• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@sasanka033 No ja cekam, cekam :slight_smile: Nepruchodny vejcovody myslim nemam, byla jsem pred par lety na konizaci cipku a loni mi v navaznosti na to delali laparoskopii, protoze jsem casto spinila a nevedeli proc, ale pry jsem byla v poradku a nic mi nebylo. No, uvidim, co nam doktor doporuci, mozna to bude prave to IUI v prvni fazi, ale cetla jsem (ja mam ted totiz vsecko jenom nactene :slight_smile:) ze jeho uspesnost je jen 15%, tak nevim, jestli to vubec zkouset... stejne odted vim, ze to neslo prirozenou cestou, tak si rikam ze kdyz uz, tak uz... mozna se na to divam spatne, nevim, ja jsem zatim jen takova vyplasena z toho co vypovedel ten PCT a snazim se najit nejjistejsi reseni, nejakou jistotu, i kdyz vim ze ta nikde neni..
Ty se snazis taky od zacatku roku? A je Ti podobne jako mne? Totiz, taky si rikam ze uz nejsem uplne nejmladsi, a jestli to na ten posevni hlen nemuze mit nejaky vliv, urcite jo.... :frowning2:
19. zář 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavli79 nejsem doktor, ale vek na hlen podle me vliv teda nema. to je spis nakej imunitni problem, navic nemusi bejt u tebe - spermie partnera muzou bejt neschopny hlen prorazit, treba proto, ze nemaj progresivni pohyblivost. to se ukaze na tom spg. jinak pokud mas pruchodny vejcovody a spg bude v poradku, rozhodne zkuste aspon dva pokusy IUI. pojistovna hradi 6 pokusu rocne a je to naprosto neinvazivni, kor esli mas ovulaci prirozene. taky teda zalezi, jak ti vyjde hormonalni profil - budou koukat na ovarialni rezervu a FSH, proste zda mas vajicka a v jaky kvalite a jak dlouho este budes.
za me je blbost jit do ivf, kdyz to vsechno bude v norme. rikam ti, ze je to napor jak na fyzicno, tak na psychiku. nejdriv zkus vsechno ostatni, zacni cvicit mojzisku, pij kontryhel, nebo neco...
mne je 33, snazime se pres dva roky.
19. zář 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 dobre, diky, prave proto jsem se pridala k tehle diskusi, at vyslechnu nazor tech, co uz maji aspon nejakou zkusenost.. Tak jsem zvedava jak dopadnu 11.10, to uz totiz budu mit vsechny vysledky vcetne SPG a hormonalniho profilu a jsme objednani k doktorovi.
19. zář 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavli79 to je dobre, tam se teprve jakoby otevrou vsechny moznosti. a mozna do ty doby otehotnis:slight_smile: priprav se, ze je to proste cviceni v trpelivosti no...kolikrat uz udelas s doktorem nakej plan a pak se ti posune ms, nebo mas cystu, nebo se neco jinyho po...a ty musis cekat dalsi cyklus..:slight_smile: proste se obrn a do boje:slight_smile: a jak rikam, zkus fakt cvicit, naky caje, neco cim to muzes ovlivnit sama a bez chemie...ty statistiky te taky prejdou:slight_smile: mela jsem to stejne, ale ono ve finale kazda jsme jina a dokud je nekde 1% sance, tak do toho proste pujdes, uvidis, ze jo:slight_smile:
19. zář 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavli79 Ahoj, souhlasím taky se sas, že je lepší nejdřív zkoušet vše, co je přirozené a bez hormonů, na IVF je čas ,pokud to selže..
Oni vám doktoři poradí a určitě je dobré to podpořit i nějakými čaji a doplńky výživy.Rozhodně se může zadařit , ani ne rok je opravdu krátká doba, ačkoli člověku to připadá nekonečné..
19. zář 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no a spoň někde už rozjeli vlnu // :grinning: , teď to začne Janinka, pak s přidáš ty a pak my ostatní :wink: . Takže začínáš příští týden? Moc Vám holky držím palečky, úplně to prožívám s váma, jako kdybych si ty injekce píchala já :grinning:
19. zář 2013 v 16:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahoj :slight_smile: , jj nechávám si ten poslední pokus na leden a pevně věřím, že ho nebudu potřebovat :wink: . Myslíš, že bych si měla koupit nějaké čaje? Máš s něčím zkušenosti? A co ty? Kdy do toho jdeš?
19. zář 2013 v 16:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 já piju Gynekol, je to směs od léčitelky s kontryhelem, měsíčkem a bůhvíčím :grinning: :grinning: no a jinak jsem objednaná na začátek října na naplánování protokolu, tak snad v říjnu...brala jsem i mateří kašičku, ale ta se při hormonech nesmí ..ale jako příprava je super...
Rozhodně budu držet palce i v lednu, ať už mi to vyjde nebo ne :grinning: :grinning:
19. zář 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Jeee ten příspěvek jak jsem ti na něj odpovídala před chvílí nepatřil mě :grinning: , no nevadí, tak jsem ti odpověděla no :grinning: . Jinak do Třeboně se těším moc, začínám z toho být trochu už nervozní :confused: . Šaty budou princeznovský, když máme ten zámek......Už jsem byli i na zkoušce prstýnků, tak snad máme vše, ještě vypálit hudbu a je to :wink:
19. zář 2013 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Neboj se ničeho!!!!! Je to pohoda a aspoň si odpočineš :wink: . A to by bylo aby to pak nevyšlo a přirozeně!!!!
19. zář 2013 v 16:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 prosimte este jednou kdy je ta svatba? a ukazes nam naky fotky pak?:slight_smile: ja jsem na to uplne vysazena uz, jak si me ten muj nechce vzit:slight_smile:))
19. zář 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja jsem desne prezrana :grinning: ja jsem delala hustou zeleninovou polivku a vono ji je asi 2x vic nez jsem myslela a je 2x tak husta:slight_smile:) to je tak, kdyz neumi nekdo varit, ze jo:slight_smile: ja totiz polivky miluju, ale je fakt, ze doma si je nedelame. tak jsem zacla a takhle to dopadlo:slight_smile:))
19. zář 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 svatba je 27.9. za tejden, zítra jdu na zkoušku šatů, to víš, že vám pošlu fotky :wink: . Šaty budu mít slonovou kost a kytku starorůžová až fuchsiová :grinning: a do prstýnku jsem si nechala dát briliant, je to rozdíl 400kč no nekup to :grinning: . A neříkej, že si tě nechce vzít, třeba čeká až ho požádáš :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2013 v 16:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 tak to se nedocka!:slight_smile: ja jsem s nim tak stastna a je to proste chlap myho zivota a proto je moje druhy nejvetsi prani hned po miminku, aby si me chtel vzit. takze na to gesto proste pockam treba do smrti! :grinning:
ty jooooo, to bude kraaasaaaa:slight_smile: uplne jsem dojata:slight_smile: a jakej jsi typ? jaky mas treba vlasy a co rada nosis?
19. zář 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek Ano, četla jsem o tom...Právě proto by se měl dělat až v den vynechané MS, jinak může být falešně pozitivní...
19. zář 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Beru, může to být cysta, mimoděložní, s blížící se MS stoupá HCG také...
Víš, co je nejhorší??? Já dělala ale různé testy...Jeden do proudu moči a ostatní Dr. Max...Oba měly ducha...
19. zář 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Já měla test do proudu moči za 90,- a duch tam byl také...
19. zář 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 aha, tys jich zkusila vic...no tak to je blby. hele zlato, jedina pomoc je netestovat, jinak se z tech duchu zblaznis:(
19. zář 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Já dělala tak 3 až 4 denně, pokaždé jsem se chtěla ujistit, že TO fakt vidím...Proto i jiné druhy testů...Jsem v pohodě, minule mě to sebralo mnohem víc...Nadechnu se a jedeme dáááál :slight_smile:
19. zář 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Janinko, ty kujóne...Čoveče, to je dávka jak pro vola, né? To vidím alespoň na dvojčátka :grinning: :grinning: :grinning:
Moc držím vše, co mám...Krásně se to povede a ještě na nás budeš prskat těhulkovské bacily... :wink:
19. zář 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 no fakt s tim zkusenost nemam no:/ ani nevim esli je to dobre nebo spatne. asi dobre. to si pis, ze jedes dal!:slight_smile: kam bys taky couvala:slight_smile:
19. zář 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 No, tak jsem četla, jak na URL, tak paráda, mám radost :wink:
Zítra se ještě uvidí, co ta moč...Kočino, je dobře, žes to všechno zařídila v tomto týdnu...Alespoň si nic nerozmyslíš, laparka Ti pomůže... Jasný, je to zákrok do těla, budou se v tobě vrtat, ale co už může být lepší, než když Ti odborníci pomůžou a odstraní zásadní problém? Je to asi ta nejlepší prevence...
Všechno bude dobrý... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. zář 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 no jako takhle. musi to bejt dobry, zadnej jinej efekt nehodlam akceptovat :grinning: jojo, uz je mi i psychicky lip dneska. neco se deje, budou vysledky, takze cloveka to trochu uklidni. me teda urcite:slight_smile: laparka to taky posune dal a treba se nase miminko konecne umoudri a bude se mu chtit na svet i prirozene:slight_smile: proste zlobi a este ani neni na svete!:slight_smile:
asi celej tatinek, maminka byla katalogovy dite:slight_smile:
19. zář 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Jasná akce, ještě, že Vás mám, holčičky moje...Nemít Vás, tak se žeru sama...Manžovi snad ani nemůžu říct, že si dělám tolik testů denně, on moc dobře vím, že měsíc, co měsíc tajně doufám a když mrcha dorazí, tak jsem zklamaná...Takže se můžu vypovídat Vám a je mi mnohem líp... :slight_smile:
19. zář 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavli79 Ahojky, vítej mezi námi :wink:
19. zář 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jojo, taky jsem za konika moc rada. i kdyz jsem mela obdobi, kdy tady byla tehu vlna a ja mela tesne po dvou neuspesnejch transferech a chvili jsem sem proste nemohla. ale zas to preslo, proste clovek si to musi vydejchat a pak se zas raduje s ostatnima, ze jim to vyslo:slight_smile:
19. zář 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 a @kamisb
este mi holky reknete, mely jste pred laparkou taky tak silenou dietu na tejden a projimadla? jako to je masakr, zhubnu pet kilo za tejden, esli se budu zivit tak, jak mi to napsali:/ nehlede na to, ze nevim, jak budu varit nebo jak to udelat. pomalu aby clovek jedl vzduch:slight_smile:
19. zář 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Přesněééé...Tak se mi líbíš, Sas... Zdravej a především rozumnej náhled na věc...Taky si myslím, dokonce jsem Ti to už snad i psala, že by se Ti to pak mohlo povést přirozeně... teda, to by byl Góóól, to bych se asi ztrhala...Taková průkopnice, skoromedička, IVF profík a tohle by pomohlo...No, dám se snad na modlení... :slight_smile:
19. zář 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 tak to uz piluj otcenase! :grinning: :grinning:
19. zář 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Vzduch omaštěnej větrem a jitrnici, kterou svět neviděl... :grinning: :grinning: :grinning:
Ty fakt nevaříš? myslela jsem, že si děláš srandu..To příjde, to se naučíš...Počkej, až se Ti pár dobrých jídel povede, tak najednou začneš experimentovat... Víš, jakej respekt jsem já měla ze svíčkové??? Prvně jsem jí dělala 3 dny, dnes už jí dělám jen dva, ale taková věda to teda není...Celkově vařím docela dost a i ráda...Však jsi viděla mého mužíčka :grinning:
Navic, se jménem Svačinová, musím dělat čest svému jménu... :grinning: :grinning: :grinning: My jsme hrozní žrouti :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek