• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@sasanka033 já to chápu, že to tak bereš.....taky si říkám, že jednou štěstí už jsem měla, tak co bych ještě mohla chtít :wink: ale taky se pořád od loňského roku někam přesouvám a vždy se ty skupiny tak krásně vylidní a já prd :unamused: letošek je moje šťastné číslo a furt nic, tak snad už to teď bude to pravé pro nás obě, ale u tebe to vidím fakt už pomalu na jistotu, když to tu tak vidím ty úspěchy z cube :wink:
18. čer 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 no hezčejc jí říkat nebudu, když posledně tak mrchatěla :grinning: :grinning:
18. čer 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Holka naše, je to super rozjeté, tak se koukej připravit, ať můžeš naskočit na plodnou vlnu :wink:
Tak dej vědět, jak to dopadlo na UTZ, ju? :wink:
18. čer 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb děkuji budou se hodit, tak doufám, že pěkně přeberu těhu štafetu, že ty už si budeš užívat Adámka a mě předáš břuchaté období :grinning: :grinning: je to fakt neuvěřitelné jak to uteklo, Janča už poroděná, ty už taky za pár, no mazec, jde vám to tu hezky holky :wink:
18. čer 2014 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice tak jsem byla sepsat porodopis a mrknout na sály...tašku zvláštní mít nemusím...budu ji mít klidně na čekankách...Poporodní vložky chtěj,aby jsme používali jejich a odsávačku si vzít můžu.

No co vím..tak u nás na sál nepovolovaly ani pití,tak teda nevim...jak to u nás je...ještě to vyzjistim..
18. čer 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no nachystaly jste tu krásné těhu podhoubí holky, to je od vás velmi chválihodné :grinning: :grinning: moc, moc by chtěla se taky už tu za semenit :grinning:
18. čer 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@martas14 kazda tady mame pravo na stesti. ty slizno :grinning: :grinning:
18. čer 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
jdu vás dočíst kecalky..dnes jste se činily...
18. čer 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - ráda pak předám břichatou štafetu :grinning:
18. čer 2014 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marke fuj..no jo...při mý smůle budu blít..takže tašku na sál ano.. :grinning: :grinning: :grinning: ústní vodu..jenže ta je taky hnusná... :grinning: :grinning: :grinning: a nechají mě dyžtak vyčistit zuby? Jinak budu blinkat do aleluja
18. čer 2014 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Vstávej semínko, holala :grinning: :grinning: :grinning: Jasný, připraveno máš i s ostatníma kočenkama, budeme moc držet palečky a podporovat Vás :grinning:
18. čer 2014 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@coralin kočinko..bomba..já to věděla,věděla..čiči potichounku gratuluju...ať je vše dál,jak má
18. čer 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 jojo a mohlo by to být už letos, bych si tak prosila :grinning: :grinning:
18. čer 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl u nás máš u sálu svojí sociálku, takže si tam můžeš dělat, co chceš :slight_smile: a předpokládám i čistit zuby :grinning: Tak to u nás neperlivé pití, pokud nechceš jejich čaj. A manžel si tam může uvařit čaj nebo kafe.
18. čer 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke jo u nás taky...ale to Tě nechaj přerušit rození a vyčistit si zuby..no asi jo..já si to nedokážu představit...jo jo.neperlivé pití..To jestli tam je konvice..jsem si nevšimla.... :cry:
18. čer 2014 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83
@kamisb děkuji jste nejhodnější .....hold není nad to když člověk ví o čem mluví, bohužel sice jsme se seznámili, přes bojovější podmínky, ale zato víme o čem je život a že všechno dobře dopadne :wink:
18. čer 2014 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 čau číčo..no nebrečela jsem..ale skoro..dal mi k narozkám a i předem k porodu..lístek na Tarju do Pardubic koncem září...Jelikož věděl,že bych nejela sama tak zařídil společnost /bejvalýho...hrajou spolu v kapele/ a ten mě odveze i přiveze autem..a on se zatím bude starat o malýho..Tak mám aspoň důvod mu ho dávat od začátku na chvilku..aspoň na projížďky kočárkem.. :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14
Naopak, tyto bojovější podmínky jsou sice strastiplné, úmorné, nekonečné, ale když je nakonec pozitivní výsledek a Bůh dá, myslím si, že nejsou na světě šťastnější čekatelky na miminko, než my IVFkářky.
My si pak umíme těhulkování užívat a za miminko bychom dýchaly...Nikdy bychom nepodcenily jejich péči a výchovu, jak tomu bohužel někdy bývá... Takže hlavu vzhůru a miminko si Tě tentokrát také najde, zlatí :slight_smile: Ono moc dobře ví, že budeš skvělou maminkou :slight_smile:
18. čer 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 ahojky mam se moc fajn, termin mam 29.8 zatim ... :slight_smile: uz se moc tesime.. dnes jsem 29+5 :slight_smile: akorat posledni tri dny me desne boli zada a to chodim i na dlouhe prochazky..hybu se porad a dnes me teda boli dost, tak snad to nic neznaci a zitra bude lepe :slight_smile: co ty?
18. čer 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petulak1988 no to je super:slight_smile: teda ne ty zada samozrejme, snad te to brzy prejde:slight_smile: ja jsem v cube ve studii, zrovna stimuluju, ale je mi teda zle. takhle mi este u stimulace nebylo. pricitam to zhorseni endosky plus vysoky davky hormonu. navic mam poprve menopur, tak ho mozna blbe snasim, nevim. bohuzel mi zas reaguje jen jeden vajecnik, jako dycky, takze vajicek zas moc nebude, zase jako dycky. tak snad uz je tam jedno vyherni :slight_smile: tak se drz a nechces nam sem dat nejakou fotecku?
18. čer 2014 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - budeme držet palečky, aby výherní konečně bylo :wink:
18. čer 2014 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sasanka033 jeee tak to ti moc drzim palce, urctie jsi udelal dobre , ze jsi sla do cube, take jsem od apolinare sla do Cube a podivej, hned poprve uspech :slight_smile:
18. čer 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 tady mas nejake fotecky... jsou stare asi 14dni :slight_smile:
18. čer 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@petulak1988 jeeeeeeeeee, tak to uz je slusnej pupicek:slight_smile: krasnej domecek ma miminko, jen co je pravda:slight_smile:
18. čer 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 moc dekuji.. jj to je.. uz se pronese :slight_smile: kdy jdes na ultrazvuk?
18. čer 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin SUper gratulace tyyy jooo tady to jeedeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 co šílíš já měla mnohem a mnohem nižší důležitý je, že to roste ne až tak ta hodnota a tobě to roste předpisově!!
18. čer 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 ty jo za 10 dní ale koukej jak je to tu rozjeté monyna, coralin a hhani to je neuvěřitelný a super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Martí věřím tomu, že i ten tvůj Ketík ted dopadne na výbornou:slight_smile:
18. čer 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@sasanka033 holka to nejlepší nakonec neeee???? krásně těd otěhulíš a bude :slight_smile:
18. čer 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Krasny zbytek dne ;)
18. čer 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek