• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

19. srpna 2017 
autor
@kamisb v klidu holka oblíkneš,když jsem oblíkla já tak ty taky kolem těch 4 kg to zase neni takovej extrém neboj:slight_smile:)) prsa se nalejvaj mlékem až po porodu, nejdřív je v nich kolostrum,akorát po císaři je to trošku delší doba a musí se tomu pomoct ....no :slight_smile: nedělej si z toho hlavu :slight_smile: zmákneš to:slight_smile:
22. čer 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no,tak to u nás asi nehrozí..vysvětlování .... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: Máš daleko nemocnici/porodnici/? Vždycky může dyžtak přijet sanitka.....neboj...tak přítel,když se do toho dá tak pije čtrnáctku...a já když nejsem těhu,tak dvanáctku..ale to si ještě počkám... :grinning: :grinning: :grinning: Že ten Tvůj prcek furt spí čoveče...Já teď hraju Diablo 3 a za chvíli zas půjdu utírat prach...bléééé....sice mě pak tahá břicho..ale to mně tahá i tak..Včera miláček přitáhl až o půl druhý..zas...no jo no..jde jednou za týden.....ale to bylo keců,že přijde tak kolem desátý..pak se mu člověk nedopíše..protože pak v té druhé hospě není signál...toto mě točí...
22. čer 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO..nic..tak už hraju pár desítek minut,tak umýt nádobí a udělat znovu porkovku... :grinning: Přítel je na zkoušce a v deset jde zas makat ...ch jo... :slight_smile:
22. čer 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak další už si nedal...tak jsem v pohodě.
No Podolí máme 40 minut autem, takže trošku dál no.

Jinak jsem dala fotky z monitorů a ULZ do profilu :wink:
22. čer 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hmm to jo.....mrknu... :wink: :wink: :wink: uff...porkovka se vaří..těsto na bramboráky připravené..a uvařeny vajíčka na pomazánku...aby mi ten můj neumřel hlady..ale už by mohl přijít..mám hlad..a chci jíst s ním... :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb pěkný....ale jak jsem ještě nebyla na monitoru,tak tomu moc nerozumim..jen předpokládám čím větší akce dělohy a plodu..tím vyšší jsou kopečky..ale fakt nevim.. :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak tak ....dole je děloha ....ale u mě to nejsou kontrakce, ale většinou se tam objevuje to jak do břicha šťouchám aby se probudil.
A horní čára je srdeční akce prcka ....pokud je to jen vlnka tak spí ...a kopeček je vlastně vyšší tep a to by mělo značit že nespí. Nemusí se nutně vrtět, jen prostě nějak poznají podle toho, že je vzhůru
22. čer 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb děkuji za krásné vysvětlení..já už se moc těšim ve středu..jdu k mojí doktorce.....tak jsem na to zvědavá.. :grinning: :grinning: :grinning: No a zítra nás čeká dvouhodinový předporodní kurz..
22. čer 2014 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to pak musíš napsat jaký jsi z toho měla pocit. Ono to je fajn poslouchat to srdíčko ...kor když spolupracuje :wink: ...já ho většinou musím přemlouvat, aby se vzbudil.
předporodní kurzy jsme vynechali, ono to nějak dopadne....
22. čer 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako musim říct, že mě tentokrát bolí zavinování dělohy víc jak u prvního dítěte...halvně při kojení to je teda občas fakt moooc pěkný
22. čer 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak předporodní kurz u plánovanho císaře neni až tak zásadní teda:slight_smile:)) ale u přirozenýho porodu fakt doporučuju:slight_smile:
22. čer 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to asi budou i ty hormony co? Já tohle vůbec necítila.
22. čer 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to bychom asi jinak taky šli, ale takhle jsem si říkala, že jsme asi líní :sunglasses:
22. čer 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no tak Ty jdeš na císaře..tak tam bych to taky nehrotila...a ono si myslim,že se tam toho moc novýho za dvě hoďky asi nedozvim..ale kdoví...chytrou knihu asi dočíst nestihnu....
22. čer 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no jasný hlavně při kojení se zavinuje,ale říkala doktorka, že u druhýho a třetího to bývá právě cítit víc no....tak asi jo, u Kuby jsem to cítila při kojení jen trochu, ted u val teda o dost víc, halvně ze začátku a když kojim delší dobu........mi psala i ta Klárka co se mnou ležela na pokoji, že teda jí to bolí jako prase..no má třetí dítě tak asi s každym dítětem je to bolestivější a bolestivější než se ta děloha dá zase do kupy..
Jinak mi zítra jdeme zase na kontrolu k doktorce a i s Kubou:grinning: to je celkem sranda jde na prohlídku ve 13ti letech a pak máme v 13.00 kontrolu kyčliček
22. čer 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl když budeš mít dobrou PA tak se dozvíš vychytávky .-)
22. čer 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem dneska udělal abolonsky špagety pro sebe hlavně a na zítra aklukům plněný knedliky uzeným masem, ještě musim jít osmažit cibulku
22. čer 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no....já myslela,že ty dvě..co s náma byly na těhu cvíču,takže budou u porodu a nebudou...ráda bych abych u porodu měla známou..za prvé už rodila...a za druhé je hrozně hodná....
22. čer 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a bramborový těsto si děláš asi sama,viď? Já minule koupila..udělala z toho špalíčky...uzený nakrájela na kostky a osmahla...a zamíchala se zelím kyselým.. :grinning:
22. čer 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ne dneska jsem dělala v prášku jako ted si dělat sama bramborový těsto to bych fakt nedala na to se ted můžu víš co..ale jinak sjem si těsto dělala než se narodila malá
22. čer 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice knedlíky s uzeným miluju... :wink:
22. čer 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - aha tak to jo. Já tenkrát dostala jen nějakou injekci.
Hromadný kontroly jsou dobrý :slight_smile:
22. čer 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj domácí pl.knedlíky s uzeným jsou super. Manžel je umí výborně a jak máme raději menší tak jsme jich už i 120ks dělali. A to vydrží max na 2dny... :sunglasses:
22. čer 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no já dělám taky menší právě..ale tentokrát oddolávám a dělala jsem je jen pro kluky nebylo jich tolik navíc já bych chtěla pomalu začít trochu hubnout, i když s kojením se to moc nemá...jako držet diety, ale dala jsem si trochu špaget:slight_smile:)@muddledgirl..já taky takže velký sebezapření a nechávám je klukům:slight_smile:) Kuba už má porci v sobě a muž mi přijde tak za 1,5 hodky z práce tak si taky dá a pak nemá mít pupek :grinning:
22. čer 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb mňam mňam holky...
@janice_opice jééé to já bych se neženýrovala..Ty máš dobrý,že jsi v těhu moc nenabrala..a jak říkáš..při kojení bych to nehrotila...holky co kojej často hubnou...a když se hubne je člověk unavenej....než si zvykne..a já teda budu maximálně hubnout tím,že si budu trochu hlídat porce a nebudu jíst sladký a uzeniny /ty skoro nejim../...a né obyč. pečivo...tak jak jsem jedla se světem zdraví...ale při kojení to asi hrotit nebudu..
22. čer 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no, ale já nabrala hodně před těhotenstvím po těch stimulkách asi 20 kg víš,takže tak...to co jsem v těhu nabrala jsem až na kilo nechala v porodce..ted mě trápí těch 20 předtím
22. čer 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já měla taky nahoře skoro dvanáct kilo před otěhu + 22 teď v těhu..žádná prdel..takže vedu.. :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jenže ty kilča z těhu necháš..já po těch stimulkách nabrala takový ty co se hodně blbě shazujou no ..ty hormonální ne ze žrádla...tak sjem an to zvědaváí
22. čer 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
zítra jdu do rizikové poradny. Nevíte, mám mít s sebou ranní moč? Dr. nic neříkal (ale možná jen zapomněl).
22. čer 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek