• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@kamisb jasný..já jen že kámoška má děsný alergiky..a samý exémy a takový..jestli to taky není tou přepéčí po koupeli.nevim no...uvidíme...uvidíme..
19. čer 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb co vím,tak se právě po přebalení maže čímkoli na prdelku... :wink:
19. čer 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb nene..že zapomenu vždy co se chci zeptat PA na těhu cvičení...za týden je poslední.. :wink:
19. čer 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 a už vybíráš kde?
19. čer 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - musíš si to psát na papírek nebo do mobilu. :wink:
19. čer 2014 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb do mobilu...to nejsem zvyklá a na papírek než si vzpomenu napsat..tak to zapomenu.. :grinning: :grinning:
19. čer 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 .. my hned rano tak to se neuvidime,ale kazdopadne tfuj,tfuj,tfuj !!!! :wink:
19. čer 2014 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani skoda! uz jsem se videla s monynou u apo a musilkou v cube:slight_smile: a co te zitra ceka? nejakej zasadni utz?
19. čer 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke tak techniku si celkem.jeste pamatuju to se mi vratilo hned :slight_smile: ptoto si asi ani nevzala ty penizky....bylinky pisnu za chvilku
19. čer 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke helke na úpravu střev,když to nepůjde samo tak si nech dát gylcerinovej čípek...kdybys teba měla dietu nebo tak tak by ti ten kompot nedovolili kdyb ynáhodou z nějakých důvodů,ale jinka komot je dobrej...
19. čer 2014 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl
@kamisb @marke já mažu malou slunečnicovým olejíčkem z lékarny a střídám to s Veledou s olejíčkem, do koupele jí kapu bud olekíček od Karla Hádka nebo od Eone..oba super, na prdýlku se mi zatím nejvíc osvědčil sudokrém anebo LLalum mast od Eone.....
19. čer 2014 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@hhani mám s Vámi zítra počítat ráno s tím pásem??:slight_smile:
19. čer 2014 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já kompoty ráda :wink: a je po císaři nějaká dieta?
19. čer 2014 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tu lalium mast mám, jako vzoreček, krásně voní, jen mi nepřipadalo jako mast na prdýlku (i když oni to tak píšou - jako mast na všechno) :slight_smile: připadne mi, že se musí i hůř natírat
19. čer 2014 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - jj po císaři je dietka, ale tak dva dny než Ti dají normálně najíst. Přeci jen je to operace....takže asi ne úplně dieta, ale prostě jen pomalý nástup jídla ...
19. čer 2014 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. čer 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke je bezvadná
@kamisb v motole to byla dieta s tim jejich jídlem čéče a já haldověla ještě vlastně předtím na tom riziku :grinning:
19. čer 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak budu webová hvězda:grinning:DDDD byla jsem oslovena, zda bych nenatočila rozhovor na web Cube:slight_smile:))) tak nevim jelsti to pro ně nebude spíš negativní reklama s tou mou vizáží :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale potěšilo to aspon jim ukážu Valinku
19. čer 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@marke je no,ale já šla druhej den na záchod normálně kupodibvu i když jsem skoro nic nejedla
19. čer 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jak s Tvojí vizáží ....jsi pěkná baba tak toho nech.
19. čer 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice možná právě proto, že ty střeva byli čistý (tou hladovkou) :slight_smile:
wow, tak to se na tebe podívám na stránky - dej vědět, až to natočíš. A prosím tě, takový krásný reprezentativní fotky máš a k tomu přidáš ještě nádhernou Valinku a bude to trhák :grinning:
19. čer 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - njn, před porodem jsi si užila no.
Já si teď nějak vůbec nevybavuji jak vařili v Podolí, vím jen že v tom Nymburce se to docela v pohodě dalo jíst.
19. čer 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke to jo ale na tech fotkach js3m byla krasne nalicena, ostrihana a osvetlena a tak nejsou videt vady pleti navic ted jsem otekla nak...to je fuk hlavne jestli jim to pomuze :slight_smile:))
19. čer 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak v Motole na riziku snidane a vecere studeny jo na sestinedeli jsem mwla 3 dny hnusnou dietu...tu bych potrebovala doma ted :slight_smile:)))
19. čer 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak v nemocnicích studený snídaně a večeře jsou asi normální ne?
19. čer 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo tim jsem.myslela, ze byly dobreee ta tepla jidla bylo utrpeni ale ja jsem stejne furt nemohla jist no ;)
19. čer 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Peti a co škola, jak to zvládáš?
19. čer 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice děkujeme...

jinak u nás po operacích bývají samý hnusy asi tři dny...nikdo to pak nejí a nejde jim pak kakat..jsou to různý kašičky... :astonished:
19. čer 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin uz mam po zkouskach, tak super a jinak rodim v Podoli
19. čer 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak Ti nevím jestli mě chytá jedna ledvina nebo co to jako je, ale občas dneska mě tam někde kolem ledviny pěkně zabolí. A dneska jsem měla párkrát teda fest tvrdý břicho. Ještě že jdeme zítra do poradny jinak bych se tam asi stejně nechala ráno odvést. A hlava se taky furt pomotává a přitom už mám vypito přes 2litry :unamused:
19. čer 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek