• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
@muddledgirl me ve druhym zase vubec :slight_smile: ale ted je to sila :slight_smile: ale ty dve hodinky pomohly
20. čer 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 mně to břicho šíleně překáží...ale dobrý je,že pár posledních věcí jsem vyžehlila..a dnes se míním dokopat roztřídit papíry do šanonů zase a uklidit..dotřít prach a možná i vytřít obýváj...a pak můžu zítra odpočívat a číst... :grinning: :grinning: :grinning: PPáč přítel mi zamete a vytře.. :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ja dnes jen vyprala dve pracky, umyla koupelnu a zachod a jinak nic.. zacaly se pak ozyvat zada , tak jsem musela ulehnout...lezis na levem boku nebo jak ti to vyhovuje??
20. čer 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 čiči musím to střídat....já teda když už usnu,tak jsem o.k..teď poslední dny..míň piju večer..tak se na záchod třeba vzbudím jednou..což třeba za šest hodin je pro mně bomba..já hodně piju totiž...no..ale když ležím tak i tak na bokách nebo stojím..tak se mi dělá divně..jakoby trochu na omdlení...není mi to příjemný...a sedět furt taky nejde..a když chodím tak je to chvíli o.k..ale to bříško mě děsně tahá dolů...já si chodím pořád lehat během dne..i kdyby na chvíli...Snažím se spát na levém..jak se říká..a hlavně pro to,že mi to fakt nejvíc vyhovuje..dokonce se učím vypínat telku před spaním..což je u mně zázrak..teď v ložnici nespím..páč tam je milion věcí a nemíním si přizabít.. :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
20. čer 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
A u nás leje a mně to vůbec nevadí..kdysi jsem déšť nemusela...a teď ho miluju..co jsem těhu..
20. čer 2014 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda ja mam ozizlany bradavky :grinning:
20. čer 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky děvčata. Tak se ozývám až teď. Dneska jsem v 8 ráno odjela do města (na ten monitor, utz, k dr. a pak ještě do práce a na nákupy) a přijela až v 15 hod. No byl to už záhul.
A jak jsem dopadla?
Tak řekla bych, že je to stále stejné. Monitor je naprosto v pořádku (horní lítá, dolní se ani nehne) :slight_smile: Na utz zjistili, že hlavička je stále malinká (snad až -5 týdnů), ale vše ostatní je -1 týden a pokud je plod KP, tak se prý nedá pořádně průměrem hlavička změřit. Snažil se dr. najít možnost změřit obvod hlavičky, že je to přesnější, ale nějak to na ultrazvukovém přístroji nenašel :frowning2: Plodové vody je prý přiměřeně. Průtoky v pořádku.
Tak poté můj dr. řekl, že mě raději do té rizikové poradny pošle, aby si rozhodli, jestli je nebo není potřeba jejich "dozoru". Takže v pondělí jedu do rizikovky. Prý to tam je min. na 3 hodiny čekání, tak se těším :frowning2:

@janice_opice Tak ty bylinky absolutně neznám. Přesněji jsem o nich vůbec neslyšela, ale ta první má dle internetu afrodisiakální účinky :slight_smile: Tak na co jsi je dostala? :grinning:
20. čer 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ahoj kočinko....teda..to bych asi nedala...začínám mít čich jak v prvním trimestru..šíleně mi vadí kouř...se můžu poblinkat...

Hm...malinká hlavička... :frowning2: :frowning2: :frowning2: budu moc myslet a informuj nás..co Ti řekli...Ty tam furt nemáš zadaný TP v profilu,že nevidím,jaký jsi týden??? Si stáhni nějaký hry...do mobilu..nebo si vem knížku.. :wink: :wink: :wink:
20. čer 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jééé jááá cccchhhcciii taky...
20. čer 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prossím poradíte nosítko do jednoho roku minimálně..do 9 kg asi nemá cenu..v zimě pokud bude kluzko nebo sníh..což asi bude..páč letos nebyl skoro..tak mimíse v tom tahat stejně nebudu..děkuji..
20. čer 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jednoznačně Manducu
20. čer 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice o.k....děkuji...já jsem se na to chtěla vyprdnout...protože jsem všude viděla hlavně do devíti kil...no ale když by se využila jaro léto 2015,tak by to bylo fajn....
20. čer 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl http://www.manduca.cz/
jsou hrozně drahý já sehnala bazarovku.....takže spokojenost...jsou fakt nejlepší a nejlepší v testech.... jo jinak mi ta laktační poradkyně říkala, že na prdíky pomáhá nosit mimčo v šátku
@marke to bude určo dobrý a když se to nedá změřit takhle pořádně ..uvidíš, malá bude OK..já byla v rizikovnce taky ale já to ta měla domluvené no .-) dej vědět držím moc palce
to je kombinace bylinek na kojení na podporu laktace berou se 3*3 a prý ten nástup je hodně zřetelný
20. čer 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to máš do 20 kg
20. čer 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo jo..děkuju..já už koukám...jejej..z šátku mám strach.necítím se na to.....
20. čer 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice super,že do 20-i....
20. čer 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jo na šátek mám stejnej názor, řekla jsem, že ho pořídí jen kdyby ty prdy byly nějak jako fakt hodně...a nic jinýho nezabíralo....naštěstí ted ná zatim vše funguje...
20. čer 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já ho pořizovat fakt nebudu..to radši budu miminko masírovat a já nevím co dělat.. :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem schopná si dát na držtičku sama a s děckem bych si to neodpustila..není tam vůbec chráněny..
20. čer 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl asi tak navíc mi přijde že se tam ty děti divně dusí a páteř tam mají prohnutou divně,ale to je asi jen muj názor
20. čer 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo...jsou tam divně... :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ono to zase tak hrozný nebylo, ale už to víc zmáhá :slight_smile:
no, mě to zmizelo tím, jak jsem si nastavila, že to uvidí jen přátelé, ale přitom Tě v přátelích mám. Nevím, proč to nefunguje. Tak jsem to zase změnila :slight_smile: a už to tam je :grinning:

jojo, mám obě varianty - knížku i hry :grinning:

@janice_opice No uvidím v pondělí. Zatím se tím netrápím :slight_smile:
20. čer 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke pro mně by to teda bylo děsný..fakt......já jsem grogy,když jdu 10-15 minut do obchodu poslední dva týdny...fakt....jo tttttáákkkk :grinning: :grinning: :grinning: No..tak se zabavíš..i když tři hoďky jsou děsný..ale když se mnou byl přítel na ogtt..tak chtěl abych na něj nemluvila..tak jsem si hrála hry..když mě bylo líp.. :grinning: :grinning: :grinning:

Jsi statečná holka..věřím,že to bude dobrý..
20. čer 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co ta naše @kamisb?
20. čer 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Tak jsem se dneska byla podívat na kamarádku (psala jsem o ní, že je v nemocnici, že má malé mimi a dr. nic do této doby neříkal). Tak ona má termín porodu úplně stejný jako ty a mimi má necelé 2 kg. (měřeno dnes, jak jsem pochopila) To Klaudinka má dneska 2460 g a to bude asi ještě víc, když ve skutečnosti je asi hlavička trošku větší :slight_smile: To je mazec, co (s tou kámoškou). A to to nikdo doteď skoro neřešil.
20. čer 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no..nešla na císaře? Když tu není celý den? :frowning2: :wink:
20. čer 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Ty jo...to je malinké mimi...no jo no...já bych asi bejvala pěkný cvalík..když jsem v 28tt měla 1,25 nebo 1,27...kg..Mamka prý měla cca 4,5 kg..Taťka nevim..to se asi už nedozvim...No a Sam měl cca 2260 33+6...tak jestli přibral těch 240g za týden,což je cca průměr...tak může mít cca 2980g..Ty jo..to je masakr...pak mně tam nemá dělat furt neplechu..když se kouknu zepředu,tak mi přijde,že mám břicho hodně dole..když ze strany..tak nic moc..tak nevim...

Tak hlavně,že jsou holky zdravé.. :wink:
20. čer 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka holky tak jsme konečně doma, ale už to dneska vypadalo, že si mě v Podolí nechají. Prcek prostě na nějaký monitorování silně dlabe :angry:
V půl 10 jsme šli na první po hodině co mě pustily PA s tím, že dobrý že se trochu probudil, tak doktorce se to nelíbilo. Takže na procházku a za hoďku na opakování. No to dopadlo ještě hůř, spal znovu. Byl tam pak už i jiný doktor...a ten že kvůli tý špatný placentě tenkrát, si máme dát oběd a jít na monitor nahoru na porodní sál. že pokud furt bude spinkat tak, že doporučuje hospitalizaci.
Takže tam jsme dorazili asi lehce po 13h, no byli jsme tam do půl 5 ...já napojená, manžel před vchodem skoro bez informací. První skoro hodinku malej spinkal, pak mi nabraly krev (jedna žíla nevyddržela) takže přepíchnout nabrat znovu a další hodinu mi kapaly glukozu ...to jej vzbudilo. Ale paní doktorka že jako furt nic moc a že buď mě přijmou nebo si mám jít někam na 3 hoďky a pak kolem 19h přijít ještě jednou. Tak jsme jeli ke známým ...na dortíka sladký čaj atd ...no poslední monitor jsem skoro hodinu chodila a na Adámka mluvila, aby se teda rozhodl jestli jako už chce ven nebo jestli ještě ne. Tak jsem ho asi vzbudila a tenhle monitor už byl prý krásný. Tak nás pustili domů, s tím že teda v neděli dopoledne si to zopakujeme.
NO a co myslíte...teď se v bříšku vrtí a kope a dělá boule :angry: je to teda ulličník.
Jinak jsme taky zjistili když jsem byla na 2.monitoru, že to že se vrtí ještě neznamení že nespí :wink:
Tak asi tak ...dnešní den byl sakra náročnej.
20. čer 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - holka krása, moc moc gratuluji a držíme palečky aby šlo všechno jak má.
20. čer 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to je teda uličník..aha..to by mě nenapadlo,že může spinkat,když se vrtí..i když já to tak mám taky a dokonce jak jsem už kdysi psala,jsem i byla náměsíčná...holka holka...tak v neděli zas jo? Tak se držte s prdelkou... :wink:
20. čer 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
čt 2 film..
@kamisb kočí a co ta krev? Dobrý?
20. čer 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek