě za chvíli čeká ket, tak se snažím taky věřit v tento extra plodný rok, bo opravdu už to začíná být přímo exploze, dnes v dětském kroužku bylo další oznámení, takže ze čtyř jsou tam tři těhotné, fakt doufám, že jim tam nebudu tu partu trhat dlouho 😉
martas14
18. čer 2014
@janice_opice Ahoj Jani, pozoruji vás na fotkách a všude, jak krásně rostete, mám z vás, taky hroznou radost, jak to krásně s Valinkou zvládate, je moc krásná papulka ňufatá....jak už jsem psala, sice moc nepřispívám, ale mám vás pořád v merku a držím palečky ať jde všechno tak krásně dál.... 😉
martas14
18. čer 2014
@muddledgirl
@kamisb a co vy holky, jak se máme, už se vám to blíží, hlavně Kamilce, no už se těším na fotečky Adámka a pak hned vzápětí na Samíka.......jo a nevím co ti ten tvůj dal k těm narozkám??? 🙂
monyna83
18. čer 2014
@martas14 Moc a moc Ti děkujeme 😉 no a jak Ty? Ať můžeme fandit 🙂
sasanka033
18. čer 2014
@martas14 promiiiin🙂 ja vim, ze je to ode me nefer, ale ja porad nejak nepocitam snazilky, co uz dite maji.. 😉 vy uz jste // zazily, ale ja jeste nikdy...vis:/
kamisb
18. čer 2014
@martas14 - děkuji ,...no ještě asi 14 dní a už to bude.
Teď jsem byla venku otrhat trochu černýho rybízu, ale jak sedím na bobku jsem pak říšerně k.o. ...vubec nevím proč. Asi někde něco přiskřípnu nebo fakt nevím.
Holka taky držíme palečky na ten KET.
martas14
18. čer 2014
@monyna83 já čekám na ket mony, asi tak za deset dní, teď o víkendu jdu teprve na kontrolní utz co slizna....posledně rostla dost pomalu, tak jsem zvědavá jak se pochlapí tentokrát 😉 no snad už si nás to taky najde......
sasanka033
18. čer 2014
@martas14 😃 😃 😃 se z tebe poseru, prej slizna 😃 😃 😃
monyna83
18. čer 2014
Jedna digitální, ať mám vzpomínku 🙂 Díky holky za uklidnění 🙂 😉

Začni psát odpověď...

Odešli