• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@muddledgirl - no na krev nikdo nic neříkal, tak nejspíš jo. Tu nabrali někdy kolem 15h a nikdo nic neříkal. Dokonce ani toho streptokoka nemáme.
JO a teď tam pěkně řádí ....asi je za celý den tím sladkým naspeedovaný, to jsem zvědavá jestli mě nechá vyspat.
Ale bylo to vtipný, kolem půl 8 večer jsem tam byla sama i PA někam odběhla tak jsem na Adámka mluvila a mluvila...a asi fakt poslouchal ....furt se dělaly kopečky a přitom se u toho moc nevrtěl ..prostě to vypadalo, že mě opravdu jen poslouchá ....to bylo pěkný.
Jen jsem zvědavá ja dlouho to nakonec bude ....možná bych byla raději kdyby třeba příští týden šel ven to už budeme 38+ ..bude brán jako donošený a snad se nebude nic pokoušet.
Ha tak ho asi nemám pomlouvat už zase přestal :sunglasses:
20. čer 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb tak to mě malej poslouchá jen někdy..když se dlouho nehýbe a říkám to příteli,tak se hejbne...tak si vždycky oddechnu..dřív jsem to nehrotila...pohyby jsem cítila málo krátce a pozdě....ale teď už jsem čím dál nezvoznější....no v neděli si děj něco hodně sladkého...já jdu na první monitor ve středu,tak jsem teda zvědavá po těch tvých zážitcích...chudáku...tak mu prosim Tě domluv,ať nespinká v neděli... :wink: Já když jsem počítala,že by měl Samík příští týden asi tři kila..tak by mohl jít taky už ven..už mně ten pupek a kila nebaví... :frowning2:
20. čer 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jeeee teda ja uz mela strach prave hele je dobry, ze te hlidaj radsi ja to dobre znam..hlavni je ze kdyby neco tak uz muze v pohode ven..radsi at vas hlidaj.tak se jdi kocko natahnout a odpocin si :slight_smile:
20. čer 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - a to se mi ještě i povedlo se párkrát bouchnout do tý ruky jak mi tam praskla ta žilka. A ve finále mi na tu ruku ještě PA dala ten automatický měřiš tlaku a kdyby jsi viděla ta čísla co vylezla a žíla byla nejdnou boule asi 2cm vysoká ....fakt síla. Tak mě pak ještě měřila po staru a tlak naštěstí v pohodě. Ale ruka bolí ještě teď.
Teď si ještě píchnu clexan a asi půjdu spinkat jsem fakt vyřízená. Snad se to v neděli nebude opakovat.

@muddledgirl - plánuji dorta k snídani a rohlík s marmeládou a na cestu raději ještě jeden a malý kafíčko. Snad se bude malej aspoň trochu snažit.
20. čer 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - jj asi je fajn, že budou sledovat pořádně, jen je to teda něco na naše nervy :unamused:
moje mamka by raději kdyby si mě tam už nechali a malej šel ven. A já? no jsem ráda, že mě pustili domů ještě, ale asi to bude dřiv něž toho 2. ....mě bude stačít vydržet 2v1 do pondělí, ale hlavně aby bylo vše v pořádku.
20. čer 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě jak jsme byli na procházce mezi 1. a 2.monitorem tak mě posral holub :angry:
20. čer 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to doufám, že náměsíčnej nebude :slight_smile:
a ta PA co měla službu večer byla fajn a všechny mi říkali, že když je všechny takhle okázale ignoruje, že to bude jistě kliďas a bude hezky spinkat i v noci :wink: tak to jsem na to teda zvědavá :grinning:
20. čer 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb :grinning: promin ale smeju se tomu holubovi :grinning: holka at jde Adamek radsi ven stejne pak uz clovek premysli jestli je v tom brise v porasku visss..taky uz jsem si pak rikala radsi at je v poradku venku nez ty nervy co se tam.deje..a uz jsi v dobrym tydnu a bude to dobryyy...
20. čer 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no holub byl teda hnusnej ....trefil zbytek zlatých oplatek a mě posral košili :angry:
ale jo pokud fakt budou doktoři na vážlkch tak ať jde raději ven. Ale zase třeba dneska ty PA říkaly, že je asi divnej tlak ...protože i hodně ženským to lítalo, monitory se dělaly tak každý 3. ---2-3x.
A ještě jak jsem seděla nahoře u těch sálů, tak bylo dost příjmů navíc.
Uvidíme co nám řeknou v neděli, zase to uvidí jinej doktor a jiná PA ....tak se třeba rozhodnou jinak.

Dneska jdu už spinkat, jsem fakt k.o. a děkuji
20. čer 2014 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ty jsi si teda zažila chudáčku...s tou rukou taky..ch jo....to jo to si dej sladký v neděli.... :wink:
21. čer 2014 v 01:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to jo..to asi bude flegmoušek.. :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2014 v 01:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb divnej tlak asi je poslední dobou..páč mě furt lítaly ty stříbrný tečky kolem hlavy...no furt ne..jen jednou denně...a dneska celý den třeštila hlava...

tak já spinkala trochu a teď nemůžeme s přítelem spát a koukám na francouzský filmek na čt dva a je moc fajný...tak doubrou kočko..
21. čer 2014 v 01:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - dobré ráno. Tak Adámek byl ještě kolem 1h vzhůru :wink: tak to abych dneska v noci s čokoládou asi fakt začala ....jsem na ten zítřek teda zvědavá.
Teď už se zase vrtí :wink:
21. čer 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hi ...moje miminko teda celou noc rejdilo...byli jsme s miláčkem nakonec vzhůru až do pěti..ale chvilku možná spali a mimino furt bomby....no a teď bych se ráda najedla a zas žáha...piju pro mě hnusnej těhu čaj...pomohl asi na pět minut...hi ....tak třeba acido zabere? Jo jo..dej si čoklid..nebo hroznový cukr třeba.. :grinning:
21. čer 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ale teda zjistila jsem že mi tak poslední 3 dny pěkně tvrdne břicho ....ale jen nějaký to ztvrdnutí je na monitoru vidět jako akce dělohy. Je ten monitor stejně nějakej divnej.
Jsem dneska v noci přemýšlela, jestli se nemám zkusit v neděli s někým domluvit aby šel ven ne až toho 2.7 ale třeba 25. ...to už bych byla 38+2 tak třeba by to už nevadilo....ale uvidíme co mi v neděli řeknou jak to bude vypadat.
21. čer 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
@kamisb
Ahojky, tak to já včera šla spát kolem půlnoci (na mě docela dlouho), ale zato jsem spala celou noc, žádné vstávání na WC a malá mě vzbudila vrtěním až ráno v sedm :slight_smile:
Včera jsem byla na tom monitoru (dala jsem ho do galerie) a říkala jsem si, že bych si měla předtím dát něco sladkého, aby se vrtěla. No, tak jsem vypila sladkou čokoládu (z automatu v DM :grinning:) a ve chvíli, kdy jsem si sedla na lůžko, tak se malá začala tak vlnět, že skoro nešlo ani udržet ty sondy na jednom místě. A k tomu měla hroznou škytavku - tak to přístroj nechtěl brát. Nakonec jsem si tu sondu musela přidržovat (no bolela mě ruka) :grinning:

Právě jsme přinesli druhou postýlku, takže jdu umýt nádobí a než půjdu dělat oběd, tak si je začnu připravovat. Už se moc těším, až si je pěkně načančám :grinning:
21. čer 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb v těchto týdnech to je prý už úplně normální..tvrdnutí bříška..nic si z toho nedělej..být Tebou bych se určitě zeptala,aby šlo mimi dřív....někde se dělaá císař dokonce i 14 dní před TP....to miminko je v 38tt běžně dávno donošené....a pokud bývá nějaký problém,tak by byl i ve 40tt ..ale to je jen můj názor...
21. čer 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ve středu jsem 36+6 a míním ho už pomalinku vypuzovat....s aniballem teda necvičím a už nebudu..přežily to jiné..zvládnu to taky.... :wink:
21. čer 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ahoj kočko..no vidíš to..mně se často vrtí po cole..holt včera jsem colu koupili...a držím se,abych jí nevypila litr za ten den...ale měla jsem na ni děsnou chuť a pak ty bublinky si člověk asi dlouho nedá...no...já nevim..pak si udělám salátek..je fakt.že jsem večer a v noci jedla kokosový tyčinky z Lidlu...a končim zas se sladkým..až na tu čtvrtku zmrzky co mám v mrazáku... :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hihi aniball...je lepší prý tam "strkat" něco jinýho :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl - no uvidíme co mi zítra řeknou, možná by to chtělo i ULZ jak roste. Dneska jsem se nějak v noci vrtěla i já ...hold nervozita se včera rozjela no. A to manžel seděl celou dobu na chodbě a byl taky prý pěkně nervozní. protože tam na monitoru byly i jiný maminky tak tam se mnou být nemohl. Takže chudák seděl na chodbě vlastně skoro celý den. ale měla jsem sebou čtečku tak si pak aspoň četl.
21. čer 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - tak já měla před každým monitorem něco sladkýho, ale ráno to na něj asi neplatí :frowning2: ted se samo vrtí, tak jsem zvědavá jaký to bude zítra.
21. čer 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb však právě... :grinning: :grinning: :grinning: chudáčekl..oni pak jsou asi víc na nervy než my......aha...no..jsem zvědavá na toho mýho sviště,,jak se bude hýbat.....ve středu....budu na Tebe zítra myslet..aby nespinkal...To jo,nervozita dělá hodně.. :frowning2:
21. čer 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj doktoři i když jiní tak už asi nechtějí zase udělat botu. - děkuji
Budu Ti držet palečky aby bylo vše ok, Ty už jsi si taky užila svoje tak snad budete v pořádku
21. čer 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.novinky.cz/krimi/339975-prazska-policie-v-noci-zcela-uzavrela-jizni-spojku-a-kontrolovala-vsechny-ridice.html .... jsme to stihli teda jen tak tak....sjížděli jsme na černáku asi kolem 20:40.
21. čer 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cau holky ....chtela jsem.jit ven s kocarem ale moc tam foukaa...jeste par dni a mela se Val teprve narodit...@kamisb to je presne ono ..ted uz proste budes nervni, jestli je uvnitr vse ok...ja byla taky desne vystresla a nakonec rada, ze sla ven
21. čer 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj je tam dneska nějak hnusně.
No zkusím zítra někoho přemluvit na ten ULZ a uvidíme no. Poradnu mám jinak až v pátek.
Jen už vidím jak zítra zase spí, protože dneska se furt boulí ...asi je pořád ještě nadopovaný tím cukrem.
21. čer 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já to znám já do sebe v porodnici rvala ty čokošky pak už před monitorem.... byla jsem tam furt a už to bylo úděs..neboj, malej je určo v pohodě....myslim si, že kdyby to byl nějakej průser tak tě hldaj víc...už ví co jsi si prošla tak by tě domů nepustili, na druhou stranu asi lepší tam zůstat pod dohledem??? co?? budeš dle mého klidnější ..já teda nevím, ale beru to podle sebe...v kolik tam zítra máte být?
21. čer 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky je poledne a ja mam pulnoc ;)
21. čer 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
Fuuujjj jsem si koupila merunkovej kompot v krámě a něco tak hnusnýho a kyselýho jsem dlouho nejedla blééééééééééééééééé
21. čer 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek