• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@marke tak mě pomáhá acido třeba..ale samotný to nevypiju..jím to s okurkou,rajčetem nebo ledovým salátem...No a zaručeně švestky.. :grinning: :grinning: :grinning: ale když zatím nevíš,jak mimi půjde..tak bych to asi neřešila....
19. čer 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já si myslela, že funkční střeva musíš mít po jakémkoli porodu. Takže to vidím na nějaký džus s dužninou (švestkový). Oni mají i nějaký švestkový nápoj v DM.
19. čer 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke jako jasný.....ale u mně stačí nějaký caro,acido...džus Tě taky prožene..ale hlavně se to dozvíš...Až takhle všechno neřešim... :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke a střeva se nejvíc rozhýbou pohybem..podle mně..
19. čer 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl No, mě nejlépe prožene talíř krupicové kaše s hodně máslíčkem :grinning: Já to tolik neřeším, jen právě zjišťuji, co je na ty střeva. Mě skoro nic neprožene, nebo naopak něco, co ani netuším (jak říkala maminka - po obědě to má krátkou záruční lhůtu) :grinning:
19. čer 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke já to nemyslim špatně kočko..každou napadají jiné věci...mňa, krupička..tu bych si někdy dala......Jo..to já nevysledovala...ale po zelenině,ovoci chodím...jo jablka...jenže já nesním jedno když už..ale třeba tři za den... :wink: :wink: :wink:
19. čer 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - někdo psal, že to neparfémovaný mýdlo (sprcháč) je kvůli miminku. Ale třeba jsem to blbě pochopila :sunglasses:
jo na střeva taky moc nevím ...ale prý do těch 3 dnů by se mělo jít. Takže prostě začít brzo chodit a chodit. A prý i malá studená plzeň je dobrá a samo ty švestky no. Ono asi taky záleží jak na to trpíš nebo ne. Někdo s tím problém nemá vůbec.
19. čer 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - jo a kafe a snad černý čaj se fakt do pití nepočítá ...nevím jak bylinkový ...ale ten asi jo. Kamarádka pije jen ten a pak už jen čistou vodu.
19. čer 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak oběd je v bříšku, jen teda kompot se tam už nevejde. Rozhodla jsem se totiž, že až mi za chvíli trochu slehne že tam pošlu tu jahodovou dřeň co jsem dělala :sunglasses:
19. čer 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já to špatně nebrala :slight_smile: wow, tak to bych asi nedala - 3 jablíčka za den. Já ovoce před těhotenstvím moc nejedla a teď mám potřebu tak 1 ks denně.

@kamisb Aha, tak to jsem nepochopila. Já myslela, že pro Tebe :slight_smile: Ale pro mimi nic neberu (tedy jen ty vzorečky na opruzeniny). Vždyť všude říkají, že by se mimi mělo mýt jen vodou (nebo s olejem). Tak nevím. Nebo to zase blbě chápu? Že jako pro použití maminkou, ale proto, že když přikládá dítě, aby se nedotýkalo pokožky, která je parfemovaná? Jsem nějaká zmatená.
19. čer 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb a co mléko?
19. čer 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin jooo takhle , tak to klasicky :slight_smile:
19. čer 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - no ty ubrousky jsou na prdýlku když se pokaká ...přeci jej nebudeš furt tahat pod vodu. ale nevím ..u nás jsou napsaný tak jsem balík vzala.
teď moc nevím na co se ptáš, ale ta mýdla jse pochopila jako, aby asi prcek cítil tu vůni maminky a ne mýdlo.
Jink já mám bepanthen na zadeček a případně bradavky a asi vezmu ještě fenklový olejíček, kamarádka říkala po kojení na bradavky a pak mimču na bříško.
a ještě mám vzoreček sudocremu, ale zase mamka říkala, že se nemají hned střídat, ale vždy pár dní používat jeden a pak alší ...kdyby mělo alergii (vyrážku) tak aby se poznalo z čeho.
19. čer 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - tak sklenice mléka se asi jako pití počítá, když to stačí i mimču jako jídlo i jako pití. tak proč by to u nás bylo jiný ...ale nevím jen hádám
19. čer 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ooo malá plzeň.. :grinning: :grinning: :grinning: určo to chození no...jojo..kafe a černý čaj se nepočítá..mlíko nevim..ale říká se,že to je jídlo no...

Máš samé dobré obídky...no..jsem zvědavá jak tam narvu to masíčko večer..nevim co se to děje..asi to miminko je všude narvaný..že jsem nacpaná..budu ráda,když zas vypiju 2,5-3 litry koukám...
19. čer 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke no...já jsem divná...já můžu i zeleninu i ovoce na kila..když koupím 4 jablka..tak je za ten den sním...když koupím košík broskví..tak pokud přítel nechce,tak nejdýl do dvou dní je nejdýl sním taky..no a to kilo jahod co mám jen pro sebe..možná dnes i sním.. :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb sudocream je fakt bomba..vyzkoušen na mých stehnech.. :wink:
19. čer 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a co líh na pupík, ten máme mít taky sebou nebo ten nám tam dají? o něm jsem nikde nic nečetla.
19. čer 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já právě chci hodně používat ty olejíčky po koupeli a přebalování, aby se těm opruzninám u malýho právě předešlo. ten sudocrem je asi když už se udělají ne?
19. čer 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb líh na pupík mám...doma..ale PA říkala,že žádnou kosmetiku pro mimi tahat nemám...tak nebudu...no kámoška mazala hodně děti olejem..já mám doma tři a všechny mi bohužel teď smrdí...no...a nejsem si jistá..jestli je dobrý je denně tím patlat..na to se chci taky zeptat..sudocream je na opruzeniny...to jo no...ale když se přebaluje..tak se prdelka vždycky něčím namaže..nebo ne? /Nemyslím tím zrovna olejíček.../
19. čer 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Já si vždycky vymyslim otázky a do dalšího cvíča je zapomenu.. :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jinak nevím,jestli se opruzeninám v těch vedrech vyhnem..ale snad jo..myslím u mimísků
19. čer 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jojo, ubrousky na miminko
pochopila jsi přesně, na co se ptám :slight_smile: tak u nás o neparfémovaném mýdlu nic nepíšou. Ani v Chrudimi (tam je napsáno mýdlo) ani v Pardubicích (tam je napsán sprchový gel). Takže neparfémované kupovat nebudu.
Fenyklový olej nemám. A na zadeček budu používat sudocrem (na bradavky si nechám bepanthen). Jo a ještě mám na zadeček krém z DM (s panthenolem).

@muddledgirl Právě, že vím, že se říká, že to je jídlo. Tak to mám potom malý přísun tekutin, protože mám denně mléčný ovocný koktejl :slight_smile: To 3 litry denně bych nezvládla - utopila bych se. :grinning:

jooo, tak Plzeň - pivo já nepiju (nechutná mi)
19. čer 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke jooo..tak to jáá pívvvo jooo...HI hi..utopila...no jo no..jsi taky hubeňoučká jak Kamisb..má se pít podle kil..vychází to cca 3l na 75 kg..takže teď bych měla vypít skoro 4,což tedy fakt nevypiju.... :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no kamamrádka právě mazala jen olejíčkama a malá opruzená nebyla ani jednou a už jí byl rok.
Někdy jej přidávala do koupele a pak při přebalování mazala....ale každý miminko je jiný, to si hold budeme muset ozkouset sami. Já koupila i nějaký avril v DM.
Ok taky líh nebudu brát.
19. čer 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj něčím se maže při přebalování ....to nám snad v porodnici poradí ...
19. čer 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já líh neberu, pupík mimču určitě ošetří :slight_smile: vzala jsem si jen ty věci na prdýlku - chtěla bych po přebalení používat ten z DM (je s tím panthenolem - takže jako preventivně), na noc sudocrem (více účinný).
19. čer 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke - mě právě tu Plzeň doporučovali v nemocnici jak jsem tam v tom roce 2010 ležela na nic nepomáhalo. Takže jsem pak točila plzeň, švestky, chůzi a dokonce 2x klystýrek ...no byla jsem nakonec asi až po 10 dnech ..ale je pravda, že jsem byla po týdnu po druhé na sále no. Tak se to tím možná prodloužilo.
V roce 2012 po laparce jsem šla přesně ten 3 den...tak mě pak po obědě hned pustili domů :slight_smile:
19. čer 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - hlavně kamarádka říkala, že něco co bude hodně mastný jako prevenci na ty opruzeniny, jinak se právě udělají jak se šoupou pak o ty plínky. Ale uvidíme no ...zjistíme sami pak co bude komu vyhovovat :wink:
19. čer 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - otázky a cvíčo? jako na AJ nebo co myslíš?
19. čer 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek