• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

18. srpna 2017 
@coralin A já už i na tom prvním ducha viděla, krááásně pokračuješ, těhulko :wink: :wink: :wink:
18. čer 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Ne, to mám test, který jsem dostala v Cube
18. čer 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ty jsi to viděla úplně krásně zlatíčko, chtěla jsem to dát teď do fotoblogu, ale nejde mi to tam vložit k sobě, tak nevím vůbec proč. A co dneska? Co jsi dělala? Těhulko? Nenervuj se hlavně
18. čer 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Asi si nerozumíme :grinning: Nejsme my těhotné :grinning: U nás je rodička od přijetí do porodnice až do 2 hodin po porodu pořád v jedné místnosti = porodní sál. Je tam jen 1 pokoj pro případ, že by byly sály plné nebo kdyby ještě nebyl porod (asi něco, jako na pozorování, co se bude dít, jestli pustit domů nebo ne) A když jsme byli na prohlídce sálů, tak tento pokoj byl sterilně upravený (postele zakryté igelity). Takže tam asi fakt nikoho skoro nedávají. Prostě u nás jedeš do porodnice, sepíšeš příjem a jdeš na sál. A tam si můžeš čistit zuby jak chceš :slight_smile: Ale to asi bude stejné i u vás, nebo snad jako vás je víc na jednom pokoji a až když jsi otevřená na 10 cm tak jdeš na sál?
18. čer 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin to my teda žádné testy nedostávaly :astonished: :astonished: :
18. čer 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Vy nemáte tedy čekanky..hmmm..tak to je hustý....U nás dokud máš jen kontrakce...tak jsi na čekankách..celou dobu první porodní..pak jdeš teprve na sál....A na čekankách smíme mít celou tašku do porodnice... :wink: :wink: :wink: Na čekankách jsi s přítelem nebo manželem...je tam i vana, vak a tak... :wink:
18. čer 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kurnik..v Lidlu zas nebyly jahody..ch jo..zítra se projdu a vezmu jich conejvíc ...ale po sladkém půstu...mám doma zmrzlinku...ale jinak nevim co se děje...přecházej mě chutě na sladký..hurrrráá..
18. čer 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Najeď na "můj fotoblog" vedle IP zpráv a tam můžeš fotky uložit. Mělo by to jít :wink:
Jasný, že jsem to viděla a věřila jsem, že se to povede :wink: :wink: :wink: . Jinak jsem byla na té krvi, u kamarádky na kávičce, mužíček se mi vrátil z mecheche, tak si nás s miminečkem hýčká...Mám se báječně :wink:
18. čer 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Já v Podolí taky ne, ale v Iscare jo
18. čer 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Já jsem trochu unavená, ale je mi krásně, mužíček má den a noc a přijede kolem půlnoci domů. To jsem říkala, že je škoda, že si to s náma neužije
18. čer 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - malá asi žádný problémy s dechem neměla.......to spíš její matka s hlavou :grinning: polohovala jsem jí kvůli blinkání na bok a monitor jsem měla na délku, takže to podle mě nebral. Od tý doby, co je na šířku, tak nikdy nic.... no debil, ale chybama se člověk učí :grinning:
@monyna83 - moc gratuluju, to je senza :slight_smile: Digi foto si schovej, plus Ti z testu zmizí :slight_smile: Tak se opatrujte i s embroušem :slight_smile:
@coralin - Ty mě označíš tak, že mě neoznačíš a přitom máš takovou super zprávu :slight_smile: Moooooooooooooooc Ti to přeju, Kačko, ani nevíš!!! Opatruj se.....napíšu do zprávy***
@martas14 @sasanka033 - teď je řada na vás, krůtičky! Takže vzhůru do boje :sunglasses:
18. čer 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@brsh Ahoj Kočko, moc děkuju, musí být teď silní. Já jsem to tam dopisovala a doufala jsem, že se Ti to tam objeví:slight_smile: neobjevilo????
18. čer 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Moc a moc děkujeme :slight_smile:
18. čer 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin
@monyna83
@hhani holky já jsem strašně ráda, že se Vám zadařilo právě v Cube jako mně a mám děsnou radost až tu z toho brečímmm:slight_smile:)) ne z Cube,ale že se Vám to tak krásně povedlo tak ted ještě čekáme na Sasanku a Pavlínku a martaska a taky pinkye a bude to úplně mega super!!!!!

Jinak já se chystám do Cube ukázat Valču jen asi až po šestineděli no uvidíme:slight_smile:
18. čer 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@brsh kočinko...to se stát může každý mamce... :wink:
18. čer 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Taky jsem moc ráda,že se všechny krásně brzo zakulatí...Sas, Marti a Pinkey Winkey...Plivu moc moc těhu bacilů holky naše... :wink: :wink: :wink:
18. čer 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl tak co ty toaleták zabalenej???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@coralin tak to jsem neuvazovala, pokud nebude koncem panevnim, tak urcite prirozene.. :slight_smile: pokud doktor neurci jinak :slight_smile:
18. čer 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jakym zpusobem myslis s...t?? :slight_smile: kope me uz tak a i v noci ze uz jsem se poradne tak mesic nevyspala.. je to cilous :slight_smile:
18. čer 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice holka ne..musim ho koupit zítra :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ale ubrousky to jistí.. :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 až Ti bude boulet tak..že si budeš myslet,že Ti vyskočí ven z břicha.... :grinning:
18. čer 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako nechápu..na stránkách porodnice je,že holení a klystýr automaticky neprovádíme....Tak to z toho teda nejsem moudrá..budu se muset na to zeptat.... :grinning: :grinning: :grinning: Já nechci být u porodu celá posr... :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no tak to zacalo tenhle tyden, nejvetsi sranda je sledovat jak se vybouli a tak boule ti putuje pres cely bricho na druhou stranu.. :slight_smile: to vzdy premyslim co tam dela..
18. čer 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no..já tu bouli mám vždy minimálně přes půlku břicha a pěkně me to s... No..když byl dolů zadečkem..tak byla pohoda...líp se mi dýchalo a všechno...se mi líp dělalo.. :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl :grinning: jj tak uz se moc tesim az bude na svete ale to si jeste chvilku pockam :slight_smile: tak 2mesice :slight_smile: ty uz to mas za par..
18. čer 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl podle me to znamena, ze holeni a klystyr se souhlasem rodicky..vis jako, ze respektujou prani, ze nektera nechce coz driv nebyvalo....ja bych klystyr taky chtela pokud bych teda nemela porod jako ta Klara co se mnou byla na rooming in :slight_smile:
18. čer 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Tak tady jsou asi ty dvě místnosti v jedné - prostě celou dobu porodu je s tebou manžel v místnosti, kde je ta sprcha, wc, vak, míč, postel a mimo jiné i gynekologické křeslo pro porod a stoleček na ošetření dítěte. To vše je dohromady, takže nikam už nepřecházíš. Ale jinak je to to samé. Jo a tam je i ten kuchyňský koutek.
18. čer 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Já si vzala jen ruličku toaleťáku :slight_smile: přeci tam nebudu měsíc (doufám) a kdyby nestačil, tak mám manžela a blízko obchod :grinning:
18. čer 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 sas a ja zoufalec,ale tady to cube nosi stesti tak budes pokracovat za holkama........
19. čer 2014 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek