• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

Ahoj holky :slight_smile: ...tak se musim pochlubit prvnim utz...jsou tam dve a srdicka krasne biji jen to horni je utiskovano vackem tak snad vydrzi taky...vsem moc preji at se taky krasne zahnizdi a nepusti :wink:
20. čer 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
autor
@hhani vidíííšššš ani jsi mi je neukázala krásný bublinky!!!!!!Tak ještě jednou moc gratuluju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo a ted volala Lucka a tak v 11.30 v pátek máme přijet do Cube všichni!!!!!!!!! čekám nějakou legraci:slight_smile:))))))))))))))) :grinning:
20. čer 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice děkuji, ty jsi poklad...vždy mě krásně vykopes z bahna a mám chuť zase bojovat i když větší větrný mlýny než je ivf snad ani neznám :unamused: JoJo Pajinka zas nic, ještě, že má tolik mrazacku mezi kterými je určitě ten pravý jen se k němu prokousat...ale když se za nás miluskovana Valinka přimluví, tak to určitě bude jistota :slight_smile:
20. čer 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no ja na to uplne zapomela :grinning: ...ty jo to jsem zvedava,ale koho jineho by si tam meli pozvat nez tebe..ty jsi presne to co vystihuje,ze opravdu i zazraky se deji :slight_smile:...uz se na to moc tesim :grinning: :grinning:
20. čer 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani to jsou tak krásný obrázky holka a ještě k tomu dvě prcinky za ráz to nemá chybu, aspoň už bys nemusela tento cirkus absolvovat znovu pro sourozence jako já :wink:
20. čer 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 Holka mně to povídej o tom boji chvilku,ale vidíš jooooo....byla jsem se podívat v Holandsku na větrný mlýny a vykoumala jsem patent jak je přeprat!!!!!! takže to jde!!!!!!!! jojo Valča tak urputně posílá zprávy miminkům, že se z toho pokadila :grinning: :grinning: :grinning: to byl rrachot !!!
20. čer 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@hhani mno nevim co si udělám s xichtem a s vlasama páč holiče asi nestihnu...tělomi snad zabírat nebudou a musim si nanést hodně makeupu,abych nebyla tak červená studenm :grinning:DDDD
20. čer 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 jj Marti sli jsme do toho i s timhle rizikem,ale zvladli jiny zvladneme i my :slight_smile: ...mooooc drzim palce at uz konecne vsechny byvale kvetnovky maji krasne dalnice!!!! :wink:
20. čer 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice prosim te vypadas dobre...co by zato jiny dali vypadat jako ty po tom vsem :slight_smile: ..hlavne klid a pekne nam to v tom blogu vysvetli :grinning:
20. čer 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani hele neříkej mi to já se budu děsně smát vůbec nevim co mě jako čeká :grinning: a představim si Vás a budu se hihnat:grinning:DD ale myslim, že to zachrání Valinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uf holka jedna mrňavá :slight_smile: a pravdu díš ..hele dvojčata jsou pro tebe akorát a vy to s mužem zvládnete !!! O tom nepochybuju ani omylem!!!
20. čer 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice vim,ze zvladneme a nejlepsi na tom je,ze jedina ja porad verila,ze tam jsou obe jinak v rodine porad mluvili v jednotnem cisle a ja rikam: "musite mluvit na oba aby se ten druhy neurazil a nemyslel si,ze ho nechceme :grinning: " to jsem byla za blazna a ted to maji :grinning: :grinning: :grinning: ...ona je hrozne malicka,ale nadhernaaa :slight_smile: budou celou dobu zabirat ji aby se vsichni pokochali jaky krasny miminka Cube umi :grinning:
20. čer 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@hhani Hele já vim, instinktu je třeba věřit..já taky od začátku po tom ET věděla, že tam je a že to bude holčička:slight_smile:))) ..jo přesně jak jsi říkala, na fotkách nevypadá tak malinká jako je ve skutečnosti..Lucka mi povídá do telefonu..ta je tak krásná jako ze žurnálu..tak jí říkám, hlavně, že je zdravá a aby jí ta krása vydržela..moc jí to neříkejte,aby pak nebyla moc nafoukaná:slight_smile:))))já jí říkám, že je celá tatínek, jen tatínek neni takovej hezkej a roztomilej a Mates na mě vždycky : jak jako nejsem tak hezkej a roztomilej..jsem ne??? :grinning: :grinning: tak mu řeknu, že on je vousatej, velikej a chlupatej :grinning:
20. čer 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@marke já na tebe včera zapomněla s těma bylinkama..jsou to Pískavice řecká a Benedikt lékařský ..je to v kapslích a nejlepší je to prý od firmy Swanson ale ted je to nedostupné v Čr a pak od firmy YZOP
20. čer 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani to je proste nadheraaa.moooc gratulujem :wink:
20. čer 2014 ve 14:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice právě to je ta nejlepší reklama s Valinkou..ona vypadá jak princezna... :grinning:
20. čer 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 stejně jsi šikulka... :wink:
20. čer 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Ty kráso ekonomka..no to právě není nic pro mně..obdiv.. :wink: To zmákneš..neboj.. :wink:
20. čer 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 kočinko,moc myslím...děj vědět co utz...posíláme pusy a těhu bacily..tfujj, tfuj. :wink:
20. čer 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jsi napsala moc krásně..jak má Valinka domlouvat mimískům...Já tenkrát poprvé v životě viděla čápa a čapí hnízdo...před posledním ET.... :grinning:
20. čer 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani krásný fazolky...budu myslet,ať to obě zvládnou...pusu :wink:
20. čer 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl noo tak dekuji.. cekam az prijde pritel a pujdeme se projit a asi koupit angrest, mam na nej chut :slight_smile:
20. čer 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já vypadám nádherně..vyrážka na ksichtě a do toho věčně růžový tváře.....aby se mě chudák ten Samík nelek... :grinning:
20. čer 2014 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 mňam...přítel je po noční a dvanáctce..tak spí...usnul hned na začátku prvního dílu Pvní republiky..ale já jsem u toho taky spala...co jsem ve 3.tjrimestru...jsem jak on..jsem schopná spát a spát,jak zalehnu...Jsem zvědavá,jestli takhle vydrží až do rána..ale já ho nechám..zítra mám zas dvanáctku...a potřebuju aby nabral sílu na neděli a douklízeli jsme ložnici...páč tam je ještě skříŇka, lednice, pračka...a mně se už kupí věci..JO,můžu je vyprat v ruce...ale už mě to dává zabrat...tak na to prdim.. :grinning: :grinning: :grinning: Já už tu mám jen zeleninku...ale zítra půjdu pro jahůdky zas..v Lidlu měli krásný 5,-/100g :grinning:
20. čer 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm Bery mooooc dekuju a ty se holka drz uz to mas za par :slight_smile: :wink:
20. čer 2014 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice krásnej článek... :grinning: :grinning: :grinning: věřím,že na nás by to sedělo..jsem právě zvědavá na malýho..doufám,že se potatí a bude spánek milovat..ne jako já donedávna.. :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2014 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl DEKUJUUUUU !!!!!! :wink:
20. čer 2014 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani muck,muck,muck.. :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl uz se na nej tesim..byl trochu kyselejsi minule ale i tak mnamka :slight_smile: uz mi jede doma, tak jsem umyla hlavu a muzem vyrazit :slight_smile: na dve hodinky jsem vytuhla desne me zase bolely zada :slight_smile:
20. čer 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 hmm..mě záda bolely ve druhým trimestru dost..teď ani né.... :grinning:
20. čer 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek