• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
autor
@marke
@kamisb jinak nas Kuba je 5.7. ;)
23. čer 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - tak ho vyfoť a hoď fotečku.
23. čer 2014 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice souhlasím :slight_smile:
23. čer 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem ráda, že jsem koupila ty plenkový kalhotky se separační plenkou ..máme dávat jednu látkovku na suchou a jako Val jak je malinká tak to je prosě nadlidskej úkol,..takže kalhotky na patentky až na dupky a je to no....Doufám, že nám za 3 týdny řekne, že není potřeba to nosit
23. čer 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je ten náš krasavec :slight_smile:
23. čer 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eevvaa - pěkné, já ty kytky sice moc nemusím....ale tenhle je fakt pěknej.

@janice_opice - tak ta plenka látková by se měla skoro všem novorozencům...tím se rozhodně nic nezkazí.
23. čer 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no právě prej ne, že prej preventivně to zase není dobrý...akorát jak je vValinka malá tak s tim trochu máme problém...kvůli zádům a tak leží hrozně ve výšce ..víš proč se ty plenky dávají?
23. čer 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb „U nás ortoped doporučuje široké balení všem,“ potvrzuje Lenka, maminka tříměsíčního Vojtíška, „ale ptala jsem se i fyzioterapeutky, se kterou cvičíme Vojtovu metodu, a ta je zásadně proti tomu, aby se u zdravých dětí používalo široké balení. Kyčle se podle ní formují hlavně pohybem a navíc široké balení oslabuje břišní svaly a miminko se hůř zbavuje prdíků. Rozhodla jsem se dát na její radu a Vojtík na kontrole u ortopeda dopadl na výbornou.“

Abdukční neboli široké balení se používá zhruba do třetího měsíce věku, a to buď tak, že se na jednorázovou plenu přidá ještě složená plena látková, nebo lze použít některé z širších typů moderních látkových plen, které zajišťují široké roznožení nožiček (některé maminky tuto polohu popisují jako „na žabičku“).

Význam má pravděpodobně jen jako léčebná metoda (u lehkých forem, kdy ještě není třeba přistupovat k jiným abdukčním pomůckám či třmínkům), nikoliv jako prevence. Jednou z alternativ k širokému balení je nošení ve vhodném ergonomickém nosítku (nikoliv v klokance!) anebo v šátku, ovšem v tomto případě se nedoporučuje poloha v kolíbce, ale svislé úvazy, kde lze dosáhnout abdukční polohy kyčlí, například dvojitý kříž nebo kříž s kapsou uvnitř.
23. čer 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb prostě je díky tomu, že má ten zadeček ted hodně ve výšce divně prohnutá v zádech, vůbc se mi to nelíbí..Kuba měl kšírky a 3 pleny látkové přes normální, protože byl strašně velikej... no ale u něj to bylo prostě jiný
23. čer 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdyby se to někomu hodilo pozdějki.. :wink: :wink:
23. čer 2014 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - nějak si neumím představit to jak divně leží ...jak píšeš.
Hele mě jako prckovi řekli (teda mamce), že mám kyčličky super a vubec nic se přidávat nemusí. No a asi v 26 mě nejdřív chytlo koleno ....prý se mám připravit na výměnu kloubu jednou ...no už tak nezlobí, tak uvidíme...tenkrát říkal doktor, že do 45 by mělo vydržet.
No a pak mě začala bolet i kyčel a podle ULZ mám pravý kloub špatnej ...prý se to u miminka zanedbalo, že jsem měla nosit taky široký balení. Tak si vyber no :frowning2:
23. čer 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no hele já to vyřešila tak, že jsem vzala ty ploenkový kalhotky ve kterých je jakoby plenka, ještě rozstřihla tu látkovou a přidala tam ještě půlku látkovy a dala to přes dupajdy a je to lepší..ona jak je malinká tak díky tomu širokýmu balení byla jakoby nadzvedlá zadečkem a hlavičkou strašně dolů..to říkala i ta sestřička na ortopedii, že je malinkatá..a nemůže ležet hlavou dolů s prohnutejma zádíčkama:/..představ si to asi tak jako bys ležela na zádech a měla pod zadkem furt polštář vysokej
23. čer 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - aha tak teď už se chytám ...nějak jsem nejdřív nevěděla no.
Tak manžel právě domaloval wc a tu koupelnu. Tak aspoň něco se hnulo. Měl to docela rychle hotový...tak už jen tu chodbu no.
23. čer 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak super já se snad taky dočkám někdy...
23. čer 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak já chci tenhle týden ještě polepit tu poličku a pak aby je manžílek pověsil a bude to tak nějak asi už hotový ....jde to teď nějak moooc pomalu. A to ještě je potřeba vytřít a vyluxovat. Tak asi o víkendu pokud vydržíme :slight_smile:
23. čer 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek...kočko..koupím to Tvé lehátko..nemáš náhodou ještě něco navíc? :grinning: :grinning: :grinning: Jinak nevím v jaké máš sekci ten inzerát..jestli ho lidé vidí...když zadám lehátka..tak to Tvé mezi nimi není...V inzerátu ale máš,že si ho zájemce má vyzvednout....my se tam ale už nedostanem...a jak jsme bez auta...tak je to naprd....
23. čer 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ja nevím v jaky sekci ale myslím ze to bylo v lehátkach :slight_smile:
Navíc myslis co treba? Jeste prodávám ty zázračný zavinovacky - ty tam jsou taky a ohrivačku flasek od babymoov - dam ti sem odkaz - potom startovací sadu Babymoov flasticky, a ty monitory na plinku Respisense.

Jinak lehatko ti nechám za 1000 jen si rekni které / jsou jinak barevný / a nejak to urcite půjde poslat - jen tezko ˇrict co poštovné, ale neni zas tak těžký tak by to nemuselo byt moc? a odkud ze jsi?
23. čer 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Ohřívačku lahví jsem dostala...zavinovačky taky mám a lahvičky taky...děkuju....Super, já mrknu ještě na to kterou barvu teda...Jsem říkala příteli,že tam je vstup na MP3,tak mu budu pouštět jeho hudbu..tak se tlesknul do čela a dostal záchvat smíchu... :grinning: :grinning: :grinning: To je jedno to poštovné...mně se to moc líbí... :grinning: Podkrkonoší Trutnov. :wink:
23. čer 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl :slight_smile: tak tam nejezdim ale brácha pojede ted o víkendu závod na kole a budou bydlet ve Špindlu tak leda bych mu to dala pokud bude mít místo v aute... Ale nevím jak to mas daleko tam
23. čer 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek kočí...daleko..asi 40 km...to pošli poštou.... :wink: Ale jsi hodná :wink:
23. čer 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek Už jsem myslela, že to bráchovi přivážeš na záda při závodě na kole :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pidisek tak kočí to tmavší,aby to bylo pro kluk..jeee..já se těším...ale mimi,ještě ven neleze,tak nemusíš spěchat.. :wink: Penízky Ti pošlu dyžtak předem na účet..písni ho do IP...děkuju :wink:
23. čer 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl super a pisu :slight_smile:
23. čer 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
23. čer 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jedno foto z minulosti..krásných 65,5 kg...2008 asi a moje nejoblíbenější šaty z Oxford street a za pár kaček...
23. čer 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
23. čer 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Foto si dám asi na ledničku...hi hi.. :grinning:
23. čer 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
o asi 33 kg víc.. :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@muddledgirl :grinning: :grinning: ty jooo to je buben :grinning:
23. čer 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek