IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hhani
20. čer 2014
Ahoj holky 🙂 ...tak se musim pochlubit prvnim utz...jsou tam dve a srdicka krasne biji jen to horni je utiskovano vackem tak snad vydrzi taky...vsem moc preji at se taky krasne zahnizdi a nepusti 😉
janice_opiceautor
20. čer 2014
@hhani vidíííšššš ani jsi mi je neukázala krásný bublinky!!!!!!Tak ještě jednou moc gratuluju 😃 😃 😃 😃 jo a ted volala Lucka a tak v 11.30 v pátek máme přijet do Cube všichni!!!!!!!!! čekám nějakou legraci🙂))))))))))))))) 😃
martas14
20. čer 2014
@janice_opice děkuji, ty jsi poklad...vždy mě krásně vykopes z bahna a mám chuť zase bojovat i když větší větrný mlýny než je ivf snad ani neznám :-| JoJo Pajinka zas nic, ještě, že má tolik mrazacku mezi kterými je určitě ten pravý jen se k němu prokousat...ale když se za nás miluskovana Valinka přimluví, tak to určitě bude jistota 🙂
hhani
20. čer 2014
@janice_opice no ja na to uplne zapomela 😃 ...ty jo to jsem zvedava,ale koho jineho by si tam meli pozvat nez tebe..ty jsi presne to co vystihuje,ze opravdu i zazraky se deji 🙂...uz se na to moc tesim 😃 😃
martas14
20. čer 2014
@hhani to jsou tak krásný obrázky holka a ještě k tomu dvě prcinky za ráz to nemá chybu, aspoň už bys nemusela tento cirkus absolvovat znovu pro sourozence jako já 😉
janice_opiceautor
20. čer 2014
@martas14 Holka mně to povídej o tom boji chvilku,ale vidíš jooooo....byla jsem se podívat v Holandsku na větrný mlýny a vykoumala jsem patent jak je přeprat!!!!!! takže to jde!!!!!!!! jojo Valča tak urputně posílá zprávy miminkům, že se z toho pokadila 😃 😃 😃 to byl rrachot !!!
janice_opiceautor
20. čer 2014
@hhani mno nevim co si udělám s xichtem a s vlasama páč holiče asi nestihnu...tělomi snad zabírat nebudou a musim si nanést hodně makeupu,abych nebyla tak červená studenm 😃DDDD
hhani
20. čer 2014
@martas14 jj Marti sli jsme do toho i s timhle rizikem,ale zvladli jiny zvladneme i my 🙂 ...mooooc drzim palce at uz konecne vsechny byvale kvetnovky maji krasne dalnice!!!! 😉
hhani
20. čer 2014
@janice_opice prosim te vypadas dobre...co by zato jiny dali vypadat jako ty po tom vsem 🙂 ..hlavne klid a pekne nam to v tom blogu vysvetli 😃
janice_opiceautor
20. čer 2014
@hhani hele neříkej mi to já se budu děsně smát vůbec nevim co mě jako čeká 😃 a představim si Vás a budu se hihnat😃DD ale myslim, že to zachrání Valinka 😃 😃 😃 😃 uf holka jedna mrňavá 🙂 a pravdu díš ..hele dvojčata jsou pro tebe akorát a vy to s mužem zvládnete !!! O tom nepochybuju ani omylem!!!
hhani
20. čer 2014
@janice_opice vim,ze zvladneme a nejlepsi na tom je,ze jedina ja porad verila,ze tam jsou obe jinak v rodine porad mluvili v jednotnem cisle a ja rikam: "musite mluvit na oba aby se ten druhy neurazil a nemyslel si,ze ho nechceme 😃 " to jsem byla za blazna a ted to maji 😃 😃 😃 ...ona je hrozne malicka,ale nadhernaaa 🙂 budou celou dobu zabirat ji aby se vsichni pokochali jaky krasny miminka Cube umi 😃
janice_opiceautor
20. čer 2014
@hhani Hele já vim, instinktu je třeba věřit..já taky od začátku po tom ET věděla, že tam je a že to bude holčička🙂))) ..jo přesně jak jsi říkala, na fotkách nevypadá tak malinká jako je ve skutečnosti..Lucka mi povídá do telefonu..ta je tak krásná jako ze žurnálu..tak jí říkám, hlavně, že je zdravá a aby jí ta krása vydržela..moc jí to neříkejte,aby pak nebyla moc nafoukaná🙂))))já jí říkám, že je celá tatínek, jen tatínek neni takovej hezkej a roztomilej a Mates na mě vždycky : jak jako nejsem tak hezkej a roztomilej..jsem ne??? 😃 😃 tak mu řeknu, že on je vousatej, velikej a chlupatej 😃
janice_opiceautor
20. čer 2014
@marke já na tebe včera zapomněla s těma bylinkama..jsou to Pískavice řecká a Benedikt lékařský ..je to v kapslích a nejlepší je to prý od firmy Swanson ale ted je to nedostupné v Čr a pak od firmy YZOP
beryltm
20. čer 2014
@hhani to je proste nadheraaa.moooc gratulujem 😉
muddledgirl
20. čer 2014
@janice_opice právě to je ta nejlepší reklama s Valinkou..ona vypadá jak princezna... 😃
muddledgirl
20. čer 2014
@petulak1988 stejně jsi šikulka... 😉
muddledgirl
20. čer 2014
@coralin Ty kráso ekonomka..no to právě není nic pro mně..obdiv.. 😉 To zmákneš..neboj.. 😉
muddledgirl
20. čer 2014
@martas14 kočinko,moc myslím...děj vědět co utz...posíláme pusy a těhu bacily..tfujj, tfuj. 😉
muddledgirl
20. čer 2014
@janice_opice to jsi napsala moc krásně..jak má Valinka domlouvat mimískům...Já tenkrát poprvé v životě viděla čápa a čapí hnízdo...před posledním ET.... 😃
muddledgirl
20. čer 2014
@hhani krásný fazolky...budu myslet,ať to obě zvládnou...pusu 😉
petulak1988
20. čer 2014
@muddledgirl noo tak dekuji.. cekam az prijde pritel a pujdeme se projit a asi koupit angrest, mam na nej chut 🙂
muddledgirl
20. čer 2014
@janice_opice no já vypadám nádherně..vyrážka na ksichtě a do toho věčně růžový tváře.....aby se mě chudák ten Samík nelek... 😃
muddledgirl
20. čer 2014
@petulak1988 mňam...přítel je po noční a dvanáctce..tak spí...usnul hned na začátku prvního dílu Pvní republiky..ale já jsem u toho taky spala...co jsem ve 3.tjrimestru...jsem jak on..jsem schopná spát a spát,jak zalehnu...Jsem zvědavá,jestli takhle vydrží až do rána..ale já ho nechám..zítra mám zas dvanáctku...a potřebuju aby nabral sílu na neděli a douklízeli jsme ložnici...páč tam je ještě skříŇka, lednice, pračka...a mně se už kupí věci..JO,můžu je vyprat v ruce...ale už mě to dává zabrat...tak na to prdim.. 😃 😃 😃 Já už tu mám jen zeleninku...ale zítra půjdu pro jahůdky zas..v Lidlu měli krásný 5,-/100g 😃
hhani
20. čer 2014
@beryltm Bery mooooc dekuju a ty se holka drz uz to mas za par 🙂 😉
muddledgirl
20. čer 2014
@janice_opice krásnej článek... 😃 😃 😃 věřím,že na nás by to sedělo..jsem právě zvědavá na malýho..doufám,že se potatí a bude spánek milovat..ne jako já donedávna.. 😃 😃 😃
hhani
20. čer 2014
@muddledgirl DEKUJUUUUU !!!!!! 😉
muddledgirl
20. čer 2014
@hhani muck,muck,muck.. 😃 😃 😃
petulak1988
20. čer 2014
@muddledgirl uz se na nej tesim..byl trochu kyselejsi minule ale i tak mnamka 🙂 uz mi jede doma, tak jsem umyla hlavu a muzem vyrazit 🙂 na dve hodinky jsem vytuhla desne me zase bolely zada 🙂
muddledgirl
20. čer 2014
@petulak1988 hmm..mě záda bolely ve druhým trimestru dost..teď ani né.... 😃

Začni psát odpověď...

Odešli