• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@muddledgirl - no nevím co si dám, ale moje sladkosti jej nevzbudí, až ta glukoza do žíly. Ale včera se vzbudil chvíli předtím než se začala kapat. Doktorka co měla službu u porodů říkala, že na to aby prospali miminka skoro celý den mají nárok. Prý mě takhle trápí pro můj klid, že ví co jsem si prošla. Jinak by prý ani ten ULZ nedělali, že je vidět už pak z toho monitoru že je vše v pořádku.

No já se bála, ale my na kole jezdíme dost, tak by byla škoda to omezovat, když to takhle jde.
23. čer 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb s tím kolem to Ti neberu,když vám to bude vyhovovat...já radši po svých..i tak jsem schopna zakopnout...

Aha...no na to,jak se malej pořád šil...tak od noci je dost klid..tak jsem překvapená..tak se asi teda nic nechystá.. :grinning: :grinning: :grinning: i v teplý vaně se jen párkrát boulil.. :grinning:
23. čer 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb to je dobře,že jste v pořádku.. :wink: oni už jsou v těch bříškách chudinky asi taky unavený...
23. čer 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak máme 3 kg nahatéééé - teda Valča já mám tak 130 kg:grinning:DDDDD nahatá..ale doktorce se moc líbila, že se i puclatí tak jí mlíčko asi stačí..takže zase nakojit a hurá na kyčličky:slight_smile:)
23. čer 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl jo s tim kolem souhlas, já si na něm už tolikrát nabila čumák...jistější jsem na motorce:slight_smile:) anebo po svých no
23. čer 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak to je nádhera, že takhle prospíváte. Super, mám z vás radost. Jen tak dál.
Tak já si na kole natloukla taky párkrát, ale jednou moje blbost ...slejzala jsem dřív než zastavila ....a u toho se snažila si nepřejet tachometr co mi spadl ...1.jízda na novém kolem :grinning:
a pak jednou cestou z hospody po mojí promoci ....manžel se divil, že jsem to přežila ...ale po 3 pádu mě posadil na nosič a jeli na mém kluci :sunglasses: :sunglasses:
23. čer 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb hih i..tak to jsi měla kliku..já asi v 16-17-i...se divím,že jsem taky přežila...po druhý v životě jsem pila vodku...v příkopě jsem byla nesčetněkrát..
23. čer 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no manžel se lekl, když jsem spala hlavou na obrubník, ale prý jsem padala pomalu :slight_smile: no tak to mě bylo trochu víc :sunglasses: jsou to asi 3 roky zpátky
23. čer 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ty vogo..já jednou po tahu..první tah v životě...to napálila do obrubníku...ale až na koleno jsem byla ok...pařili jsme dvanáct hodin s kámoškam... :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb si neprejte vedet moje drzkopady tomu byste neverily dokonce me jednou na kole prejeli :grinning:
23. čer 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ježiši chůdě..Ty jsi snad lepší než já..
23. čer 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: ja az budu mit cas tak vam to tu vypisu se aspon zasmejete ..za vse mluvi ma jizva na brade ;)))
23. čer 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - teda Ty si taky vybíráš. Když já mám na kole docela respekt, takže nejezdím moc rychle, manžel i kamarádi milují jízdu z kopce a předhánějí se kolik udělají ...já se držím max na 40km/h ...a to už jsem v křeči a hrůzu v očích.
23. čer 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mne staci kolo videt a uz mam.uraz ti rikam.dokonce me I prejeli, ze jsem skoncila s totalne rozbityma kolenama na pohotovosti :grinning: :grinning: takze respekt mam taky ; )
23. čer 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no to kdyby mě někdo asi na kole srazil, tak nevím jestli bych na kolo ještě vlezla
23. čer 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak matrace do postele už je doma ... :slight_smile:
23. čer 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Az je mi lito, ze je musim budit ;)
23. čer 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@janice_opice jezisss...to je krásný... :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda..už dlabu jahody se smetanou...ale že mi to dalo..těch pár minut chůze..
23. čer 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak jim ještě chvilku nech, když tak krásně přibírá tak pár minut navíc nevadí ne?
Jsou super :slight_smile:
autor
@muddledgirl tatka si pořídil nový brejle a četl si, tak jsem mu dala val na odříhnutí a takhle to dopadlo jen je musím vzbudit no://
autor
@kamisb my musíme vyrazit na ty kyčličky víš
23. čer 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já si dneska k obědu asi dám jen brambory s tvarohem. A zase se mi pomotává hlava, ale dneska jsem ještě skoro nic nevypila.
autor
@muddledgirl my měli ty jakoby lívancopalačinky s jahodama a mnam ..
23. čer 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - aha ..to jsem zapomněla ....pletu to s tou středou.
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: no vidíš... a já si doted myslim,že si miminko odříhne nejlépe,když si ho dáš tak trošku přes rameno... :grinning:
23. čer 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb my jsme včera s miláčkem oba dostali chuť na zdravý smažák,tak dnes bude... :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo..já to dneska taky flákám ....jen zbytek čaje jsem dopila..pak mi nemá bejt divně..musíme se napít holka..
23. čer 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo..jsi dávala na FB,viď? No..řeknu Ti půl kila za dvacku a jsou lepší než co jsem kupovala za 22 v zelenině..to jsem jich dost vyházela
23. čer 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já právě taky piju od ráno jeden čaj. A ještě jsem ho nedopila, takže mám stěží vypitý 0.3l včetně noci kdy upíjím u postele šťávu.
23. čer 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek