• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
@janice_opice to jo..to máš pravdu...děkuju.. :wink:
21. čer 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mně se prcek rozjel po knackebrotu s tvarohem a zeleninou.. :grinning: :grinning: :grinning: K véče bude trošku rizota zeleninovýho a porková polívka....ale mám dnes nějakej hlad.. :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já už mám asi zase hlad :frowning2: dneska taky ...to je asi po tý včerejší sladký "dávce"
21. čer 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no je fakt...že jogurt s musli mi ke snídani nestačí a po knackebrotech mám taky hlad... :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já dneska měla k snídani jeden rohlík s žerve, pak jsem dojedla asi dva malý kousky rýže v čokoládě, oběd byla směs rýží a před chvílí jsem měla kousek dortíka .... ale asi by to ještě něco chtělo :sunglasses:
21. čer 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Slava tak jsme se pokajdily az za usima :slight_smile:))
21. čer 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
21. čer 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Ahojky prosim te muzu se te zeptat jaky mas kojenecky polstar??dute vlakno nebo kulicky.. a jeste kde jsi shanela tehotenskou kosili, ja se ji bojim koupit pres net
21. čer 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ahoj kočko...já kojo polštář dostala a jsem s ním spokojená..je obrovský a s kuličkama...můžeš si ho dát jak chceš...těhu košili nemám..prý ji mít nemusíme..že se stejně budem x krát denně převlíkat..ale vzala jsem si jedny šatky ze sekáče..kdyby náhodou...ale prý se nemusím bát...že by nebyly...no jinak zkus třeba bonprix..měli tam docela pěkné a levné...
21. čer 2014 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já zas uzobávám a to jsem zas usnula..takže dneska jogurt s musli, /přes noc tyčinky..chutná to jak bounty...skoro jsme v noci nespali..páč jsme spali přes den../, 4 knackebroty s tvarohem,jarní cibulkou a rajčetem, půlka okurky...a teď jsem zdlábla br. kaši od včerejška zbytek....hi hi...no a tak v půl šestý asi začnu dělat tu polívku nebo dýl..aby to bylo teplý až přítel přijde...už se těším na porkovku....Ty máš poslíčky kočko? mně jen trošku bolí břicho na ms...ale jen malinko....
21. čer 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je dobře... :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no tvrdne mi to břicho, ale na tom monitoru se to někdy jako stah dělohy ukázalo někdy ne. Takže moc nechápu jak se to bere .... :unamused:
a nějak se mi zae motá hlava, se na chvíli zase natáhnu.
21. čer 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no to holčiny ze soukr.červencovek taky píšou.....je to zvláštní..moc to nechápu.....běž se natáhnout..já průběžně už furt ležím...prdím na vše..jsem děsná...ale mně už se prostě nic nechce...tak odpočívej čiči
21. čer 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no ještě bych chtěla dát tu síť do okna. taky jsem skoro furt na gauči v leže :sunglasses:
21. čer 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahojky, no vidíš, tak se jí jen to kakání ustaluje :slight_smile:

Mám dotaz: Co všechno potřebuješ při přebalování? (přesně prosím) A kde přebalujete? A ještě pod čím spinká (peřinka, zavinovačka)?

Mám dvě postýlky. Jednu budu mít v ložnici - otočila jsem si ji obráceně tak, abych z postele viděla na Klaudinku, protože mám ten poloviční mantinel kolem postýlky. Takže budeme spinkat nohama k sobě :slight_smile: Připadalo mi blbý, že bych se v noci musela pořád zvedat, abych se podívala, jak a jestli spinká.
A druhou postýlku budu mít v obýváku na denní odložení, nechci ji nechávat za rohem v ložnici bez dozoru - takhle na ni uvidím i z kuchyně. A teď další dotaz. Jde mi o to, jestli si nemám dát kapsář a přebalovací podložku (tu na postýlku) do obýváku, protože je častější přebalování ve dne. Tak jestli to celé dát na postýlku do obýváku nebo nechat v ložnici.

Prosím o názory :slight_smile:
@kamisb
@muddledgirl
21. čer 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to slyším ráda,že nejsem sama...si případám jak cvok..už to tak mám asi dva týdny.... :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke čiči Ty budeš připravená maminka..já mám jen přebalovací podložky pevné dvě...jednu na cestování z DM /byla v tašce na kočárek/.Postýlku mám jednu..ale realita asi bude taková..že tam bude mimi spát hlavně na noc..uvidíme..protože zatím jsem teda zvyklá dost přes den na kulisu...zapnutou tv...a myslím,že to s mimísem jiný nebude...těžko říct...

Já budu mít postýlku vedle sebe v ložnici...je stará a jezdit s ní pobytě není možné...a ten mantinel zatím jen za hlavičkou..další chci splašit...ale rozhodně ho nedám všude..páč bych na mímo neviděla..ale co slyším...mrtě miminek pak stejně spí s maminkama..no závadět to nechci..ale třeba zrovna já budu hlásit,že to tak máme....

Přebalovat budu na posteli tak jako tak ... :wink:
21. čer 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jednu pupkatou - posílám těhu bacily holčičkám...Sas,Marťa, Pinkey...

36+2
21. čer 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Snad jsem na nikoho nezapomněla... :frowning2: jsem hlava děravá,co jsem těhu...tak kdyby jo..tak se předem moc omlouvám..
21. čer 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Díky za info.
To já jsem ani jednu postýlku nekupovala, mám obě půjčené. Když jsem se rozhodovala, jestli pořídit lehátko nebo něco podobného, tak mě po úvaze vyšlo nejlepší mít jednu postýlku v obýváku (abych právě nemusela s tou z ložnice nikam jezdit). Hlavně mi připadne bezpečnější než lehátko. A navíc, jak píšu, byla zadarmo. Jen mi jde o to, jestli si tam nemám dát i tu přebalovací podložku. V ložnici mám právě i málo místa. Mám mezi postýlkou a postelí asi jen 40 cm.
Jo a na pozdější věk mám taky hrací dečku (opět půjčenou). :slight_smile:

Tak na téhlé máš pupek pěknej :slight_smile: Tak to já si vůbec na pupek nestěžuju (tedy jen tak večer, když se chci uvelebit v posteli) :slight_smile: Takže na mě zatím nedolehla nutnost porodu. Ale spíš si říkám, že za 14 dní by mohla jít tedy SC ven.
21. čer 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke já mám čiči od tety...padesát let starou asi tak..no bůhvíjak starou ....je celá rozvrzaná.....lehátko sháním..no vidíš to..paní slíbila,že se ozve a prd....tak jí jdu napsat...Já na to nemám místo na dvě postýlku...to už mi kámoši nabízeli...

No..cítím se jak před porodem fakt.... :grinning: :grinning: :grinning: Přijde Ti,že je dole pupík?
21. čer 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke to je píča ta ženská..vymaže inzerát..i přesto,že jsem jí jasně řekla,ať mi dá v sobotu vědět..kravka..jedna..tfuj.. :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jeeee ty mas větší nez jsem mela ja :grinning::grinning::grinning::grinning: kraaaaasnej :sunglasses:
21. čer 2014 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl No, tak to já s místem takový problém nemám. To je výhoda. Ale zrovna dneska jsem polemizovala nad tím, že mít dvojčátka, tak nevím, jak bychom se vešli :slight_smile:

No, rozhodně, myslím, že máš pupík dole.

Dávám do fotoalba prozatímní vzhled postýlek. Ještě chci asi prohodit prostěradla a tu podložku hodit na druhou postýlku :slight_smile:
21. čer 2014 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ahojky...no to je masakr viď...ale tak někde těch 22 kg být musí...děkuju... :wink: co pidísci?
21. čer 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke no...nakonec když si to tak vezmu,,,tak taky nevim,kam bych je chudinky dala..i když kámoška má tři děti taky ve 2+1....ale hodně záleží na rozložení toho nábytku...záleží,jak nás tu nechájí dlouho atd atd....někdy se modlim,ať vyhrajem...a prodaj nám to za levno...je mi tady moc hezky...nevím...ta atmosféra v bytě je super...

Taky právě myslim,že ho mám dole...

Kouknu... :wink:
21. čer 2014 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek a pak se mám divit,že se všichni ptaj,jestli tam jsou dvě... :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky..jaké máte lehátka?
21. čer 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice A ještě jeden dotaz - kolikrát za noc přebaluješ? Od chvíle, co dáš malou např. po koupání spinkat až do ranního probuzení (a vstávání = tvoje) :grinning:
21. čer 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl pidísci jsou úžasňáci:smile::smile::smile::smile:
Jinak ja lehátka prodávám tady u me v bazaru - koukni - nějak ti vymyslím cenu kdyby se ti jedno líbilo :slight_smile:
21. čer 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek