• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
autor
@marke po mně jí tam chtěli..tak at máš dobré zprávy! :wink:
22. čer 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no..já zas kvůli neléčený štítný..to máš úplně jedno...jestli jsou po stimulkách nebo ze žrádla..a pochybuju,že těhotenských 22 kg..někde jen tak nechám...nikdy jsem nehubla snadno....
22. čer 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke já bych si ji vzala... :wink: :wink: :wink:
22. čer 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáte tip na nějaký dobrý film online abych se nemusela registrovat? Děkuji...
22. čer 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo já taky kvůli štítný na tu přišli až v Cube..neboj holka budemem kmitat kolem mimin tak to dáme dolů
22. čer 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já furt nechápu...že v Sanusu na ni nepřišli......ale je fakt,že jsem měla velikánský ty protilátky..možná ani ne tak vysoký ty hormony..no nevim už přesně...kdybych si ale nezašla na endokrino sama..tak jsem nikdy nemusela mít Samíka v břišku...jsem ráda,že jsem to nepodcenila...fuj...jsem si dala kávu abych šla na záchod...a teda nic moc..nějak mi zas nejede ani mlíko v něm ani smetana.....no...uděláme foto před a po....Zkusit tu Gillian cvíčo každý chválí..Jestli na to máš, tak zkus Mačingovou,ale já se takhle trápit nebudu..známí v okolí dost zhubli po ní...ale to bych nechala fakt až po kojení no..
22. čer 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já si taky myslim, že kdyby mi neudělali pořádně to vyšetření a měla jsem ty hodnoty fakt hustýý tak Valinku nemám..... hele budeme se podporovat..já nevim uvidim spíš pak zapojim víc pohybu a trochu upravim jídelák, jenže po císaři třeba na břicho můžu vcvičit až po 5ti měsících a to břicho potřebuju nejvíc no :(((( a hladovět ted taky nemůžu kvůli kojení..uvidíme, trochu se omezim a uvidíme:slight_smile:
22. čer 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - taky bych si moč pro jistotu vzala.
22. čer 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice třeba po tom kojení to půjde.... :wink: Kolegyně je už jak anorektička skoro...po těch jejích dietách....kurnik jsem jedla asi před dvouma hodina 3 malý bramboráčky s kysaným zelím a mám docela hlad..tak jdu se napít... :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice já se přiznám,že břicho mi na mně vadilo vždy nejmíň....nejvíc mě vždycky sr... ta moje velká prdel.. :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já po měsíci jezdila na kole a v pohodě. A koncem srpna jsme byli na kolech ve Francii a to bylo obden na kole a tak kolem 50-60km.
22. čer 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a teda...jako ta Valinka je hrozně krásná i ty Pídisci malí..takoví manekýni všichni...
22. čer 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jenze ja nabrala po tech stimulkach vis a ty stitny a to se blbe shazuje a navic ja a kolooo..asi budu delat tu rychlou chuzi s kocarem :slight_smile:
22. čer 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no jdu s Valinkou na Newborn foto :slight_smile: tak jsem zvedava ;)
22. čer 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já tím spíš jen chtěla říct, že jsem břicho používala brzo, doktor mi říkal, že když přestane jizva táhnout tak cvičit můžu. Ale já když přišla z nemocnice tak jsem vážila asi 49kg. Fakt síla :unamused:
22. čer 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - kdy jdete na focení? Nám ještě ani nepřišly ty náhledy těhu fotek ...
22. čer 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jéééé...no já chci taky..asi by jsme to už měli zařídit...ale nevim u koho právě... :grinning:
22. čer 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice no...já svého času na kole jezdila hrozně moc..a nikdy nic jsem neshodila..jen nabrala svaly na stehnech..ale každá jsme jiná no ...Jani..chůze je stejně nejlepší a hubne celé tělo docela souměrně..
22. čer 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - kamarádka si koupila nějaký hodinky nebo co to bylo a am Ti to právě ukazuje jak rychle na tom kole máš jet ....ukáže to kdy spaluješ a kdy děláš svaly ...docela vychytávka, ale asi ne moc levná.
22. čer 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi půjdu spát, zase jsem vstávala brzo, vzbudila jsem se po 6h ráno a už pořádně nezabrala tak jsem pak před půl 8 vstala, nasnídala se a jeli jsme.
Snad se dneska vyspím líp. dobrou noc všem ...maminkám, miminkům a bříškům :wink:
22. čer 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kamisb aha..já mám taky takový hodinky....nějaký obyč...ale nakonec jsem je nepoužívala..páč orbitrek jsem vyhodila..co jsem koupila použitý..šíleně mě z toho bolely záda.....člověk by měl mít na hubnutí určitý tep no..to máš pravdu...ale já na kole nejezdim....páč kolo mě opravil známý tak,že přední brzdí moc a zadní málo..přítel na to moc není ...uvidím či si koupím nové..ale zatím neplánuju...páč vozit děcko na kole nechci ani já ani miláček....tady jsou samý kopce a to je fakt pro sportovce :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb dobrou noc kočko..hezký sny...
22. čer 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no my o vozíčku silně uvažujeme, ale někdy na jaře ...až se něco málo ušetří.
On stojí docela ranec. Ale chápu, že do kopců to moc není. Pááá
22. čer 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ve středu.-) jen valča se bude fotit a asi jednu fotku já a ona..jinak rodinné budeme dělat až bude trochu větší:slight_smile:
22. čer 2014 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb dobrou noc kočí
22. čer 2014 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jeje vozíček..tak to jste odvážní..to já bych měla strach...dobrou kočííí
22. čer 2014 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: jsme dneska nějak extra dlouho spinkali :sunglasses:

@muddledgirl - hele já byla hodně dlouho proti, že vozíček v žádným případě, ale známý i kolega z práce mají a děti jsou v nich úplně super ...podle mě je to rozhodně bezpečnější než třeba ta sedačka za cyklistu na nosič. A tady u nás je docela dost cyklostezek a ten vozíček fakt sedí na cestě. Takže jsem ustoupila, ale to víš kvalitní taky stojí kolem 15tis a výš.
23. čer 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to se pak budu těšit na fotečky. My ve středu zase monitor tentokrát až po14h, tak jsem zvědavá jestli Ádu vzbudí oběd :grinning: jako další glukozu už asi nechci :angry:
23. čer 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ahojky..tak to já jsem klasicky vzhůru od půl sedmé..ale zatím odpočívám..teď jsem dala koupel...Tak,jak jsem psala nemíním používat ani jedno..nehledě na to,že tady ty dvě stezky obě vedou k cikánským čtvrtím..... a já stejně preferuji chůzi....Jsem schopná si dát na pusu sama na kole..natož s děckem.. :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb dáš si zas něco sladkýho? Prcek rejdí vždycky po kofole...ale já jsem schopná vypít i půl litru jednou za čas.. :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek