• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@monyna83 hcg je i před ms? To ani nevím....
19. zář 2013 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek
@monyna83
koukam na netu, ze falesne pozitivni TT muze delat cysta. no nevim, je to tezky rict no...fakt asi jedinej lek na takovy nadeje s duchama je netestovat pred ms:( nebo testovat s ruznejma testama najednou.
19. zář 2013 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 - no trpělivost nevím ..prostě chci miminko, tak to jednou půjde :slight_smile:
19. zář 2013 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
monyna83@ tak si kup nejaký ten dražší nez proužek, třeba tam něco bude :slight_smile:
19. zář 2013 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem doma z urologie. mocak a ledviny prej na sonu pekny a ta cystoskopie je az posledni moznost. takze znova detailnejsi rozbory moci, kerou tam ponesu zejtra, a az po zaleceni vytoku prijdu na stery z mocovy trubice. pak se uvidi co dal. no ale dobra zprava je, ze doktorka to na tu intersticialni cystitidu nevidi, prej by mocak vypadal jinak!:slight_smile: takze zas mam nakej ten duvod k radosti, i kdyz curam jak koroptev dnem i noci:slight_smile:
19. zář 2013 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kamisb no ted jsem to nekomu psala - ono cely ivf je v podstate takovy cviceni v trpelivosti:slight_smile: maloco muzeme ovlivnit..ale myslela jsem to tak, ze prave s tou cystou je to vopruz, pac ta proste bud je nebo neni a je jen o cekani, jak si usmysli zmizet nebo co:/
19. zář 2013 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@monyna83 jasný nevzdávat a bojovat!!!!!!!!!!!držím pěsti já dneska odpíchla zase svých dalších 300 jednotek a doufám, že se tam pomalu klubou....
@kamisb já ti taky moc držím palce at jsi v pořádku a můžeš v klidu konečně začít s těhotněním:slight_smile:
19. zář 2013 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Holky ode dneška předávám práci do příštího úterý to je mazec....to jsem teda zvědavá kdo to bude dělat....:D
19. zář 2013 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 - tak mě doktorka řekla, že pokud sama nezmizí tak jí prostě odsaje, my musíme teď začít jinak by mi propadl pokus :(

ale IVF je furt nějaký čekání a i čekání na iVF ...je to někdy dlouhý, ale snad to fakt jednou každý klapne
19. zář 2013 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb nejdriv jsem cetla ze z toho jednou snad kazdyho klepne :grinning: :grinning:
aha, takze byste znovu museli zadat pojistovnu, nebo uz mas doma leky, takze by fakt propadl pokus?
no kazdopadne drzim palce!
19. zář 2013 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb jak propadl? Přece te do toho nemuzou tlačit když nejsi ok... Před prvni injekci se to dá zrušit!!!!
19. zář 2013 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice kdy mas prvni kontrolu?
19. zář 2013 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! Pridam se s dovolenim k vasi diskusi, i kdyz jak si to tu ctu, zatim tomu moc nerozumim... zejmena teda vsem tem zkratkam, procesu... tak aspon se neco priucim driv, nez si dojdu i pro dalsi vysledky k lekari (zatim mam za sebou jen PCT a udajne mam v sobe jakesi protilatky, ktere zabijeji spermie, tudiz sance na prirozene otehotneni je minimalni. Pisete ze jse u IVF vse na dlouhe lokty... opravdu to vse tak trva? A pokud se nepovede, jak dlouho se musi cekat s dalsim "pokusem"? Jsem vylekana z tech mych vysledku a neznala toho kolem a finalne jdu k doktorovi az za 3 tydny, tak to myslim budou hodne dlouhe dny..
19. zář 2013 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek
@sasanka033 - když já už mám vyzvednutý léky a to znamená, že už začal proces. Takže tak.
Ale fit jsem ..případně se cysta odsaje a je to, ale posledně byla o půlku menší tak teď snad po antikoncepci a kapkách gynex bude pryč ... na sál se mi moc nechce, ale co bychom nevydržely, že ? :angry:
19. zář 2013 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 Ahoj Sass, je fajn, že jsi se takhle rozhodla, víš cos mi psala, že po laparce otěhotní všichni :wink: . Vůbec se toho neboj, čtyři dny v nemocnici a pak už jsi v pohodě. Myslím, že ani 14 dní nebudeš muset doma být :grinning:
19. zář 2013 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Jani, tak to je mazec, ty už jedeš holka :grinning: , to je super, musí to už vyjít! Musíš tady rozjet tu vlnu //. Říkáte děvčátka do půl roku po laparce jo? Já byla v srpnu, takže na vánoce :grinning:
19. zář 2013 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pavlina1976 - s tou pozitivní vlnou máš pravdu, já chodím ještě ne emimino.cz a tam už to začalo :grinning: ..tak se to jistě překlopí i sem ...nesmíme zůstat pozadu přeci :slight_smile:
19. zář 2013 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb promiň zlato ale pokud nejsi ok je to blbost a ti dr to musí vědet léky se daji vrátit pokud ty nejsi ok na píchnutí prvni injekce... Zbytečně riskujes ze to nevyjde... Kam proboha chodíš?!??
19. zář 2013 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek - ale cysta není problém ..to je prostě věc která se normálně dělá- teda alespoň mě. A pokud nebude zítra na ulz tak se píchne zastavovačka a je klid. Když bude tak se odsaje a je taky klid ...není nutný čekat na to až se cysta vstřebá sama.

no léky se právě vrátit nedají když se už vydali, protože pojišťovna už to má napsaný jako pokus ...už jsou zaplacený. Kdyby nebyly bylo by to jiný.
19. zář 2013 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb
@pidisek
no tenhle system je chujovina nejhrubsiho zrna, ale je fakt, ze me proste nenapada zpusob, jak by si ta pojistovna odkontrolovala, ze ty leky nebyly vyuzity, zrejme by to stalo takovy administrativy, ze ty dementi si od stolu odskrtnou pokus a hotovo.
mozna by se to dalo resit nejak osobne...si to vybehat. @kamisb ale snad to nebudes potrebovat!:slight_smile:
19. zář 2013 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 jojo, ale vcera to na me proste padlo, preci jen jsem stravila v nemocnici skoro tri hodiny, nejdriv v caru, kde jsme udelaly spolecne rozhodnuti s jirsovou, ze ivf se odklada, pak dve hodiny cekani na indikaci k laparce a uz mam v ruce hromadu papiru s instrukcema a najednou stazenou prdel, ze mam za mesic lezet pod kudlou:slight_smile:
19. zář 2013 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no prala bych ti, aby ta cysta sama zmizla, jako to delaj ty moje no...ja mela ted 5cm a stacila jedna ms a je fuc...mozna mas nejakej jinej typ.
19. zář 2013 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 - jako paní doktorka fakt řeka, že pokud by tam byla cysta větší jak 1,5cm ...tak jí odsaje...už to tak mohla vyřešit před měsícem, ale ona nechce moc do těla zasahovat, tak nasadila antikoncepci ..a když se už předtím zmenšila ze 6cm na 3,5cm sama bez ničeho tak teď podle mě po antik.+těch kapách buď už bude maličká nebo nebude. Teda doufám :slight_smile:
mě když se udělá tak většinou po 3ms zmizí ...teď se vlastně 3MS chystá ...tak věřím, že to bude ok.
Ale podepsala jsem právě v CARu papíry, že si jsem vědoma, že si vyzvedámám léky, a že tím začal další pokus a byl tam i datum do kdy se musí provést +/- ET. Ptala jsem se doktorky pak na kontrole jeslti to opravdu stihneme, tak mi říkala ať se nebojím, že to je její starost. Takže tak ...hihi, tak se nebojím no.
Při tý antikoncepci je svým způsobem jistota, že se nová cysta ..teda tenhle druh neudělá ...tak snad ...prostě budu věřit no :slight_smile:
19. zář 2013 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb oukej, tak verme doktorce:slight_smile:
19. zář 2013 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavli79 Vítej a neboj, někdo přijde k mimču hned na první pokus...moc se neděs, tady jsme všechno spíš už takové matadorky, co se jim nedaří/ pardon, děvčata/
@sasanka033 neboj, ono to není nic hroznýho, kup si nějakej hezkej župánek do nemocnice a pokus se ho do tý doby nepočurkat :grinning: :grinning:
@janice_opice janííí, tentokrát zapojím do držení palců asi i naše psy...koneckonců maj těch nohou víc....
@pavlina1976 tak nevěstinko, už se těšíš do Třeboně, co?? jaké budou šaty??,
19. zář 2013 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jaka17 :grinning: :grinning: :grinning: se z tebe po!!! :grinning: :grinning:
19. zář 2013 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavli79 jeeee, ahoj, vitej, prehlidla jsem tvuj prispevek:slight_smile: no tak nam prozrad odkud jsi, kolik ti je, v jakem caru se lecite, jak dlouho se snazite a tak:slight_smile:
jinak ten PCT ti delali kolikatej den cyklu? a vis kdy mivas ovulaci?
19. zář 2013 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj a děkuju za přivítání :slight_smile: letos mi bylo 34, dítě zatím žádné nemám, zkoušíme od začátku roku a svěřím se do rukou Helios Brno :slight_smile: Po všech přečtených recenzích mi přece jen vyšel nejlíp, i když samozřejmě je to určitě člověk od člověka, sama jsem zvědavá, jak to na mě všechno zapůsobí, až dojde opravdu "na věc"
Dělali to 12.den cyklu, tj.těsně před ovulací, tu mívám tak 11.-13.den (resp. občas ten ovulační test vyšel, občas ne, tak nevím, možná ani každý měsíc neovuluju, pokud to je možné :slight_smile:
Příští týden mě čeká hormonální profil a manžela funkční testy, a pak se uvidí, co dál. Vy už máte většinou s IVF zkušenosti... jak dlouho třeba od návštěvy lékaře (když se dohodnete na IVF) trvá, než proběhne? Někde jsem dokonce četla, že se čeká 3 měsíce než něco schválí pojišťovna..
19. zář 2013 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavli79 no tak to jste zacali dost podobne, jako skoro vsechny tady:slight_smile: a neni trochu brzy na ivf, kdyz zkousite od ledna? co treba IUI (inseminace) na uvod aspon parkrat...? jako nechci te desit,ale ivf je fakt posledni moznost a je skoda do sebe prat hormony driv, nez je fakt uz nutno. leda bys teda mela problem typu nepruchodny vejcovody...
no ale dal teda: ten pct teda asi bude platnej, kdyz to bylo dobre nacasovany, ale to by spis znamenalo, ze mas blbej posevni hlen no...takze to obejde IUI, pac ti soupnou spermie primo do delohy. ale meli by ti udelat imuno. no a celej horm.profil te stejne ceka, spg taky, takze cekej!:slight_smile:
19. zář 2013 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavli79 jo a pojistovna schvaluje ivf tak dva tejdny, maximalne mesic, ale ta platnost pokusu je u kazdy pojistovny jina - nekde je to mesic, nekde tri.
19. zář 2013 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek