• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@kamisb no dělám pičičiny a nepiju..jdu na to..já si jen lokla vody...páč ta šťáva a vitamin mě už lezou ušima....a začínám si taky zvykat na čaj.. :grinning:
23. čer 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl vždyt jo do vzpřímené polohy..taky tak nejdřív byli:slight_smile:) pak se po odříhnutí sesunuli:grinning:
23. čer 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - no třeba kamarádku učili jen lehce nahzvednout na ruce ...jako jen aby mělo hlavičku výš než žaludek ....proto říkají, že je dobrý mít podloženou na jedný straně postýlku nebo aby mimčo v noci spalo na tom klínu, že pokud si vyploveně neodkrkne při nočním kojení, že když pak si krkne ve snu že to vyjde z pusinky a znovu to nepolkne-nevdechne.
23. čer 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky za to já mám furt žízen hlavně při kojení..to je děsný...
23. čer 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj fakt to stačí trochu prostě výš hlavičku i kvůli škytání..na tohle je super ta půjčená postýlka..že se dá skvěle polohovat a je i pro děti s refluxem :wink:
23. čer 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jasný :wink: já mám taky žízeň..ale radši se cpu jahodama a čokoládou že :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. čer 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já ti mám pocit, že takovjehle sušák mám z toho kojení, že mě to nějak vycucává :grinning:
23. čer 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nic holky už musíme jdu je zabalit a vzbudit.. pa zatím
23. čer 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice asi jooo..nám to říkala PA,že po porodu budeme mít větší žížu...tak to pak vypiju ty 4 litry denně..tak pa pa puso
23. čer 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - papa, a hlavně ať je má v pořádku.
23. čer 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak jsem vyprala dneska 3pračky ...jen nevím kdo to vyžehlí :slight_smile: naštěstí jedno jsou ručníky, takže to jen poskládám. Ale máme po delší době úplně prázdný koš na špínu :slight_smile:

A manžel psal z práce, že mám vymést koupelnu a záchod od pavouků, že by to dneska vymaloval :slight_smile: tak jsem to udělala a asi se půjdu nachvíli natáhnout. Břicho zase tvrdne.
23. čer 2014 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je dneska lekarsky maraton ale venku je krasne :slight_smile:))))
23. čer 2014 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já dvě...a teď schnou...na žehlení se teda taky netěšim.. :wink: už jsme toho dost uklidili..teď si dali obědovečeři a po pátý pádíme na ten předporodní kurz..tak jsem zvědavá koho tam potkám...
23. čer 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb fujjj...od pavouků..já minule taky šolichala pavučiny...ale pavouky teda nemusim... :angry:
23. čer 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já moc taky ne, ale to víš barák ...tady je jednou dírou vyženeš a druhou se nahrnou dovnitř, ale už jsem si nějak zvykla.
Tak musím říct, že dneska je Adámek teda obzvláště línej ...sem tam se někde vyboulí, ale teda nic moc.
23. čer 2014 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jjá měla dneska jen brambory vařený s tvarohem a cukrem politý máslíčkem :sunglasses:
23. čer 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to jo no...to já je tady naštěstí moc nevídám...hele to moje prtě...od noci...dost klidný...až je to podezřelý teda...máš do vaničky nějaký lehátko?
23. čer 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb s cukrem..to je dobrý..to musim někdy zkusit..to je jak ten můj zas jí těstoviny s tvarohem a cukrem.. :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj mám takový to látkový na tý kontrukci kovový ...ale stačí klidně plenka na dno. Záleží kolik si troufneš dát vody
23. čer 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj už jsme se o těch mých sladkých bramborách bavily, ale musí to být měkký tvaroh ne tvrdý.
23. čer 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, musím se pochlubit, ale včera jsme si přivezli kočárek Firkon Vario za 3000,-- trojkombinaci, sice po dvou dětech, ale je vše jak nové, teda hlavně hořejšek, samo konstrukce už je vidět, že to bylo používáno, ale i tak, do terénu jak dělaný a hlavně má velkou korbičku, máme oba velkou radost.
23. čer 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa - tak to je super ...nevadí, že je používanej, pokud furt vypadá dobře.
23. čer 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb právěže vypadá jak nový :slight_smile:
23. čer 2014 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky děvčata,
tak dneska nemám sílu vás dočítat. Vyrazila jsem do té rizikové poradny v 8 ráno a domů přijela v 16 hod. To je absolutně nepředstavitelné, strávit 8 hodin u doktora. Udělali mi monitor a znovu ultrazvuk.
Tak jen hlášení - malá je v pořádku, je menší, ale vyživovaná, takže zkusíme vydržet do termínu (téměř). Za týden zase kontrola a pak už snad rovnou císař :slight_smile: Dr. říkala, že by to viděla tak toho 7.7. (nebo o pár dní dýl). Tak snad nám to krásné datum vyjde :slight_smile:
23. čer 2014 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marke - tak je dobře, že je malá v pořádku. 7.7. jsem měla rodit já :grinning: ale jdeme dřív.
23. čer 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke no vidis jsem ti rikala, ze to dobre dopadne ;) super a jdi odpocivat :slight_smile:))
23. čer 2014 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jw veda dat takovymu malinkymu miminku plenku navic jeste ze jsem koupila ty kalhotky plenkovy ...
23. čer 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa ja mam taky po dvou detech Hartan Top line S v plny vybave se vsima serepatickama a redukcema a autosedackou s isofixem a je jako novej...jsem s nim neuveritelne spokojena..na co veazet sileny prachy do novyho kocaru ;)
23. čer 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek