• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
21. čer 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@marke - dvě postýlky je fajn mít, ale mě se do obýváku druhá moc nevejde ...nebo spíš by se s ní muselo hodně manipulovat. Já původně počítala s košíkem na kolečkách že mi půjčí teta, ale to už je 4 roky co o tom mluvila a on je teď někde ve světě a asi novej se mi moc kupovat nechce. ikdyž jsem někde viděla jeden za 800,- a prý vydrží skoro do 8 měsíců.
Jinak já přebalovák atd budu mít v pokojíku. Ono asi záleží na tom kde máš víc místa ...tam bych ten pultík asi nechala.
Postýlky vypadají moc pěkně.
21. čer 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl děkujiiiiii zlaticko chytam jedna báseň, dnes na utz dobrý slizna roste jak má a ve čtvrtek ket, no a pak asi omdlím strachy a bude vymalováne :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@marke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
takže malá mi spinká v noci v zavinovačce..přes den jak kdy ..protože sa mají střídat strany a miminko by zezačátku mělo spát na boku a kvůli deformaci hlavičky se střídají strany na kterých mimčo spí... ta zvainovačka ho jakoby lépe drží na boku a přijde mi, že i Val se v ní cítí líp..jinak přes den spí pod dečkou, peřinku jsem zatím nevyndala..ale to je taky tím, že máme tu spešl postýlku a jsem za ní díky bohu ráda..tim že má kolečka tak jí přesouvám po bytě a jde i polohovat....jinak přebaluj tam kde máš místo...já mám místo v ložnici, vedle postele mám komodu s přebalovacím pultem, záleží kde más místo, můžeš prakticky kdekoli v dle místo kdo má místo v koupelně je to podle mě i fakt praktický tam...kolikrát se tak posrajdí, že je lepší vzít jí prdku a všechno pod sprchou :slight_smile:))
21. čer 2014 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek ještě nemáš prodaný... mrknu..já chci hlavně zkusit nějaký s hudbou a tak..to je super...že jsou úžasňáci....jsi jedna z prvních maminek co znám,že si nestěžuje...
21. čer 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 jééé to je bomba...že slizna je v pohodě...to jsem moc ráda.... :wink: :wink: :wink:
21. čer 2014 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek pidísci jsou krásný..moc..
21. čer 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke jo co všechno potřebuju..takže když jí vzbudím tak jí jdu přebalit...miminko by mělo mít 6-10 počůraných plen za den... mám u ruky olejíčky jak slunečnicový tak od veledy a občas když vidím že je suchá což novorozenci fakt bývaj tak jí i rovnou promažu nejen po koupání(kopeme 1* za dva dny a do vody dáváme olejíček od EOne anebo od Karla Hádka)-...Pokud je malá pokajděná používám od Eone sprej s olejíčkem Medvídek..je to v takovym malym rozprašovači a k tomu perlanový ubrousky..koupila jsem ve zdravotnických potřebávh obří balení, někdy pokud je posrajděná víc a ještě se mi nechce jí brát pod sprchu tak mi pomůžou ty navlhčený ubrousky...jinak mám sudokrém,kterým ji pokaždé namažu prdku aje ště občas drobně tim slunečnicovym olejíčkem promažu pipku...no a pak samozřejmě pleny..Takže to shrnu: Plenky, něco na utírání pokakaných zadečků(ubrousky, spej Medvídek od Eone), Sudokrém na prdku a opruzeniny, teploměr, olejíčky a čisté oblečení jo a líh na pupík ze začátku....tim perlanem jí vytírám i tu pipku navlhčenou tim rozprašovačem ...ještě tam mám fenyklový olejíček na bolavá bříška a čisté látkové pleny na odblinknutí nebo na cokoliv ..mám tam i kartáček na vlásky,ale ten moc zatím nepoužívám ....

V noci ..takže přebaluju vždy před krmením,když se vzbudí....většinou tak jako kojím kolem půlnoci..pak třeba ve 3 nebo 4 ráno takže bráno jako vyloženě noc tak takhle 2x.....jinak malá baští po 3 hodinách , v noci spí 4-5 hodin ..ale ještě jí budím, protože musí dlabat jak je maličká ...
21. čer 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke nekoukej na to obleceni to je vyprany k uklizeni
21. čer 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl taky jsem ráda... loni ten desátý den byla jen 6 a dneska má už 7,3 tak bude aspoň hezká perinka proto prcky, jestli se teda rozmrazi v poho :slight_smile:
Jo a super ten koncert, to ti tvůj udělal pěkný dárek, pojedes se pěkně z relaxovat od malého a ještě ti ho i hodný tatínek pohlída :wink:
21. čer 2014 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 já jsem chodila až tak 12 DC co vím..a měla jsem myslím 7 mm ....naposled 8 mm...ale to se mimísek neprobudil,páč byl dvakrát zamraženej...To víš,že se rozmrazí v poho..budu moc myslet....A měla jsi estrofem nebo ne? No..to je super dárek ten koncert...já stejně nějaký zlato nesnáším a do mého vkusu by se se stříbrem stejně netrefil..Chudáček dneska jsem mu ráno zas vyčinila..že se mě doteď nikdo neptal,jestli tady celou rodinu ubytovat chci..ale už mu dám pokoj..jeden den to zvládnu...dyžtak budu dělat,že spím.. :grinning: :grinning: :grinning: Ale je dobrej,že mě nechá jet s bývalým teda...to já bych ho nenechala jet někam s bejvalkou.. :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Děkuji za informace. Jo, já místo mám, ale pořád přemýšlím a přemýšlím. No, třeba ukáže až čas :slight_smile:

@janice_opice Děkuji moc za absolutně vyčerpávající odpověď. Potřebovala jsem vědět, co všechno si připravit po ruce (nebo do toho kapsáře). A děkuji za fotku. Budu to muset ještě domyslet, ale už mám aspoň představu :slight_smile:
A pupík se jim ošetřuje po narození jak dlouho a jak často (každé přebalení)? Jen tak přibližně, prosím. :wink:
21. čer 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tam je hudba houpe to samo - 5 rychlostí, má to svítící nebe s hvezdičkama a muzes tam připojit i mp3:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tohle je kocarek - fotky lehátka jsou v bazaru :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem to vyměnila - některé komponenty postýlek :slight_smile: (foto aktualizované ve fotoblogu)

21. čer 2014 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Ty tvoje dvojčátka jsou prostě nádherný :slight_smile: Jsem ráda, jestli maminku nezlobí - zaslouží si mít hodné dětičky :slight_smile:
21. čer 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke no az ustrihnou pupecnik a odlepi pupika tak minimalne jednou denne zalezi podle toho jak ten pupik maji to uvidis ja spis kapala lih a jen vytrela jemnoucce to co slo nijak jsem to nedrhla oni ti v porodnici reknou a jak dlouho to zalezi jak se hoji Val ho ma fakt peknouckej tak uz to delam jen tak jako pro jistotu
21. čer 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek já už jsem koukala....ještě to prodiskutuju s přítelem... :wink: :wink: :wink: děkuju
21. čer 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl lehatko je fajn ;)
21. čer 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
21. čer 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice jo jo určitě se hodí..... :wink:
21. čer 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice, @pidisek - Holky prťata jsou úžasný :slight_smile:

Já se půjdu pomalu umýt a spát a ráno zase do Podolí. Tak jsem zvědavá jak to tam zítra půjde.
Zatím pá. Z mobilu se na net nedostanu a nevím jestli tam mají wifi ...takže kdybych se do večera neozvala tak jsem tam nejspíš zůstala.
Na ráno jsem si uvařila čaj, ještě ho řádně osladím a dám si k snídani dort a uvidíme no.
21. čer 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb moc na tebe budu myslet a drzim pesti doufam, ze das vedet hned jak to pujde..hlavne at jste v poradku zlato !!! Dobrou noc ;)
21. čer 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no případně Ti pošlu smsku, kdyby něco :slight_smile: a děkuji
21. čer 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb drž se na zítřek a dej pak vědět..aa dortíček bych si taky dala... :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo..dětičky máte holky fakt moc krásný...
21. čer 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - děkuji.
On měl dneska tchán svátek a nic k němu nechtěl tak jsme udělali koláč z ovocem a zalitým želé a ještě trochu pomazali marmeládou ...teda to těsto překrojili tam dali marmošku z domácích jahod ...pak rybíz a jahody maličko kápli rumu a zalili želatinou. Aby teda aspoň něco dostal :sunglasses:
Tak si dám hezky ráno před cestou a ještě si asi namažu rohlík s marmeládou sebou.

Tak dobrou noc
21. čer 2014 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb dobrou noc kočko.. :wink:
21. čer 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Držíme palce a myslíme na vás. Hlavně, ať je všechno v pořádku.

Tak dneska v noci mě vzbudily takový bolesti, že jsem myslela, že snad rodím. Ale nakonec se z toho vyklubaly jen pořádný střevní potíže :grinning: Takže jsme se aspoň hezky pročistily a pokračujeme 2v1 :grinning:

Jinak dobré ráno a krásnou neděli všem.
22. čer 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsme meli vcera navstevu,teticky a jelikoz jsem se zminila,ze jsme koupili angelsounds na poslech srdicek nasich mimisku tak to zacali hned zkoumat a ze se to musi vyzkouset,blazni !!! :grinning: ..ja rikam prosm vas to ted jeste nic slyset nebude az tak za 3 tydny...no nicmene jim to proste nedalo a tak jsem lehla a oni zkoumali..no holky muzu vam rict,ze opravdu nasli obe jedno melo kolem 150 a to druhe 171 bylo to nadherny slyset ta srdicka jak krasne biji a,ze se tam rodi novy zivot :slight_smile: ...takze Jani @janice_opice diky,ze jsem mela tu moznost si to od tebe vzit..je to fakt nadhera a nezapomenutelny zazitek:slight_smile:
22. čer 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek