• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
@petulak1988 ten měsíc Ti uteče kočko...teď se mi to nějak táhne.. :grinning:
19. čer 2014 ve 04:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jasný..děkuju... :wink: :wink: :wink:
19. čer 2014 ve 04:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke :grinning: :grinning: :grinning: no já taky ruličku..ale já nadměrně piju normálně a PA říkali,že budeme mít ještě větší žízěň...ale stejnak nevím,jak to s tím utírám dole po porodu bude....si to zatím nedokážu představit..Intimní gel s dubovou kůrou nemám...dali mi v lékárně rosalgin na polévání,tak uvidíme..
19. čer 2014 ve 04:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čičinky,dobré ráno.... :wink: :wink: :wink:
19. čer 2014 ve 04:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl polevani je lepsi a dobrej je malej rozprasovac, ale polevani je fakt lepsi ..vlastni zkusenost...dobre rano
19. čer 2014 v 05:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice mám připravenou malou lahvičku od pití...Když jsem se asi ve třech lékárnách ptala na ten intimní gel..s dubovou kůrou..tak neměli vůbec přehledli a ani mi nebyli schopni dát něco jiného kromě rosalginu.. :grinning: :grinning: :grinning: Koukám,že jsme informovanější než lékárny..Holka..taška se kupí a kupí...a ještě tam není ten toaleťák a kartáček...
:grinning: :grinning: :grinning:

Jak se máte s Valinkou.V porodnici jsem se bavila s paní /asi PA / a říkala,že když praskne voda,že mám přijet hned .No a ptala jsem se jí na tu placentu,že jí mám 5cm od děložní branky a ona jen,že určitě vím,že kdybych krvácela,že mám přijet.../Tak to mi je jasný/...no...mně to tak blízko nepřijde..ale říkám si,že se asi může posunout dolů při kontrakcích,co?
19. čer 2014 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já mám hrozný hlad..ale nejdřív vypiju to pití.. :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2014 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj kdyz praskne voda do 3 hodin by jsi se mela dostat do porodnice kvuli infekci...s tou placentou to holka nevim jak reaguje na kontrakce......Valca ted dobastila a tlaci :slight_smile:))
19. čer 2014 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jsem s tím nějak nepočítala,že je možnost krvácení před porodem no...no jo no..jjá já vím,že se říká do tří hodin..proto mě udivilo,že řekla,že mám jet hned..možná kvůli té placentě :wink: :wink: :wink:

Tlačí :grinning: :grinning: :grinning: Taky bych potřebovala..risknu dneska kávu s mlékem..možná.... :grinning:
19. čer 2014 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl cece to je plenek :slight_smile:)) spotreba jako blazen..
19. čer 2014 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
@janice_opice Dobré ráno holky. Jojo, taky jsem slyšela, že polévání je lepší. To já mám dubovou kůru a infadolan. Tak uvidíme. Ale když to nakonec bude třeba císař, tak je to stejně jedno :slight_smile: Taky jsem slyšela, že někdy je lepší čůrat ve sprše, právě kvůli té vodě, která chladí tu jizvu. Že je to lepší, ale zase, abych nelezla do sprchy každou chvilku :slight_smile:
Já moc nepiju, takže ani ten záchod tolik nepoužívám :grinning: Tak uvidíme.
Co se týká spodku, tak chtějí jiný ručník než na tělo, ale taky jsem někde četla, že jsou lepší než toaleťák (který se drolí) kuchyňské utěrky. Jsou prý jemné a nedrolí se a líp se s nimi utírá. Jenže ty já doma nepoužívám, tak je asi extra kupovat nebudu.
19. čer 2014 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Dneska se přisála? Kolik plínek teď dáte za den? A hlavně napiš hned, jak budeš mít po konzultaci s laktační poradkyní :slight_smile:
19. čer 2014 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke no ja byla po prvnimmporodu rozstrizena od prsou az na xada a doporucuju fakt polevani a caste sprchovani...hoji se to lip...jj rano se prisala jeste jsem ji tam pridala tu cevku tak uvidime..poradkyne ma prijit v 9.30....Plenek tak vetsinou 1-2 na krmeni...pred krmenim a pak po krmeni..;) krmime po cca 3 hodinach tzn.7-8 krmeni ..takze tak zhruuba 14 plenek prumer nekdy vic nekdy min
19. čer 2014 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice Janinko, já tedy v CUBE nejsem, jsem stále věrná Apolináři. Ale věřím, že mají obrovské úspěchy a další holky, které k nim přešly, že budou mít miminko. Také jsem o nich přemýšlela, kdyby u Apo nic... :wink:
19. čer 2014 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hmm..to věřim holka...kámoš říkal třeba i deset...to je děsně moc,ně?
19. čer 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 no holka to je fuk hlavne, ze ti to vyslo.Dle meho v Cube umi fakt carovat kdy pomohli I takovy beznadeji jako ja :slight_smile:))) a je super, ze se holky rozhodly jit tam a pomohli jim tam...jsem strasne rada, ze jsem na Cube ttenkratpred rokem narazila :slight_smile:)).dulezity je, ze jste tehule a je jedno odkud :slight_smile:
19. čer 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@markeMusíš pít..miminko potřebuje abys pila..No však se vyčůrám poleju a pak utřu malým ručníkem spodek...tak ani spotřeba toho toaleťku nebude taková.PA říkala,že můžem používat i ubrousky vlhčené..což jsem se divila...když to je většinou samá chemka..
19. čer 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl 14 pocitam 12-14 prumer
19. čer 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak to je mrtě plínek..no jo ..to jsem tenkrát řešila...páč se má převlíkat plínka před kojením ...a pak se dítě stejně většinou po..to je šíleně plenek teda.. :astonished:
19. čer 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no vis co pred kojenim no, protoze po kojeni jak ma napucly brusko tak se ti muze poblinkat kdyz s nim budes kvrdlat....ale jako fakt ted koukam, jestli jw pokadena nebo hodne pocurana pred a kdyz je tak ji prebalim a kdyz ne tak po kojeni se posrajdi a prebalim pak...
19. čer 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno děvčata.
Tak já snad dneska konečně zabalím tu tašku :slight_smile: ..vyndala jsem už i to lehátka a druhou vaničku. potah na lehátku je vypraný tak ještě pořádně vydrhnout tu vaničku.
19. čer 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jojo..já to chápu...je to teda masakr..
19. čer 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ahojky..no vidíš to..já musim dnes uklidit ty knížky..teď se namaluju a chtíc nechtíc jdu k mostu pro jahody...jestli tam nebudou,tak budu nasr.. :grinning: :grinning: :grinning: Měla jsem je letos jen dvakrát..a když se pak nemůžou..tak si musím dát pořádně do nosu.. :grinning:
19. čer 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Kočičko jsme všechny Cubáčkovky:slight_smile: holkám to klapne taky, cítím to v kostech:slight_smile: dneska mi to strašně blbne tak jdu něco dělat a přihlásím se až odpoledne
19. čer 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Já myslela jako jestli klasicky na křesle, ve vodě nebo jinak:slight_smile:
19. čer 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já ujídala včera asi poslední naše jahody. A otrhala jsem ten černý rybíz a manžílek chce koláč s želé zase. Tak ho dneska asi hold udělám no.
Jinak musím jít vyžehlit hromádku naší :frowning2:
19. čer 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak pokud mel Kuba skoro 5 kg, tak se nedivím, že jsi byla hodně nastřižená :frowning2:
Tak ta spotřeba plenek je tedy fakt velká - myslím obecně. Já myslela, že se právě přebaluje buď mezi nebo po kojení. A jinak samozřejmě dle potřeby. No, ale ono se to ustálí a po chvíli to klesne.

@muddledgirl No já vím, manžel mi taky nadává, kvůli tomu pití, ale to mám tak od narození :frowning2: No, já taky slyšela, že je dobré polévat při močení, protože to tolik nepálí. Ale to stačí podle mě i jen obyčejná voda. Asi si taky připravím malou flašku jen prázdnou na tu vodu, kdybych nakonec rodila přirozeně :slight_smile:
A s těma vlhčenejma ubrouskama se teda taky divím. Vždyž je to do rány.

@kamisb Ahojky, jojo, sbal se, ať netrháš partu :grinning: Naší vaničku má půjčenou švagrová a vrátí ji, až se malá narodí, takže ji mýt nebudu (navíc je pravidelně používaná). Tak ji pak jen rychle opláchnu :slight_smile: Zato si ještě musím umýt přebalovací podložku. Na tu jsem zapomněla, ale ona leží zatím na skříni, takže se na ni práší. To udělám až budu mít přichystanou postýlku (abych to celé zakryla).

Holky, jaké ovoce a zelenina se tedy smí při kojení? Já myslela, že se nesmí jen to, co nadýmá (luštěniny, zelí) a citrusy.
19. čer 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - tak taška zbalená. Ještě tak asi přihodím ponožky tak 2x, bývá mi zima :slight_smile:

janička psala, že né ty jahody a citrusy kvůli alergii.
19. čer 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - no vidiš podložku na přebal bych asi taky měla otřít. Je nová a ještě zabalená. A tu síť do okna musím dát ....
19. čer 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - jen jsem teda zvědavá co jsem si nevzala. Mám tu tašku nějakou lehkou :wink: ...je pravda, že pleny jsem tam necpala. Ty přiveze manžel až nás pustí z JIPky, dřív to snad nemá cenu. Nebo se zeptám při příjmu.
19. čer 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek