• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice neznám nikoho kdo by byl lepší kandidát na to dělat reklamu na Cube, ty už jim jí děláš rok aniž by o tom pořádně věděli :grinning: , ale je vidět, že se doneslo i jim, jaký kus práce jsi udělala a jiné babenky navnadila, poradila atd. :wink: už se těším jak si to prohlídnu Jaňulko a neboj budeš určitě čarokrásná, všechny maminky jsou takové :wink:
19. čer 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky..já se přiznám,že se mi klasicky nic nechce...snídám rohlík s máslem a paprikou..
20. čer 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak to je dobrý, stála jsi frontu? A příští rok? Já mám mít příští rok absolutorium, tak jsem na to teda zvědavá. Jak to budu zvládat, 2 měsíce po porodu.
20. čer 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice To je od nich hezké, že si Tě vybrali. S Tvojí vizáží???? Co blázníš, vždyť Ti to na těch fotkách moc sluší.
20. čer 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin nebudu prerusovat..jen nebudu dochazet pravidelne na prednasky.. nn frontu jsem nestala, registruje se tu pres internet :slight_smile:
20. čer 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak to je super, že to změnili a dala jsi si pokoj jen pro sebe nebo společnej?
20. čer 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 taky nechci přerušovat a chci to zmáknou, tak uvidíme jak to půjde, musím si připravit všechno hodně dopředu a začít už psát absolventskou práci teď.
20. čer 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co studujete,jste dobrý...
20. čer 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak co kočí..jak jsi na tom? Doufám,že o.k...
@coralin nejde to tam zamluvit.. az pri prijezdu reknes zda chces nadstandart nebo ne.. a uvidi se zda bude volny..no ja nevim kdyby byl volny ten za 1000 az 1500 na den tak jo ale jinak pujdu na nomalni protoze davat 9000 za tri dny fakt nechci
@janice_opice no já se na tu reklamu Tvojí těšim..úplně masakr... :grinning:
@muddledgirl kaci je dobra..ja jsem byla lajdak v puberte, mela jsem vyznamenani a kvuli klukovi odesla z obchodni akademie tak ted dalkove dodelavam maturitu na gymplu
20. čer 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no..já už si to nepamatuju..ale kdysi jsi mi to psala.. :wink: Jako já bych ráda třeba něco studovala..ale jsem lajdák...sama se nedonutím..takže tak...gympl je lepší..podle mně..Já mám soukromou podnikatelku a umím prd...Sice hezký,že mám od všeho základ..ekonomika, právo, účetnictví /jsou stejný osnovy jako na OA/...ale v životě mi to bylo k prdu..i když to že píšu rychlejc na pc mi pomohlo trošku....ale jinak. :frowning2:
20. čer 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ale furt přemýšlím o nějakých kurzech...co by se mi pak mohly hodit,abych našla lepší práci....němčinu mám v plánu..tady se s ní člověk uplatní líp...ale mně se prostě nelíbí...i když tam mám příbuzný..je to ostuda no..
20. čer 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tu němčinu mám v plánu asi tak za deset let... :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Najdi Valinku :grinning:
20. čer 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@kamisb Ahoj brouku já už včera odpadla a jak ti je dneska??? Doufám, že jste v pořádku!!! :slight_smile:
20. čer 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 Brouku no nevim, no uvidíme třeba to dělat nebudu podle toho taky jak je to na dlouho s Valinkou se mi zase jako úplně dlouho nikde nechce šaškovat:slight_smile:) pokud by to bylo jen na pár minut tak OK stejně jsem se tam chtěla jít pochlubit..akorát ted nějak mluvim z ceesty tak nevím :grinning: :grinning: :grinning: co ty zlato??? chystáš se nebo už jsi v procesu KETU?
20. čer 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl :grinning: :grinning: :grinning: no nevim,jestli to proběhne teda vůbec uvidíme:slight_smile:)) jsem jim psala, že už mám miminko :grinning:
20. čer 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no me donutil az pritel.. jinak jsem vzdy rikala ze jednou si to dodelam ale to bylo hodne nadnesene :grinning:
20. čer 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 to chápu, ono je to pěkná darda a pak je potřeba každá koruna
20. čer 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem úplně vyčerpaná, od rána chystám balení na svatbu, do toho jsem si dělala přeliv, foukala a napůl natáčela vlasy a už toho mám teda plný zuby. Vyžehlila jsem si všechny svoje věci s sebou, ještě musím stihnout mužovi. Hroznej maraton, těším se až budu sedět v autě a schrupnu si.
20. čer 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Děkuji, četla jsem tam ten váš rozhovor...:slight_smile:
20. čer 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin jj prave :slight_smile: takze to asi necham na normalni pokoj
20. čer 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Ahoj Beru:slight_smile:, vymyslela jsem si Ekonomku, obor Personalistika, je tam směšný školný a nechtěla jsem tolik přemýšlet nad miminkem. Chtěla jsem zabavit mozek i něčím jiným. Teď nevím, jak ten příští rok uzavřu, ale chtěla bych to zmáknout. Protože je poslední.
20. čer 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 úplně Tě chápu
20. čer 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ty a z cesty, to není možný, jsem ochotna připustit jen trochu mlika na mozku :grinning: :grinning: to jsem měla taky :grinning: já si myslím, že bys jim tam něco namluvit měla, protože jsi tak úžasný človíček se srdcem na dlani, že přesně takový lidi jsou tu pro nás druhé na povzbuzení takový balsam na duši :wink:
Jsem v procesu lepení estrohexalu a zobu estrofem, zítra utz tak jsem zvědavá jak se to tam dole vyvrbilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: fotky s Valouškem mi vždycky hned zlepší náladu
20. čer 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@coralin kačko kterou ekonomku studuješ přesně??? já totiž uvažuju o tom, že bych si dodělala inženýra nebo magistra a nemůžu se rozhodnout..a s tim školnym mě to zajíma..pokud písneš do zprávy budu ráda ..děkujuuu
20. čer 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 Holka ježiš já se snad dám na modlení,aby ti to vyšlo..Pavlínka je nějaká smutná, myslí, že to ted taky nevyšlo,ale já věřím, že vy dvě se konečně taky dočkáte !!! Říkám Valince at nějakou tajnou miminkovskou řečí domluví těm mimiskum co krouží nahoře a hledají kam by se usídlili,aby se usídlili u Vás a u holčin ,které se tak moc snaží a nejde to, já sjem Valinku taky předtím posledním pokusem moc přemlouvala,aby si nás vybrala!!!!! tak ted jí říkám, že s těma mimčama umí líp hodit pokec než jááá tak at jim jako zkusí říct, že lepší maminy neseženou :slight_smile:
20. čer 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek