• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
autor
Jééé holky já včera vybrala jídlení židličku pro Valinku..je sice ještě brzo,ale stejně musim postupně páč s tim rodičákem to bude mazec.... a aspon mám čas se poní koukat třeba v akci :slight_smile:
21. čer 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb to je dobře,že Tě hlídaj..neboj..to bude dobrý..děkuju kočko... :wink: :wink: :wink:
21. čer 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice pěkná..my to zvládnem bez ní..i tak se asi budu muset zbavit jednoho stolu.. :grinning:
21. čer 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl a jak budete baštit až bude sedět sám Samík?
21. čer 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice fouká tam..jak sviňa... :frowning2:
21. čer 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice bez židličky...nebo bude sedět na mně, v lehátku..na to fakt nemáme místo...kámoška taky neměla židličku...a i kdybych na krásně chtěla jí kupovat..je mrtě času..nemám na to místo...budu ráda,když dám někam kočár..
21. čer 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky vás tak třreští hlava? Mně asi praskne...
21. čer 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jasny no skoda pac oni si pak prckove pripadaj dulezite kdyz basti sami v zidlicce...jeste ptodavaj takovy pridelavaci ke stolu primo...ale tak uvidis casem no.....
21. čer 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo holky hlasim ze jsme dnes presahly 3 kg...presne 3030 g :slight_smile: po kojeni ;)
21. čer 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice kočko...nevím....má hlavu v pejru,kam dám deku s hrazdičkou a kočár.....je to masakr..všude skříně..postele..do toho postýlka...klávesy,tady je ten průser,že nemůžem dát skoro nic pryč....já přítele dva roky přemlouvám ať vyhodí své hnusné židle,když tady máme po taťkoj a ještě po pánoj co tu bydlel..asi 12 židlí pro dva lidi v bytě....já nechci bejt ošklivá na Tebe..ale tyhle věci mě děsně serou..a mám nějaký depky,chci už to dítě mít venku...
21. čer 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to počítám,že se Sam blíží k tý váze...jsem zvědavá..jestli mi to doc.řekne ve středu...
21. čer 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mno já vim, mě tady taky sere, že máme narvanou 13.komnatu krámama starejma barvama , pí...vinama a prsotě narvanej sklep , v obýváku a v chodbě nám tu stojí futra a obložení a police:((( to by nakrásně mohlo být ve sklepě a vysavač, vršek kočáru, pleny a kýble a uklidový prostředky, žrádlo pro zvířata by mohlo všechno být ve 13. komnatě..jjenže tu musí vyklidit můj muž a už mu to říká co tu bydlím ty skoro 3 roky a nic no.((( takže vim jak tě+ to sere... no ten poslední měsíc je těžkej...neboj za chvilku je venku to zvládneš
21. čer 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ta jedna sestra mi řekla, že se mám rozhodnout kde mi bude příjemnějc. Ale že kdyby se cokoliv nezdálo, že mě ta doktorka prostě domů nepustí. Tak jsem si říkala, že teda pojedeme domů. Kor včera jsem odtamtud musela pryč ...měla jsem toho plný zuby a hlavně jak tam nemaj skoro vzduch tak je tam fakt příšerně.
dneska se budu válet a nic moc nedělat a uvidíme co bude zítra.
21. čer 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já jsem ráda, protože všude píšou, že novorozenec by měl do 10-14 dnů být na své porodní váze a my bychom za chvilku mohly mít o kilčo víc :slight_smile:))ještě 330 g :slight_smile: jem ráda, že roste, jen nějak nekajdí poslední dva dny..včera kajdila ráno a dneska vůbec ...://////
21. čer 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo rozumný..rozhodni se dle sebe a aktuální situace..... určitě odpočívej!!
21. čer 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: :wink: :wink: děkuju...jestli budu takhle příjemná nebo víc v šestinedělí..tak to si návštěva užije...dneska vyjíměčně jím zdravě.... :grinning: :grinning: :grinning:

Teď mě napadlo..že bysme židličku mohli mít...Švagrová kdysi nabízela a když už ta celá rodina dojede..tak by ji mohli vzít s sebou...asi je to lepší pro to dítě...že je taky samostatnější..nemíním za něj dělat všechno..jen pro to,že to bude chlap..hezky bude se mnou uklízet.... :grinning: :grinning: :grinning: Si to maluju..a vše bude jinak.. :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - kamarádka říkala, že nemusí každej den kakat...ze začátku šlo ven hodně toho co i natrávila dokud byla v bříšku a pak se pomalu mus zapracovat střeva. Někdy prý děti kadí i jen 3x v týdnu. Ale sama nevím jen to co kdo povídá.
21. čer 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl On to pochopí až se Samík narodí neboj..dozraje k tomu ted si to asi nedokáže představit,ale pak se z něj poprdí:slight_smile:))) Já jsem v šestinedělí spíš plačtivá všechno mě dojme:slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning: kojim a kukám třeba na telku a u toho řvu dojetim :grinning: :grinning: :grinning: strašnýýý ..taky se mě všechno dotkne..teda jako od muže hlavně .. ten je z toho chudák celej pryč :grinning: :grinning: ale snažim se:slight_smile:
21. čer 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no...já jak jedla málo ovoce a zeleniny po tom blindění a kajdění..tak jsem taky dlouho nekakala...to ono se určitě vykaká....ale miminko asi musí kakat každý den,viď? Já vím,že kámoška s tím mívala u holky problém...ale nevím kdy ...myslím,že když už jedla sladkosti..to je pak jasný... :grinning:
21. čer 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kočinko..jsi těhu,máš nízký tlak a před porodem..klidně popros,aby Ti otevřeli okno... :wink:
21. čer 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb No ona baští v pohodě, těch 8 plenek počůranejch za den určitě máme možná spíš 10, prdíky ji moc netrápí(zatím), ale jen do včera kadila i 3-6x denně a ted jako včera ráno a nic..ale prdí..střílí jako o závod to slyšim nebo cítím v ruce,když jí držim a vypadá spokojeně no se zeptám v pondělí doktorky, jeslti to nebude tím, že jsme přešly už úplně na kojení včera vlastně
21. čer 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já doufám Jani...teď je takovej divnej...jako hodnej jako normálně...ale takovej jinej já nevim...asi se bojí podvědomně co ho čeká...A já bych nikdy nevěřila,že se přestanu porodu tak bát a budu brečet,že už chci mímo venku...bože....mně fakt jebne....Toho mýho to snad ještě víc baví mě popichovat..když vidí,jak hned natahuju a má z toho tak trochu docela velkou prdel... :grinning: :grinning: :grinning: Ho vezmu paličkou na maso a bude....ale dnes má zas dvanáctku...a zítra musíme uklízet oba ...a pak má zkoušku a pak jde na pívo..
21. čer 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no ono tam otevřený okno bylo, ale stejně tam mají hroznej vzduch.
21. čer 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ono to chce průvan,když to jde no...nesnáším,když někde není vzduch i když nejsem těhotná..doma větrám nonstop, pokud není hic....nebo mráz.. :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl neboj on k tomu fakt dozraje..ty ted vidíš všechno co normálně nevidíš páč jsi přecitlivělá,m to bude dobrý holka uvidíš, oni jsou z toho ti chlapi víc zmatení a nervozní než my jen to dávaj divně najevo... :wink: no já můžu říct, že jsem ráda, že je valča na světě takže tě chápu plně
21. čer 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nic holky zase jdu jdu dělat oběd mně a Kubovi ,,muž je v práci a tak než bude další kojení at to stihnu
21. čer 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - my míváme oteřený okna skoro furt doma...te jsem ho zavřela byla mi zima, ale asi za chvíli zase otevřu.
21. čer 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak pak dobrou chuť my už jsme po jídle. a prcek furt boulí a tlačí ...
hi a dneska mu chvíli trvalo než zjistil, že směs je z kuřecího masa...tak jsem trochu prsou snědla :slight_smile:
21. čer 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb my pozde snidali no tak ted teprve chystam....) tak odpocivej :slight_smile:
21. čer 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek