• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
ahojky po dovolené, počasí na chození bylo tak akorát, takže super, cítím se ok. Uvidím v úterý na kontrole a na 2.ultrazvuku, třeba se dozvíme, co čekáme. Jelikož jsme byli v penzionu s lidmi, co už známe léta, tak nám moc drží palečky včetně domácích :slight_smile:
JInak všem novým těhulkám moc gratuluji.
22. čer 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@hhani jeee to jsem radaaaa ja to srdicko slysela podstatne driv ;) ale nechtela jsem to rikat abych nestresovala kdybys nenasla tak to mam.fakt radost!!!!! Zazitek to fakt je a nezapomen si to pak nahravat do Pc na pamatku ;))))
22. čer 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke tak hlavne, aby ten prujem netrval dlouho at jsi ok!!!! Hezkou nedeli....jinak my uz od patku plne kojime :slight_smile:) je sikulka fakt potrbovala zesilit..snad ji moje mlicko staci je to zrout :slight_smile:) chci tim rict, ze odsavacka a velka trpelivost se vyplatily ;)..
22. čer 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky to dite je tak strasne hodny, ze to ani neni mozny..myslite, ze ji to vydrzi?:slight_smile:))
22. čer 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Ahojky, zatím je vše v pořádku. Ráno jsem měla tak děsnej hlad, že jsem schramstla 2,5 krajíce chleba :slight_smile: Asi bylo potřeba se jen pročistit :grinning:
No vidíš, jak je Valinka strašně moc šikovná. Mlíčka určitě bude dost, už jen z toho důvodu, že jak píšeš, je moooc hodné miminko, takže jí to stačí :slight_smile: Každopádně Ti to moc přeji, že je tak hodná, snad ta naše cácorka taky bude :wink: Zasloužíš si to. A kdyby to náhodou nevydrželo, tak aspoň na začátek jsi si odpočinula :grinning: Kdy přesně jsi měla původní termín porodu?
22. čer 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke no...fakt lítaj střevní potíže...tak pozor na to.. :frowning2:
22. čer 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Ahojky..vy ještě nevíte co čekáte? To ten náš exhiboušek...už byl v 13tt potvrzen na 3D :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marke no já jsem si říkala, že bude jako Kuba..zlaté miminko a pak to začne jak se začne hýbat a poznávat svět..motorová hyperaktivní myš..Kuba byl úplně přesně takovej akorát větší no:grinning:DD..Termin porodu měl být ted v úterý 24.6.
22. čer 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je dobře čiči,že hezky hamá..no já často slyšim,že ty první dva měsíce miminka hodně spinkaj... :astonished: :wink:
22. čer 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak ty hormony to je pakárna..jsem Valču kojila, pak jsem jí držela v náručí a ona na mě koukala a jakoby se usmívala a já zase začala řváát, že jí moc miluju a jak jsem štastná a jak jsem si už nemyslela, že takovej zázrak přijde.... to je síla ti povim teda jak to se mnou mává:grinning:
22. čer 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice když to mává s Tebou..nevím co to bude dělat se mnou....hlavně se bojím,že budu furt řvát štěstím v porodnici..
22. čer 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no spinkaj, ale vezmi si, že někomu to dítě řve od začátku a hodně a furt .. vezmi si brsh jak ta mluví o šestinedělí ..s malou měli ty břichaboly, kamarádka s 2 holčičkama obě uřvanyý od narození .... další kámoška chlapečka taky uřvanej..v porodnici furt řev ostatních miminek i sestřičky říkaly, že Valinka je pohodový mimčo taks jem říkala, že se to asi změní a ta jedna starší sestřička povídala, že většinou pohodová mimča už zůstanou..tak bych jí to přála i sobě..a je fakt, že Kuba byl taky takovej zlatej celou dobu no
22. čer 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já taky řvala...neboj ... :grinning: furt mi tekly slzy
22. čer 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice někomu jo no...kámoška zas nadává,že mívá nejhorší šestinedělí...já jen reagovala na to,jak jsi se ptala,jestli jí to vydrží....To bys měla teda štěstí obě dvě miminka zlatý.. :wink:
22. čer 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no...a když se nic nepoto a budu rodit normálně..to bude trapas....ale potěšily mě,že miminka jsou po porodu s rodičkou a tatínkem celé dvě hodiny než jde maminka na pokoj,když je všechno o.k...tak to je hezký no....to budu řvát celý ty dvě hodiny.. :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl myslim, že chvilku bude trvat než ti to dojde a asi budeš i unavená,ale štastná :slight_smile:)) a nic se nepoto budeš rodit normálně neboj:slight_smile: proč trapas?? ty jsi prdlá:slight_smile:)) :grinning:
22. čer 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hmm...to asi jo....asi bude chvíli trvat...taky mi trvalo než mi došlo,že čekám mimíse... :grinning: :grinning: :grinning: Já když řvu,tak řvu..obzvlášť v těhu hned natahuju...

Tak obídek hranolky s vajíčkem...hihi...no a jdu se na chvilku natáhnout..od deseti uklízíme...přerovnávám trošku obývák..konečně mám zapojenou pračku a peru jak o život....toaleťák v tašce do porodnice už mám... :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl :slight_smile:) jdi si dáchnout ještě si to užij..i když já si fakt nemůžu stěžovat:slight_smile:)) mně se akorát pterodaktyl budí..:slight_smile:)
22. čer 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak jsem na chvilku usnula a jsem zas nasraná..aspoň toho víc uklidim..peru druhou pračku ...přítel jde dneska zas na noc..ani jediný celý den zas nebyl se mnou...štve mě to.a celý týden dvanáctky..ch jo....zvlášť teď když potřebuju pomoct s vytíráním..protože v obou pokojích je milion věcí a já se s tím se vším tahat nebudu..no..tak uklidím co jde..je toho tu dost no....

Tak jsem si dala zbytek zmrzky...co jsem si šetřila... :grinning: :grinning: :grinning: Pterodaktyl... :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka děvčata, děkuji, že jste na nás myslely. Jsme ok, i když samo ranní monitor Adámek prospal. myslím, že si o bílých pláštích asi myslí svoje.
Takže zase nahoru k porodním sálům a opět hezky nakapat glukozu. Dneska praskly žíly dokonce dvě, takže trochu vypadám jam týraná manželka :wink: ..ale hezky se vzbudil a docela řádil tak byly doktorky spokojený.
A pro náš klid udělaly i ULZ ...no prostě budeme obříci co se dá dělat dnešní odhad 3,65 kg.
Vychází to že jsme o víc jak týden větší ...a prý bude pěkně nohatej.
Pak sem hodím i obrázek ...sice jen z 2D ...ale máme krásnou hlavičku :grinning: i doktorky se divily, že je tak krásně vidět. Byl vidět i pupečník jak vede mimo, jako že není nikde obtočený a průtoky taky všechny v pořádku.
Ale stejně další monitor ve středu, pak v pátek ...jsme se ptali jestli do toho 2.7. vydrží, tak se moc nechtěly vyjádřit...spíš asi ne :wink: ale to nevadí, jde císařem tak je to fuk. Kdyby cokoliv máme přijet.
22. čer 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - to je super, že jste se takhle rozkojily (rozpapaly) a hodná určitě vydrží, když je spokojená co by plakala.
22. čer 2014 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - krásný viď, já mám ten co tepy neukazoval...ale na poslech to stačilo.
22. čer 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ty joo tak supeeerrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. čer 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - oddechla jsem si, ale kdyby si viděla tu mojí ruku ...no hrůza.
Ale jinak se nám ulevilo ...jen se trochu bojím, že se to ve středu bude zase opakovat.
22. čer 2014 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ježíš chůdě..co musíš furt zažívat..tak ať je dobře... :wink:
22. čer 2014 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no ruku mám pěknou, ale hlavně že je všechno v pořádku.
Manžel si teď dal 2.pivko....nějak furt nevím jak mi vysvětlit, že by raději moc neměl. Malej dneska průměrně odpovídal 39+1 ....některý ukazalete až 39+5 ....tak aby se nedivil.
Ale děloha je klidná tak snad se nic nesemele najednou ...
22. čer 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb klíííd t bude dobrý ..hele já jsem byla taky úplně v háji jak jsem furt ležela na monitoru a furt mi brali krev a rvali mě práškama byla jsem s nervama v háji a to ty už máš dobrý týden a dobrou váhu, my už zaostávaly o týden..:((( dobře to dopadne neboj, kdyby bylo něco blbě tak si tě tam nechají a za chvíli máš zdravého Adámka doma..ale vím jaké jsou to nervy...mě tam honili jak nadmutou kozu..od pondělí jsem vlastně lítala po monitorech a utz a od pátku na monitor byla napojená prakticky pořád:/// nevim co po těch miminech jako chtěj za zázraky, že jako budou fungovat zrovna, když nás napojí na monitor?? nevím, přijde mi to postavený na hlavu...máte i krásnou váhu teda, myslim, že by mohl klído ven:slight_smile:) bude to macek:slight_smile:
22. čer 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb neboj nesemele a jedno pivko nevadí...přirozeně by jsi byla prvorodička a to chvíli trva neboj...Kubovi se taky nechtělo ven :slight_smile: a to odpovídal tak 48+9 :grinning: neboj se
22. čer 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - no jedno nevadí, ale už má druhý a 12° ..ale snad bude dneska klid. Už i břicho trochu povolilo, ale dneska tuhne docela často. Ale nepředchází tomu kontrakce ani bolest tak to prý je v pohodě.
Jen se malej po glukoze asi zase pořádně protahuje. V pátek mu to vydrželo do 1h a pak ještě na sobotu dopoledne. Tak jsem zvědavá jak dlouho to bude dneska :grinning:

Jo a koupila jsem si tapetu na tu poličku, no sice je to javor a ne smrk, ale to není tak hrozný rozdíl. A u tý poličky to je jedno. A koupili jsme i novou pásku do okna na tu síť proti hmyzu, tamta mi tam nějak nechce držet. Chtěla bych to nějak zítra všechno dodělat, aby pak jen manžel pověsil poličky a bude to snad hotový.
22. čer 2014 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jinak teda v 30+4 měl 1915g a teď v 37+6 má 3622 ...takže přibírá asi 240g za týden ...hihi ...prostě to bude chlap no. To jsem zvědavá do čeho jej oblíknu a jestli bude mlíčko a jestli bude stačit. Nějak se mi s prsama nic neděje, ale snad se nalejou pak po porodu.
22. čer 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek